CLJ: MMKS Podhale nowym liderem
W weekend rozegrana została 13 i 14 kolejka rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Korzystając z potknięcia Sanoczan na fotel lidera wskoczyła drużyna Podhala, która dwukrotnie pewnie pokonała JKH GKS Jastrzębie.
13 kolejka:
UKH Unia Oświęcim - MUKS Naprzód Janów 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
0:1 Niedźwiedź - Rajski - Słodczyk (08:53)
1:1 Budzowski - Malicki (09:22)
1:2 Krzysztofek - Małopolski - Żywiołek (15:20)
2:2 Budzowski (35:30)
3:2 Paszek - Malicki - Kudłacik (41:29)
3:3 Małopolski (46:38) w osłabieniu
4:3 Meresiński - Malicki (47:56) w przewadze
Strzały 30-24
Kary 8-10
UKH Unia: Łazarz (Kubas n/g) - Kudłacik, Meresiński, Budzowski, Paszek, Malicki -
Kasperek, Bachta, Flasz, Zygmunt, Hatłas - Górny, Sołtys, Prusak, Wojtarowicz.
Trener: Witold Magiera
MUKS Naprzód: Nowak (Jamrozy n/g) - Żywiołek, Jeziorski, Krzysztofek, Szołtys, Małopolski - Janota, Bujok, Słodczyk, Rajski, Niedźwiedź - Zielosko, Jamrozy, Gwiozda, Jurczyk.
Trener: Tomasz Marznica
MKS Sokoły Toruń - TMH Polonia Bytom 7:4 (3:0, 2:2, 2:2)
1:0 Błotnicki - Rafiński - Jaworski (02:50)
2:0 Fraszko - Borowicz - Gerne (12:03)
3:0 Jaworski - Winkler (17:54)
3:1 Gajdzik (30:00) w przewadze
4:1 Jaworski (32:25)
4:2 Domogała - Gajdzik (36:11)
5:2 Jaworski - Hoppe - Kuczyński (39:33)
5:3 Gajdzik - Domogała - Sowa (49:50) w przewadze
6:3 Fraszko (56:10)
7:3 Jaworski - Błotnicki (56:46) w przewadze
7:4 Sowa - Bajon (58:49)
Strzały 37-15
Kary 40-22
MKS Sokoły: Zgrzebnicki (Burak n/g) - Winkler, Borowicz, Fraszko, Gerne, Gołaszewski - Arbart, Jaworski, Błotnicki, Hoppe, Rafiński - Gołębiewski, Kuczyński.
Trener: Tomasz Jaworski
TMH Polonia: Frąk (Kozica n/g) - Orłowski, Jachym, Bajon, Domogała, Gajdzik - Sukiennik, Sowa, Bogusiak, Kawka, Maciejczyk - Waldman, Pszon, Schupp, Latawiec, Rudnicki.
Trener: Mariusz Puzio
JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale 5:8 (1:2, 1:5, 3:1)
0:1 Kondrashov - Michalski (04:18)
0:2 Petrishche - Kondrashov(05:07)
1:2 Ludwiczak - Bryk (12:55)
1:3 Michalski (21:10)
1:4 Kmiecik - Jachimczyk (22:51)
1:5 Kondrashov - Paramonov (29:17)
2:5 Bryk - Ludwiczak (35:29) w przewadze
2:6 Paramonov (39:17)
2:7 Kondrashov - Katin (39:56)
3:7 Ludwiczak (50:36)
3:8 Kondrashov - Paramonov (52:03) w osłabieniu
4:8 Ludwiczak - Balcerek (55:21) w podwójnej przewadze
5:8 Ludwiczak (58:20)
Strzały 29-46
Kary 12-30
JKH GKS: Nowak (Kliś n/g) - Balcerek, Czech, Zawiła, Paś, Ludwiczak - Jurkiewicz, Rafalik, Bryk, Jaskulak, Kącki - Lanski.
Trener: Rafał Szpyra
MMKS Podhale: Musin (od 40:00 Lapshenkov) - Huzior, Szuba, Jachimczyk, Olchawski, Wolski - Latiuk, Katin, Kmiecik, Fidos, Michalski - Petrishche, Kondrashov, Paramonov, Worwa, Borowicz - Kieta.
Trener: Robert Szopiński
UKS Zagłębie Sosnowiec - Ciarko PBS Bank 4:3 po dogrywce (1:1, 1:2, 1:0, 1:0)
0:1 Siuty - Przepiórkowski - Gębczyk (01:49)
1:1 Stojek - Starostecki (09:26) w osłabieniu
2:1 Bernacki - Wrana - Starostecki (25:05) w przewadze
2:2 Michalski - Siuty (26:51) w przewadze
2:3 Kopyściański - Siuty - Kameneu (27:31) w przewadze
3:3 Aleksandrowicz - Stojek (47:18)
4:3 Wrana - Stojek (63:33)
Strzały 46-33
Kary 20-20
UKS Zagłębie: Kieler (Pasek n/g) - Starostecki, Boba, Bernacki, Stojek, Wrana - Goj, Sujka, Grabosz, Rabenda, Aleksandrowicz - Skowron, Mąkosza, Jokiel, Sosiński, Oleksy.
Trenerzy: Jerzy Górak
Ciarko PBS Bank: Hućko (Krawczyk n/g) - Gębczyk, Bar, Drąg, Siuty, Michalski - Kiwior, Szporna, Fal, Chmura, Hulewicz - Kameneu, Bednarz, Kopyściński, Przepiórkowski.
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz
14 kolejka:
UKH Unia Oświęcim - MUKS Naprzód Janów 4:6 (1:1, 1:1, 2:4)
0:1 Żywiołek (11:35) w przewadze
1:1 Budzowski - Hatłas - Paszek (13:11)
1:2 Słodczyk - Jeziorski (37:06) w przewadze
2:2 Budzowski - Zygmunt - Paszek (39:31)
3:2 Paszek - Bachta - Budzowski (43:49)
3:3 Szołtys (47:49)
4:3 Kudłacik - Budzowski - Paszek (55:24) w przewadze
4:4 Żywiołek - Jeziorski (59:11) w przewadze
4:5 Jeziorski - Małopolski (59:37)
4:6 Zielosko (59:47) do pustej bramki
Strzały 28-37
Kary 24-16
UKH Unia: Łazarz (Kubas n/g) - Zygmunt, Meresiński, Budzowski, Paszek, Hatłas -
Kudłacik, Bachta, Flasz, Kasperek, Wojtarowicz - Górny, Sołtys, Prusak.
Trener: Witold Magiera
MUKS Naprzód: Nowak (Jamrozy n/g) - Żywiołek, Jeziorski, Krzysztofek, Szołtys, Małopolski - Janota, Bujok, Słodczyk, Jurczyk, Niedźwiedź - Zielosko, Jamrozy, Gwiozda.
Trener: Tomasz Marznica
MKS Sokoły Toruń - TMH Polonia Bytom 4:5 po dogrywce (2:1, 2:2, 0:1, 0:1)
1:0 Fraszko - Arbart (03:37)
2:0 Gerne - Hoppe (14:25) w przewadze
2:1 Pszon - Orłowski (16:02) w przewadze
2:2 Bajon - Orłowski - Domogała (22:13)
3:2 Fraszko - Borowicz - Arbart (29:48) w przewadze
3:3 Kawka - Schupp - Domogała (34:14)
4:3 Winkler - Gerne (36:56) w przewadze
4:4 Orłowski (56:46)
4:5 Jachym - Bajon (60:21)
Strzały 36-15
Kary 12-12
MKS Sokoły: Zgrzebnicki (Burak od 30:12 do 40:00) - Winkler, Borowicz, Gołębiewski, Gerne, Gołaszewski - Arbart, Jaworski, Fraszko, Hoppe, Rafiński - Kuczyński.
Trener: Tomasz Jaworski
TMH Polonia: Frąk (Kozica n/g) - Orłowski, Jachym, Bajon, Domogała, Gajdzik - Sukiennik, Sowa, Bogusiak, Kawka, Maciejczyk - Waldman, Pszon, Schupp, Latawiec, Rudnicki.
Trener: Mariusz Puzio
JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale 5:8 (1:2, 4:1, 0:5)
0:1 Kmiecik (05:50) w osłabieniu
0:2 Kmiecik (11:58) w przewadze
1:2 Zawiła - Bryk - Czech (19:56) w przewadze
2:2 Ludwiczak - Bryk (22:46)
2:3 Kmiecik - Jachimczyk (24:44) w osłabieniu
3:3 Bryk - Jaskulak (30:24) w osłabieniu
4:3 Zawiła (32:18)
5:3 Paś - Zawiła (5:3) w przewadze
5:4 Petrishche - Paramonov - Katin (41:52)
5:5 Kondrashov - Michalski (48:14)
5:6 Michalski - Kmiecik (49:29)
5:7 Kieta - Worwa (50:06)
5:8 Kondrashov - Petrishche (54:08)
Strzały 33-39
Kary 34-53
JKH GKS: Nowak (Kliś n/g) - Balcerek, Czech, Zawiła, Paś, Ludwiczak - Jurkiewicz, Barszczewski, Bryk, Jaskulak, Kącki - Lanski, Rafalik.
Trener: Rafał Szpyra
MMKS Podhale: Lapshenkov (od 29:33 Musin) - Huzior, Szuba, Jachimczyk, Fidos, Kmiecik - Katin, Petrishche, Kondrashov, Paramonov, Michalski - Latiuk, Borowicz, Wolski, Olchawski, Kieta - Worwa.
Trener: Robert Szopiński
UKS Zagłębie Sosnowiec - Ciarko PBS Bank 5:7 (1:0, 2:5, 2:2)
1:0 Wrana - Bernacki - Stojek (13:08)
1:1 Michalski - Fal(26:11)
2:1 Stojek - Sujka (30:11) w przewadze
2:2 Kopyściański - Gębczyk (31:01)
2:3 Drąg - Siuty (31:15)
2:4 Hulewicz (34:56)
2:5 Drąg - Szporna - Michalski (38:28) w przewadze
3:5 Wrana - Sujka (39:59)
3:6 Gębczyk - Kameneu (43:54)
4:6 Grabosz - Sujka (48:58) w przewadze
5:6 Stojek - Sujka (53:34)
5:7 Siuty (59:03)
Strzały 34-34
Kary 41-53
UKS Zagłębie: Kieler (Duszyński n/g) - Starostecki, Boba, Bernacki, Stojek, Wrana - Niziurski, Sujka, Grabosz, Rabenda, Aleksandrowicz - Goj, Mąkosza, Jokiel, Sosiński, Oleksy.
Trenerzy: Jerzy Górak
Ciarko PBS Bank: Hućko (Krawczyk n/g) - Gębczyk, Bar, Drąg, Siuty, Michalski - Kiwior, Szporna, Fal, Chmura, Hulewicz - Kameneu, Bednarz, Kopyściński, Przepiórkowski.
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz
Zobacz pełny terminarz i wyniki CLJ >>>
Komentarze