MMŻ. Janów i Bytom w Finale Mistrzostw Żaka
W drugim dniu Międzywojewódzkich Mistrzostw Żaka poznaliśmy finalistów Turnieju. Zostały nimi drużyny Polonii Bytom i Naprzodu Janów które wygrały na punkty swoje spotkania.
Galeria II dzień:https://picasaweb.google.com/szymekhokejNT/Mistrzostwa_Zaka_II_dzien#
Janów awansował do finału
Galeria II dzień:https://picasaweb.google.com/szymekhokejNT/Mistrzostwa_Zaka_II_dzien#
Galeria II dzień:https://picasaweb.google.com/szymekhokejNT/Mistrzostwa_Zaka_II_dzien#
Tadeusz Huzior, Michał Chrobak i Alan Łyszczarczyk z MMKS przyglądali się sobotnim rywalom
TURNIEJ FINAŁOWY MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW
W KATEGORII ŻAK NOWY TARG 07.04-10.04.2011
KOMUNIKAT NR 2
PIĄTEK 8 KWIECIEŃ 2011
MECZ NR 3
MMKS SOKOŁY TORUŃ – KKS NAPRZÓD JANÓW 3:5 (1:2, 2:0, 0:3)
STRZELCY BRAMEK:
MMKS SOKOŁY TORUŃ – GOŚCIŃSKI MATEUSZ – 1, DEGÓRSKI DOMINIK – 1, SZULEJKA MATEUSZ - 1
ASYSTY: – RZEKANOWSKI OSKAR –1, GOŚCIŃSKI MATEUSZ – 1
KKS NAPRZÓD JANÓW – MAŁOPOLSKI PAWEŁ – 1, SKRODZIUK SZYMON – 1 ,JURCZYK PAWEL – 1, MUSIOŁ DAWID – 1, ŻYWIOŁEK MARIUSZ - 1
ASYSTY: – KRZYSZTOFEK KRZYSZTOF - 2 , SKRODZIUK SZYMON – 1
KARY: MMKS SOKOŁY TORUŃ– 26 MIN.
JANÓW KKS NAPRZÓD JANÓW – 8 MIN.
SZTAFETY:MMKS SOKOŁY TORUŃ – KKS NAPRZÓD JANÓW 1:1
- PRZÓD KKS NAPRZÓD JANÓW 12:5
- TYŁ MMKS SOKOŁY TORUŃ 9:8
MECZ NR 4
GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK – UKS MOSM BYTOM 0:8 (0:1, 0:5, 0:2)
STRZELCY BRAMEK:
GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK: 0
ASYSTY: - 0
UKS MOSM BYTOM – BAJON PIOTR – 2, FILIP KAMIL – 2, MAZUR MATEUSZ – 2,
BEDNORZ JERZY – 1, SZYNAL DOMINIK - 1
ASYSTY:- WCISŁO TOMASZ – 1, SCHUPP DENIS – 1, MAZIARSKI MICHAŁ – 1, CHRAPEK KLAUDIA – 1, BAJON PIOTR - 1
KARY:
GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK – 16 MIN.
UKS MOSM BYTOM – 16 MIN.
SZTAFETY:GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK – UKS MOSM BYTOM 0:2
KLASYFIKACJA NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW
WG KLASYFIKACJI KANADYJSKIEJ
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub | Bramki | Asysty | Pkt Razem |
1 | BAJON PIOTR | BYTOM | 6 | 2 | 8 |
2 | FILIP KAMIL | BYTOM | 4 | 2 | 6 |
3 | SKRODZIUK SZYMON | JANÓW | 3 | 3 | 6 |
4 | MUSIOŁ DAWID | JANÓW | 3 | 2 | 5 |
5 | ŁYSZCZARCZYK ALAN | NOWY TARG | 3 | 1 | 4 |
KLASYFIKACJA FAIR – PLAY
1. MUKS NAPRZÓD JANÓW 12 MIN.
2. KTH KM KRYNICA 14 MIN.
3. MMKS PODHALE NOWY TARG 16 MIN.
- GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK 16 MIN.
5. MKS SOKOŁY TORUŃ 26 MIN.
TABELE PO II DNIU TURNIEJU
GRUPA I
MECZE | PKT | BRAMKI | ||
1 | MUKS NAPRZÓD JANÓW | 2 | 10 | 12:5 |
2 | MMKS SOKOŁY TORUŃ | 1 | 2 | 3:5 |
3 | KTH KM KRYNICA | 1 | 0 | 2:7 |
GRUPA II
MECZE | PKT | BRAMKI | ||
1 | UKS MOSM BYTOM | 2 | 11 | 17:5 |
2 | MMKS PODHALE NOWYTARG | 1 | 1 | 5:9 |
3 | GKS STOCZNIOWIECGDAŃSK | 1 | 0 | 0:8 |
Delegat PZHL
...........................................
Zdzisław Buczel
Komentarze