Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

Bramki w przewadze: 2 - 0
Łączna długość kar w meczu: 18 - 16 min.

Minuta po minucie

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

27. min - Ostre starcie za bramką Simbocha. Nie obędzie się bez wykluczeń.
25. min - Nechvatal "wypluł" przed siebie krążek, dobitka Krężołka trafia wprost w niego.
23. min - Obydwa zespoły szukają swych okazji, defensorzy stawiają jednak twarde warunki.
21. min - Zaczynamy drugą tercję. Gospodarze przez prawie 20 sekund w osłabieniu.

20. min - Oblężenie pod bramką Nechvatala! Nie ma jednak bramki.
19. min - Ciężka końcówka dla gospodarzy. Do końca tercji zagrają w osłabieniu po faulu Kostka.
17. min - Michalski znalazł sobie dobrą pozycję do strzału, trafia wprost w golkipera.
14. min - Hovorka świetnie przeniósł akcję do tercji przeciwnika, błąd na niebieskiej zażegnał jednak niebezpieczeństwo.
14. min - Fraszko zdecydował się na indywidualną akcję i wydawało się, że zapewni wyrównanie. Nechvatal był jednak na posterunku.
11. min - GOOOL! 1:0! Gospodarze tym razem się nie mylą. Radosław Sawicki umieszcza krążek w niemalże pustej bramce.
11. min - Chwilę potem na ławkę kar zmierza Filip Stoklasa. Kolejna szansa jastrzębian.
10. min - Koniec kary. Gra toczy się teraz w równowadze.
10. min - Jastrzębianie założyli zamek, Phillips był bardzo bliski trafienia "w okienko".
8. min - Jass przedarł się pod bramkę i wywołał sporo zamieszania, gwizdek sędziego - faul Starzyńskiego.
8. min - Ależ kontra po opuszczeniu ławki kar przez Matusika. Urbanowicz w sytuacji sam na sam nie znalazł sposobu na Simbocha.
7. min - Katowiczanie niemrawo rozpoczęli tę przewagę, lecz z każdą sekundą byli coraz groźniejsi.
6. min - Matusik zaatakował rywala bez krążka, odpocznie teraz na ławce kar.
5. min - Hokeiści obydwu zespołów nie oszczędzają się, będziemy dzisiaj świadkami fizycznego spotkania.
3. min - Stoklasa przejmuje krążek w tercji rywala, ale oddaje niecelny strzał.
2. min - Nechvatal zmuszony do interwencji bez kija, wychodzi jednak z opresji.
1. min - Rozpoczynamy pojedynek pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS-em Katowice.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

7 P. Nechvátal (BR1) 60:00 33 32 1 0.97