Hokej.net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Karolina Późniewska (TMH Polonia) 13 45 31 14 8 2 2 5 1 0
2 Marta Bigos (GKS Stoczniowiec) 13 28 12 16 10 0 2 3 1 0
3 Tetiana Onyszczenko (GKS Stoczniowiec) 13 25 16 9 4 0 1 0 1 0
4 Katarzyna Frąckowiak (Atomówki Tychy) 14 24 9 15 16 1 1 2 0 0
5 Klaudia Kaleja (TMH Polonia) 12 23 13 10 12 3 0 4 0 0
6 Magdalena Czaplik (TMH Polonia) 13 23 11 12 2 2 0 4 0 0
7 Joanna Orawska (MUKS Naprzód) 12 20 9 11 18 0 2 2 2 0
8 Sylwia Łaskawska (Atomówki Tychy) 14 18 11 7 46 2 0 2 0 0
9 Klaudia Chrapek (TMH Polonia) 13 17 7 10 8 4 0 1 1 0
10 Dominika Korkuz (MUKS Naprzód/GKS Stoczniowiec) 14 17 6 11 20 0 1 0 2 0
11 Agnieszka Dziedzioch (Atomówki Tychy) 14 16 10 6 22 2 0 1 0 0
12 Alicja Siejka (GKS Stoczniowiec) 13 16 10 6 4 1 1 0 0 0
13 Wiktoria Dziwok (TMH Polonia) 13 16 9 7 41 2 0 1 0 0
14 Joanna Strzelecka (UKHK Unia) 13 16 8 8 16 1 0 3 1 0
15 Ada Wawrzyk (UKHK Unia) 13 14 9 5 16 2 1 1 0 0
16 Renata Tokarska (GKS Stoczniowiec) 13 13 3 10 34 1 0 3 1 0
17 Ewelina Czarnecka (MUKS Naprzód) 12 12 4 8 14 0 1 0 2 0
18 Katarzyna Kasprzycka (GKS Stoczniowiec) 8 11 5 6 4 0 0 1 1 0
19 Alicja Wcisło (TMH Polonia) 13 11 5 6 8 2 0 0 0 0
20 Katarzyna Wybiral (TMH Polonia) 11 10 3 7 14 0 0 2 0 0
21 Julia Gawlik (MUKS Naprzód) 12 9 4 5 18 1 0 0 1 0
22 Delaney Ross (MUKS Naprzód) 4 9 4 5 0 1 0 0 1 0
23 Natalia Kamińska (GKS Stoczniowiec) 13 8 6 2 20 1 1 0 0 0
24 Martyna Solorz (MUKS Naprzód) 11 8 6 2 6 2 1 0 0 0
25 Patrycja Sfora (TMH Polonia) 13 8 4 4 26 3 1 2 0 0
26 Aneta Michałek (UKHK Unia/Atomówki Tychy) 8 8 3 5 2 0 0 2 0 0
27 Aleksandra Pocheć (MUKS Naprzód) 12 7 1 6 4 0 0 1 0 0
28 Magdalena Klatka (UKHK Unia) 13 6 3 3 8 1 0 0 0 0
29 Dominika Marczyk (Atomówki Tychy) 14 6 1 5 24 1 0 2 0 0
30 Maja Banaś (GKS Stoczniowiec) 13 5 3 2 4 0 0 0 0 0
31 Wiktoria Gogoc (MUKS Naprzód) 12 5 3 2 16 1 1 2 0 0
32 Natalia Suchanek (TMH Polonia) 9 5 3 2 2 0 0 0 0 0
33 Magdalena Jabłońska (MUKS Naprzód) 12 5 1 4 24 0 0 1 0 0
34 Hailey Ross (MUKS Naprzód) 4 4 4 0 2 0 0 0 0 0
35 Patrycja Pirogowicz (MUKS Naprzód) 12 4 3 1 6 0 0 0 0 0
36 Aneta Błaszak (GKS Stoczniowiec) 16 4 2 2 4 0 1 0 0 0
37 Ewa Podracka (GKS Stoczniowiec) 10 4 2 2 10 0 0 1 0 0
38 Małgorzata Synowiec (TMH Polonia) 11 4 2 2 2 1 0 0 0 0
39 Monika Suchanek (TMH Polonia) 9 4 1 3 2 0 0 0 0 0
40 Joanna Rykaczewska (GKS Stoczniowiec) 10 4 1 3 2 1 0 0 0 0
41 Małgorzata Metyk (UKHK Unia) 13 4 1 3 22 1 0 1 0 0
42 Pamela Urbańska (Cieślewicz) (Atomówki Tychy) 12 3 3 0 35 0 1 0 0 0
43 Nicole Sosnowska (Atomówki Tychy) 13 3 3 0 10 0 0 0 0 0
44 Anna Sopata (MUKS Naprzód) 4 3 3 0 2 0 0 0 0 0
45 Alicja Kopciara (Atomówki Tychy) 13 3 2 1 4 1 0 0 0 0
46 Aleksandra Górska (Atomówki Tychy) 12 3 2 1 0 0 0 0 0 0
47 Oliwia Garbocz (Atomówki Tychy) 11 3 1 2 28 0 0 0 0 0
48 Patrycja Kułas (UKHK Unia) 9 2 2 0 0 0 0 0 0 0
49 Karolina Trethan (UKHK Unia) 11 2 1 1 0 1 0 0 0 0
50 Paulina Sztyper (Atomówki Tychy) 14 2 1 1 8 0 0 0 0 0
51 Julia Grzelak (GKS Stoczniowiec) 13 2 1 1 0 1 0 0 0 0
52 Katarzyna Bodus (GKS Stoczniowiec) 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0
53 Małgorzata Gałuszka (UKHK Unia) 13 2 0 2 4 0 0 2 0 0
54 Klaudia Pelic (MUKS Naprzód) 12 2 0 2 8 0 0 0 1 0
55 Klaudia Musioł (Atomówki Tychy) 14 1 1 0 16 0 1 0 0 0
56 Sandra Klimecka (TMH Polonia) 13 1 1 0 4 0 0 0 0 0
57 Maja Błaszków (TMH Polonia) 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
58 Anna Kot (UKHK Unia) 5 1 1 0 6 0 0 0 0 0
59 Małgorzata Zielińska (UKHK Unia) 13 1 0 1 14 0 0 0 0 0
60 Zofia Grzemska (MUKS Naprzód) 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0
61 Karolina Churas (Atomówki Tychy) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
62 Julia Zielińska (MUKS Naprzód) 10 1 0 1 8 0 0 0 0 0
63 Adriana Solecka (MUKS Naprzód) 10 0 0 0 4 0 0 0 0 0
64 Anna Dreinert (MUKS Naprzód) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Justyna Żyła (UKHK Unia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Hanna Golańska (MUKS Naprzód) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Anna Klama (TMH Polonia) 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Julia Łapińska (GKS Stoczniowiec) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Wiktoria Kędra (Atomówki Tychy) 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Aneta Cygan (TMH Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Agata Ferszt (UKHK Unia) 13 0 0 0 6 0 0 0 0 0
72 Katarzyna Kozłowska (UKHK Unia) 13 0 0 0 8 0 0 0 0 0
73 Laura Frankowska (Atomówki Tychy) 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Anna Zaborska (UKHK Unia) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
75 Agnieszka Nadzimek (Atomówki Tychy) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
76 Julia Szmol (TMH Polonia) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Aleksandra Langner (UKHK Unia) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
78 Martyna Sawicka (MUKS Naprzód) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Katarzyna Zaborska (UKHK Unia) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X