Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

KH Energa Toruń

0 : 3

(0:0, 0:2, 0:1)

Tauron KH GKS Katowice

Data spotkania: 2018-10-12 18:30:00
Rozgrywki: Ekstraliga - II runda - 12 kolejka
Lodowisko: Toruń (Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego)

Koniec meczu.
59. min - Gramy w pełnych składach.
58. min - Garszyn! Starał się zmieścić gumę między parkanami Lindskouga. Szwed zdążył je złączyć.
57. min - Dwie minuty karne dla Wanackiego. Szansa dla torunian na honorowego gola.
55. min - Krężołek! Dopadł do odbitego krążka, od razu uderzył. Broni Speszny.
54. min - Nie ma się co oszukiwać, jest już po meczu.
53. min - GOOOL! 0:3! Wanacki ładnie podłączył się do ataku i wykończył akcję Finów: Rohtli i Laakkonena.
53. min - Drobne problemy z serwerem. Wracamy. Wynik bez zmian.
49. min - Malasiński zjechał z prawego skrzydła, uderzył z bekhendu, ale Speszny zdołał odbić gumę.
49. min - Tomasik z niebieskiej. Minimalnie niecelnie.
48. min - Torunianie zamknięci w swojej tercji podczas gry 5 na 5.
47. min - Wanacki popisał się świetnym, niesygnalizowanym uderzeniem z nadgarstka. Słupek ratuje Spesznego.
46. min - Akcja czwartego ataku katowiczan. Bracia Rybakowie szukali sposobu na toruńskiego golkipera.
45. min - Malasiński z lewego bulika, Speszny łapie do raka.
43. min - Torunianie ustawieni w czwórkę na linii niebieskiej. Nie pozwalają rywalom wjechać do ich tercji.
42. min - Katowiczanie nie forsują tempa. Powoli rozgrywają kolejne ataki.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Malasiński odebrał gumę Walterowi na linii niebieskiej. Kapitan GieKSy niezbyt dobrze przymierzył.
39. min - Walter z niebieskiej. Broni Speszny.
38. min - Bardzo mądrze grają katowiczanie. Nie podejmują zbędnego ryzyka, grają spokojnie i starają się kontrolować przebieg tego meczu.
37. min - Korczocha do Mingego! Potężne uderzenie, ale niecelne.
36. min - Torunianie szukają kontaktowego gola. Lindskoug jest dzisiaj dobrze dysponowany.
35. min - Sawicki i Urbanowicz sprawdzili czujność toruńskiego golkipera.
34. min - Katowiczanie starają się pójść za ciosem.
33. min - GOOOL! 0:2! Wrzutka Wanackiego i dobry strzał Malasińskiego. Katowicznie obejmują prowadzenie
32. min - Gramy w pełnych składach.
32. min - Oriechin ładnie przedarł się przez zasieki obronne katowiczan. Uderzył, ale świetna interwencja Lindskouga.
31. min - Garszyn! Ładnie pociągnął z nadgarstka. Dobra interwencja katowickiego golkipera.
31. min - Rosyjski tercet torunian na lodzie. Szybkie wymiany krążka.
30. min - Dwie minuty dla Łopuskiego. Torunianie w przewadze.
29. min - Teraz strzelał Wiśniewski. Pewna interwencja golkipera GieKSy.
28. min - Tymczasem kontra torunian i uderzenie Białego. Broni Lindskoug.
28. min - Katowiczanie starają się iść za ciosem.
27. min - GOOOL! 0:1! Wronka zagrał do Łopuskiego, a ten pięknym uderzeniem z korytarza międzybulikowego zaskoczył Spesznego
26. min - Sawicki na raty starał się pokonać golkipera gospodarzy. Zabrakło niewiele.
25. min - Coraz groźniejsi są katowiczanie.
24. min - Fraszko spróbował chytrego strzału z nadgarstka. Broni Speszny.
23. min - Sawicki, Fraszko sprawdzili czujność toruńskiego golkipera. Odbity krążek i bomba Krawczyka. Speszny dobrze broni.
22. min - Malasiński potężnie z niebieskiej, wysoko nad bramką.
21. min - Łopuski odważnie wjechał między trzech rywali i pociągnął z nadgarstka. Minimalnie niecelny strzał.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji
20. min - Wronka zdecydował się na strzał od zakrystii. Zabrakło mu naprawdę niewiele, bo Speszny zdążył się przemieścić. To może być jedna z piękniejszych interwencji kolejki.
19. min - Rohtla sprytnie uderzył sprzed obrońcy. Bramkarz gości jest na posterunku.
18. min - Niezłe spotkanie oglądamy w Toruniu. Sporo się dzieje, sytuacji podbramkowych nie brakuje.
17. min - Garszyn ofiarnie wybił krążek. Brawa od miejscowych kibiców.
16. min - Teraz Wanacki pociągnął z nadgarstka. Broni Speszny!
15. min - Wygrane wznowienie przez Korczochę. Błyskawiczny strzał Jaworskiego, Lindskoug z problemami.
15. min - Orechin! Ładna indywidualna akcja, Lindskoug na posterunku.
14. min - Rozpędzają się katowiczanie. Coraz groźniejsze są ich ataki.
13. min - Teraz mocno zakotłowało się pod bramką gospodarzy. Speszny w ostatniej chwili dostawił parkan i zablokował krążek.
11. min - Wiśniewski! Ładna indywidualna akcja. Broni Lindskoug.
9. min - Rohtla! Było groźnie, jego uderzenie zablokowane.
9. min - Biały groźnie uderzył z bulika. Dobrze zachował się golkiper gości.
8. min - Teraz Mianciuk i Minge. Bez efektu bramkowego.
7. min - Gramy w pełnych składach.
6. min - Kreatywnie rozgrywana ta przewaga. Sporo ruchu i sporo strzałów.
6. min - Katowiczanie grają systemem 4 napastników i obrońca Eetu Heikkinen.
5. min - Kara techniczna dla torunian.
5. min - Poprawki Deveczki i Pasiuta. Nie ma gola.
5. min - Malasiński! Ależ było groźnie, instynktowna interwencja Spesznego.
4. min - Czakajik! Potężna bomba z niebieskiej, broni Speszny.
3. min - Dwie dobre interwencje Lindskouga. Uderzali Parizek i Demjaniuk.
2. min - Tomasik! Dobra próba, ale broni toruński golkiper.
1. min - Zaczynamy. W bramach Speszny i Lindskoug.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet

46 P. Spěšný (BR1) 60:00 45 42 3 0.93