KOSYL CUP 2011 - wyniki
W dniach 19 i 20 listopada Łódzki Klub Hokejowy odbył się V Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie KOSYL CUP U-11. Współorganizatorami Turnieju był Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz MOSiR Łódź.
V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJW HOKEJU NA LODZIE
KOSYL CUP U-11, Łódź, 19/20.11.2011
KOMUNIKAT KOŃCOWY
Ostateczna kolejność w Turnieju:
1 miejsce i Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, Witolda Stępnia:
JKH GKS Jastrzębie
2 miejsce i Puchar Dyrektora MOSiR Łódź, Janusza Kopcia:
MHC Martin (Słowacja)
3 miejsce i Puchar firmy COMMON:
Feniks Kaliningrad/Wikingowie Elbląg
4 miejsce MKS Sokoły Toruń
5 miejsce UHKS Mazowsze Warszawa
6 miejsce UKS MOSM Polonia Bytom
7 miejsce HUKS Niedźwiadki Gdynia
8 miejsce ŁKH Łódź
Nagrody indywidualne:
Klasyfikacja "Najlepszy Bramkarz Turnieju" - Puchar Walerego Kosyla
1. Sebastian Lipiński - MKS Sokoły Toruń
2. Bartłomiej Klocek - JKH GKS Jastrzębie
3. Martin Kral - UKS MOSM Polonia Bytom
Najlepszy Zawodnik Turnieju:
Martin Volko - MHC Martin (Słowacja), (9 bramek, 6 asyst)
Najlepszy Napastnik Turnieju:
Jan Sołtys - JKH GKS Jastrzębie (13 bramek, 4 asysty)
Najlepszy Obrońca Turnieju:
Paweł Borowikow - Feniks Kaliningrad (Rosja)
Najlepszy Zawodnik ŁKH Łódź Turnieju
Jeremi Lewy (6 bramek, 2 asysty)
Nagrody dla zawodników ufundowała firma SportRebel, dystrybutor firm BAUER i FISCHER.
Wyniki meczy rundy wstępnej:
Grupa B, lodowisko „Bombonierka”, przy ul. Stefanowskiego 28
1 | MHC Martin | 10-0 (7:0; 3:0) | UKS MOSM PoloniaBytom |
MartinVolko (14) – 4 pkt (2,2) RobertKalnicky (22) – 3 pkt (2,1) AdamHolecka (23) – 2 pkt (2,0) ViliamBeres (10) – 2 pkt (1,1) MartinMogora (17) – 2 pkt (0,2) TomasNaus (11) – 1 pkt (1,0) PeterMelcher (18) – 1 pkt (1,0) AndrejHanzel (3) – 1 pkt (0,1) | |||
2 | MKSSokoły Toruń | 8:0(1:0; 7:0) | UHKSMazowsze Warszawa |
JakubLewandowski (26) – 4 pkt (3,1) AdamKiedewicz (12) – 3 pkt (1,2) NikodemRzeszotek (87) – 2 pkt (2,0) DawidRyder (9) – 2 pkt (1,1) OskarBajwenko (10) – 1 pkt (1,0) NikodemSzuba (68) – 1 pkt (0,1) | |||
3 | UHKS MazowszeWarszawa | 0:24(0:13; 0:11) | MHCMartin |
MartinVolko (14) – 6 pkt (4,2) RobertKalnicky (22) – 5 pkt (1,4) FrantisekSmidżar (19) – 4 pkt (4,0) ViliamBeres (10) – 4 pkt (2,2) TomasNaus (11) – 3 pkt (2,1) MatusHlavaty (6) – 3 pkt (2,1) PeterMelcher (18) – 2 pkt (2,0) AndrejHanzel (3) – 2 pkt (2,0) TimotejKlinec (12) – 2 pkt (2,0) AntonKozak (24) – 2 pkt (1,1) MatusLavicka (13) -2 pkt (1,1) MartinMogora (17) – 1 pkt (1,0) FilipPavelka (5) – 1 pkt (0,1) KristianHuba (20) – 1 pkt (0,1) DavidBalun (16) – 1 pkt (0,1) | |||
4 | UKS MOSM PoloniaBytom | 2:4(1:2; 1:2) | MKSSokoły Toruń |
MateuszWawrzkiewicz (10) – 1 pkt (1,0) Mateusz Dworaźny(8) – 1 pkt (1,0) Maciej Lich (7) –1 pkt (0,1) | AdamKiedewicz (12) – 2 pkt (1,1) NikodemSzuba (68) – 1 pkt (1,0) MiłoszKuszyński (8) – 1 pkt (1,0) Eryk Ziędalski (17) – 1 pkt (0,1) | ||
5 | MKSSokoły Toruń | 0:4(0:3; 0:1) | MHCMartin |
MartinVolko (14) – 2 pkt (1,1) RobertKalnicky (22) – 1 pkt (1,0) ViliamBeres (10) – 1 pkt (1,0) TomasNaus (11) – 1 pkt (0,1) MatusHlavaty (6) – 1 pkt (1,0) AdamHolecka (23) – 1 pkt (0,1) | |||
6 | UKSMOSM Polonia Bytom | 4:4(1:1; 3:3) | UHKSMazowsze Warszawa |
Michał Zając(6) – 3 pkt (2,1) MateuszWawrzkiewicz (10) – 1 pkt (1,0) Mateusz Herda(22) – 1 pkt (1,0) | JakubProkurat (16) – 2 pkt (2,0) MikołajOngirski (9) – 2 pkt (1,1) FilipWira (93) – 2 pkt (0,2) KacperJędrzejewski (98) – 1 pkt (1,0) JarosławGryc (71) – 1 pkt (0,1) |
Grupa R, lodowisko „Retkinia”, przy ul. Popiełuszki 13b
7 | ŁKHŁódź | 1:21(1:11; 0:10) | JKHGKS Jastrzębie | |
JeremiLewy (71) – 1 pkt (1,0) | KamilWałęga (21) – 7 pkt (7,0) JakubBlanik (87) – 4 pkt (4,0) KamilMisterkiewicz (57) – 4 pkt (2,2) AdamWywiał (42) – 4 pkt (2,2) DariuszDamps (26) – 4 pkt (0,4) ŁukaszKapusta (6) – 3 pkt (2,1) JanSołtys (7) – 3 pkt (2,1) DawidWróblewski (28) – 2 pkt (1,1) KonradGruszczyk (27) – 2 pkt (1,1) MarcinPłachetka (40) – 2 pkt (0,2) | |||
8 | FeniksKaliningrad / Wikingowie Elbląg | 11:1(7:0; 4:1) | HUKSNiedźwiadki Gdynia | |
VladZhavoronkov (21) – 2 pkt (2,0) PavelDebiyabin (25) – 2 pkt (2,0) OskarKurnicki (13) – 2 pkt (2,0) PavelSuslov (50) – 2 pkt (1,1) SergeyTrofimovich (77) – 1 pkt (1,0) PavelKuzmenko (44) – 1 pkt (1,0) DmitriyShirobokov (36) – 1 pkt (1,0) IlyaSazonov (66) – 1 pkt (1,0) DanilaBalabuka (35) – 1 pkt (0,1) JanWójcik (33) – 1 pkt (0,1) MatveyMakovskiy (90) – 1 pkt (0,1) | PawełCiszewski (87) – 1 pkt (1,0) | |||
9 | HUKSNiedźwiadki Gdynia | 1:9(1:6; 0:3) | ŁKHŁódź | |
KacperNiedźwiecki (13) – 1 pkt (1,0) | JeremiLewy (71) – 4 pkt (3,1) KamilSzymczyński (7) – 2 pkt (2,0) JanWalczak (11) – 2 pkt (2,0) JakubKozłowski (82) – 1 pkt (1,0) BłażejNajdecki (50) – 1 pkt (1,0) JakubŚwit (22) – 1 pkt (0,1) PatrykJaniszewski (44) – 1 pkt (0,1) | |||
10 | JKHGKS Jastrzębie | 13:1(6:0; 7:1) | FeniksKaliningrad / Wikingowie Elbląg | |
DawidWróblewski (28) – 4 pkt (1,3) DariuszDamps (59) – 4 pkt (3,1) KamilWałęga (21) – 3 pkt (2,1) JakubBlanik (87) – 3 pkt (2,1) JanSołtys (7) – 3 pkt (2,1) KamilMisterkiewicz (57) – 1 pkt (1,0) MarcinPłachetka (40) – 1 pkt (1,0) OlafKoślicki (88) – 1 pkt (1,0) | MatveyMakovskiy (90) – 1 pkt (1,0) VladZhavoronkov (21) – 1 pkt (0,1) | |||
11 | FeniksKaliningrad / Wikingowie Elbląg | 13:3(4:2; 9:1) | ŁKHŁódź | |
VladZhavoronkov (21) – 4 pkt (3,1) MatveyMakovskiy (90) – 4 pkt (3,1) SergeyTrofimovich (77) – 2 pkt (2,0) IlyaSazonov (66) – 2 pkt (2,0) DanilaBalabuka (35) – 2 pkt (1,1) PavelKuzmenko (44) – 2 pkt (0,2) OskarKurnicki (13) – 1 pkt (1,0) DmitriyShirobokov (36) – 1 pkt (1,0) JakubWala (22) – 2 pkt (1,1) | KamilSzymczyński (7) – 2 pkt (1,1) JanWalczak (11) – 1 pkt (1,0) JakubŚwit (22) – 1 pkt (1,0) FilipGąszcz (45) – 1 pkt (0,1) JeremiLewy (71) – 1 pkt (0,1) | |||
12 | JKHGKS Jastrzębie | 17:0(14:0; 3:0) | HUKSNiedźwiadki Gdynia | |
JanSołtys (7) – 6 pkt (4,2) KamilWałęga (21) – 5 pkt (2,3) DawidWróblewski (28) – 4 pkt (3,1) DariuszDamps (26) – 3 pkt (1,2) KamilMisterkiewicz (57) – 2 pkt (2,0) MarcinPłachetka (40) – 2 pkt (2,0) JakubBlanik (87) – 2 pkt (0,2) AdamWywiał (42) – 1 pkt (1,0) SzymonMarkowski (95) – 1 pkt (1,0) WiktorKolata (8) – 1 pkt (1,0) MichałAdynkiewicz (50) – 1 pkt (0,1) |
Klasyfikacja w grupach po rundzie wstępnej
Grupa B, lodowisko „Bombonierka”, przy ul. Stefanowskiego 28
Miejsce | Drużyna | Punkty | BramkiStrzelone | BramkiStracone | StosunekBramek |
1 | MHCMartin | 6:0 | 38 | 0 | 38 |
2 | MKSSokoły Toruń | 4:2 | 12 | 6 | 6 |
3 | UKSMOSM Polonia Bytom | 1:5 | 6 | 18 | -12 |
4 | UHKSMazowsze Warszawa | 1:5 | 4 | 36 | -24 |
Grupa R, lodowisko „Retkinia”, przy ul. Popiełuszki 13b
Miejsce | Drużyna | Punkty | BramkiStrzelone | BramkiStracone | StosunekBramek |
1 | JKHGKS Jastrzębie | 6:0 | 51 | 2 | 49 |
2 | FeniksKaliningrad / Wikingowie Elbląg | 4:2 | 25 | 17 | 8 |
3 | ŁKHŁódź | 2:4 | 13 | 35 | -22 |
4 | HUKSNiedźwiadki Gdynia | 0:6 | 2 | 37 | -35 |
Wyniki meczy rundy finałowej:
Grupa Finałowa 5-8, lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki 13b
13 | PółfinałR4 – B3 | ||
UKSMOSM Polonia Bytom | 4:0(3:0; 1:0) | HUKSNiedźwiadki Gdynia | |
Michał Zając(6) – 3 pkt (1,2) Mateusz Dworaźny(8) – 2 pkt (1,1) MateuszWawrzkiewicz (10) – 1 pkt (1,0) PrzemysławBagiński (4) – 1 pkt (1,0) Jakub Sowa (12)–1 pkt (0,1) | |||
14 | PółfinałR3 – B4 | ||
ŁKHŁódź | 0:2(0:0; 0:2) | UHKSMazowsze Warszawa | |
FilipWira (93) – 2 pkt (1,1) KacperBrzozowski (4) – 1 pkt (1,0) | |||
15 | MECZO 7 - 8 MIEJSCE | ||
ŁKHŁódź | 3:3(0:1; 1:0; 1:1; 0:1) | HUKSNiedźwiadki Gdynia | |
JeremiLewy (71) – 2 pkt (2,0) | PawełCiszewski (87) – 2 pkt (2,0) KornelDubiel (11) - 1 pkt (1,0) | ||
16 | MECZO 5 - 6 MIEJSCE | ||
UKSMOSM Polonia Bytom | 4:6(2:2; 1:2; 1:2) | UHKSMazowsze Warszawa | |
Michał Zając(6) – 1 pkt (1,0) MateuszWawrzkiewicz (10) – 1 pkt (1,0) Jakub Sowa (12) –1 pkt (1,0) Martyna Pawłowska(14) –1 pkt (1,0) Mateusz Herda(22) – 1 pkt (0,1) PrzemysławBagiński (4) – 1 pkt (0,1) Maciej Lich (7) –1 pkt (0,1) | JakubProkurat (16) – 3 pkt (3,0) FilipWira (93) – 2 pkt (1,1) KacperBrzozowski (4) – 1 pkt (1,0) PawełWybiral (7)– 1 pkt (1,0) JarosławGryc (71) – 1 pkt (0,1) |
Grupa Finałowa 1-4, lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28
17 | PółfinałR2 – B1 | ||
FeniksKaliningrad / Wikingowie Elbląg | 0:8(0:3; 0:5) | MHCMartin | |
MartinVolko (14) – 2 pkt (2,0) RobertKalnicky (22) – 2 pkt (2,0) ViliamBeres (10) – 2 pkt (1,1) TimotejKlinec (12) – 1 pkt (1,0) FrantisekSmidżar (19) – 1 pkt (1,0) DavidBalun (16) – 1 pkt (1,0) AdamHolecka (23) – 1 pkt (0,1) MatusLavicka (13) – 1 pkt (0,1) | |||
18 | PółfinałR1 – B2 | ||
JKHGKS Jastrzębie | 5:2(4:0; 1:2) | MKSSokoły Toruń | |
JanSołtys (7) – 3 pkt (3,0) AdamWywiał (42) – 2 pkt (1,1) WiktorKolata (8) – 1 pkt (1,0) KonradGruszczyk (27) – 1 pkt (0,1) | AdamKiedewicz (12) – 1 pkt (1,0) JanŁapczyński (5) – 1 pkt (1,0) MiłoszKuszyński (8) – 1 pkt (0,1) | ||
19 | MECZO 3 - 4 MIEJSCE | ||
FeniksKaliningrad / Wikingowie Elbląg | 11:3(3:1; 3:0; 5:2) | MKSSokoły Toruń | |
DanilaBalabuka (35) – 7 pkt (5,2) SergeyTrofimovich (77) – 4 pkt (1,3) IlyaSazonov (66) – 2 pkt (2,0) VladZhavoronkov (21) – 1 pkt (1,0) PavelKuzmenko (44) – 1 pkt (1,0) JakubWala (22) – 1 pkt (1,0) DmitriyShirobokov (36) – 1 pkt (0,1) PavelBorovikov (24) – 1 pkt (0,1) AlexanderBurov (81) – 1 pkt (0,1) | AdamKiedewicz (12) – 1 pkt (1,0) MiłoszStawski (20) – 1 pkt (1,0) MiłoszKuszyński (8) – 1 pkt (1,0) NikodemRzeszotek (87) – 1 pkt (0,1) | ||
20 | MECZO 1 - 2 MIEJSCE | ||
MHCMartin | 4:7(2:3; 0:3; 2:1) | JKHGKS Jastrzębie | |
RobertKalnicky (22) – 2 pkt (2,0) AdamHolecka (23) – 1 pkt (0,1) MartinMogora (17) – 1 pkt (1,0) TomasNaus (11) – 1 pkt (0,1) MartinVolko (14) – 1 pkt (0,1) | DawidWróblewski (28) – 4 pkt (3,1) JanSołtys (7) – 2 pkt (2,0) JakubBlanik (87) – 1 pkt (1,0) DariuszDamps (26) – 1 pkt (1,0) |
Komentarze