Znamy półfinalistów Mistrzostw Polski Juniorów
Zakończyła się faza grupowa Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Nowym Targu. W sobotnich półfinałach zmierzy się TMH Polonia Bytom z UKH Unią Oświęcim oraz JKH GKS Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec.
Grupa A:
TMH Polonia Bytom - MUKS Naprzód Janów 9:4 (0:3, 6:0, 3:1)
0:1 Daniel Hołdowicz - Dawid Musioł (5:06)
0:2 Hieronim Szołtys (13:20)
0:3 Bartosz Kosmęda - Adam Rajski (17:07, 5/4)
1:3 Kacper Kapłon - Szymon Mularczyk (23:47, 5/4)
2:3 Łukasz Krzemień - Iwo Sroka (25:09, 5/4)
3:3 Robert Gajdzik - Damian Maciejczyk (30:57)
4:3 Adam Kołodziej - Kamil Filip (31:32)
5:3 Patryk Jóźwik - Paweł Zygmunt, Szymon Mularczyk (36:27)
6:3 Kacper Kapłon - Grzegorz Martyniak, Tomasz Wcisło (39:16)
7:3 Kamil Filip - Łukasz Krzemień, Iwo Sroka (47:31, 5/4)
7:4 Szymon Skrodziuk - Hieronim Szołtys (49:00)
8:4 Grzegorz Martyniak - Kacper Kapłon, Tomasz Wcisło (58:03)
9:4 Robert Gajdzik - Łukasz Krzemień, Iwo Sroka (59:17)
Sędziowali: Robert Długi - Krzysztof Worwa, Maciej Gąsienica-Makowski.
Minuty karne: 12 - 44
Strzały: 40 - 30
Widzów: 50
Polonia: Robaszkiewicz (n/g Kozica) - Falkenhagen, Mazur; Krzemień, Filip, Sroka - Kawka,Kołodziej; Martyniak, Wcisło, Kapłon - Jachym, Domogała; Mularczyk, Jóźwik, Zygmunt - Ledwoń;Maciejczyk, Gajdzik, Anklewicz.
Naprzód: Nowak (n/g Rafalski) - Bujok, Musioł; Małopolski, Szołtys, Skrodziuk - Kosmęda,Kowalski; Niedźwiedź, Grzegorczyk, Rajski - Plewnia, Bizacki; Hołdowicz, Duży, Wróbel -Dytkowicz, Krzysztofek, Gwiozda.
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - UKS Zagłębie Sosnowiec 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
0:1 Michał Bernacki - Aleksander Gniewek (14:38, 4/5)
1:1 Bartosz Barszcz (22:25, 5/4)
2:1 Marcin Horzelski (25:10)
Sędziowali: Przemysław Kępa - Mateusz Niżnik, Robert Długi.
Minuty karne: 28 - 10
Strzały: 36 - 42
Widzów: 50
Niedźwiadki: Hućko (n/g Wojciechowski) - Kiwior, Bednarz; Naparło, Chmura, Szukała - Lewicki,Fal; Kopyściański, Hulewicz, Sokalski - Barszcz, Dybowski, Ptak.
Zagłębie: Czernik (n/g Pasek) - Janus, P. Sikora; Gniewek, Bernacki, P. Jarosz - Musialik,Horzelski; K. Sikora, Pędraś, Woźniak - Gzik, Stupnytskyi; Gorzycki, Rabenda, Goździewicz -Grędel, Bartnik, Oleksy.
Tabela:M - PKT - BZ/BS
1. TMH Polonia3 - 9- 18-7
2. UKS Zagłębie3 - 6- 6-6
3. UKS Niedźwiadki3 - 3- 9-8
4. MUKS Naprzód3 - 0- 8-19
Grupa B:
JKH GKS Jastrzębie - UKH Unia Oświęcim 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
1:0 Dominik Paś - Jakub Michałowski, Jakub Jaworski (14:22, 5/4)
1:1 Wojciech Koczy - Jakub Śreniawski (18:26)
2:1 Krzysztof Dudkiewicz - Dominik Paś (23:27)
2:2 Wojciech Koczy - Bartłomiej Kasperek (27:40)
3:2 Jakub Michałowski - Kamil Kącki, Dominik Jarosz (58:32)
Sędziowali: Przemysław Kępa - Mateusz Niżni, Katarzyna Zygmunt.
Minuty karne: 6 - 10
Strzały: 36 - 26
Widzów: 50
JKH GKS: Berggreun (n/g Nowak) - Czech, Michałowski; Dudkiewicz, Jaworski, Matusik -Chorążyczewski, Balcerek; Kącki, Bryk, Ludwiczak - Barszczewski, Żak; D. Jarosz, Paś, Rafalik -Witas, Pelaczyk; Bichta, Rzekanowski, Szubert.
Unia: Łazarz (n/g Kubas) - Nowotarski, Śreniawski; Koczy, Paszek, Lacheta - Iwaniak, Sołtys; Kasperek, Krzak, D. Zygmunt - Kot, Noworyta; Wojtarowicz, Flasz, Szymeczko - Magiera, Wątor.
MMKS Podhale Nowy Targ - MKS Sokoły Toruń 8:3(2:2, 4:1, 2:0)
1:0 Rafał Podlipni - Oskar Jaśkiewicz (1:09)
1:1 Jakub Prokurat (3:13)
1:2 Mateusz Gościński - Dominik Olszewski, Wiktor Urbański (10:37)
2:2 Oskar Jaśkiewicz - Samuel Jachimczyk, Jakub Habura (16:00)
3:2 Alexis Svitac (25:15, 3/5)
3:3 Mateusz Gościński - Adrian Jaworski (28:10)
4:3 Jan Wolski - Georgii Katin (32:28)
5:3 Rafał Podlipni - Tadeusz Huzior (36:12)
6:3 Jan Panczakiewicz - Maksym Kondrashev (37:53)
7:3 Maksym Kondrashev (43:24)
8:3 Kacper Kamieniecki (45:58, 5/4)
Sędziowali: Michał Baca - Katarzyna Zygmunt, Robert Długi
Minuty karne: 119 - 97
Strzały: 40 - 36
Widzów: 150
MMKS Podhale: Buczek (Musin) - Katin, Habura; Kondrashev, Panczakiewicz, Svitac - Jaśkiewicz,Huzior; Jachimczyk, Olchawski, Podlipni - Kamieniecki, P. Wsół; B. Wsół, Siuty, Wolski -Zamarlik, Worwa, Szuba, Kieta.
Sokoły: Studziński (n/g Lipiński) - Zieliński, Jaworski; Lewandowski, Śmieszek, Gościński -S. Fraszko, Niedlich; Prokurat, Olszewski, Jóźwiak - Rafiński, Borowicz; Gerne, Mazurkiewicz, Arbart - Urbański, Schramm.
Tabela:M - PKT - BZ/BS
1. JKH GKS3 - 6 - 11-10
2. UKH Unia3 - 6 - 11:6
3. MMKS Podhale3 - 4 - 12-11
4. MKS Sokoły3 - 2 - 10-17
Komentarze