eWinner

Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

Bramki w przewadze: 1 - 1
Łączna długość kar w meczu: 12 - 33 min.

44:18 Kamil Wróbel (#15) JKH GKS 20 min. Niesportowe zachowanie
46:36 Oskar Lehmann (#3) GKH Stoczniowiec 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
46:36 Roman Rác (#89) JKH GKS 2 min. Wysoki kij
50:55 Arciom Żurauski (#33) GKH Stoczniowiec 2 min. Atak kolanem
59:36 Patryk Pelaczyk (#8) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
59:36 Michał Zając (#8) GKH Stoczniowiec 2 min. Nadmierna ostrość w grze

Minuta po minucie

Cały czas TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec III tercji. Strzały: 6-10.
60. min - Obustronne wykluczenie w samej końcówce. Ukarani Zając oraz Pelaczyk.
59. min - Paś indywidualnie, zostaje powstrzymany przez Żurauskiego.
58. min - Rac groźnie strącił krążek, czujny Kieler.
54. min - Leśniak bliski zdobycia gola po świetnej kontrze Stoczniowca, nie ma bramki.
54. min - Wrzutka Gimińskiego wywołała sporo zamieszania, gdańszczanie oddalają zagrożenie.
53. min - Krążek ląduje w bramce Kielera, ale sędziowie dopatrzyli się nieprzepisowego zagrania krążka wysokim kijem.
52. min - GOOOL! 1:5! Jastrzębianie świetnie rozegrali krążek, który chodził jak po sznurku, a strzał Phillipsa "przebił" Michała Kielera.
51. min - Żurauski przekroczył przepisy w defensywie i powędrował na ławkę kar.
50. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
49. min - GOOOL! 1:4! Michał Zając przymierzył z okolic bulika, zaskakując Nechvatala.
48. min - Mateusz Rompkowski obija poprzeczkę!
47. min - Gra zostaje przerwana po przejęciu krążka przez Lehmanna, a na ławce kar zasiada... hokeista JKH. Roman Rac zasiadł na ławce kar, a równolegle odesłany został odesłany Oskar Lehmann.
46. min - Mocarski do Rybaka, górą Nechvatal.
45. min - Kamil Wróbel ukarany karą meczu za bardzo groźne zagranie na Michale Zającu. Jastrzębianie przez 5 minut w osłabieniu.
45. min - Wróbel przed bramką, przestrzelił nieznacznie.
44. min - Groźne uderzenie gości, nieskutecznie.
43. min - Maciej Rybak mógł indywidualnie zagrozić teraz bramce rywala, zdecydował się na kombinacyjną akcję. Zabrakło niewiele do jej zwieńczenia.
41. min - Gimiński zakończył właśnie swą karę. Phillips przejmuje krążek tuż przed samą bramką, był o krok od zdobycia pierwszego trafienia w tym meczu.
41. min - Trzecia tercja rozpoczęta.

Koniec II tercji. Strzały: 7-21.
40. min - Nechatal, podobnie jak w pierwszej tercji, traci krążek za własną bramką. Ponownie bez konsekwencji.
38. min - Przerwa w grze. Ucierpiał jeden z zawodników gospodarzy. Gimiński ukarany za niebezpieczną grę wysokim kijem.
37. min - Wałęga próbował teraz technicznie zwieść Kielera, bramkarz dobrze pokrył jednak linię bramkową.
37. min - Ponownie Phillips, tym razem nad bramką.
36. min - Phillips próbował z backhandu, Kanadyjczyk zostaje jednak powstrzymany.
35. min - Mateusz Bryk nie wykorzystuje dwójkowej sytuacji.
35. min - Spore zamieszanie pod bramką "Stoczni". Zabrakło jednak dokładności.
34. min - Michałowski uderza spod niebieskiej. Kieler ekwilibrystycznie oddala zagrożenie, broniąc głową.
33. min - GOOOL! 0:4! Kamil Wróbel idealnie wykorzystuje dogranie pod bramką Kielera, nie pozostawiając mu żadnych szans!
31. min - GOOOL! 0:3! Rybak zmarnował idealną okazję na kontaktowego gola, a w odpowiedzi Martin Kasperlik podwyższa prowadzenie strzałem z nadgarstka po wyjściu sam na sam!
31. min - GOOOL! 0:2! Mateusz Bryk idealnym strzałem po wygranym wznowieniu ląduje idealnie w narożniku bramki Kielera, strącając tym samym efektownie bidon golkipera.
30. min - Strzał jastrzębian spod niebieskiej wprost w... Nalewajkę.
29. min - Phillips długo holował krążek, zostaje jednak zablokowany.
29. min - Bandarenka próbował zaskoczyć wjazdem zza bramki, testując czujność Nechvatala.
28. min - Kieler mrozi krążek za bramką.
27. min - Potężny strzał Jassa wprost w Kielera. Bramkarz przez pewien czas nie był do końca pewny, czy zamroził krążek.
27. min - Zakotłowało się pod bramką gospodarzy, krążek nie przekracza jednak linii bramkowej.
26. min - Kara Żurauskiego dobiegła końca. Gdańszczanie bronią się w czwórkę.
26. min - Mocny strzał Bryka, Kieler błysnął refleksem.
26. min - Podwójna przewaga JKH. Pesta zahaczał rywala.
25. min - Jastrzębianie mają problem z przedarciem się w tercję rywala.
24. min - Kasperlik faulowany przez Żurauskiego. Goście ponownie przed szansą w przewadze.
24. min - Po długiej analizie nie ma trafienia.
24. min - Sędziowie zarządzili teraz analizę wideo. Czyżby chodziło o strzał Kasperlika? Kontrowersji raczej przy nim nie było.
23. min - Pesta już na lodzie.
23. min - Kasperlik! Krążek kończy lot na poprzeczce.
22. min - Pierwsza minuta przewagi jastrzębian nie przyniosła żadnego zagrożenia.
21. min - Pesta podciął rywala, przez co został odesłany na ławkę kar.
21. min - Druga tercja rozpoczęta.

Koniec I tercji. Strzały: 3-17.
20. min - Błąd Nechvatala za bramką, krążek przechwytuje Mocarski, ale zostaje natychmiast zablokowany przez defensywę przyjezdnych.
18. min - Wałęga popędził skrzydłem i oddał strzał, Kieler broni samą końcówką kija!
18. min - Phillips oddaje szybki strzał, przytomna interwencja Kielera.
17. min - Maciej Rybak obsłużony dobrym podaniem, nie opanował jednak krążka.
16. min - Kieler nie dał się wymanewrować w podbramkowej sytuacji, wciąż skromne prowadzenie gości.
15. min - Paś bliski dopisania drugiego trafienia, górą Kieler.
15. min - GOOOL! 1:0! Wróbel świetnie wystawił krążek Pasiowi, a ten bez zastanowienia strzałem ze slotu wpisał się na listę strzelców.
14. min - Dobry strzał Michała Rybaka, krążek wyłapany przez Nechvatala.
13. min - Phillips bliski przejęcia krążka. Mało zabrakło, a wywalczyłby sobie świetną pozycję do strzału.
12. min - Twarda walką pod bandą w tercji gdańszczan. Krążek pada łupem jastrzębian.
12. min - Rac ładnie przedarł się w tercję rywala, ale jego podanie trafia do nikogo.
11. min - Klimicek niesygnalizowanym strzałem po lodzie chciał zaskoczyć Kielera, golkiper "Stoczni" był czujny.
11. min - Horzelski opuścił ławkę kar.
10. min - Jastrzębianie grając w czwórkę zagrozili teraz bramce przeciwnika. Na posterunku Kieler.
9. min - Spore zamieszanie pod bramką Nechvatala po mocnym strzale Rompkowskiego.
9. min - Horzelski trafia na ławkę kar za rzekome trafienie Michała Zająca kijem w twarz. Problem w tym, że został on uderzony przez Mocarskiego, a więc... kolegę z zespołu.
8. min - Gospodarze ratują się wybiciem "gumy" na uwolnienie.
6. min - Wołoszyk przetrzymywał krążek za bramką rywala, wymienił go z Pestą, ale ta sytuacja nie przyniosła korzyści.
5. min - Wala długim podaniem mógł uruchomić Vitka, przed którym znajdował się jedynie Nechvatal, ale napastnik został powstrzymany w ostatniej chwili.
4. min - Gdańszczanie po przejęciu krążka szansy wypatrywali okazji w głębokiej wrzutce w tercję przeciwnika, ale nic z tego.
3. min - Sawicki przejmuje krążek przed bramką, ale trafia wprost w Kielera, a dobitka Romana Raca mija bramkę.
2. min - Obydwie drużyny szanują krążek, brakuje zdecydowanego sygnału do ataku.
1. min - Pierwsze wznowienie dla JKH, który natychmiast przegrupowuje się do tercji przeciwnika. Strzał Kasperlika ponad bramką.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

35 M. Kieler (BR1) 60:00 48 43 5 0.9