PLHK: Dwa zwycięstwa gdańszczanek i pogrom Unitek
Drugi raz z rzędu hokeistki UKHK Unii Oświęcim zostały rozgromione przez Polonię Bytom wynikiem dwucyfrowym. Tym razem 14:1 a sześć bramek zdobyła Karolina Późniewska. W Gdańsku dwa mecze zwycięskie odniosły hokeistki Stoczniowca nad Kojotkami Naprzód Janów.
UKHK Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 1:14 (1:4, 0:3, 0:7)
0 - 1 Karolina Późniewska (00:53) 5/5
0 - 2 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik (9:34) 5/5
0 - 3 Magdalena Czaplik - Karolina Późniewska (10:57) 5/5
1 - 3 Joanna Strzelecka - Małgorzata Gałuszka (17:33) 5/4
1 - 4 Klaudia Kaleja - Natalia Suchanek (19:36) 5/5
1 - 5 Magdalena Czaplik - Karolina Późniewska (31:32) 5/5
1 - 6 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik (36:37) 5/5
1 - 7 Karolina Późniewska - Sandra Klimecka (38:50) 4/5
1 - 8 Klaudia Kaleja (41:30) 5/5
1 - 9 Klaudia Chrapek - Wiktoria Dziwok (42:41) 5/5
1 - 10 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik (43:13) 5/5
1 - 11 Wiktoria Dziwok - Natalia Suchanek (47:26) 5/5
1 - 12 Patrycja Pastwa - Klaudia Kaleja (48:49) 5/5
1 - 13 Natalia Suchanek - Klaudia Kaleja (54:33) 5/5
1 - 14 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik (56:49) 5/5
Sędziowali: Michał Baca, Artur Hyliński.
Minuty karne: 4 - 10
UKHK Unia Oświecim: A. Pieczyk, A. Krzemień - M. Metyk, J. Strzelecka; M. Gałuszka, A. Michałek, K. Churas -M. Szpyt, A. Ferszt; A. Wawrzyk, M. Klatka, K. Trethan.
TMH Polonia Bytom: M. Burzyńska, E. Kowalska (n/g) - P. Sfora, S. Klimecka; P. Pastwa, M. Czaplik, K. Późniewska -K. Chrapek, A. Wcisło; W. Dziwok, K. Wybiral, N. Suchanek - K. Kaleja.
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Kojotki Naprzód Janów 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
0 - 1 Katarzyna Chrobaszczyk (6:25) 5/5
1 - 1 Marta Bigos (12:49) 5/5
2 - 1 Joanna Rykaczewska - Marta Bigos (21:28) 5/5
3 - 1 Marta Bigos - Małgorzata Nowak (39:54) 5/5
4 - 1 Marta Bigos - Aleksandra Berecka - Joanna Rykaczewska (54:57) 5/5
4 - 2 Natalia Kamińska - Ewelina Czarnecka (57:41) 5/4
Sędziowali: Maciej Byczkowski, Łukasz Wierucki.
Minuty karne: 8 - 6.
GKS Stoczniwiec Gdańsk: A. Kosińska, D. Kulaszewicz (n/g) - R. Tokraska, M. Nowak; M. Bigos, A. Berecka, A. Rykaczewska -S. Wnuczko, K. Kasprzykowska; M. Obłońska, K. Bodus, K. Hermann - M. Banaś, A. Siejka.
Kojotki Naprzód Janów: M. Chodak, M. Burda - Krokosz - S. Kosakowska, M. Grzemska; O. Tomczok, E. Czarnecka, J. Orawska - D. Korkuz, M. Jabłońska; K. Chrobaszczyk, Z. Grzemska, A. Pocheć - N. Kamińska, K. Cieślińska; P. Pirogowicz.
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Kojotki Naprzód Janów 3:2 po rzutach karnych (1:0, 1:1, 0:1, d. 0:0, k. 2:1)
1 - 0 Małgorzata Nowak - Aleksandra Berecka (7:08) 5/5
1 - 1 Sandra Kosakowska (20:19) 5/4
2 - 1 Aleksandra Berecka - Marta Bigos - Małgorzata Nowak (39:44) 5/4
2 - 2 Olivia Tomczok - Joanna Orawska - Dominika Korkuz (49:02) 5/5
3 - 2 Aleksandra Berecka DRZK
Sędziowali: Grzegorz Cytawa, Łukasz Wierucki.
Minuty karne: 0 - 0.
GKS Stoczniwiec Gdańsk: A. Kosińska, D. Kulaszewicz - R. Tokraska, M. Nowak; M. Bigos, A. Berecka, A. Rykaczewska -S. Wnuczko, K. Kasprzykowska; M. Obłońska, K. Bodus, K. Hermann - M. Banaś, A. Siejka.
Kojotki Naprzód Janów: M. Chodak, M. Burda - Krokosz - S. Kosakowska, M. Grzemska; O. Tomczok, E. Czarnecka, J. Orawska -D. Korkuz, M. Jabłońska; K. Chrobaszczyk, Z. Grzemska, A. Pocheć - N. Kamińska, P. Pirogowicz; K. Cieślińska.
Komentarze