CLJ: 20 kolejek za nami
Po 20 kolejkach Centralnej Ligi Juniorów na pozycji lidera umocnił się zespół z Torunia. Sokoły pokonały w dwumeczu MOSM Tychy (7:2 i 6:2). W Sosnowcu punkty stracił wicelider z Nowego Targu i traci do pierwszego miejsca 7 punktów.
21.01.2012
SMS II PZHL - MMKS Podhale Nowy Targ 4:5k (0:1, 3:3, 1:0, 0:0, 0:1)
0:1 – Olchawski Dawid (Wielkiewicz Patryk) 13:22
0:2 – Wojdyła Mateusz (Tomasik Damian) 22:47
0:3 – Wojdyła Mateusz 23,29
1:3 – Mienkina Filip (Sowa Jakub – Orłowski Rafał) 28:47
1:4 – Kolasa Szymon (Mielniczek Arkadiusz) 31:41
2:4 – Mielniczek Przemysław (Starostecki Michał) 38:03
3:4 - Sowa Jakub – (Orłowski Rafał) 39:42
4:4 – Wrana Sebastian 49:16
4:5- Kos Kacper – Decydujący rzut karny.
Składy :
SMS II SOSNOWIEC : Stołowski Kacper – Kieler Michał; Orłowski Rafał, Kukulski Daniel; Mazur Dawid, Sowa Jakub, Mienkina Filip; samolej Kacper, Szlaga Paweł; Księżyk Wojciech, Szlaga Grzegorz; Maczuga Damian, Starostecki Michał, Świerczewski Jakub; Mielniczek Przemysław, Błotnicki Łukasz, Bar Piotr; Krawczyk Oskar, Kafel Mateusz; Stojek Andrzej, Wrana Sebastian.
MMKS NOWY TARG : Mrugała Sebastian – Michałczak Paweł; Plewa Jakub, Plewa Sylwester; Wielkiewicz Patryk, Puławski Marek, Olchawski Dawid; Tomasik Damian, Wojdyła Mateusz; Kos Kacper, Mielniczek Arkadiusz, Kolasa Szymon; Mielniczek Radosław, Stypuła Konrad, Wcisło Kamil, Postułka Paweł.
Energa Stoczniowiec - Zagłębie Sosnowiec 8:5 (2:0, 3:2, 3:3)
Bramki:
1:0 Aleniewski as. Stasiewicz, Serwiński (14.07 w podwójnej przewadze)
2:0 Kulczyk as. Wrycza, Pesta (14.31 w przewadze)
3:0 Serwiński as. Stasiewicz, Ruszkowski (21.54)
3:1 Jarnutowski (23.45)
4:1 Tomf as. Błażejczyk, Ruszkowski (25.13)
5:1 Kulczyk as. Pesta, Aleniewski (27.37 w przewadze)
5:2 Stychno (38.58)
6:2 Kulczyk as. Pesta (48.32 w przewadze)
7:2 Błażejczyk (51.21 rzut karny)
7:3 Stokłosa (51.31)
8:3 Duda as. Tomf (52.54)
8:4 Stokłosa (53.20)
8:5 Stokłosa (56.24 w przewadze)
Energa Stoczniowiec: Szymczewski; Aleniewski – Lehmann, Mainka – Ruszkowski, Tomf – Duda; Kulczyk – Pesta – Wrycza, Stasiewicz – Błażejczyk – Idzikowski oraz Serwiński
Kary: Energa Stoczniowiec 10 min., Zagłębie – 45 min. w tym kara meczu w 45 min. dla Stychno.
UKH Dębica - UKH Unia Oświęcim 2:5 (0:1, 2:4, 0:0)
Bramki dla Dębicy: Zięba 2
MKS Sokoły Toruń - MOSM Tychy 7:2 (2:1, 4:0, 1:1)
Bramki dla torunian zdobywali: Bartosz Pieniak (dwie), Jakub Działdowski, Michał Kalinowski, Szymon Mądrowski, Kacper Jankowski i Szymon Maciejewski.
Sokoły: Bojanowski, Wąsik; Bałos - Skólmowski, Huzarski - Jankowski, Heyka - M. Kurpiewski; Bolszakow - Działdowski - Mądrowski, Husak - M. Kalinowski - Pieniak, Iwański - K. Kalinowski - Maciejewski, B. Kurpiewski.
22.01.2012
SMS II PZHL - MMKS Podhale Nowy Targ 2:7 (1:2, 0:2, 1:3)
0:1 – Puławski Marek 4:15
1:1 – Bar Piotr (Błotnicki Łukasz) 11:18
1:2 – Olchawski Dawid (Wielkiewicz Patryk) 14:50
1:3 – Stypuła Konrad (Mielniczek Radosław) 22:24
1:4 - Puławski Marek (Wielkiewicz Patryk) 22:50l
2:4 – Stojek Andrzej (Wrana Sebastian) 43:11
2:5 – Kos kacper 43:46
2:6 – Stypuła Konrad (Plewa Sylwester – Wcisło Kamil) 51:11
2:7 – Olchawski Dawid 52:05
Składy :
SMS II SOSNOWIEC :Kieler Michał – Kowalówka Robert; Orłowski Rafał, Kukulski Daniel; Mazur Dawid, Sowa Jakub, Mienkina Filip; Samolej Kacper, Szlaga Paweł; Księżyk Wojciech, Szlaga Grzegorz; Maczuga Damian, Starostecki Michał, Świerczewski Jakub; Mielniczek Przemysław, Błotnicki Łukasz, Bar Piotr; Krawczyk Oskar, Kafel Mateusz; Stojek Andrzej, Wrana Sebastian, Klak Kamil.
MMKS NOWY TARG : Mrugała Sebastian – Michałczak Paweł; Plewa Jakub, Plewa Sylwester; Wielkiewicz Patryk, Puławski Marek, Olchawski Dawid; Tomasik Damian, Wojdyła Mateusz; Kos Kacper, Mielniczek Arkadiusz, Kolasa Szymon; Mielniczek Radosław, Stypuła Konrad, Wcisło Kamil, Postułka Paweł, Pacyga Dawid.
Energa Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec SA 3:8 (1:3, 1:4, 1:1)
1:0 Stasiewicz (0.53)
1:1 Białek (4.14)
1:2 Stokłosa (5.01)
1:3 Białek (12.30)
1:4 Barchanowski (30.32)
1:5 Stokłosa (31:35)
1:6 Stokłosa (37.44)
1:7 M.Kret (38.29)
2:7 Pesta as. Wrycza (39.49)
2:8 Barchanowski (41.41)
3:8 Pesta as. Wrycza, Błażejczyk (50.26 w przewadze)
Energa Stoczniowiec: Jędrzejewski (od 31.36 Szymczewski; Aleniewski – Lehmann, Mainka – Ruszkowski, Tomf – Duda; Kulczyk – Pesta – Wrycza, Stasiewicz – Błażejczyk – Damps, Idzikowski – Serwiński – Kubicki.
Kary: Energa Stoczniowiec - 6 min. Zagłębie – 2 min.
UKH Dębica - UKH Unia Oświęcim 0:6 (0:3, 0:3, 0:0)
MKS Sokoły Toruń - MOSM Tychy 6:2 (3:0, 0:0, 3:2)
1:0 - Bolszakow - M. Kalinowski
2:0 - Działdowski - Mądrowski - Skólmowski
3:0 - Pieniak - M. Kalinowski
4:0 - K. Kalinowski - Pieniak
4:1 - Barutowicz - Janicki
4:2 - Cyganek - A. Jeziorski
5:2 - M. Kalinowski - Pieniak - K. Kalinowski
6:2 - K. Kalinowski - M. Kalinowski - Pieniak
Tabela Centralnej Ligi Juniorów (stan na 23.01.12)
DRUŻYNA | M | PKT | BR | Z | ZD | ZK | PK | PD | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MKSSOKOŁYTORUŃ | 20 | 56 | 131-56 | 18 | - | 1 | - | - | 1 |
2. | MMKSNOWY TARG | 20 | 49 | 142-57 | 15 | 1 | 1 | - | - | 3 |
3. | UKHUNIA | 20 | 35 | 103-76 | 11 | - | - | 1 | 1 | 7 |
4. | ENERGASTOCZNIOWIEC | 20 | 33 | 98-75 | 10 | 1 | - | 1 | - | 8 |
5. | ZAGŁĘBIE SOSN. SA | 20 | 27 | 112-120 | 8 | - | 1 | 1 | - | 10 |
6. | SMS II PZHL | 20 | 25 | 73-76 | 7 | - | 1 | 1 | 1 | 10 |
7. | MOSM TYCHY | 20 | 15 | 71-118 | 4 | 1 | - | - | 1 | 14 |
8. | UKH DĘBICA | 20 | 0 | 38-190 | - | - | - | - | - | 20 |
M-mecze,PKT-punkty,BR-bramki,Z-zwycięstwa,ZD-zwyc. po dogr.ZK-zwyc. po karnych
PK-przegrane po karnych,PD-przeg. po w dogr.,P-przegrane
Pełny terminarz z wynikami >>>>>
Komentarze