III Ogólnopolski Turniej Minihokeja na Lodzie w Łodzi
W sobotę i w niedzielę na Lodowisku "Bombonierka" w Łodzi zostanie rozegrany III Ogólnopolski Turniej Minihokeja na Lodzie. Weźmie w nim udział 16 zespołów.
W turnieju mogą brać udział zawodnicy urodzeni w 2003, 2004 roku i 3 zawodników z 2005 roku. Mecze rozgrywane będą na zmniejszonym polu gry po czterech zawodników plus bramkarz i trwać będą 18 miunut, 3 x 6 zmian po 60 sekund, na wyraźny sygnał.
Za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry drużyna otrzyma trzy punkty, za wygraną po rzutach karnych dwa, a za remis 1 punkt.
W przypadku równej ilości punktów o miejscu w grupach decydują kolejno: wynik bezpośredniego meczu, stosunek bramek, większa liczba zdobytych bramek, mniejsza liczba straconych bramek
III Ogólnopolski Turniej
Minihokeja na Lodzie w Łodzi
KATEGORIA WIEKOWA 2003 i młodsi
Terminarz turnieju
SOBOTA 20.04.2013
RUNDA WSTĘPNA
Cztery grupy po cztery drużyny systemem każdy z każdym,
GRUPA A
MUKS Naprzód Janów
PTH Koziołki Poznań
Niedźwiadki Sanok Czarni
MMKS Podhale Nowy Targ
GRUPA B
Niedźwiadki Sanok Czerwoni
Zagłębie Sosnowiec SA
UHKS Mazowsze Warszawa
ŁKH Łódź II
GRUPA C
HC GKS Katowice
UKS MOSM Bytom
ŁKH Łódź I
UKS Olivia Gdańsk
GRUPA D
HUKS Legia Warszawa
MOSM Tychy
GKS Stoczniowiec Gdańsk
MUKS Orlik Opole
Grupa AGODZ. 13.30 – 16.05 i 17:30 – 18:50RETKINIA TAFLA L
13:30Mecz nr 1MUKS Naprzód Janów-PTH Koziołki Poznań
14:05Mecz nr 2Niedźwiadki Sanok Czarni-MMKS Podhale Nowy Targ
14:40ROLBA
14:55Mecz nr 3MUKS Naprzód Janów-MMKS Podhale Nowy Targ
15:30Mecz nr 4PTH Koziołki Poznań-Niedźwiadki Sanok Czarni
16:05PRZERWA
17:30Mecz nr 5Niedźwiadki Sanok Czarni-MUKS Naprzód Janów
18:15Mecz nr 6MMKS Podhale Nowy Targ-PTH Koziołki Poznań
Grupa BGODZ. 13.30 – 16.05 i 17:30 – 18:50RETKINIA TAFLA P
13:30Mecz nr 7Niedźwiadki Sanok Czerwoni-Zagłębie Sosnowiec SA
14:05Mecz nr 8UHKS Mazowsze Warszawa-ŁKH Łódź II
14:40ROLBA
14:55Mecz nr 9Niedźwiadki Sanok Czerwoni-ŁKH Łódź II
15:30Mecz nr 10Zagłębie Sosnowiec SA-UHKS Mazowsze Warszawa
16:05PRZERWA
17:30Mecz nr 11UHKS Mazowsze Warszawa-Niedźwiadki Sanok Czerwoni
18:15Mecz nr 12ŁKH Łódź II-Zagłębie Sosnowiec SA
Grupa CGODZ. 14.00 – 15.45 i 17:00 – 18:45BOMBONIERKA TAFLA L
14:00Mecz nr 13HC GKS Katowice-UKS MOSM Bytom
14:35Mecz nr 14ŁKH Łódź I-UKS Olivia Gdańsk
15:10Mecz nr 15HC GKS Katowice-UKS Olivia Gdańsk
15:45PRZERWA
17:00Mecz nr 16UKS MOSM Bytom-ŁKH Łódź I
17:35Mecz nr 17UKS Olivia Gdańsk-UKS MOSM Bytom
18:10Mecz nr 18ŁKH Łódź I-HC GKS Katowice
Grupa DGODZ. 14.00 – 15.45 i 17:00 – 18:45BOMBONIERKA TAFLA P
14:00Mecz nr 19HUKS Legia Warszawa-MOSM Tychy
14:35Mecz nr 20GKS Stoczniowiec Gdańsk-MUKS Orlik Opole
15:10Mecz nr 21HUKS Legia Warszawa-MUKS Orlik Opole
15:45PRZERWA
17:00Mecz nr 22MOSM Tychy -GKS Stoczniowiec Gdańsk
17:35Mecz nr 23MUKS Orlik Opole-MOSM Tychy
18:10Mecz nr 24GKS Stoczniowiec Gdańsk-HUKS Legia Warszawa
SOBOTA 20.04.2013
RUNDA ĆWIERĆFINAŁOWA
Cztery grupy po cztery drużyny systemem każdy z każdym,
MIEJSCA 1-8MIEJSCA 9-16
GRUPA EGRUPA FGRUPA GGRUPA H
1A - 1 z Grupy A2A - 2 z Grupy A3A - 3 z Grupy A4A - 4 z Grupy A
2B - 2 z Grupy B1B - 1 z Grupy B4B - 4 z Grupy B3B - 3 z Grupy B
1C - 1 z Grupy C2C - 2 z Grupy C3C - 3 z Grupy C4C - 4 z Grupy C
2D - 2 z Grupy D1D - 1 z Grupy D4D - 4 z Grupy D3D - 3 z Grupy D
Grupa E (1C - 2D)GODZ. 19.40 – 20.15BOMBONIERKA TAFLA L
19:40Mecz nr 251C-2D
Grupa E (1A – 2B)GODZ. 19.40 – 20.15RETKINIA TAFLA L
19:40Mecz nr 261A-2B
Grupa F (2C - 1D)GODZ. 19.40 – 20.15BOMBONIERKA TAFLA P
19:40Mecz nr 312C-1D
Grupa F (2A – 1B)GODZ. 19.40 – 20.15RETKINIA TAFLA P
19:40Mecz nr 322A-1B
Grupa G (3C - 4D)GODZ. 19.00 – 19.35BOMBONIERKA TAFLA L
19:00Mecz nr 373C-4D
Grupa G (3A – 4B)GODZ. 19.00 – 19.35RETKINIA TAFLA L
19:00Mecz nr 383A-4B
Grupa H (4C - 3D)GODZ. 19.00 – 19.35BOMBONIERKA TAFLA P
19:00Mecz nr 434C-3D
Grupa H (4A – 3B)GODZ. 19.00 – 19.35RETKINIA TAFLA P
19:00Mecz nr 444A-3B
NIEDZIELA 21.04.2013
RUNDA ĆWIERĆFINAŁOWA
Grupa EGODZ. 09.00 – 11.35BOMBONIERKA TAFLA L
09:00Mecz nr 271A-1C
09:35Mecz nr 282A-2C
10:10ROLBA
10:25Mecz nr 291A-2C
11:00Mecz nr 302A-1C
Grupa FGODZ. 09.00 – 11.35BOMBONIERKA TAFLA P
09:00Mecz nr 331B-1D
09:35Mecz nr 342B-2D
10:10ROLBA
10:25Mecz nr 351B-2D
11:00Mecz nr 362B-1D
Grupa GGODZ. 08:15 – 10.50RETKINIA TAFLA L
08:15Mecz nr 393A-3C
08:50Mecz nr 404A-4C
09:25ROLBA
09:40Mecz nr 413A-4C
10:15Mecz nr 424A-3C
Grupa HGODZ. 08:15 – 10.50RETKINIA TAFLA P
08:15Mecz nr 453B-3D
08:50Mecz nr 464B-4D
09:25ROLBA
09:40Mecz nr 473B-4D
10:15Mecz nr 484B-3D
RUNDA PÓŁFINAŁOWA
PÓŁFINAŁY 9-16GODZ. 11.15 – 12.25RETKINIA TAFLA L
11:15Mecz nr 493G-4H
11:50Mecz nr 501G-2H
PÓŁFINAŁY 9-16GODZ. 11.15 – 12.25RETKINIA TAFLA P
11:15Mecz nr 514G-3H
11:50Mecz nr 522G-1H
PÓŁFINAŁY 1-8GODZ. 12.45 – 13.55BOMBONIERKA TAFLA L
11:50Mecz nr 533E-4F
12:25Mecz nr 541E-2F
PÓŁFINAŁY 1-8GODZ. 12.45 – 13.55BOMBONIERKA TAFLA P
11:50Mecz nr 554E-3F
12:25Mecz nr 562E-1F
RUNDA FINAŁOWA 9-16
FINAŁ O MIEJSCE 15GODZ. 12.40 – 13.15RETKINIA TAFLA L
12:40Mecz nr 57Przegrany z meczu 49-Przegrany z meczu 51
FINAŁ O MIEJSCE 13GODZ. 12.40 – 13.15RETKINIA TAFLA P
12:40Mecz nr 58Wygrany z meczu 49-Wygrany z meczu 51
FINAŁ O MIEJSCE 11GODZ. 13.15 – 13.50RETKINIA TAFLA L
13:15Mecz nr 59Przegrany z meczu 50-Przegrany z meczu 52
FINAŁ O MIEJSCE 9GODZ. 13.15 – 13.50RETKINIA TAFLA P
13:15Mecz nr 60Wygrany z meczu 50-Wygrany z meczu 52
Drużyny z miejesc 9-16 przejeżdżają na Bombonierkę na uroczystość zakończenia turnieju
RUNDA FINAŁOWA 1-8
FINAŁ O MIEJSCE 7GODZ. 14.10 – 14.45BOMBONIERKA TAFLA L
14:10Mecz nr 61Przegrany z meczu 53-Przegrany z meczu 55
FINAŁ O MIEJSCE 5GODZ. 14.10 – 14.45BOMBONIERKA TAFLA P
14:10Mecz nr 62Wygrany z meczu 53-Wygrany z meczu 55
FINAŁ O MIEJSCE 3GODZ. 15.00 – 15.35BOMBONIERKA TAFLA L
15:00Mecz nr 63Przegrany z meczu 54-Przegrany z meczu 56
FINAŁ O MIEJSCE 1GODZ. 15.00 – 15.35BOMBONIERKA TAFLA P
15:00Mecz nr 64Wygrany z meczu 54-Wygrany z meczu 56
Uroczyste zakończenie turnieju
NIEDZIELA 21.04.2013 godz. 15:45 do 16:15 LODOWISKO BOMBONIERKA
Komentarze