Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

3 : 1

(1:0, 1:0, 1:1)

Tauron KH GKS Katowice

Data spotkania: 2019-03-14 20:00:00
Rozgrywki: Ekstraliga - Play-Off - Półfinał 1
Lodowisko: Kraków (Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego)
Sędziowie główni: Robert Długi - Przemysław Kępa
Sędziowie liniowi: Andrzej Nenko - Mateusz Niżnik
Strzały na bramkę przeciwnika: 36 - 36 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 8
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 2000
Bramki w przewadze: 0 - 0
Łączna długość kar w meczu: 12 - 16 min.

47:27 Filip Starzyński (#26) Tauron KH GKS 2 min. Uderzanie kijem
47:56 Emil Švec (#81) Comarch Cracovia 2 min. Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
50:38 Maciej Urbanowicz (#93) Tauron KH GKS 2 min. Wysoki kij

Minuta po minucie

- Koniec Meczu 3-1.
- 60 min. - GOL! 3-1! Brynkus do pustej bramki!
- 59 min. - Do końca pozostała jedna minuta. 1:10 zjeżdża Kevin Lindskug.
- 57 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, próbował Pasiut ale zablokowany.
- 56 min. - Rzucili się do ataku goście.
- 55 min. - Grzegorz Pasiut z bulika w słupek!
- 54 min. - GOL! 2-1! Rohtla spod niebieskiej, bramkarza zasłonił Laakkonen czym zaskakuje Koprive!
- 53 min. - Kontra Bryniczki, wymanewrował obrońcę i bramkarza, ale zabrakło milimetry aby wsadzić gumę do bramki!
- 52 min. - Po dłuższej analizie, sędzia uznaje że nie było bramki.
- 52 min. - Noworyta z bliska po podaniu Bepierszcza. Obrońca sugeruje że krążek przekroczył linię bramkową. Sędziowie sprawdzają wideo.
- 51 min. - Rohtla potężnie zza bulika, ale daleko obok słupka.
- 51 min. - Zamieszanie pod bramką Lindskouga, ale jakimś cudem leżąc odbija gumę.
- 50 min. - W przewadze katowiczanie, ale bez pomysłu na akcje pod bramką rywala.
- 49 min. - Uderzał Devecka, odbija Kopriva.
- 48 min. - Svec wystrzelił krążek poza taflę, kara.
- 47 min. - Ostrzej pomiędzy Starzyńskim a Kruczkiem. Obaj trafiają na ławkę kar.
- 46 min. - Ruszył na bramkę Urbanowicz, ale uderzył nad bramką.
- 45 min. - Kapica długo przy krążku, nie uderzał jednak tylko podał do Kalinowskiego a ten nie trafił w gumę. Znakomita okazja do podwyższenia wyniku.
- 44 min. - Strzał Zygmunta spod niebieskiej, lot krążka zmienił Drzwiecki ale guma wysoko nad bramką.
- 43 min. - Csamango po błędzie za bramką Cakajika, odebrał do Vachovca a ten uderza z bliska w słupek!
- 42 min. - Trzy ataki gości, kotłowało się pod bramką Koprivy.
- 41 min. - Ponownie sytuacja jak na początku drugiej tercji, od razu uderzenie Cracovii. Łapie Lindskoug.

- 38 min. - Kontra Łopuskiego, ale jego strzał z bulika zbyt czytelny.
- 37 min. - Mocny strzał spod bandy Kruczka, odbija Lindskoug.
- 36 min. - Svec popycha na bandę Devecka, sędziowie milczą.
- 36 min. - Svec indywidualna akcja pod bramką, ale końcem parkanu odbija Lindskoug.
- 35 min. - Fraszko i ponownie Kopriva.
- 34 min. - Kapica do Kalinowskiego, ten zza bulika ale zbyt lekko i łapie Lindskoug.
- 33 min. - Jyrkkio dwukrotnie, Rohtla ale Kopriva jak skała!
- 33 min. - Kopriva broni jak w transie, odbija uderzenia Devecki i Pasiuta.
- 32 min. - Dobra kontra katowiczan, Łopuski do Fraszki ale jego strzał odbija Kopriva. Na ławkę kar siada Bychawski.
- 31 min. - Starzyński próbował zaskoczyć Koprivę, ale odbity przez bramkarza krążek przejmuje Noworyta.
- 30 min. - Rohtla z bulika, ale jego strzał z nadgarstka z ostrego kąta łapie Kopriva
- 29 min. - Uderzenie Zygmunta, ale nie udaje się skierować gumy do bramki.
- 28 min. - Rompkowski pod bramkę, tam Svec z bliska na pustą bramkę nie trafia do siatki!
- 27 min. - Malasiński obok bramki Koprivy.
- 26 min. - Uderzenie Sawickiego, łapie Kopriva.
- 26 min. - Wronka uderzany w kija, ale bez reakcji sędziego.
- 25 min. - Fraszko trącił krążek przed bramką, ale ten ląduje obok słupka.
- 23 min. - Paweł Zygmunt w sytuacji sam na sam po błędzie Tomasika, ale strzelił obok bramki.
- 21 min. - GOL! 2-0! Charnaok wrzucił gumę pod bramkę, niedokładnie odbił Lindskoug a z bliska dobił Kalinowski, który wcześniej zasłonił widoczność bramkarzowi Katowic.

- Koniec I tercji. Strzały: 10-7, wznowienia: 5-11.
- 20 min. - Mocny strzał z bulika Fraszko ale nad poprzeczką.
- 20 min. - Wronka wjechał w swoim stylu w tercje rywala, ale jego strzał odbija Kopriva.
- 19 min. - Kapica do Kalinowskiego a ten od razu do Turtiainen, strzał tego ostatniego obok bramki.
- 18 min. - Tym razem katowiczanie bezbłędnie w obronie i nie pozwolili na zagrożenie pod bramką Lindskouga.
- 16 min. - Druga z rzędu kara dla Strzyżowskiego, sygnalizowana przez sędziego, nawałnica gospodarzy. Kapica dobijał strzał Trvdona ale tylko boczna siatka.
- 15 min. - Dwa strzały Vachovca odbija Lindskoug.
- 14 min. - Strzyżowski lekko uderzył kijem z jednej i drugiej strony Zygmunta, sędzia podnosi rękę i mamy karę dla zawodnika gości.
- 13 min. - GOL! 1-0!Świetna akcja Tvrdonia, który od bandy wjechał między rywalami, pod bramką zagrał do Sveca a ten uderzył w krótki róg bramki!
- 12 min. - Próbował Bepierszcz, ale parkanem odbija Lindskoug.
- 11 min. - Uderzenie Rohtli, odbija Kopriva.
- 10 min. - Strzyżowski ucierpiał po uderzeniu kijem w okolice twarzy przez Noworytę. Z odsieczą ruszył Jaszyn i niepotrzebnie łapie karę.
- 8 min. - Kalinowski z bliska ale zablokowany, ciśnie Cracovia.
- 7 min. - Końcówką parkanu Kopriva odbija strzał rywala.
- 6 min. - Domogała przed bramką, ale nieczysto trafił w gumę, podawał Trvdon.
- 5 min. - Kapica uderzył obok słupka, przycisnęli gospodarze.
- 5 min. - Kalinowski na przeciw bramki ale zablokowany przez Tomasika.
- 4 min. - Cakajik za bramką powstrzymał szarżującego Drzewieckiego.
- 3 min. - Mocny strzał z bulika Tuhkanena, odbija Kopriva, gumę przejmuje obrońca.
- 2 min. - Łopuski z ostrego kąta, łapie Kopriva.
- 1 min. - Zawrzało pomiędzy Kalinowskim a Cakajikiem, obaj trafiają na ławkę kar.
- 1 min. - Od razu strzał Kruczka, odbija Lindskoug.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

33 M. Kopřiva (BR1) 60:00 36 35 1 0.97