Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

3 : 5 Adrian Labryga ( Maciej Urbanowicz - Richard Bordowski ) 5 na 5 +/- 49:59
3 : 6 Leszek Laszkiewicz ( Grzegorz Pasiut - Jakob Milovanovič ) 5 na 5 +/- 56:08

10:42 Petr Lipina (#13) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
23:19 Konstantin Jemelin (#7) 1928 KTH 2 min. Opóźnianie gry
32:03 Petr Lipina (#13) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
50:23 Maciej Rompkowski (#98) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
50:42 Kamil Górny (#17) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
50:42 Mateusz Dubel (#17) 1928 KTH 2 min. Wymuszanie kary (symulowanie)

Minuta po minucie

Koniec meczu.

58 min. - Radosław Nalewajka stracił krążek we własnej tercji, przejął go Milovanović i znalazł się sam przed Slipczenką, ale w momencie oddania strzału złamał kij i Slipczenko nie miał problemów z obroną.
57 min. - 3:6! Laszkiewicz jeździł sam w tercji JKH aż w końcu niezbyt mocnym strzałem pokonał Slipczenkę, który przepuścił krążek pod parkanami.
56 min. - Jastrzębianie ambitnie starają się zdobyć kolejnego gola.
54 min. - Lipina mocno spod niebieskiej, ładnie broni Odrobny.
50 min. - 3:5! Labryga pięknym strzałem spod linii niebieskiej pokonuje Odrobnego.
50 min. - Na lodzie nie dzieje się zbyt wiele ciekawego, jastrzębianie nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod krynicką bramką.
46 min. - Krynica kontroluje przebieg spotkania.
42 min. - 2:5! Laszkiewicz ładnym strzałem pod poprzeczkę zdobywa piątą bramkę dla KTH.

Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.

39 min. - W dobrej sytuacji Majoch uderzył nad bramką.
37 min. - 2:4! Kolusz wykorzystuje sytuację sam na sam ze Slipczenką, uderzając w długi róg bramki.
34 min. - 2:3! Strzelał Dutka, krążek odbił się od Prochazki, czym zmylił Slipczenkę, i trafił do niepilnowanego Kolusza, który umieścił go w pustej bramce.
33 min. - Dwie minuty kary dla Lipiny.
32 min. - Ładnie chciał to zrobić Kulas, ale uderzył minimalnie niecelnie.
29 min. - Kontra JKH, Urbanowicz do Marca, ale jego strzł broni Odrobny.
29 min. - Inicjatywa po stronie gospodarzy.
26 min. - Jastrzębianie dobrze rozgrywali zamek, oddali kilka groźnych strzałów, ale żaden nie znalazł drogi do bramki.
22 min. - Slipczenko odbija kaskiem strzał z dystansu jednego z kryniczan.
21 min. - Bliski pokonania Odrobnego był Kral, uderzając z najbliższej odległości, kibice już zdążyli się ucieszyć, ale ostatecznie krążek nie wpadł do bramki.

Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.

17 min. - Urbanowicz przedarł się przez obronę i był sam przed Odrobnym, który obronił jego strzał.
16 min. - 2:2! Zdenek wykorzystuje sytuację sam na sam z Odrobnym, posyłając krążek pod poprzeczkę.
16 min. - Póki co oglądamy dobry mecz w wykonaniu obu ekip, szybkie tempo i sporo strzałów.
13 min. - Krynica nie wykorzystała dwóch minut gry w przewadze, nie stwarzając większego zagrożenia pod jastrzębską bramką.
11 min. - 1:2! Bramkę płaskim strzałem przy słupku zdobywa Mateusz Dubel
9 min. - Z bliska próbował Muhonen, lepszy Slipczenko.
7 min. - Mocny strzał Labrygi parkanem odbija Odrobny.
5 min. - 1:1! Jemelin mając odsłonięta bramkę z bliska doprowadza do remisu.
5 min. - Zza niebieskiej strzelał Labryga, Odrobny odbił przed siebie, dobijał Prochazka, ponownie broni Odrobny.
4 min. - Kryniczanie starają się odpowiedzieć, strzał Jemelin broni Slipczenko.
1 min. - 1:0! Pierwsza akcja gospodarzy i od razu bramka! Kral zagrywa do Bordowskiego, a ten mocnym strzałem bez przyjęcia nie daje szans Odrobnemu.

Początek pierwszej tercji.

W drużynie gospodarzy nie zagra już Ivo Kotaszka, z którym został rozwiązany kontrakt, zagra natomiast wypożyczony z Orlika Opole Arkadiusz Kostek. Natomiast w drużynie z Krynicy zagra Mateusz Dubel z I-ligowej ekipy z Krynicy.

41 R. Slipčenko (BR1) 60:00 33 27 6 0.82