Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

06:27 Łukasz Podsiadło (#20) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Zahaczenie
23:27 Łukasz Podsiadło (#20) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
24:56 Michał Działo (#12) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Trzymanie
26:46 Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:42 Kamil Charousek (#8) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Uderzanie kijem
46:31 Robert Karczocha (#88) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
58:51 Bartłomiej Bychawski (#91) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
59:39 Filip Drzewiecki (#84) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

Minuta po minucie

- Będziemy mieli rzuty karne.

- 64 min. - Kopriva niefortunnie nabił Bucenkę, ale krążek odbił się za bramkę.
- 62 min. - Kalinowski wykorzystał błąd Stoklasy, zagrał do Kapicy ten sam na sam praktycznie z Radziszewskim, ale ten nie dał się pokonać.
- 62 min. - Cracovia przetrzymała podwójne osłabienie, bez strzału Zagłębie!

- Będziemy mieli dogrywkę a gospodarze rozpoczną ją 5 na 3! Przez 51 sekund.

- 60 min. - Strzał Kaluzy, odbija parkanem Kopriva!
- 59 min. - Kara dla Drzewieckiego i 21 sekund 5 na 3!
- 59 min. - Kara dla Bychawskiego i doskonała szansa dla gospodarzy.
- 58 min. - Kapica do Kalinowskiego, a jego strzał zbyt lekki i łapie Radziszewski.
- 57 min. - Wznowienie pod bramką Koprivy po zamrożeniu gumy przez bramkarza gości.
- 55 min. - Bychawski z okolicy bulika, ale zablokowany.
- 54 min. - Czas dla Cracovii.
- 53 min. - Ponownie Bucenko dostał podanie przed bramkę, ale uderzył prosto w Koprivę!
- 52 min. - Domogała spod bandy sprzed bulika, łapie Radziszewski.
- 51 min. - Stoklasa wzdłuż bramki ale w krążek nie trafił Bucenko.
- 49 min. - GOL! 2-2! Zamieszanie pod bramką po odbiciu gumy od bandy, z obrócił się Bucenko i wpakował gumę z backhandu!
- 48 min. - Dwie bomby Jezka spod niebieskiej, odbija Radziszewski!
- 46 min. - Akcja Karczochy za bramką Koprivy, sędzia dźwiga rękę do góry sygnalizując karę ... Radziszewski zjeżdża do boksu ... a sędzia po przejęciu gumy przez Zagłębie ukarał gospodarzy karą ... kuriozalna sytuacja.
- 43 min. - Gajor również spod bandy próbował, ale Radzik od razu uruchomił swojego obrońcę podaniem.
- 43 min. - Kaluza spod bandy, spokojnie Kopriva
- 42 min. - Uderzenie spod niebieskiej Nahunko, łapie Kopriva.

- Koniec II tercji
- 39 min. - GOL! 1-2! Jachym z niebieskiej rozegrał krążek do Bychawskiego który stał przed bulikiem (ulubione miejsce Owieczkina), i kropnął z pierwszego krążka. Radziszewski nie zdążył się przemieścić i mamy ponowne prowadzenie gości.
- 38 min. - Długie dyskusje sztabu szkoleniowego Zagłębia z sędziami po karze nałożonej na ich zespół. Na ławkę trafia Charousek.
- 37 min. - Kaluza zza bramki do Bucenko a ten z nadgarstka z metra! Lecz guma odbiła się od Jachyma i powędrowała poza taflą.
- 35 min. - Spalony w polu bramkowym bramki Radziszewskiego.
- 33 min. - GOL! 1-1 Spod niebieskiej źle w krążek uderzył Podsiadło, ale tak niefortunnie że ten idealnie trafił pod bramkę do Oriechina, Rosjanin z bliska wpakował gumę do odsłoniętej części bramki!
- 30 min. - Dobre podanie przed bramkę, Podsiadło! ale prosto z metra w Koprivę.
- 28 min. - Kozłowski nad poprzeczką, jedyna szansa w przewadze gospodarzy.
- 27 min. - Teraz błąd w ilości zawodników popełnili goście. Zagłębie w przewadze.
- 25 min. - Najpierw kara dla gospodarzy, ale bez powodzenia Cracovia.
- 24 min. - GOL! 0-1 Uderzał Bryniczka, krążek jednak odbił Radziszewski, zamieszanie pod bramką, nadjechał Gajor i z bliska ulokował gumę w bramce.
- 23 min. - Domogała do Bryniczki, ten z klepy ale prosto w Radziszewskiego.
- 23 min. - Sygnalizowana kara dla Podsiadły za faul na Gajorze.

- Koniec I tercji. Strzały: 7-16
- 19 min. - Garszyn świetnie wypuścił Podsiadłę, ten sam na sam, ale ponad poprzeczkę!
- 18 min. - Bucenko ruszył w tercję rywala, ale krążek wypada po rykoszecie i wznowienie pod bramką Koprivy.
- 16 min. - Kalinowski zza bulika, łapie Radziszewski.
- 15 min. - Bryniczka do Gajora, ten ruszył na bramkę i uderzył z backhandu - łapie Radziszewski.
- 14 min. - Świetna i dość przypadkowa sytuacja Zagłębia. Uderzenie z niebieskiej krążek odbija się od bandy, wychodzi przed bramkę wprost na kija nadjeżdżającego Nahunko ale ten uderzył prosto w Koprive!
- 12 min. - Gra się uspokoiła, już mniej strzałów na bramkę z obu stron.
- 8 min. - Oblężenie bramki Radziszewskiego. Ponownie Kapica, zaraz Bychawski i mrozi gumę w parkanach bramkarz Zagłębia!
- 8 min. - W przewadze goście, najpierw Bychawski, odbija Radziszewski z dobitką poprzedził Kapica a krążek końcem parkanu odbił Radzik i guma minęła słupek!
- 7 min. - Mocny strzał Kaluzy z niebieskiej, łapie Kopriva.
- 6 min. - Karczocha z trzech metrów, ale odbija Kopriva.
- 5 min. - Z niebieskiej po wznowieniu goście, łapie Radzik.
- 5 min. - Brynkus sam na sam z lewej strony, ale Radziszewski łapie gumę pod pachę.
- 3 min. - Kozłowski z daleka, spokojnie odbija Kopriva.
- 1 min. - Drzewiecki przejechał pół lodowiska, próbował objechać bramkę ale tam zablokował go i przejął gumę Marek Kaluza.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

31 R. Radziszewski (BR1) 65:00 40 38 2 0.95