PLHK: Cenne zwycięstwa oświęcimianek w Gdańsku (WIDEO)
Rozegrano kolejne spotkania w ramach Polskiej Ligi Hokejowej Kobiet. W Gdańsku dwa zwycięstwa odniosły liderki tabeli UKH Unia Oświęcim (5:1, 5:3). Wygrane zaliczyły także hokeistki z Bytomia i Janowa.
Sobota:
Atomówki GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 4:6 (0:2, 3:4, 1:0)
0:1 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik 02:35 (4/5)
0:2 Aneta Syposz 16:26
1:2 Agnieszka Dziedzioch 22:27
2:2 Katarzyna Chrobaszczyk 25:34
3:2 Katarzyna Chrobaszczyk 28:06 (5/4)
3:3 Agnieszka Bezrączko - Anna Kierc 31:19 (5/3)
3:4 Agnieszka Pióro - Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik 32:24
3:5 Karolina Późniewska 34:22
3:6 Karolina Późniewska - Aleksandra Winchór 39:38
4:6 Sylwia Łaskawska 41:41 (4/5)
Atomówki GKS Tychy: Katarzyna Fijoł ( od 56:26 Joanna Katarzyńska-Goj) - Klaudia Pelic (2), Julia Gawlik; Sylwia Łaskawska, Katarzyna Chrobaszczyk (4), Oliwia Garbocz - Dominika Marczyk (2), Agnieszka Dziedzioch; Pamela Urbańska (6), Martyna Solorz, Klaudia Musioł - Witkroia Kula (n/g), Dominika Szymik; Paulina Sztyper, Sandra Biela, Agnieszka Nadzimek oraz Karolina Ogłaszewska (n/g). Trener Dariusz Garbocz
TMH Polonia Bytom: Karolina Siemicka (od 28:06 Michalina Burzyńska) - Katarzyna Rapcia (2), Patrycja Sfora; Magdalena Czaplik, Agnieszka Pióro, Karolina Późniewska (2) - Anna Kierc, Aleksandra Winchór; Klaudia Kaleja, Agnieszka Bezrączko, Aneta Syposz - Alicja Wcisło, Sandra Klimecka (2); Agnieszka Graziadei, Wiktoria Dziwok (2), Natalia Suchanek - Karolina Darłak, (Anna Klama, Halina Konenc n/g). Trener Sławomir Budziński
Kary: 14min. - 8min.
Strzały: 20 - 34
Sędziowali: Dariusz Pobożniak - Joanna Pobożniak, Mateusz Krzywda
GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKHK Unia Oświęcim 1:5 (1:4, 0:1, 0:0)
0:1 Kamila Wieczorek - Sylwia Bielas 00:23
1:1 Marta Bigos - Aleksandra Berecka 09:13 (5/4)
1:2 Kamila Wieczorek - Katarzyna Frąckowiak 11:06
1:3 Katarzyna Frąckowiak - Kamila Wieczorek - Magdalena Nowacka-Gworek 12:25
1:4 Katarzyna KOZŁOWSKA - Katarzyna Frąckowiak - Sylwia Bielas 14:27 (5/4)
1:5 Kamila Wieczorek - Katarzyna Kozłowska 24:46 (4/5)
GKS Stoczniowiec Gdańsk: Agata Kosińska (Oliwia Rybacka n/g) - Joanna Detmer, Sylwia Wnuczko (2); Tetiana Onyshchenko, Aleksandra Piekur, Aleksandra Berecka - Renata Tokarska, Katarzyna Kasprzycka (2); Joanna Rykaczewska, Katarzyna Byczkowska, Marta Bigos - Dominika Kucharska, Katarzyna Hermann; Dorota Ciunajcis, Aneta Błaszak, Magdalena Obłońska. Trener Henryk Zabrocki
UKHK Unia Oświęcim: Anna Trzop-Pieczyk (Aleksandra Krzemień n/g) - Katarzyna Kozłowska (6), Joanna Strzelecka; Małgorzata Metyk, Magdalena Nowacka - Gworek, Aneta Michałek - Kamila Wieczorek (2), Katarzyna Frąckowiak; Małgorzata Gałuszka, Karolina Kosma, Sylwia Bielas - Paulina Zalewska. Trener Robert Piecha
Kary: 8min. - 12min.
Strzały: 35 - 33
Sędziowali: Tomasz Heltman - Łukasz Wierucki, Maciej Byczkowski
Kojotki Naprzód Janów - MKHL Krynica 6:1 (0:1, 3:0, 3:0)
MKHL Krynica - Zdrój: Justyna Szewczyk, Zuzanna Oleksa, Magdalena Mytnik, Magdalena Goryl, Karolina Szewczyk, Aneta Cygan, Daniela Szeląg, Joanna Król, Karolina Pasiut, Dominika Sopata, Ewelina Hajduk, Jolanta Górczyk, Katarzyna Susidko.
Niedziela:
GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKHK Unia Oświęcim 3:5 (2:3, 1:0, 0:2)
0:1 Sylwia Bielas - Katarzyna Frąckowiak 00:20
0:2 Joanna Strzelecka - Małgorzata Metyk 07:00
1:2 Aleksandra Berecka - Katarzyna Byczkowska 07:35
2:2 Katarzyna Byczkowska - Marta BIGOS 16:50 (5/4)
2:3 Małgorzata Gałuszka - Aneta Michałek - Karolina Kosma 18:40
3:3 Sylwia Wnuczko - Katarzyna Byczkowska 28:20
3:4 Sylwia Bielas - Kamila Wieczorek 55:50
3:5 Kamila Wieczorek 59:53 (5/4)
GKS Stoczniowiec Gdańsk: Agata Kosińska (od 40:00 Oliwia Rybacka) - Joanna Detmer (4), Sylwia Wnuczko; Tetiana Onyshchenko, Aleksandra Piekur, Aleksandra Berecka - Renata Tokarska (6), Katarzyna Kasprzycka (2); Joanna Rykaczewska, Katarzyna Byczkowska, Marta Bigos - Dominika Kucharska, Katarzyna Hermann; Dorota Ciunajcis, Aneta Błaszak (2), Magdalena Obłońska - Alicja Siejka. Trener Henryk Zabrocki
UKHK Unia Oświęcim: Anna Trzop-Pieczyk (Aleksandra Krzemień n/g) - Magdalena Nowacka - Gworek, Joanna Strzelecka (2); Małgorzata Metyk (2), Paulina Zalewska, Aneta Michałek - Katarzyna Kozłowska, Małgorzata Gałuszka; Sylwia Bielas (2), Katarzyna Frąckowiak (2), Kamila Wieczorek - Karolina Kosma (2). Trener Robert Piecha
Kary: 14min. - 10min.
Strzały: 23 - 28
Sędziowali: Grzegorz Dzięciołowski - Wojciech Wrycza, Daniel Lipiński
29.09.2013 gr B
KS Cracovia 1906 - Ciarko PBS Bank KH 12:0
Komentarze