Hokej.net Logo

TMH Polonia Bytom

Informacje o klubie Skład klubu Statystyki zawodników
Nazwa:   TMH Polonia Bytom
Barwy klubowe:   
Adres:   41-902 BYTOM, ul. Pułaskiego Nr 71
Miasto:   Bytom
Kraj:   Polska
Telefon:   tel./fax (032) 387 02 77
Rok założenia:   Październik 1946
Strona www:   www.bytomski-hokej.pl
Lodowisko:   OSiR
Zdjęcie klubowe
Fot. Mateusz Skarłosz

WĘGLOKOKS KRAJ ”POLONIA BYTOM” S.A.

Prezes Zarządu – Andrzej Banaszczak 
Wiceprezes Zarządu – Dariusz Różycki 
Asystentka Zarządu – Marzena Skrzypiec 

Rok założenia: 1920 
Sekcja hokejowa: 1946 
Nazwy pod jakimi klub występował w rozgrywkach: KS Polonia Bytom, Ogniwo Bytom, Sparta Bytom, Polonia Samex Bytom, BTH Polonia Bytom, MHKS Polonia Bytom, TMH Polonia Bytom, Bisset Polonia Bytom, TMH Tempish Polonia Bytom, Węglokoks Kraj Polonia Bytom.
 
Sukcesy: 
Mistrzostwo Polski (6 razy) - 1984, 1986, 1988, 1989, 1990, 1991 
Wicemistrzostwo Polski (3 razy) - 1983, 1985, 1987 
Brązowy medal mistrzostw Polski (3 razy) - 1993, 2001, 2017  
Puchar Sportu i PZHL (3 razy) - 1983, 1988, 1989
Mistrzostwo drugiej klasy ligowej (4 razy): 1981, 2000, 2007, 2013
Piąte miejsce w turnieju finałowym Pucharu Europy - 1985
Udział w rozgrywkach Pucharu Europy (6 razy) - 1985, 1987, 1989, 1990, 1991, 1992 

Trenerzy Polonii Bytom:
1. Albert Mauer 1947-1949 oraz 1952-1954 
2. Janusz Stepek 1949-1950, 1954-1961, 1962-1967 oraz 1968-1973 
3. Bolesław Kolasa 1950-1952 oraz 1967-1968 
4. Emil Nikodemowicz 1961-1962, 1978-1984, 1985-1989 oraz 1993-1995 
5. Tadeusz Nikodemowicz 1973-1978, 1984-1985 oraz 1989-1993 
6. Mieczysław Nahunko 1995-1999 
7. Stanisław Małkow 1999-2000 
8. Rudolf Roháček 2000-2001 
9. Zbigniew Bryjak 2002-2003 oraz 2005-2006 
10. Adam Fras 2003-2005 
11. Andrzej Tkacz 2006-2007 
12. Janusz Syposz 2007-2008 
13. Wojciech Matczak 2008-2009 
14. Mariusz Puzio 2009-2011 oraz 2014-2015
15. Wincenty Kawa 2011-2011 
16. Andrzej Secemski 2011-2013 oraz 2017-2018
17. Miroslav Ihnačák 2013-2014
18. Mariusz Kieca 2014-2015
19. Dariusz Jędrzejczyk 2015-2016
20. Tomasz Demkowicz 2016-2017
21. Aleš Totter 2018-2018
22. Andriej Parfionow 2018-2018
23. Sebastian Owczarek 2018-

Prezesi Polonii Bytom:
1. Edmund Grabianowski 2. Tadeusz Gebethner 3. Jan Wilga 4. Bogdan Ziemkowicz 5. Henryk Kamiński 6. Jerzy Szlaszewski 7. Stanisław Zabielski 8. Kazimierz Łysik 9. Hubert Skolik 10. Tadeusz Raczyński 11. Zbigniew Jarocki 12. Teodozjusz Tołłoczko 13. Stanisław Belikanowicz 14. Otton Solewski 15. Eugeniusz Żołyniak 16. Marian Skowron 17. Tadeusz Feliński 18. Jan Pietrowski 19. Czesław Dróżdż 20. Jan Stokłosa 21. Czesław Brożek 22. Jan Pstraś 23. Stanisław Rączy 24. Jan Skalski 25. Elżbieta Pawłowska 26. Stanisław Zychla 27. Jerzy Chojnacki 28. Alfred Markiewka 29. Andrzej Kopiński 30. Benedykt Lipczyński 31. Ryszard Kłaczyński 32. Mariusz Wołosz 33. Gaweł Matura 34. Anna Brabańska 35. Adam Fras 36. Sławomir Budziński 37. Marek Stebnicki 38. Andrzej Banaszczak

Kierownicy sekcji i drużyny: 
1. Czesław Mencel 2. Otton Solewski 3. Władysław Ferenc 4. Władysław Bat 5. Eugeniusz Pierożyński 6. Stefan Szmiganowski 7. Stanisław Jarolin 8. Władysław Kłoczko 9. Jan Kądzielski 10. Mieczysław Budziński 11. Antoni Kiser 12. Karol Grądalski 13. Stanisław Rączy 14. Henryk Kupka 15. Janusz Stepek 16. Lesław Maryńczuk 17. Ryszard Różycki 18. Jerzy Kucharczyk 19. Bartłomiej Zięba 20. Jacek Frycz



Janusz Stepek (były zawodnik, trener i działacz hokejowy, jeden z pionierów bytomskiego hokeja) tak wspominał po latach początki hokeja w Polonii: 

Janusz Stepek

„W październiku 1946 roku do sekretariatu Klubu Sportowego Polonia Bytom przy ul. Kolejowej 6 przyszło z Okręgowego Związku Hokeja na Lodzie z siedzibą przy Hucie Laura w Siemianowicach Śl. pismo zawiadamiające, że w/w związek wznowił działalność i kluby posiadające drużyny hokejowe mogą zgłaszać je do rozgrywek o mistrzostwo Śląska w sezonie 1946/47. Pismo to odebrał pracujący od maja 1945 roku w klubie gospodarz Emil Szmiganowski przekazując je następnie ówczesnemu wiceprezesowi sportowemu KS Polonii Bytom, najwszechstronniejszemu sportowcowi Polski międzywojennej, Wacławowi Kucharowi. Po przeczytaniu pisma Wacław Kuchar, zwany popularnie Wackiem zwrócił się do mnie: Drogi Krajanku (tak nazywał wszystkich repatriantów) chyba zgłosimy do rozgrywek drużynę hokejową. Byłem zaskoczony tą decyzją i zrazu zacząłem wymieniać piętrzące się trudności: nie mieliśmy bowiem ani zawodników, ani sprzętu, ani lodowiska. Rozmowa była krótka: przecież większość piłkarzy grała również w hokeja, sprzęt na pewno znajdzie się po domach, ja np. miałem przywiezione ze Lwowa parkany bramkarskie i jedną parę butów z łyżwami, zaś na lodowisko znajdzie się jakiś plac w Bytomiu. Klamka zapadła - pismo zgłaszające sekcję hokejową Polonii do rozgrywek zostało wysłane. 

Rozpoczęło się werbowanie zawodników do sekcji i kompletowanie sprzętu. Chęć grania w hokeja wyrazili piłkarze: Józef Dasiewicz - bramkarz, Stanisław Szmyd, Kazimierz Czajkowski i Adam Buczma. Pierwszym kierownikiem sekcji został były hokeista Spartaka Lwów, Czesław Mencel, który podczas wojny stracił rękę. 

Jak grom z jasnego nieba spadła na nas w ostatnich dniach listopada wiadomość, że rozgrywki o mistrzostwo Śląska odbędą się już pod koniec grudnia, w dniach 27-29.12.46 w dwóch grupach. Do I zakwalifikowano: HKS Siemianowiczankę, Siłę Giszowiec, Pogoń Katowice i HKS Szopienice, do grupy II zaś: KKS Mysłowice, KS Polonię Bytom, KS Unię Wyry i TS Piast Cieszyn. Grupa I grała na lodowisku w Szopienicach, grupa II w Mysłowicach. 

Kierownik zakładu Zieleni Miejskiej w Bytomiu, były lekkoatleta, inż. Jerzy Kotarba, chciał z nastaniem mrozów zorganizować ślizgawki na kortach w parku im. Gen. Świerczewskiego. W tym czasie z Gliwic zgłosił się były zawodnik Spartaka Lwów Zdzisław Masełko, Julian Cieślewicz oraz mieszkający w Bytomiu Klemens Filipowicz (zawodnik Rewery Stanisławów), Roman Maryniec i Mieczysław Wilczyński. 

Z nastaniem mrozów, od 15 grudnia 1946 r. rozpoczęliśmy treningi na ślizgawce przygotowanej przez inż. Kotarbę, oświetlenie stanowiły dwie lampy 500 watowe. 

Józek Dasiewicz - bramkarz posiadał otrzymane od Wacka Kuchara parkany, rękawice hokejowe, kombinezon futrzany, który używałem w wojsku do jazdy motocyklem zimą oraz kij hokejowy, wycięty przez Staszka Szmyda z części szafy. Posiadaliśmy jeszcze 2 pary rękawic hokejowych w których grali obrońcy, mieli oni ponadto hokejowe ochraniacze na nogach. Pozostali zawodnicy jako ochraniaczy używali 100-kartkowe zeszyty a na kolana zakładali nakolanniki bramkarza piłkarskiego. Żona Emila Szmiganowskiego pozszywała sztuce piłkarskie, które nam służyły jako sztuce hokejowe. Posiadaliśmy ponadto 8 kijów hokejowych, z których 5 kupiliśmy niemal w ostatniej chwili, bo 24.12.46 w sklepie sportowym w Katowicach. Ubrani w koszulki i spodenki piłkarskie pojechaliśmy 27.12.46 do Mysłowic na rozgrywki II grupy. 

W wyniku trzydniowych rozgrywek i grania systemem "każdy z każdym” kolejność w grupie była następująca: 

1. KKS Mysłowice 3 gry 6 pkt. 11-4 
2. Polonia Bytom 3 gry 3 pkt. 7-9 
3. KS Unia Wyry 3 gry 2 pkt. 8-11 
4. Piast Cieszyn 3 gry 1 pkt. 6-8 

W rozgrywkach finałowych, które odbyły się 8.01.47, spotkały się drużyny, które w swoich grupach zajęły I miejsca: HKS Siemianowiczanka - KKS Mysłowice 5-0 oraz zespoły, które zajęły II miejsca w grupach: Siła Giszowiec - Polonia Bytom 6-3. W wyniku tych spotkań I miejsce w mistrzostwach Śląska zajęła HKS Siemianowiczanka, II - KKS Mysłowice, III - Siła Giszowiec i IV - Polonia Bytom. 

W rozgrywkach tych barwy Polonii reprezentowali: 
bramkarz - Józef Dasiewicz 
obrońcy - Kazimierz Czajkowski, Stanisław Szmyd 
napastnicy - Julian Cieślewicz, Zdzisław Masełko, Janusz Stepek, Adam Buczma, Klemens Filipowicz, Roman Maryniec i Mieczysław Wilczyński.”

To już naprawdę bardzo odległa historia hokeja Polonii Bytom. Rok 1947, na otwartym lodowisku u zbiegu ulic Chrzanowskiego i Tarnogórskiej zwanym przez bytomian "Torkacikiem" poloniści rozgrywali swoje mecze. Na zdjęciu stoją od lewej: Zdzisław Masełko, Bolesław Kolasa, Klemens Filipowicz, Karol Weisberg, Józef Dasiewicz, Kazimierz Czajkowski, Julian Cieślewicz, Janusz Stepek i Kazimierz Sochacki.



Polonia Bytom - rozgrywki ligowe

 

1946/1947

 

Mistrzostwa Śląska

 

Rozgrywki grupowe:

1. KKS Mysłowice

2. Polonia Bytom

3. KS Unia Wyry

4. Piast Cieszyn

 

Rozgrywki finałowe:

1. HKS Siemianowiczanka

2. KKS Mysłowice

3. Siła Giszowiec

4. Polonia Bytom

 

1947/1948

 

Mistrzostwa Śląska

 

4. Polonia Bytom

 

1948/1949

 

Polonia Bytom odpadła z rozgrywek o Mistrzostwo Polski w pierwszej rundzie/ćwierćfinale (system pucharowy) ulegając w dwumeczu Legii Warszawa.

 

1949/1950

 

Zespół występował w rozgrywkach jako Ogniwo Bytom. Podobnie jak przed rokiem drużyna odpadła już w pierwszej rundzie/ćwierćfinale Mistrzostw Polski przegrywając rywalizację w dwumeczu ze Stalą Katowice.

 

1950/1951

 

Edycja 1950/1951 po raz pierwszy w historii była prowadzona w ramach Mistrzostw Polski Zrzeszeń Sportowych. W Zrzeszeniu Sportowym Ogniwo opartym na drużynie Cracovii występowali także hokeiści Polonii Bytom (Zdzisław Masełko, Emil Nikodemowicz, Bolesław Paluch, Adam Piechurko, Janusz Stepek) oraz Piasta Cieszyn. Zespół ten awansował do turnieju finałowego gdzie ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu zdobywając brązowy medal.

 

Na szczeblu centralnym rozgrywano Mistrzostwa Polski między zrzeszeniami natomiast na szczeblu okręgu toczyły się rozgrywki klubowe. Drużyna Polonii - Ogniwo rywalizowała w A-klasie śląskiej.

 

1951/1952

 

Klasa wojewódzka

 

9. Ogniwo Bytom

 

1952/1953

 

Drużyna została wycofana z rozgrywek. Prowadzono tylko rozgrywki juniorów o Mistrzostwo Śląska.

 

"Ciężki był dla Ogniwa sezon 1952-53. Wierchuszka zrzeszenia zadecydowała że trzeba pomóc Ogniwu Cieszyn i część zawodników z Bytomia przeniesiona została do grodu nad Olzą. Ogniwo Bytom wycofano z rozgrywek." (Życie Bytomskie)

 

1953/1954

 

A-klasa, grupa południowa

 

1. Stal Bielsko

2. Ogniwo Bytom

 

1954/1955

 

A-klasa, grupa południowa

 

1. Sparta Bytom (tak krótko nazywała się Polonia)

 

W lidze rywalami bytomian były drużyny: Unia 1b Wyry, Kolejarz Zebrzydowice, Stal Czechowice, Sparta 1b Cieszyn, LZS Kobiór, Kolejarz Piotrowice, Sparta Łaziska Górne.

 

1955/1956

 

Klasa wojewódzka

 

1. Baildon Stalinogród (Katowice)

2. Naprzód Janów

3. Polonia Bytom

4. Lechia 06 Mysłowice

5. Stal Sosnowiec

6. Górnik 09 Mysłowice

7. Stal Bielsko

8. Siemianowiczanka (zespół wycofany z rozgrywek)

 

1956/1957

 

Klasa wojewódzka

 

1. Górnik 09 Mysłowice

2. Stal Sosnowiec

3. Polonia Bytom

4. Lechia 06 Mysłowice

5. Lechia Kobiór

6. Sparta Łaziska Górne

7. Stal Czechowice

8. Górnik Zabrze

 

1957/1958

 

Liga Śląska

 

1. Naprzód Janów

2. Górnik 09 Mysłowice

3. Polonia Bytom

4. Gwardia Katowice

5. Stal Sosnowiec

6. Lechia 06 Mysłowice

7. Elektro Łaziska Górne

8. Lechia Kobiór

9. Silesia Rybnik

10. Zryw Katowice

 

1958/1959

 

Liga Śląska

 

1.Polonia Bytom

2. Kolejarz Piotrowice

3. Elektro Łaziska Górne

4. Stal Sosnowiec

5. Lechia 06 Mysłowice

6. Gwardia Katowice

7. Górnik Murcki

8. Lechia Kobiór (drużyna wycofana w trakcie rozgrywek)

 

Kwalifikacje o II ligę:

1. Polonia Bytom

2. AZS Kraków

3. Odra Opole

 

W turnieju finałowym o awans do II ligi rywalizowały:

Polonia Bydgoszcz, Boruta Zgierz, Polonia Bytom oraz Gryf Toruń z których trzy pierwsze uzyskały promocję do II ligi.

 

1959/1960

 

II liga

 

1. Polonia Bydgoszcz

2. Fortuna Wyry

3. Polonia Bytom

4. Naprzód Janów

5. Górnik 09 Mysłowice

6. KTH Krynica

7. Boruta Zgierz

8. Piast Cieszyn

 

1960/1961

 

I liga, grupa południowa (eliminacje)

 

1. Górnik 1920 Katowice

2. Podhale Nowy Targ

3. Baildon Katowice

4. Fortuna Wyry

5. Start Katowice

6. Naprzód Janów

7. Polonia Bytom

8. Górnik 09 Mysłowice

 

1961/1962

 

Liga międzywojewódzka, grupa południowa

 

1. Fortuna Wyry

2. Naprzód Janów

3. Górnik Murcki

4. Start Katowice

5. Cracovia

6. KTH Krynica

7. Polonia Bytom

 

Rozgrywki barażowe o utrzymanie się na drugoligowym froncie:

1. Polonia Bytom

2. Elektro Łaziska Górne

3. Piast Cieszyn

4. KTH Krynica

 

1962/1963

 

Liga międzywojewódzka, grupa południowa

 

1. Fortuna Wyry

2. Górnik Murcki

3. Cracovia

4. Elektro Łaziska Górne

5. Polonia Bytom

6. KTH Krynica

7. Odra Opole

8. Piast Cieszyn

 

1963/1964

 

Liga międzywojewódzka, grupa południowa

 

1. Fortuna Wyry

2. Górnik Murcki

3. KTH Krynica

4. Cracovia

5. Podhale 1b Nowy Targ

6. Polonia Bytom

7. Elektro Łaziska Górne

8. Lechia 06 Mysłowice

 

1964/1965

 

Liga międzywojewódzka, grupa południowa

 

1. Fortuna Wyry

2. Cracovia

3. Podhale 1b Nowy Targ

4. KTH Krynica

5. Polonia Bytom

6. Elektro Łaziska Górne

7. Odra Opole

8. Piast Cieszyn

 

1965/1966

 

Liga międzywojewódzka, grupa południowa

 

1. KTH Krynica

2. Fortuna Wyry

3. Polonia Bytom

4. Odra Opole

5. Wisła Nowy Targ

6. Opolanin

7. Elektro Łaziska Górne

8. Podhale 1b Nowy Targ

 

1966/1967

 

Liga międzywojewódzka, grupa południowa

 

1. Cracovia

2. Polonia Bytom

3. Podhale 1b Nowy Tatg

4. Fortuna Wyry

5. Wisła Nowy Targ

6. Odra Opole

7. Naprzód 1b Janów

8. Śląsk Wrocław

 

Turniej finałowy o awans do I ligi:

1. Cracovia

Ponadto w turnieju udział wzięły: Polonia Bytom, Włókniarz Zgierz, Zawisza Bydgoszcz.

 

1967/1968

 

II liga, grupa południowa

 

1. KTH Krynica

2. Odra Opole

3. Podhale 1b Nowy Targ

4. Fortuna Wyry

5. Polonia Bytom

6. Wisła Nowy Targ

7. Naprzód 1b Janów

 

1968/1969

 

II liga, grupa południowa

 

1. Unia Oświęcim

2. KTH Krynica

3. Zagłębie Sosnowiec

4. Odra Opole

5. Fortuna Wyry

6. Polonia Bytom

 

1969/1970

 

Liga okręgowa

 

1. Elektro Łaziska Górne

2. Polonia Bytom

3. Silesia Rybnik

4. KS Piast Cieszyn

5. Jas-Mos Jastrzębie

6. Lechia 06 Mysłowice

 

I runda baraży o awans do II ligi (strefa południowa):

1. Dolmel Wrocław

2. Elektro Łaziska Górne

3. Polonia Bytom

4. Stal Sanok

 

1970/1971

 

Liga okręgowa

 

1. Elektro Łaziska Górne

2. Górnik Jastrzębie

3. Polonia Bytom

4. Silesia Rybnik

5. KS Piast Cieszyn

6. Lechia 06 Mysłowice

 

1971/1972

 

Liga okręgowa

 

1. Polonia Bytom

2. Elektro Łaziska Górne

3. Fortuna Wyry

4. GKS 1b Tychy

5. Silesia Rybnik

6. Chemik Kędzierzyn

7. KS Piast Cieszyn

 

Baraże o awans do II ligi:

1. Polonia Bytom

2. Zjednoczeni Września

3. Bzura Chodaków

 

1972/1973

 

II liga

 

1. Zagłębie Sosnowiec

2. Unia Oświęcim

3. Stoczniowiec Gdańsk

4. Cracovia

5. Stal Sanok

6. Odra Opole

7. Dolmel Wrocław

8. Włókniarz Zgierz

9. Zjednoczeni Września

10. Polonia Bytom

 

1973/1974

 

II liga, grupa południowa

 

1. Unia Oświęcim

2. GKS Jastrzębie

3. Cracovia

4. Polonia Bytom

5. Stal Sanok

6. Odra Opole

7. Chemik Kędzierzyn

8. Elektro Łaziska Górne


1974/1975

 

II liga, grupa południowa

 

1. KTH Krynica

2. Cracovia

3. Stal Sanok

4. Polonia Bytom

5. GKS Jastrzębie

6. Odra Opole

7. Chemik Kędzierzyn

8. Zagłębie II Sosnowiec - wycofało się z rozgrywek

 

o miejsca 1-4:

1. KTH Krynica

2. Cracovia

3. Stal Sanok

4. Polonia Bytom

 

o miejsca 5-7:

5. GKS Jastrzębie

6. Odra Opole

7. Chemik Kędzierzyn

 

1975/1976

 

II liga, grupa południowa

 

1. Stal Sanok

2. Unia Oświęcim

3. Cracovia

4. GKS Jastrzębie

5. Polonia Bytom

6. Odra Opole

7. Chemik Kędzierzyn

8. Fortuna Wyry

 

1976/1977

 

II liga, grupa południowa

 

1. Cracovia

2. KTH Krynica

3. Polonia Bytom

4. GKS Jastrzębie

5. Odra Opole

6. Dolmel Wrocław

7. Chemik Kędzierzyn

8. Górnik Pszów

 

1977/1978

 

II liga, grupa południowa

 

1. KTH Krynica

2. Polonia Bytom

3. Unia Oświęcim

4. Stal Sanok

5. GKS Jastrzębie

6. Dolmel Wrocław

7. Odra Opole

8. Chemik Kędzierzyn

9. Górnik Pszów - wycofał się w trakcie rozgrywek

 

1978/1979

 

II liga

 

1. GKS Tychy

2. Budowlani Bydgoszcz

3. Polonia Bytom

4. Unia Oświęcim

5. Stal Sanok

6. Cracovia

7. KTH Krynica

8. Pomorzanin Toruń

9. Włókniarz Zgierz

10. Pogoń Siedlce

 

1979/1980

 

II liga

 

1. Budowlani Bydgoszcz

2. Stoczniowiec Gdańsk

3. Polonia Bytom

4. Cracovia

5. Pomorzanin Toruń

6. Stal Sanok

7. GKS Jastrzębie

8. Unia Oświęcim

9. KTH Krynica

10. Boruta Zgierz

 

1980/1981

 

II liga

 

1. Polonia Bytom

2. GKS Katowice

3. Cracovia

4. Stoczniowiec Gdańsk

5. Pomorzanin Toruń

6. KTH Krynica

7. Stal Sanok

8. Stilon Gorzów

9. Tarpan Poznań

10. Unia Oświęcim

 

1981/1982

 

I liga

 

1. Zagłębie Sosnowiec

2. Podhale Nowy Targ

3. Naprzód Janów

4. Polonia Bytom

5. ŁKS Łódź

6. GKS Katowice

7. GKS Tychy

8. Baildon Katowice

9. Budowlani Bydgoszcz

10. Cracovia

 

1982/1983

 

I liga

 

1. Zagłębie Sosnowiec

2. Polonia Bytom

3. GKS Tychy

4. Naprzód Janów

5. Podhale Nowy Targ

6. GKS Katowice

7. ŁKS Łódź

8. Budowlani Bydgoszcz

9. Cracovia

10. Stoczniowiec Gdańsk

 

1983/1984

 

I liga

 

miejsca 1-6

1. Polonia Bytom

2. Zagłębie Sosnowiec

3. Podhale Nowy Targ

4. Naprzód Janów

5. GKS Tychy

6. ŁKS Łódź

 

miejsca 7-10

7. GKS Katowice

8. Unia Oświęcim

9. Cracovia

10. Budowlani Bydgoszcz

 

Play off

1. Polonia Bytom

2. Zagłębie Sosnowiec

3. Podhale Nowy Targ

4. GKS Tychy

5. Naprzód Janów

6. GKS Katowice

7. ŁKS Łódź

8. Unia Oświęcim

9. Cracovia

10. Budowlani Bydgoszcz

 

1984/1985

 

I liga

 

miejsca 1-6

1. Zagłębie Sosnowiec

2. Polonia Bytom

3. Podhale Nowy Targ

4. Naprzód Janów

5. Cracovia

6. GKS Tychy

 

miejsca 7-10

7. ŁKS Łódź

8. Stoczniowiec Gdańsk

9. GKS Katowice

10. Unia Oświęcim

 

Play off

1. Zagłębie Sosnowiec

2. Polonia Bytom

3. Podhale Nowy Targ

4. Naprzód Janów

5. GKS Tychy

6. Cracovia

7. Stoczniowiec Gdańsk

8. ŁKS Łódź

9. GKS Katowice

10. Unia Oświęcim

 

1985/1986

 

I liga

 

miejsca 1-6

1. Polonia Bytom

2. Podhale Nowy Targ

3. Zagłębie Sosnowiec

4. Naprzód Janów

5. Stoczniowiec Gdańsk

6. GKS Katowice

 

miejsca 7-10

7. ŁKS Łódź

8. GKS Tychy

9. Cracovia

10. Legia KTH Krynica

 

Play off

1. Polonia Bytom

2. Podhale Nowy Targ

3. Naprzód Janów

4. Zagłębie Sosnowiec

5. GKS Tychy

6. GKS Katowice

7. Stoczniowiec Gdańsk

8. ŁKS Łódź

9. Cracovia

10. Legia KTH Krynica

 

1986/1987

 

I liga

 

miejsca 1-6

1. Podhale Nowy Targ

2. Naprzód Janów

3. Polonia Bytom

4. Zagłębie Sosnowiec

5. GKS Tychy

6. Cracovia

 

miejsca 7-10

7. ŁKS Łódź

8. Stoczniowiec Gdańsk

9. GKS Katowice

10. Polonia Bydgoszcz

 

Play off

1. Podhale Nowy Targ

2. Polonia Bytom

3. Naprzód Janów

4. Zagłębie Sosnowiec

5. GKS Tychy

6. Cracovia

7. ŁKS Łódź

8. Stoczniowiec Gdańsk

9. GKS Katowice

10. Polonia Bydgoszcz

 

1987/1988

 

I liga

 

miejsca 1-6

1. Polonia Bytom

2. GKS Tychy

3. Naprzód Janów

4. Zagłębie Sosnowiec

5. Podhale Nowy Targ

6. Stoczniowiec Gdańsk

 

miejsca 7-10

7. GKS Katowice

8. Unia Oświęcim

9. ŁKS Łódź

10. Cracovia

 

Play off

1. Polonia Bytom

2. GKS Tychy

3. Zagłębie Sosnowiec

4. Naprzód Janów

5. Podhale Nowy Targ

6. GKS Katowice

7. Unia Oświęcim

8. Stoczniowiec Gdańsk

9. Cracovia

10. ŁKS Łódź

 

1988/1989

 

I liga

 

miejsca 1-6

1. Polonia Bytom

2. Naprzód Janów

3. Podhale Nowy Targ

4. GKS Tychy

5. GKS Katowice

6. Zagłębie Sosnowiec

 

miejsca 7-10

7. Cracovia

8. Stoczniowiec Gdańsk

9. Towimor Toruń

10. Unia Oświęcim

 

Play off

1. Polonia Bytom

2. Naprzód Janów

3. Podhale Nowy Targ

4. GKS Katowice

5. Zagłębie Sosnowiec

6. GKS Tychy

7. Cracovia

8. Stoczniowiec Gdańsk

9. Towimor Toruń

10. Unia Oświęcim

 

1989/1990

 

I liga

 

miejsca 1-6

1. Polonia Bytom

2. Zagłębie Sosnowiec

3. Podhale Nowy Targ

4. Naprzód Janów

5. GKS Katowice

6. Towimor Toruń

 

miejsca 7-10

7. Cracovia

8. GKS Tychy

9. Unia Oświęcim

10. Stoczniowiec Gdańsk

 

Play off

1. Polonia Bytom

2. Podhale Nowy Targ

3. Zagłębie Sosnowiec

4. Naprzód Janów

5. Cracovia

6. GKS Katowice

7. Towimor Toruń

8. GKS Tychy

9. Unia Oświęcim

10. Stoczniowiec Gdańsk

 

1990/1991

 

I liga

 

miejsca 1-6

1. Polonia Bytom

2. Unia Oświęcim

3. Podhale Nowy Targ

4. Naprzód Janów

5. Cracovia

6. Towimor Toruń

 

miejsca 7-10

7. Górnik 20 Katowice

8. GKS Tychy

9. Zagłębie Sosnowiec

10. ŁKS Łódź

 

Play off

1. Polonia Bytom

2. Unia Oświęcim

3. Podhale Nowy Targ

4. Naprzód Janów

5. Towimor Toruń

6. Cracovia

7. GKS Tychy

8. Górnik 20 Katowice

9. Zagłębie Sosnowiec

10. ŁKS Łódź

 

1991/1992

 

I liga

 

miejsca 1-6

1. Podhale Nowy Targ

2. Polonia Bytom

3. Unia Oświęcim

4. Naprzód Janów

5. GKS Tychy

6. Towimor Toruń

 

miejsca 7-10

7. Górnik 20 Katowice

8. Cracovia

9. Zofiówka Jastrzębie

10. Zagłębie Sosnowiec - wycofało się w trakcie rozgrywek

 

Play off

1. Unia Oświęcim

2. Naprzód Janów

3. Podhale Nowy Targ

4. Polonia Bytom

5. Górnik 20 Katowice

6. Cracovia

7. Towimor Toruń

8. GKS Tychy

9. Zofiówka Jastrzębie

10. Zagłębie Sosnowiec - wycofało się w trakcie rozgrywek

 

1992/1993

 

I liga

 

miejsca 1-6

1. Unia Oświęcim

2. Podhale Nowy Targ

3. Polonia Bytom

4. Naprzód Janów

5. STS Sanok

6. Górnik 20 Katowice

 

miejsca 7-10

7. Tysovia Tychy

8. Towimor Toruń

9. Cracovia

10. Stoczniowiec Gdańsk

 

Play off

1. Podhale Nowy Targ

2. Unia Oświęcim

3. Polonia Bytom

4. Naprzód Janów

5. STS Sanok

6. Górnik 20 Katowice

7. Towimor Toruń

8. Cracovia

9. Tysovia Tychy

10. Stoczniowiec Gdańsk

 

1993/1994

 

I liga

 

miejsca 1-4

1. Podhale Nowy Targ

2. Unia Oświęcim

3. Naprzód Janów

4. Polonia Bytom

 

miejsca 5-10

5. Górnik 20 Katowice

6. Tysovia Tychy

7. STS Sanok

8. Towimor Toruń

9. Cracovia

10. Stoczniowiec Gdańsk

 

Play off

1. Podhale Nowy Targ

2. Unia Oświęcim

3. Górnik 20 Katowice

4. Naprzód Janów

5. Tysovia Tychy

6. Towimor Toruń

7. STS Sanok

8. Polonia Bytom

9. Cracovia

10. Stoczniowiec Gdańsk

 

1994/1995

 

I liga

 

miejsca 1-6

1. Podhale Nowy Targ

2. Unia Oświęcim

3. KKH Katowice

4. Naprzód Janów

5. TTH Metron Toruń

6. Polonia Bytom

 

miejsca 7-12

7. Stoczniowiec Gdańsk

8. Tysovia Tychy

9. STS Autosan Sanok

10. SMS Orlęta Sosnowiec

11. BTH Bydgoszcz

12. Cracovia

 

Play off

1. Podhale Nowy Targ

2. Unia Oświęcim

3. KKH Katowice

4. Naprzód Janów

5. TTH Metron Toruń

6. Stoczniowiec Gdańsk

7. Polonia Bytom

8. Tysovia Tychy

9. STS Autosan Sanok

10. BTH Bydgoszcz

11. Cracovia

 

1995/1996

 

I liga, grupa eliminacyjna "B"

 

1. Unia Oświęcim

2. KKH Katowice

3. SMS Orlęta Sosnowiec

4. Polonia Bytom

5. Stoczniowiec Gdańsk

6. BTH Polisa Bydgoszcz

 

miejsca 1-6

1. Unia Oświęcim

2. Podhale Nowy Targ

3. KKH Katowice

4. TTH Metron Toruń

5. STS Autosan Sanok

6. SMS Orlęta Sosnowiec

 

miejsca 7-12

7. Naprzód Janów

8. Stoczniowiec Gdańsk

9. Tysovia Tychy

10. Cracovia

11. BTH Polisa Bydgoszcz

12. Polonia Bytom

 

Play off

1. Podhale Nowy Targ

2. Unia Oświęcim

3. TTH Metron Toruń

4. Naprzód Janów

5. STS Autosan Sanok

6. KKH Katowice

7. Stoczniowiec Gdańsk

8. Cracovia

9. Polonia Bytom

10. Tysovia Tychy

11. BTH Polisa Bydgoszcz

 

1996/1997

 

I liga

 

Baraże o grupę silniejszą:

W pierwszej rundzie Polonia Bytom okazała się lepsza w dwumeczu od Cracovii jednak w drugiej finałowej rundzie także rozgrywanej w systemie mecz i rewanż musiała uznać wyższość STS-u Autosan Sanok. Tym samym bytomianie trafili do grupy słabszej.

 

miejsca 1-6

1. Podhale Nowy Targ

2. KKH Katowice

3. Unia Oświęcim

4. STS Autosan Sanok

5. TTH Metron Toruń

6. Naprzód Janów

 

miejsca 7-13

7. Stoczniowiec Gdańsk

8. Cracovia

9. Polonia Bytom

10. Tysovia Tychy

11. BTH Polisa Bydgoszcz

12. KTH Optimus Krynica

13. SMS Orlęta Sosnowiec

 

Play off

1. Podhale Nowy Targ

2. Unia Oświęcim

3. KKH Katowice

4. STS Autosan Sanok

5. Cracovia

6. Naprzód Janów

7. Stoczniowiec Gdańsk

8. TTH Metron Toruń

9. BTH Polisa Bydgoszcz

10. Polonia Bytom

11. KTH Optimus Krynica

12. Tysovia Tychy

 

1997/1998

 

I liga, grupa eliminacyjna "C"

 

1. STS Autosan Sanok

2. KKH Katowice

3. BTH Bydgoszcz

4. Polonia Bytom

 

miejsca 1-6

1. Podhale Nowy Targ

2. Unia Oświęcim

3. STS Autosan Sanok

4. KKH 100% Hortex Katowice

5. KTH Optimus Krynica

6. Stoczniowiec Gdańsk

 

miejsca 7-13

7. Cracovia

8. TTH Toruń

9. TTS Tychy

10. SMS I Orlęta Sosnowiec

11. Naprzód Janów

12. Polonia Bytom

13. SMS II Sosnowiec

W trakcie sezonu z rozgrywek wycofała się drużyna BTH Bydgoszcz.

 

Play off

1. Unia Oświęcim

2. Podhale Nowy Targ

3. KKH 100% Hortex Katowice

4. Stoczniowiec Gdańsk

5. KTH Optimus Krynica

6. STS Autosan Sanok

7. Cracovia

8. TTH Toruń

9. Naprzód Janów

10. Polonia Bytom

11. TTS Tychy

12. SMS I Orlęta Sosnowiec

W trakcie sezonu z rozgrywek wycofała się drużyna BTH Bydgoszcz.

 

1998/1999

 

I liga, eliminacje

 

1. Dwory Unia Oświęcim

2. Tymbark Podhale Nowy Targ

3. KKH 100% Hortex Katowice

4. SMS I Warszawa

5. PZU S.A. KTH Krynica

6. Stoczniowiec Gdańsk

7. STS Autosan Sanok

8. TTS Tychy

9. Polonia Bytom

10. Cracovia

11. TTH Filmar Toruń

12. Zagłębie Sosnowiec

13. BTH Micronel Bydgoszcz

14. SMS II Sosnowiec

 

miejsca 1-6

1. Tymbark Podhale Nowy Targ

2. Dwory Unia Oświęcim

3. SMS I Warszawa

4. PZU S.A. KTH Krynica

5. KKH 100% Hortex Katowice

6. Stoczniowiec Gdańsk

 

miejsca 7-14

7. STS Autosan Sanok

8. TTS Tychy

9. Cracovia

10. Polonia Bytom

11. TTH Filmar Toruń

12. Zagłębie Sosnowiec

13. SMS II Sosnowiec

14. BTH Micronel Bydgoszcz

 

Play off

1. Dwory Unia Oświęcim

2. PZU S.A. KTH Krynica

3. Tymbark Podhale Nowy Targ

4. Stoczniowiec Gdańsk

5. KKH 100% Hortex Katowice

6. SMS I Warszawa

7. TTS Tychy

8. STS Autosan Sanok

9. Cracovia

10. Zagłębie Sosnowiec

11. BTH Micronel Bydgoszcz

Polonia Bytom, TTH Filmar Toruń oraz SMS II Sosnowiec wycofały się z gry o miejsca 9-14.


1999/2000

 

Turniej barażowy o miejsce w Polskiej Lidze Hokejowej:

1. Cracovia

2. SMS SSA Krynica/Warszawa

3. Zagłębie Sosnowiec

4. Polonia Bytom

 

I liga (drugi poziom rozgrywkowy)

 

1. Polonia Bytom

2. Zagłębie Sosnowiec

3. SMS I Opole

4. MKSHnL Toruń

5. SMS II Sosnowiec

6. Dwory Unia II Oświęcim

7. BTH Bydgoszcz

Drużyna SMS SSA Warszawa wycofała się z rozgrywek.

 

Play off

1. Polonia Bytom

2. Zagłębie Sosnowiec

3. MKSHnL Toruń

BTH Bydgoszcz nie przystąpiło do decydującej części rozgrywek.

 

2000/2001

 

Polska Liga Hokejowa

 

1. Dwory Unia Oświęcim

2. GKS Katowice

3. GKS Tychy

4. Polonia Bytom

5. KTH Krynica

6. Podhale Nowy Targ

7. Stoczniowiec Gdańsk

8. SKH Sanok

 

Play off

1. Dwory Unia Oświęcim

2. GKS Katowice

3. Polonia Bytom

4. GKS Tychy

5. KTH Krynica

6. Podhale Nowy Targ

7. Stoczniowiec Gdańsk

8. SKH Sanok

 

2001/2002

 

PLH

 

1. GKS Katowice

2. GKS Tychy

3. Dwory Unia Oświęcim

4. Stoczniowiec Gdańsk

5. KTH Krynica

6. Zagłębie Sosnowiec

7. MMKS Wojas Nowy Targ

8. Polonia Bytom - wycofała się w trakcie rozgrywek

 

Play off

1. Dwory Unia Oświęcim

2. GKS Katowice

3. GKS Tychy

4. Stoczniowiec Gdańsk

5. MMKS Wojas Nowy Targ

6. KTH Krynica

7. Zagłębie Sosnowiec

8. Polonia Bytom - wycofała się w trakcie rozgrywek

 

2002/2003

 

I liga

 

1. Orlik Opole

2. Cracovia

3. KH Sanok

4. SMS II Sosnowiec

5. Polonia Bytom

6. SMS I Sosnowiec

7. Naprzód Pawłowski Janów

 

Play off

1. Orlik Opole

2. KH Sanok

Nie doszło do meczów o 3. miejsce pomiędzy Cracovią a Polonią Bytom. Polski Związek Hokeja na Lodzie przychylił się do prośby obu klubów odwołując spotkania.


2003/2004

 

I liga

 

1. KH Sanok

2. Cracovia

3. Dwory Unia II Oświęcim

4. SMS I Sosnowiec

5. Polonia Bytom

6. SMS II Sosnowiec

7. Zagłębie Sosnowiec

8. TKH II Dompol Toruń

9. MMKS Nowy Targ

10. Stoczniowiec II Gdańsk

 

Play off

1. Cracovia

2. KH Sanok

3. PoloniaBytom

4. Zagłębie Sosnowiec

 

2004/2005

 

I liga

 

1. Zagłębie Sosnowiec

2. KTH Krynica

3. Polonia Bytom

4. SMS I Sosnowiec

5. Dwory Unia II Oświęcim

6. Naprzód Janów

7. SMS II Sosnowiec

8. Stoczniowiec II Gdańsk

9. TKH II Toruń

 

Play off

1. Zagłębie Sosnowiec

2. Polonia Bytom

3. Naprzód Janów

4. KTH Krynica

 

2005/2006

 

I liga

 

1. KTH Krynica

2. Naprzód Janów

3. Polonia Bytom

4. JKH Czarne Jastrzębie

5. SMS I Sosnowiec

6. Mazowsze/Legia Warszawa

7. SMS II Sosnowiec

8. Stoczniowiec II Gdańsk

9. TKH ThyssenKrupp II Toruń

10. HC Katowice

 

Play off

1. KTH Krynica

2. Naprzód Janów

3. JKH Czarne Jastrzębie

4. Polonia Bytom

Polonia Bytom wycofała się z pojedynków o 3. miejsce z JKH Czarne Jastrzębie i tym samym zakończyła sezon na 4. miejscu.

 

2006/2007

 

I liga

 

1. Polonia Bytom

2. JKH Czarne Jastrzębie

3. HC Katowice

4. SMS I Sosnowiec

5. Mazowsze/Legia Warszawa

6. MMKS Podhale Nowy Targ

7. Orlik Opole

 

Play off

1. Polonia Bytom

2. JKH Czarne Jastrzębie

3. HC Katowice

4. Mazowsze/Legia Warszawa

 

2007/2008

 

PLH

miejsca 1-6

1. GKS Tychy

2. Cracovia

3. Zagłębie Sosnowiec

4. Stoczniowiec Gdańsk

5. Podhale Nowy Targ

6. Naprzód Janów

 

miejsca 7-10

7. TKH Toruń

8. KH Sanok

9. Polonia Bytom

10. Unia Oświęcim

 

Play off

1. Cracovia

2. GKS Tychy

3. Podhale Nowy Targ

4. Zagłębie Sosnowiec

5. Stoczniowiec Gdańsk

6. Naprzód Janów

7. TKH Toruń

8. KH Sanok

9. Polonia Bytom

10. Unia Oświęcim


2008/2009

 

PLH

 

miejsca 1-6

1. Wojas Podhale Nowy Targ

2. Comarch Cracovia

3. Energa Stoczniowiec Gdańsk

4. GKS Tychy

5. Akuna Naprzód Janów

6. Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec

 

miejsca 7-10

7. JKH GKS Jastrzębie

8. TKH Nesta Toruń

9. Ciarko KH Sanok

10. Bisset Polonia Bytom

 

Play off

1. Comarch Cracovia

2. GKS Tychy

3. Wojas Podhale Nowy Targ

4. Energa Stoczniowiec Gdańsk

5. Akuna Naprzód Janów

6. Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec

7. JKH GKS Jastrzębie

8. TKH Nesta Toruń

9. Ciarko KH Sanok

10. Bisset Polonia Bytom

 

2009/2010

 

I liga, pierwszy etap

 

1. KTH Krynica

2. Bisset Polonia Bytom

3. Mazowsze/Legia Warszawa

4. HC GKS Katowice

5. Orlik Opole

6. SMS I Sosnowiec

7. MMKS Nowy Targ

8. Sielec Sosnowiec

9. Cracovia II

Bisset Polonia Bytom mimo uzyskanego awansu do grupy "B" ekstraligi decyzją zarządu klubu z powodów finansowych nie wystąpiła w niej. Sezon dokończyła rywalizując w najsłabszej grupie "C".

 

I liga, grupa "C"

 

1. HC GKS Katowice

2. Orlik Opole

3. MMKS Nowy Targ

4. Mazowsze/Legia Warszawa

5. Sielec Sosnowiec

6. SMS I Sosnowiec

7. Bisset Polonia Bytom

8. Cracovia II

 

2010/2011

 

I liga, pierwszy etap

 

W pierwszej części rozgrywek z drużynami pierwszoligowymi rywalizowały zespoły Centralnej Ligi Juniorów: KS Nesta Toruń HSA, HC GKS Katowice, Polonia Bytom, Orlik Opole, Mazowsze/Legia Warszawa, SMS I Sosnowiec, Unia Oświęcim (juniorzy), Stoczniowiec Gdańsk (juniorzy), MMKS Podhale Nowy Targ (juniorzy), Sielec Sosnowiec, Sokoły Toruń (juniorzy), Naprzód Janów (juniorzy), SMS II Sosnowiec.

 

I liga, drugi etap

 

1. KS Nesta Toruń HSA

2. HC GKS Katowice

3. Polonia Bytom

4. Orlik Opole

5. Mazowsze/Legia Warszawa

6. SMS I Sosnowiec

7. Sielec Sosnowiec

 

Play off

1. KS Nesta Toruń HSA

2. HC GKS Katowice

3. Polonia Bytom

4. Orlik Opole

 

2011/2012

 

I liga

 

1. HC GKS Katowice

2. Polonia Bytom

3. KTH Krynica

4. Mazowsze/Legia Warszawa

5. Orlik Opole

6. SMS I Sosnowiec

 

2012/2013

 

I liga

 

1. MMKS Podhale Nowy Targ

2. Polonia Bytom

3. Naprzód Janów

4. Legia Warszawa

5. Orlik Opole

6. KH Gdańsk

7. SMS I Sosnowiec

 

Play off

1. Polonia Bytom

2. MMKS Podhale Nowy Targ

3. Naprzód Janów

4. Legia Warszawa

 

2013/2014

 

Polska Hokej Liga

 

1. GKS Tychy

2. Ciarko PBS Bank KH Sanok

3. JKH GKS Jastrzębie

4. Comarch Cracovia

5. Aksam Unia Oświęcim

6. 1928 KTH Krynica

7. HC GKS Katowice

8. Polonia Bytom

9. MMKS Podhale Nowy Targ

 

Play off

1. Ciarko PBS Bank KH Sanok

2. GKS Tychy

3. JKH GKS Jastrzębie

4. Aksam Unia Oświęcim

5. Comarch Cracovia

6. 1928 KTH Krynica

7. HC GKS Katowice

8. Polonia Bytom

9. MMKS Podhale Nowy Targ

 

2014/2015

 

PHL

 

miejsca 1-6

1. JKH GKS Jastrzębie

2. Ciarko PBS Bank KH Sanok

3. GKS Tychy

4. Comarch Cracovia

5. MMKS Podhale Nowy Targ

6. Unia Oświęcim

 

miejsca 7-10

7. Orlik Opole

8. Naprzód Janów

9. Polonia Bytom

10. HC GKS Katowice

 

Play off

1. GKS Tychy

2. JKH GKS Jastrzębie

3. MMKS Podhale Nowy Targ

4. Ciarko PBS Bank KH Sanok

5. Comarch Cracovia

6. Unia Oświęcim

7. Orlik Opole

8. Naprzód Janów

9. Polonia Bytom

10. HC GKS Katowice

 

2015/2016

 

PHL

 

miejsca 1-6

1. Comarch Cracovia

2. GKS Tychy

3. TatrySki Podhale Nowy Targ

4. JKH GKS Jastrzębie

5. Ciarko PBS Bank STS Sanok

6. Unia Oświęcim

 

miejsca 7-12

7. Polonia Bytom

8. Orlik Opole

9. Naprzód Janów

10. Zagłębie Sosnowiec

11. Nesta Mires Toruń

12. SMS U20 Sosnowiec

 

Play off

1. Comarch Cracovia

2. GKS Tychy

3. TatrySki Podhale Nowy Targ

4. Ciarko PBS Bank STS Sanok

5. JKH GKS Jastrzębie

6. Unia Oświęcim

7. Polonia Bytom

8. Orlik Opole

9. Naprzód Janów

10. Zagłębie Sosnowiec

11. Nesta Mires Toruń

 

2016/2017

 

PHL

 

miejsca 1-6

1. GKS Tychy

2. Comarch Cracovia

3. TatrySki Podhale Nowy Targ

4. Tempish Polonia Bytom

5. PGE Orlik Opole

6. JKH GKS Jastrzębie

 

miejsca 7-11

7. Unia Oświęcim

8. Tauron KH GKS Katowice

9. Nesta Mires Toruń

10. MH Automatyka Gdańsk

11. SMS Sosnowiec

 

Play off

1. Comarch Cracovia

2. GKS Tychy

3. Tempish Polonia Bytom

4. TatrySki Podhale Nowy Targ

5. PGE Orlik Opole

6. JKH GKS Jastrzębie

7. Unia Oświęcim

8. Tauron KH GKS Katowice

9. MH Automatyka Gdańsk

10. Nesta Mires Toruń


2017/2018

 

PHL

 

1. GKS Tychy

2. Tauron KH GKS Katowice

3. Comarch Cracovia

4. TatrySki Podhale Nowy Targ

5. JKH GKS Jastrzębie

6. Unia Oświęcim

7. PGE Orlik Opole

8. MH Automatyka Gdańsk

9. Polonia Bytom

10. Anteo Naprzód Janów

11. SMS Katowice

 

Play off

1. GKS Tychy

2. Tauron KH GKS Katowice

3. TatrySki Podhale Nowy Targ

4. Comarch Cracovia

5. JKH GKS Jastrzębie

6. Unia Oświęcim

7. PGE Orlik Opole

8. Polonia Bytom

9. MH Automatyka Gdańsk

10. Anteo Naprzód Janów

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V