Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

Minuta po minucie

- 60 min. - Teraz o czas prosi Marek Ziętara, wznowienie w tercji Sanoka. Do końca 32.8 sek.
- 60 min. - 55 sek do końca i zjeżdża Porter do boksu.
- 60 min. - Uderzenie Elo z bliska, odbija Porter.
- 59 min. - 1:36 do końca spotkania. Czas dla gospodarzy.
- 58 min. - Świetna interwencja Spesnego po strzale z dwóch metrów Baszyrowa. Czeski golkiper odbijaką odbił krążek wysoko nad siebie!
- 57 min. - Goście w przewadze również nieporadnie, Zagłębie starało się daleko od swojej bramki utrzymywać krążek.
- 55 min. - Strzał z niebieskiej Piippo, krążek wychodzi przed bramkę ale nie zdążył z dobitką Sihvonen.
- 55 min. - Sihvonen objechał bramkę aż do niebieskiej, wjechał do środka ale jego strzał obok bramki.
- 54 min. - Obie drużyny już w pełnych składa. Kolejny spalony gospodarzy.
- 53 min. - Gospodarze biją głową w mur, próbują zamek założyć ale spalony ... w wykonaniu Zagłębia.
- 51 min. - Sanoczanie bardzo dobrze w osłabieniu, nie dają założyć zamka gospodarzom.
- 50 min. - Krótko grali gospodarze w przewadze 5 na 3 gdyż karę łapie Naróg.
- 49 min. - Najpierw na ławkę kar siada Biały za zranienie przeciwnika 2+2 i po protestach sędzia skandalicznie daje kolejne dwie minuty dając szanse gospodarzom na grę 5 na 3 przez pełne 2 minuty.
- 47 min. - Sam na sam zawodnik gospodarzy i broni Spesny!
- 46 min. - Kontra sanoczan i broni Porter.
- 46 min. - Błąd w defensywie gości, Kulas minął Spesnego ale ten rzucił się na lód i leżąc obronił strzał napastnika gospodarzy!
- 45 min. - Spod niebieskiej Nahunko z klepy, mrozi gumę Spesny.
- 44 min. Spesny broni strzał Syrojeżkina i Baszyrowa.
- 43 min. - Kara dla Wilusza, w przewadze Zagłębie.
- 42 min. - Naróg wrzucił pod bramkę spod bandy, ale Spesny łapie i kontynuuje grę.
- 41 min. - Viikila w doskonałej sytuacji, ale rzucił się na lód Porter i odbija strzał fińskiego napastnika!

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Sanoczanie coraz częściej przebywają w tercji gospodarzy. Sihvonen ze strzałem ale zablokowany.
- 38 min. - Witan wycofał do Filipka, ale ten na wprost bramki i uderzył obok słupka.
- 38 min. - Viikila pod bramkę, ale trochę za plecy i Elo nie trafił w krążek.
- 38 min. - Khoperia z niebieskiej, poprawka Domogały za wysoko.
- 37 min. - Strzał Nahunki, poprawka - ale zablokowany przez defensorów.
- 36 min. - Kolejna fatalna gra w przewadze gospodarzy i pierwsza minuta bez składnej akcji.
- 35 min. - Kara dla gości za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 34 min. - Sihvonen długo utrzymywał się przy krążku, jego strzał zza bulika niezbyt precyzyjny.
- 34 min. - Spod bandy Rąpała, łapie Porter.
- 33 min. - Uderzenie z daleka Bernackiego, obok słupka.
- 32 min. - Sihvonen i Elo pod bandą w tercji Zagłębia, ale przejmują gumę defensorzy Zagłębia.
- 31 min. - Dubinin wycofał do Nikoforowa ale jego wrzutka obok słupka.
- 30 min. - Khoperia pod bramkę, ale przejmują gumę goście.
- 28 min. - Sanoczanie poczuli krew, zaatakowali. Akcja Elo i mrozi Porter.
- 26 min. - GOL! 1-1! Równo z końcem kary gospodarzy przymierzył z bulika po długim rogu Marek Strzyżowski! Mamy remis.
- 26 min. - Strzał Sihvonena, krążek przetoczył się wzdłuż linii.
- 25 min. - Na ławce kar Kascak, pierwszy raz w przewadze goście.
- 24 min. - Wilusz pod bramką, ale mrozi gumę Porter.
- 22 min. - Kontra Zagłębia ale strzał wysoko po rykoszecie na bramką.
- 21 min. - Zamieszanie pod bramką Portera, ale broni golkiper gospodarzy.

- Koniec I tercji. Strzały: 14-8.
- 20 min. - Z niebieskiej Kamienieu, ale trafił w łyżwy Kulasa.
- 19 min. - Ponownie gospodarze bez pomysłu w przewadze.
- 18 min. - Dwa mocne strzały z niebieskiej, ale obok bramki.
- 18 min. - Trzecia kara dla gości, na ławce kar Kamienieu za wystrzelenie krążka poza taflę.
- 17 min. - Nahunko na wprost bramkarza, ale Spesny łapie pewnie do raka.
- 15 min. - Uderzenie Elo następnie dobitka Viikili, z bliska broni Porter.
- 15 min. - Sanoczanie przetrzymują drugie osłabienie, ale przy krążku Zagłębie.
- 14 min. - Uderzenie Smala obok bramki, zaraz Nahunko ale w parkanach Spesny zatrzymuje krążek.
- 13 min. - Faul Bukowskiego w tercji rywala i kara 2 min. Wcześniej podcięty Witan ale sędzia nie zareagował.
- 12 min. - Sihvonen z bulika ale z trudem broni Porter zatrzymując krążek na raty.
-10 min. - Kolejna skuteczna interwencja Spesnego. Wznowienie w tercji gości.
- 8 min. - GOL! 1-0! Niepilnowany Kascak uderzył ze środka, odbija Spesny a Dubinin który przejął gumę ulokował gumę w bramce.
- 7 min. - Uderzenie Strzyżowskiego, ale obok słupka.
- 7 min. - Zagłębie zaatakowało, mrozi z bulika strzał Spesny.
- 6 min. - Nikiforow podał do Baszyrowa na wolne pole, ale strzał odbija Spesny.
- 5 min. - Uderzenie z bulika Viikili, odbija Porter.
- 4 min. - Dobrze wybronione osłabienie przez gości.
- 3 min. - Pierwsza minuta w przewadze gospodarzy ale bez groźnej akcji. Jedynie strzał Syrojeżkina można dopisać do statystyk.
- 2 min. - Faulowany pod bramką Spesnego Kozłowski i na ławkę kar ląduje Olearczyk.
- 2 min. - Nikiforow długo był przy krążku, wjechał przed bramkę i będąc na przeciw Spesnego, uderzył prosto w niego.
- 1 min. - Nikiforow uderzył zza bulika, nie trafił jednak w bramkę.
- 1 min. - Viikila spod niebieskiej, obok słupka.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

88 C. Porter (BR1) 59:5 22 20 2 0.91