XXV OOM: Wyniki trzeciego dnia turniejów w Nowym Targu i Oświęcimiu
We wtorek rozpoczęły się zmagania w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2019. W Nowym Targu i Oświęcimiu trwają spotkania grupowe. Zapraszamy do śledzenia wyników i relacji wideo z poszczególnych spotkań.
Terminarz grupy E (Nowy Targ):
26.02.2019
(11:15) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - MKS Sokoły Toruń 7:4 (1:1, 1:1, 5:2)
1:0 Szymon Dobosz - Karol Biłas, Maciej Witan (10:36)
1:1 Konrad Piskalski - Anton Milinkiewicz (15:12)
1:2 Kacper Jędrzejewski - Daniel Drąg (27:30)
2:2 Maciej Witan - Szymon Dobosz (38:38, 4/5)
3:2 Louis Miccoli - Maciej Witan (43:16, 5/4)
4:2 Damian Ginda - Bartosz Florczak, Maciej Witan (47:40, 5/4)
5:2 Szymon Dobosz - Louis Miccoli, Karol Biłas (49:29, 5/4)
5:3 Oskar Bąk - Michał Naróg, Anton Milinkiewicz (56:15)
6:3 Louis Miccoli (57:35, do pustej bramki)
6:4 Jakub Wenker - Michaił Sabirau, Marcel Sawicki (58:26, 5/4)
7:4 Szymon Dobosz - Bartosz Florczak (59:50, do pustej bramki)
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18: Myrdak - Najsarek, Glazer(4); Miccoli, Ginda(2), Frankiewicz - Biłas, Florczak; Dobosz, Rogos, Witan - Bar(2), Dżugan; Łyko, Stanko, Pankrat - Sieczkowski(2), Niemczyk; Kopiec, Dulęba, Sanocz
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz
MKS Sokoły Toruń U18: Świderski - Naróg, Bąk; Jędrzejewski, Bezwiński, Drąg - Sawicki, Bajwenko(4); Szałajko(25), Sadowski, Wenker - Milinkiewicz, Kula; Sabirau, Walczak, Suski - Dobrzeniecki, Piskalski(2), Bohuszko, Wólczyński
Trener: Wojciech Milan
(14:00)UKS Zagłębie / JKH GKS / Śląsk 1 - MMKS Podhale Nowy Targ 10:0 (3:0, 3:0, 4:0)
1:0 Jakub Blanik - Marcin Płachetka (00:14)
2:0 Artiom Sienkiewicz - Artur Sienkiewicz (2:44)
3:0 Wasilij Jerasow - Karol Baran (3:54)
4:0 Marcin Płachetka - Wasilij Jerasow - Jakub Blanik (20:31)
5:0 Artur Sienkiewicz - Łukasz Kapusta, Artiom Sienkiewicz (29:07)
6:0 Wasilij Jerasow (37:47)
7:0 Adam Borowiak - Jakub Blanik (40:22)
8:0 Jakub Blanik - Artiom Sienkiewicz (44:44)
9:0 Marcin Płachetka - Jakub Blanik, Dawid Wróblewski (46:34, 5/4)
10:0 Jakub Blanik - Marcin Płachetka, Dawid Wróblewski (47:08)
Zagłębie/JKH GKS - Śląsk I U18: Miarka - Borowiak, Garsztka(2); Wróblewski, Blanik, Płachetka - Hyla, Mirek; Jerasow, II Chabior, Kasprzyk - Baran, Machura; Artur Siańkiewicz, Arciom Siańkiewicz, Kapusta - Fabiańczyk, Zadęcki; Zając(2), Opiłka, Wyśnik
Trener: Jerzy Górak/Zbigniew Wróbel
MMKS Podhale Nowy Targ U18: Polak (od 47:09 Klimowski) - Szlembarski, Nykaza; Żurawski, Michalski(2), Trzebunia - Remiasz, Figas(2); Żółtek(2), Kapica, J. Malasiński - Kwak, Danel; Olejarz, Plewa(4), K. Malasiński - Wikar, Słowakiewicz, Jarczyk, Sokół
Trener: Ryszard Kaczmarczyk
27.02.2019
(12:45) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - Zagłębie/JKH GKS - Śląsk I 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
1:0 Louis Miccoli - Damian Ginda, Adrian Frankiewicz (8:24, 5/4)
2:0 Maciej Witan - Mateusz Rogos, Szymon Dobosz (22:36)
3:0 Szymon Dobosz - Maciej Witan (29:35)
4:0 Szymon Dobosz - Maciej Witan (44:33, 5/4)
4:1 Marcel Hyla - Jakub Blanik, Wasilij Jerasow (47:55, 5/4)
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18: Buczek - Najsarek, Glazer(2); Miccoli, Ginda(2), Frankiewicz - Biłas, Florczak(4); Dobosz(2), Rogos, Witan - Bar, Dżugan; Łyko, Stanko(2), Pankrat - Sieczkowski, Niemczyk; Kopiec, Dulęba, Sanocz
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz
Zagłębie/JKH GKS - Śląsk I U18: Kotuła - Borowiak(4), Garsztka(4); Wróblewski(6), Blanik, Płachetka - Hyla, Mirek; Jerasow, II Chabior, Kasprzyk - Baran, Machura; Artur Siańkiewicz, Arciom Siańkiewicz, Kapusta - Fabiańczyk, Zadęcki, Zając
Trener: Jerzy Górak/Zbigniew Wróbel
1:0 Michał Naróg - Michaił Sabirau, Oskar Bajwenko (50:25)
2:0 Daniel Drąg - Michał Naróg, Mateusz Bezwiński (54:37, 5/4)
3:0 Michał Naróg - Michaił Sabirau, Jakub Wenker (54:49)
MKS Sokoły Toruń U18: Guranowski - Naróg(2), Bąk; Jędrzejewski, Bezwiński(2), Drąg - Sawicki(2), Bajwenko; Sadowski, Walczak, Wenker - Milinkiewicz, Kula; Sabirau(6), Bohuszko, Suski - Dobrzeniecki, Piskalski, Wólczyński
Trener: Wojciech Milan
MMKS Podhale Nowy Targ U18: Klimowski - Szlembarski, Nykaza; Żurawski(4), Michalski, Trzebunia - Remiasz, Figas; Żółtek, Kapica, J. Malasiński(2) - Kwak(4), Danel; Olejarz, Plewa(4), K. Malasiński - Wikar, Słowakiewicz, Jarczyk, Sokół
Trener: Ryszard Kaczmarczyk
28.02.2019
(11:30) Zagłębie/JKH GKS - Śląsk I - MKS Sokoły Toruń 10:2 (1:0, 6:2, 3:0)
1:0 Artur Siańkiewicz - Wasilij Jerasow, Łukasz Kapusta (8:15, 5/4)
2:0 Dawid Wróblewski - Marcel Hyla, Jakub Blanik (23:39)
3:0 Artur Siańkiewicz - Arciom Siańkiewicz (24:37)
4:0 Marcel Hyla - Jakub Blanik (25:19, 5/4)
4:1 Michał Naróg - Michaił Sabirau, Jakub Wenker (31:58)
4:2 Jakub Szałajko - Michał Naróg (33:56, 5/3)
5:2 Jakub Blanik - Arciom Siańkiewicz (35:49)
6:2 Marcin Płachetka - Dawid Wróblewskim, Jakub Blanik (39:34)
7:2 Dawid Wróblewski - Jakub Blanik (39:34)
8:2 Marcin Płachetka - Marcel Hyla, Jakub Blanik (46:47, 5/3)
9:2 Dawid Wróblewski - Marcel Hyla, Marcin Płachetka (51:53, 5/4)
10:2 Wasilij Jerasow - Jakub Blanik, Marcin Płachetka (56:19, 5/4)
(14:15) MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 4:7 (2:2, 2:3, 0:2)
0:1 Bartosz Florczak - Szymon Dobosz (1:59)
1:1 Jakub Żurawski - Jakub Michalski, Jakub Malasiński (3:30)
1:2 Louis Miccoli - Damian Ginda (6:38)
2:2 Tobiasz Kapica - Jakub Malasiński, Dominik Szlembarski (19:52)
2:3 Louis Miccoli (25:16)
3:3 Jakub Malasiński - Tobiasz Kapica (26:59)
4:3 Jakub Malasiński - Dominik Szlembarski (27:21)
4:4 Maciej Witan (30:53)
4:5 Adrian Frankiewicz (37:56)
4:6 Adrian Frankiewicz - Louis Miccoli, Wołodymir Stanko (52:01)
4:7 Mateusz Rogos - Maciej Witan (53:45)
Terminarz grupy D (Oświęcim):
26.02.2019
(12:30) MOSM Tychy - MKS Cracovia Kraków 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
1:0 Dawid Kubiszewski - Beniamin Tabaka, Michał Nowak (6:26)
1:1 Sebastian Brynkus (27:09, rzut karny)
2:1 Oliwier Kasperek - Szymon Huchel, Kacper Mużelak (34:33)
2:2 Sebastian Brynkus - Kacper Zachradnik, Wiktor Stacherski (37:25)
3:2 Mateusz Ubowski - Jan Krzyżek, Oliwier Kasperek (37:30)
4:2 Jan Krzyżek - Bartosz Schmidt, Mateusz Ubowski (41:27)
MOSM Tychy U18: Maciejewski - Zawalski, Kasperek(2); Ksiondz, Sterbenz, Ubowski - Huchel, Nowak; Kulpecki, Tabaka, Menz - Schmidt(12), Ryniewicz; Król, Kwas, Pachut - Langner, Kubiszewski, Krzyżek, Mużelak
Trener: Beniamin Sławiński
MKS Cracovia Kraków U18: Szczepanik - Porosło, Zych; Brynkus, Stacherski(2), Zachradnik - Szwecow, Jaracz(2); Mykutiuk, Ramsz, Skrzek - Dzięgiel, II Gorczyca, Bieniek, Tynka
Trener: Dominik Salamon
(15:30) TMH Polonia/RTH Zryw/ Śląsk II - UKH Unia Oświęcim 5:0 (1:0, 0:0, 4:0)
1:0 Sebastian Wicher - Igor Augustyniak (18:41)
2:0 Jaromir Susterovas - Paweł Wybiral (43:10)
3:0 Sebastian Wicher - Przemysław Bagiński, Igor Augustyniak (49:11)
4:0 Michał Proczek - Sebastian Wicher (56:17, 4/5)
5:0 Szymon Gurzyński - Jakub Ziółkowski (57:48)
Polonia/Zryw - Śląsk II: Trawiński - Dworaźny, Cuber; Wybiral(2), Pietrowski, Susterovas - Proczek(2), Faska; Bagiński, Augustyniak, Wicher - Gurzyński, Stępień; Szymik, Ziółkowski, Kociszewski - Orlik, Firszt, Malinowski
Trener: Mariusz Puzio
UKH Unia Oświęcim U18: Gąsior - Lichota, Biernat; Guzik, Daniliszyn, Noworyta(2) - Kot, Kurandy(2); Filipowicz, Zabawski, Sosnowski - Dworzak, Hornik; Hanusiak(2), Wytrykus, Jarnot - Rudek, Rabęda, Ptaszkin, Płachta
Trener: Ireneusz Jarosz
27.02.2019
(12:30) MOSM Tychy - TMH Polonia/RTH Zryw 0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
0:1 Przemysław Bagiński (11:58)
0:2 Władimir Pietrowski - Jaromir Susterovas (24:13)
0:3 Igor Augustyniak - Sebastian Wicher, Przemysław Bagiński (29:54)
0:4 Igor Augustyniak - Sebastian Wicher (37:24)
MOSM Tychy U18: Maciejewski - Zawalski, Kasperek; Ksiondz, Sterbenz, Ubowski - Huchel, Nowak; Kulpecki, Tabaka, Menc - Schmidt(2), Ryniewicz; Król, Kwas, Pachut - Langner, Kubiszewski, Krzyżek(2), Mużelak
Trener: Beniamin Sławiński
Polonia/Zryw - Śląsk II: Trawiński - Dworaźny, Cuber; Wybiral, Pietrowski(2), Susterovas - Proczek(2), Faska(2); Bagiński(2), Augustyniak, Wicher(2) - Gurzyński, Stępień; Szymik(2), Ziółkowski, Kociszewski - Orlik, Firszt, Malinowski
Trener: Mariusz Puzio
(15:30) MKS Cracovia Kraków - UKH Unia Oświęcim 5:4 (0:2, 2:0, 3:2)
0:1 Arkadiusz Guzik - Krystian Sosnowski, Remigiusz Hanusiak (00:39, 5/4)
0:2 Mateusz Filipowicz - Jakub Kurandy (19:25)
1:2 Wiktor Stacherski - Sebastian Brynkus, Kacper Zachradnik (23:54, 5/4)
2:2 Witkor Stacherski - Daniel Ramsz, Sebastian Brynkus (33:38)
3:2 Kacper Zachradnik - Sebastian Brynkus, Rafał Porosło (43:56)
4:2 Sebastian Brynkus (46:02, rzut karny)
4:3 Mateusz Filipowicz - Dominik Lichota, Piotr Kot (47:20)
5:3 Jurij Szwecow - Wiktor Stacherski, Rafał Porosło (50:45, 5/4)
5:4 Jan Biernat - Filip Dworzak (56:32)
MKS Cracovia Kraków U18: Szczepanik - Porosło, Zych; Brynkus, Stacherski, Zachradnik - Szwecow(2), Jaracz(2); Mykutiuk, Ramsz, Skrzek - Dzięgiel, II Gorczyca, Bieniek, Tynka
Trener: Dominik Salamon
UKH Unia Oświęcim U18: Płonka - Lichota, Biernat(6); Guzik(4), Daniliszyn, Noworyta(2) - Kot(2), Kurandy; Filipowicz, Zabawski, Sosnowski(2) - Dworzak, Hornik; Hanusiak, Wytrykus, Jarnot - Rudek, Rabęda, Ptaszkin, Płachta, Wilk
Trener: Ireneusz Jarosz
28.02.2019
(12:00) UKH Unia Oświęcim - MOSM Tychy 0:4 (0:3, 0:1, 0:0)
0:1 Jan Krzyżek - Mateusz Ubowski, Oliwier Kasperek (05:02, 4/5)
0:2 Michał Nowak - Szymon Huchel (9:57)
0:3 Mateusz Ubowski - Jan Krzyżek, Bartosz Miłek (15:07)
0:4 Oliwier Kasperek - Wojciech Ryniewicz, Jan Krzyżek (24:22, 5/4)
Spotkania półfinałowe i finałowe odbędą się w Krynicy-Zdrój 2 i 3 marca.
Półfinały:
02.03.2019
(9:00) TMH Polonia/RTH Zryw - Zagłębie/JKH GKS/Śląsk I
(12:00) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - MOSM Tychy
Komentarze