Jesteś tutaj: Start > Dla Kibica
Informacja z dnia: 2011-04-18 16:33:12
Dodał: skh

Zakończono X Mistrzostwa Polski Amatorów w Gdańsku

Turniej Finałowy z grona 16 drużyn wyłonił zwycięzców oraz ustalił ich kolejność w sezonie 2010/2011. Najlepszą drużyną okazała się ekipa TMH Polonia Bytom, która pokonała TH Goldwell Gdańsk.

W rankingu najlepszych zawodników X Mistrzostw Polski Amatorów tytuły zdobyli:

Najlepszy Bramkarz  :  Tomasz Pietrzyk (Polonia Bytom)
Najlepszy obrońca  : Grzegorz Cytawa (Goldwell Gdańsk)
Najlepszy napastnik  :  Kamil Oppeln-Bronikowski (Goldwell Gdańsk)
Najskuteczniejszy zawodnik  :  Kamil Oppeln-Bronikowski (Goldwell Gdańsk)

Sędziowie na lodzie:
Maciej Byczkowski, Grzegorz Dzięciołowski, Tomasz Heltman, Łukasz Wierucki.
Tabele z wynikami meczów w załączniku nr 1.

Przewodniczący
Komitetu Organizacyjnego X MPA

Sławomir Turos

Dodaj do: wykop twitter sledzik grono
Pewnie Mariusz Puzio gral i wszystko jasne heh.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

SHOUTNEWS

2015-09-04 15:01 Były hokeista Comarch Cracovii, Patrik Valčák podpisał kontrakt z Manchester Storm (EIHL). Czeski środkowy w poprzednim sezonie po ucieczce z Krakowa grał w Allen Americans (ECHL) z którym zdobył Kelly Cup.

2015-09-03 20:19 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrali z mistrzem MOL Ligi DVTK Miskolci Jegesmedvék 3:1 (0:0, 1:0, 2:1). Bramki dla gospodarzy zdobyli: Strzyżowski 2, Danton.

2015-09-03 19:28 Po drugiej tercji Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrywa z DVTK Miskolci Jegesmedvék 1:0. Bramkę zdobył Marek Strzyżowski w 22 minucie.

2015-09-03 10:49 Metallurg Magnitogorsk z Wojtkiem Wolskim w składzie rozegra dzisiaj kolejne ligowe starcie z Barysem Astana. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL i Ligi Mistrzów.

2015-09-02 20:50 Unia Oświęcim pokonała HC Frýdek-Místek 5:4. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška, Damian Piotrowicz i Wojciech Wojtarowicz.

2015-09-02 19:24 Po czterdziestu minutach Unia Oświęcim prowadzi z HC Frýdek-Místek 4:3. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška i Damian Piotrowicz.

2015-09-02 18:32 Po pierwszej tercji Unia Oświęcim remisuje z HC Frýdek-Místek 2:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas i Artur Budzowski.

2015-09-02 14:49 Miroslav Šatan jest kandydatem na generalnego menedżera drużyny złożonej z zawodników europejskich w Pucharze Świata 2016.

2015-09-01 21:35 Naprzód Janów przegrał z Orlikiem Opole 2:5. Bramki dla janowian zdobyli Podsiedlik i Michegonok. Dla opolan trafiali Cichy i Marzec (po dwa razy) oraz Szydło.

2015-09-01 20:53 W jednym z dzisiejszym meczów sparingowych Zagłębie Sosnowiec przegrało z JKH GKS Jastrzębie 2:3

2015-09-01 20:48 Po dwóch tercjach Naprzód Janów przegrywa z Orlikiem 1:3 Bramki: Podsiedlik - Szydło, Cichy, Marzec.

2015-09-01 20:13 Po dwóch tercjach Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 1:2. Bramki: A. Kowalówka - R. Nalewajka i Rostkowski.

. Z kolei w Janowie Orlik Opole po pierwszych dwudziestu minutach prowadzi z Naprzodem 2:0.Trafienia zaliczyli Szydło i Cichy.

2015-09-01 20:06 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok przegrali w wyjazdowym sparingu z HC Bemaco Bardejów aż 3:9. Bramki dla sanoczan zdobyli Travis Oullette, Mike Danton i Benjamin Breault.

2015-09-01 19:02 Po pierwszej tercji Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 0:1

2015-09-01 18:44 Pokaz skutecznej gry Bardejowa. Ekipa HC Bemaco po czterdzie4stu minutach prowadzi z sanoczanami 7:2. Gole dla drużyny prowadzonej przez Kariego Rauhanena zdobyli Travis Oullette i Mike Danton

2015-09-01 18:14 Po pierwszej tercji HC Bemaco Bardejów prowadzi z Ciarko PBS Bank STS Sanok 2:0.

2015-09-01 12:23 Wojtek Wolski i jego Metallurg Magnitogorsk zmierzy się dzisiaj z Jugrą Chanty-Mansyjsk. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL.

2015-08-31 13:46 Klub TatrySki Podhale Nowy Targ ustalił ceny biletów i karnetów: Bilet Normalny - 13 zł, Bilet Ulgowy - 8 zł (kobiety, dzieci, wszyscy uprawnieni do zniżki), Bilet Rodzinny - 23 zł (2 +1, 2+2), KARNETY: 200 zł.

2015-08-30 03:20 Hokeiści Nesty Toruń pokonali Stoczniowca 2014 Gdańsk 12:2. Bramki: Żyliński, Kukuszkin 2 Dołęga 2, M. Kalinowski, Dzięgiel 2, Winiarski, Strużyk, Fraszko, Huzarski - Gołaszewski, Stasiewicz.

2015-08-29 21:50 Po 60.minucie Polska remisuje z Lausitzer Füchse 1:1. Trenerzy obu ekip ustalają, że nie będzie rozgrywana dogrywka ani rzuty karne. Tym samym wynik remisowy jest ostatecznym rozstrzygnięciem.

rav.: O czym wy gadacie. To nie jest portal randkowy
    gks62: pisze gościowi że to Naplet że mieszka w Suwałkach a on dalej się daje wkręcać
    Kariya: deho byles wczoraj na meczu ?
    rav.: Weźcie sie ogarnijcie i bądźcie mężczyznami
    rav.: Seriale oglądacie - czy hokej
    rav.: Dwa miechu mnie tu nie było a serial Dlaczego ja dalej leci
    gks62: 23 tylko zwycięstwo Polska ostatecznie remis
    Kariya: deho- na prawde nasz goalkeeper tak dobrze sie spisywal jak pisza czy troche koloryzuja ?
    gks62: Szymek wróciłeś Graty
    rav.: Szymek jest