Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

Bramki w przewadze: 1 - 0
Łączna długość kar w meczu: 12 - 18 min.

Minuta po minucie

61 min - rozpoczynamy dodatkowy czas gry
60 min - koniec trzeciej tercji. Za moment dogrywka, w której goście grać będą przez 23 sekundy w przewadze
60min - Rożkow broni Simboch
59 min - kara dla Wajdy. Gramy 4 na 4
56 min - obustronne wykluczenie, chwilę później kara mniejsza podwójna dla jednego z zawodników gości
55 min - Kozłow otrzymuje 2 karne minuty za atak wysokim kijem
54 min - Michał Kalinowski wyszedł sam na sam, jednak skuteczny powrót Kruczka uniemożliwił toruńskiemu napastnikowi sfinalizowanie akcji
53 min - aktywny dziś jest na niebieskiej Franssila, kolejne jego 2 próby, jednak cwynik bez zmian
51 min - Czwanczikow, łapie Simboch
50 min - gospodarze w komplecie
48 min - kara techniczna za nadmierną liczbę zawodników na lodzie została nałożona na "GieKSę"
46 min - Mateusz Michalski doprowadza do remisu. W zamieszaniu pod bramką gości najprzytomniej zachował się, spokojnie umieszczając gumę w bramce
44 min - gospodarze zdobywają kontaktowego gola, wykorzystując okres gr w przewadze

43 min - kara dla gości
41 min - początek trzeciej tercji. W 45 sekundzie goście podwyższają na 2:0
Przerwa - druga tercja bardziej wyrównana od pierwszej, obie drużyny stworzyły sobie okazje bramkowe, jednak obaj bramkarze nie dali się pokonać. Wynik drugiej tercji 0:0

40 min - koniec drugiej tercji
40 min - ostatnie 60 sekund drugiej tercji
39 min - Wajda z niebieskiej, prosto w bramkarza gości
35 min - akcja gospodarzy 2 na 1, jednak Fraszko trafia w parkany bramakrza gości
34 min - Fieofanow próbował podwyższyć prowadzenie, ale czujny Simboch
33 min - czas dla gości
32 min - Teraz swojej okazji szukał Wanat, ale wynik bez zmian. Dobiegła końca kara Kuzniecowa. Gramy 5 na 5
31 min - zakończyła się kara Rohtli,. Zakotłowało się pod bramką Studzińskiego
30 min - Wajda... słupek. Mamy przerwę w grze i teraz do boksu kar zjechał strzelec jedynej bramki jak na razie. Przez 37 sekund gramy 4 na 4
29 min - siły na lodzie się wyrównują. Za spowodowanie upadku przeciwnika 2 min otrzymał Rohtla. Sygnalizowana kara dla gości
28 min - Krężołek otrzymał dobre podanie od Pasiuta, jednak zbyt słabo i prosto w toruńskiego bramkarza
27 min - kolejna kara nałożona na drużynę gości
27 min - Michalski spod niebieskiej uderzał na bramkę, tam krążek strącił Nahunko prosto pod kij Starzyńskiego, jednak gospodarze bez bramki
25 min - jeszcze w przewadze próbował Kamil Kalinowski, ale katowiczanie wybronili osłabienie
23 min - kara dla gospodarzy - Mateusz Zieliński. Zaraz po wznowieniu Fieofanow trafił w słupek
22 min - Czwanczikow wyszedł praktycznie sam na sam, jednak strzał odbija parkanem Simboch. Goście w komplecie
21 min - obie drużyny na lodzie, zaczynamy drugą tercję. Jeszcze przez 1:44 sekundy gospodarze grają 5 na 4

Przerwa - pierwsza tercja do momentu utraty bramki była pod dyktando gospodarzy, którzy raz po raz niepokoili Svenssona, a goście niczym wytrawny bokser wyprowadził jedną kontrę, która zakończyła się dla nich bramką. Po pierwszej tercji GKS Katowice 0:1 KH Energa Toruń

20 min - 19:44 kara dla gości za podcinanie. Odbywać ją będzie kapitan - Kamil Kalinowski. W ostatniej sekundzie jeszcze próbował doprowadzić do remisu Pasiut
20 min - ostatnie 45 sekund 1 tercji
15 min - GOOOLLLL. 1:0 dla gości. Strzał z ostrego kąta ląduje w katowickiej bramce. Autorem bramki Kuzniecow.
14 min - Simboch odbija krążek po strzale Jaskólskiego
13 min - ofiarna interwencja Starzyńskiego, który ciałem zablokował strzał spod niebieskiej
12 min - Michał Kalinowski "urwał" się Krawczykowi i ten drugi ratował się faulem. Goście w przewadze
12 min - Kalinowski Kamil próbował po długim rogu, lecz niecelnie
11 min - Mularczyk próbował zmieścić gumę pod pachą toruńskiego bramkarza, lecz ten drugi wyczuł zamiary katowickiego napastnika
8 min - błąd w obronie popełniają gospodarze i pierwszy raz w spotkaniu do interwencji zmuszony Simboch
7 min- indywidualna akcja Fraszki, lepsza obrona Studzińskiego. 6 sekund do końca kary
6 min - najpierw Krężołek próbował zmienić tor lotu krążka, później z dystansu próbował Kruczek.
5 min - pierwsza kara w spotkaniu. Goście w osłabieniu
4 min - Gospodarze zamknęli w hokejowym zamku gości, ponownie Franssila, lecz swój kunszt pokazuje bramkarz gości
3 min -- Najpierw Nahunko, potem Stoklasa szukali okazji na otworzenie wyniku meczu
2 min - Franssila z niebieskiej, parkanami odbija Studziński, jeszcze zamieszanie pod bramką Torunia, jednak bez gola
1 min - wszyscy aktorzy dzisiejszego spotkania już na lodzie, rozpoczynamy spotkanie. Do pierwszego bulika podchodzą Grzegorz Pasiut i Feofanow

31 J. Šimboch (BR1) 63:11 19 17 2 0.89