XV OOM: Po drugim dniu rywalizacji
W drugim dniu XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży "Podkarpacie 2009" hokeja na lodzie rozgrywanej w Sanoku komplet zwycięstw odniosły dotychczas trzy drużyny. W grupie A lideruje Stoczniowiec Gdańsk zaś w grupie B - MMKS Nowy Targ. We wtorek dzień przerwy.
ZDJĘCIAZMECZÓWOOM- <<<TUTAJ>>>
I. Wyniki meczy:
Mecz nr 5
MUKS Naprzód Janów – MKS Sokoły Toruń 4:3 (0:2), (2:1), (2:0).
Zdobywcy bramek:
MUKS Naprzód Janów: Sośnierz Łukasz – 2, Księżyk Wojciech – 1, Czekański Piotr – 1.
MKS Sokoły Toruń: Tyburski Adrian – 2, Kalinowski Michał – 1.
Asystenci:
MUKS Naprzód Janów: Kogut Patryk – 3, Sitko Dawid – 1, Księżyk Wojciech – 1.
MKS Sokoły Toruń: Kalinowski Kamil – 1, Kamiński Bartosz – 1.
Kary:
MUKS Naprzód Janów: 24 min,
MKS Sokoły Toruń: 58 min. w tym 10min. i 20 min. Tyburski Adrian – Adrian Tyburski zostaje zdyskwalifikowany w następnym meczu.
Mecz nr 6
GKS Stoczniowiec Gdańsk – HUKS Mazowsze Warszawa 6:5 (3:0), (1:1), (2:4).
Zdobywcy bramek:
GKS Stoczniowiec Gdańsk: Stasiewicz Jakub -2, Chmielewski Aron – 3, Wrycza Wojciech – 1.
HUKS Mazowsze Warszawa: Bepieszcz Mateusz – 3, Komorski Filip – 1, Floriańczyk Kamil – 1.
Asystenci:
GKS Stoczniowiec Gdańsk: Dampc Maksym – 2, Marzec Szymon – 3.
HUKS Mazowsze Warszawa: Bepieszcz Mateusz – 1, Komorski Filip – 1, Kran Damian – 1.
Kary:
GKS Stoczniowiec Gdańsk – 10 min.
HUKS Mazowsze Warszawa – 26 min.
Mecz nr 7
HC GKS Katowice – KTH KM Krynica 3:4 (2:2), (1:2), (0:0).
Zdobywcy bramek:
HC GKS Katowice: Domogała Adam – 2, Szymański Mateusz – 1.
KTH KM Krynica: Bober Mateusz – 2, Pociecha Bartłomiej – 1, Pawlik Kamil – 1.
Asystenci:
HC GKS Katowice: Domogała Adam – 1, Kucharewicz Mateusz – 1.
KTH KM Krynica: Zdrojewski Bartłomiej – 2, Kukulak Norbert – 1, Zwierz Mariusz – 1.
Kary:
HC GKS Katowice – 16 min.
KTH KM Krynica – 18 min.
Mecz nr 8
MMKS Podhale Nowy Targ – UKH Unia Oświęcim 10:2 (4:0), (2:2), (4:0).
Zdobywcy bramek:
MMKS Podhale Nowy Targ: Wcisło Kamil – 2, Kos Kacper – 2, Michalski Mateusz – 1, Mrugała Robert – 1, Neupauer Bartłomiej – 1, Sulka Krzysztof – 1, Kowal Łukasz – 1, Puławski Marek – 1.
UKH Unia Oświęcim: Jurczak Tomasz – 1, Piotrowicz Damian – 1.
Asystenci:
MMKS Podhale Nowy Targ: Szumal Łukasz – 3, Kapica Damian – 2, Michalski Mateusz – 1, Kos Kacper – 1, Puławski Marek – 1, Kolasa Daniel – 1, Wróbel Szymon – 1.
UKH Unia Oświęcim: Fiedor Paweł – 1.
Kary:
MMKS Podhale Nowy Targ – 14 min.
UKH Unia Oświęcim – 26 min. w tym 10 min. Szacel Kevin.
II. Tabele
Grupa A
Lp. | Klub | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | GKS „Stoczniowiec” Gdańsk | 2 | 6 | 9/6 |
2 | HUKS „Mazowsze” Warszawa | 2 | 3 | 8/8 |
3 | MUKS „Naprzód” Janów | 2 | 3 | 6/6 |
4 | MKS „Sokoły” Toruń | 2 | 0 | 4/7 |
Grupa B
Lp. | Klub | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | MMKS „Podhale” Nowy Targ | 2 | 6 | 24/6 |
2 | KTH KM Krynica | 2 | 6 | 9/7 |
3 | UKH „Unia” Oświęcim | 2 | 0 | 7/14 |
4 | HC GKS Katowice | 2 | 0 | 7/18 |
Klasyfikacja fair play
Lp. | Klub | Minuty |
1 | HC GKS Katowice | 24 min |
2 | KTH KM Krynica | 28 min |
3 | MUKS „Naprzód” Janów | 30 min |
4 | UKH „Unia” Oświęcim | 32 min |
5 | MMKS „Podhale” Nowy Targ | 34 min |
6 | GKS „Stoczniowiec” Gdańsk | 34 min |
7 | HUKS „Mazowsze” Warszawa | 58 min |
8 | MKS „Sokoły” Toruń | 80 min |
III. Klasyfikacja bramkarzy
Nazwisko i imię | Klub | Ilość minut | Obronione | Bramki | Skuteczność |
Niemczyk Szymon | Janów | 120' | 68 | 6 | 91,89% |
Bojanowski Krzysztof | Toruń | 120' | 70 | 7 | 90,91% |
Durka Jacek | Gdańsk | 120' | 53 | 6 | 89,83% |
Rybacki Kamil | Warszawa | 120' | 65 | 8 | 89,04% |
Niesłuchowski Bartłomiej | Nowy Targ | 120' | 37 | 6 | 86,05% |
Marszał Maciej | Krynica | 120' | 39 | 7 | 84,78% |
Burda Grzegorz | Oświęcim | 69'19” | 39 | 8 | 82,98% |
Domogała Mateusz | Katowice | 120' | 73 | 18 | 80,22% |
Kurzak Przemysław | Oświęcim | 50'41” | 27 | 7 | 33,33% |
IV. Punktacja kanadyjska
Nazwisko i imię | Klub | Br As | Pkt |
Bepieszcz Mateusz | (War) | 5 + 2 | 7 |
Kapica Damian | (NT) | 4 + 3 | 7 |
Michalski Mateusz | (NT) | 4 + 3 | 7 |
Wcisło Kamil | (NT) | 4 + 2 | 6 |
Domogała Adam | (Kat) | 3 + 3 | 6 |
Chmielewski Aron | (Gd) | 4 + 1 | 5 |
Marzec Szymon | (Gd) | 1 + 4 | 5 |
Kolasa Daniel | (NT) | 1 + 4 | 5 |
Kos Kacper | (NT) | 3 + 1 | 4 |
Bober Mateusz | (KTH) | 3 + 1 | 4 |
Zdrojewski Bartłomiej | (KTH) | 2 + 2 | 4 |
Neupauer Bartosz | (NT) | 1 + 3 | 4 |
Kogut Patryk | (Jan) | 1 + 3 | 4 |
Szumal Łukasz | (NT) | 1 + 3 | 4 |
Szymański Mateusz | (Kat) | 3 + 0 | 3 |
Sulka Krzysztof | (NT) | 2 + 1 | 3 |
Sośnierz Łukasz | (Jan) | 3 + 0 | 3 |
Komorowski Filip | (War) | 2 + 1 | 3 |
Jurczyk Tomasz | (Ośw) | 1 + 2 | 3 |
Dampc Maksym | (Gd) | 1 + 2 | 3 |
Stasiewicz Jakub |
Komentarze