Kontakt
Kanał RSS

Zapamiętaj mnie

» Zarejestruj się!

KHL: Terminarz/Wyniki

12.09 15:00 Traktor Chelyabinsk vs. Novokuznetsk 3-2(OT)


12.09 15:00 Salavat UFA vs. Atlant Moscow 5-3
12.09 17:00 Vitiaz Chehov vs. Torpedo N. Novgorod 0-3
12.09 17:00 Sev. Cherepovec vs. OHK Dynamo 3-1
12.09 17:30 CSKA Moscow vs. HC Yugra 3-2
12.09 18:00 Dinamo Minsk vs. Avangard Omsk 4-1
12.09 19:00 Lev Poprad vs. Magnitogorsk 2-4
13.09 14:00 HC Sibir vs. Amur Khabarovsk 5-2
13.09 17:00 Bars Kazan vs. Dinamo Riga 5-2
13.09 17:00 Neftekhimik vs. Saint Petersburg 1-3
14.09 15:00 Barys Astana vs. Traktor Chelyabinsk 4-3
14.09 15:00 Avtomobilist vs. Novokuznetsk 2-3
14.09 17:30 Spartak Moscow vs. Torpedo N. Novgorod 1-4
14.09 17:30 CSKA Moscow vs. Avangard Omsk 1-2
14.09 18:00 Dinamo Minsk vs. HC Yugra 3-1
15.09 14:00 HC Sibir vs. Amur Khabarovsk 3-5
15.09 17:00 Vitiaz Chehov vs. OHK Dynamo 2-3
15.09 17:30 Atlant Moscow vs. Dinamo Riga 4-3
16.09 15:00 Barys Astana vs. Avangard Omsk 4-5(OT)

16.09 15:00 Avtomobilist vs. Neftekhimik 3-1
16.09 15:00 Magnitogorsk vs. Traktor Chelyabinsk 5-1
16.09 15:00 Salavat UFA vs. Bars Kazan 5-4
16.09 18:00 Dinamo Minsk vs. Torpedo N. Novgorod 0-3
16.09 19:00 Lev Poprad vs. HC Yugra 1-3
17.09 12:00 Novokuznetsk vs. Amur Khabarovsk 1-3
17.09 15:00 Saint Petersburg vs. CSKA Moscow 4-1
17.09 15:00 Spartak Moscow vs. OHK Dynamo 5-2
18.09 13:00 Magnitogorsk vs. Bars Kazan 2-4
18.09 13:00 Salavat UFA vs. Neftekhimik 3-4(OT)

18.09 13:00 Traktor Chelyabinsk vs. HC Yugra 4-1
18.09 15:00 Sev. Cherepovec vs. Torpedo N. Novgorod 6-2
18.09 16:00 Dinamo Minsk vs. Atlant Moscow 2-3
19.09 14:00 Novokuznetsk vs. Amur Khabarovsk 2-1    
19.09 14:00 Avangard Omsk vs. HC Sibir 0-2    
19.09 17:00 Saint Petersburg vs. Lev Poprad 4-1    
19.09 17:45 OHK Dynamo vs. Spartak Moscow 2-1    
19.09 18:30 Dinamo Riga vs. CSKA Moscow 5-3    
20.09 17:00 Torpedo N. Novgorod vs. Vitiaz Chehov 2-3    
21.09 14:00 HC Sibir vs. Salavat UFA 5-4(OT)    
21.09 17:00 Bars Kazan vs. Avtomobilist 2-1    
21.09 17:00 Neftekhimik vs. Traktor Chelyabinsk 3-4(OT)    
21.09 17:30 Atlant Moscow vs. Lev Poprad 4-3(OT)    
21.09 17:30 OHK Dynamo vs. Barys Astana 6-3    
21.09 18:30 Dinamo Riga vs. Dinamo Minsk 2-3(OT)    
22.09 14:00 Avangard Omsk vs. Sev. Cherepovec 5-2    
22.09 15:00 Magnitogorsk vs. Vitiaz Chehov 4-0    
22.09 15:00 HC Yugra vs. Spartak Moscow 1-2    
23.09 09:30 Amur Khabarovsk vs. Salavat UFA 2-5    
23.09 17:00
Torpedo N. Novgorod vs. Barys Astana 0-1    
23.09 17:30 Atlant Moscow vs. Dinamo Minsk 1-3    
23.09 17:30 OHK Dynamo vs. Avtomobilist 2-0    
23.09 17:30 CSKA Moscow vs. Lev Poprad 3-2    
24.09 08:00 Amur Khabarovsk vs. Salavat UFA 3-1    
24.09 12:00
Novokuznetsk vs. Bars Kazan 4-3    
24.09 12:00 Avangard Omsk vs. Spartak Moscow 4-3    
24.09 12:00 HC Sibir vs. Neftekhimik 1-4    
24.09 13:00 Magnitogorsk vs. Sev. Cherepovec 2-5    
24.09 13:00 HC Yugra vs. Vitiaz Chehov 1-0    
25.09 13:00 CSKA Moscow vs. Dinamo Minsk 2-0    
25.09 15:00 Torpedo N. Novgorod vs. Avtomobilist 5-1    
25.09 15:00
SKA vs. Traktor Chelyabinsk 3-1    
26.09 10:00
Amur Khabarovsk vs. Neftekhimik 3-1    
26.09 14:00
Novokuznetsk vs. Salavat UFA 2-6    
26.09 14:00
Avangard Omsk vs. Vitiaz Chehov 4-0    
26.09 14:00
HC Sibir vs. Bars Kazan 3-4    
26.09 15:00
Magnitogorsk vs. Spartak Moscow 4-2    
26.09 15:00
HC Yugra vs. Sev. Cherepovec 2-4    
26.09 18:30
Dinamo Riga vs. Lev Poprad 0-2    
27.09 17:00 Torpedo N. Novgorod vs. Traktor Chelyabinsk 2-5    
27.09 17:00 SKA vs. Dinamo Minsk 3-4 (OT)
   
27.09 17:30 Atlant Moscow vs. Avtomobilist 2-0    
28.09 10:00
Amur Khabarovsk vs. Bars Kazan 4-0    
28.09 14:00
Novokuznetsk vs. Neftekhimik 0-4    
28.09 18:30
Dinamo Riga vs. OHK Dynamo 1-4    
30.09 15:00 Barys Astana vs. Magnitogorsk 3-2    
30.09 15:00 Avtomobilist vs. Avangard Omsk 3-5    
30.09 15:00 Salavat UFA vs. HC Sibir 3-2 (OT)
   
30.09 17:00 Torpedo N. Novgorod vs. HC Yugra 0-1    
30.09 17:45 Spartak Moscow vs. CSKA Moscow 2-1 (OT)
   
30.09 19:00
Lev Poprad vs. OHK Dynamo 4-1    
01.10 16:00
Dinamo Minsk vs. Atlant Moscow 2-3 (OT)
   
02.10 13:00 Avtomobilist vs. Barys Astana 1-3    
02.10 13:00 Salavat UFA vs. Novokuznetsk 2-3    
02.10 13:00 Traktor Chelyabinsk vs. Avangard Omsk 2-0    
02.10 13:00 CSKA Moscow vs. HC Sibir 3-1    
02.10 15:00 Bars Kazan vs. HC Yugra 1-2 (OT)
   
02.10 15:00 Vitiaz Chehov vs. Torpedo N. Novgorod 4-3 (OT)
   
02.10 15:00 Neftekhimik vs. Magnitogorsk 3-1    
02.10 17:00 Lev Poprad vs. Amur Khabarovsk 2-4    
03.10 17:00 SKA vs. Dinamo Riga 2-1 (OT)
   
03.10 17:30 OHK Dynamo vs. Spartak Moscow 1-4    
04.10 14:30 Traktor Chelyabinsk vs. Barys Astana 4-3    
04.10 17:00 Bars Kazan vs. Magnitogorsk 4-1    
04.10 17:00 Neftekhimik vs. HC Yugra 2-5    
04.10 17:00 Sev. Cherepovec vs. Torpedo N. Novgorod 0-3    
04.10 17:30 CSKA Moscow vs. Novokuznetsk 3-1    
04.10 17:30 Atlant Moscow vs. Vitiaz Chehov 2-1 (OT)
   
04.10 18:00 Dinamo Minsk vs. Amur Khabarovsk 5-3    
04.10 19:00 Lev Poprad vs. HC Sibir 3-2 (OT)
   
05.10 17:30 Spartak Moscow vs. Dinamo Riga 3-0    
05.10 17:30 OHK Dynamo vs. SKA 2-1    
06.10 14:00 Avangard Omsk vs. Salavat UFA 4-2    
06.10 15:00 Avtomobilist vs. HC Yugra 4-1    
06.10 15:00 Traktor Chelyabinsk vs. Magnitogorsk 5-1    
06.10 17:30
CSKA Moscow vs. Amur Khabarovsk 2-3 (OT)
   
06.10 18:00
Dinamo Minsk vs. HC Sibir 1-2 (OT)
   
06.10 19:00
Lev Poprad vs. Novokuznetsk 4-0    
07.10 17:00 Bars Kazan vs. Neftekhimik 5-2    
07.10 17:00 Vitiaz Chehov vs. SKA 1-4    
07.10 17:00 Sev. Cherepovec vs. Dinamo Riga 4-2    
07.10 17:00 Torpedo N. Novgorod vs. Atlant Moscow 3-2    
08.10 12:00 Avangard Omsk vs. OHK Dynamo 0-1 (OT)
   
08.10 13:00 Barys Astana vs. Salavat UFA 1-2    
08.10 16:00 Dinamo Minsk vs. Novokuznetsk 3-0    
09.10 13:00 Avtomobilist vs. Bars Kazan 2-7    
09.10 13:00
Traktor Chelyabinsk vs. Neftekhimik 4-1    
09.10 15:00 Vitiaz Chehov vs. Dinamo Riga 1-7    
09.10 15:00 Sev. Cherepovec vs. Atlant Moscow 2-1 (OT)    
09.10 15:00 CSKA Moscow vs. SKA 2-3 (OT)    
10.10 10:00 Amur Khabarovsk vs. Spartak Moscow 6-1    
10.10 14:00 Avangard Omsk vs. Torpedo N. Novgorod 3-2 (OT)
   
10.10 14:00 HC Sibir vs. Salavat UFA 6-3    
10.10 15:00 Magnitogorsk vs. OHK Dynamo 5-6    
12.10 14:00 Novokuznetsk vs. Salavat UFA 1-0    
12.10 14:00 HC Sibir vs. Spartak Moscow 3-4    
12.10 15:00 Magnitogorsk vs. Torpedo N. Novgorod 3-0    
12.10 15:00 HC Yugra vs. OHK Dynamo 0-4    
12.10 17:00 Bars Kazan vs. Traktor Chelyabinsk 1-2    
12.10 17:00 Vitiaz Chehov vs. Sev. Cherepovec 4-3 (OT)
   
12.10 17:00 Neftekhimik vs. Avtomobilist 0-1    
12.10 17:00 SKA vs. CSKA Moscow 4-2    
12.10 18:00 Dinamo Minsk vs. Barys Astana 5-2    
12.10 18:30 Dinamo Riga vs. Lev Poprad 4-2    
14.10 10:00
Amur Khabarovsk vs. Vitiaz Chehov 5-2    
14.10 14:00
Novokuznetsk vs. Spartak Moscow 2-3 (OT)
   
14.10 14:00
HC Sibir vs. Sev. Cherepovec 3-1    
14.10 15:00 Salavat UFA vs. SKA 2-4    
14.10 15:00 HC Yugra vs. Torpedo N. Novgorod 3-1    
14.10 17:00 Bars Kazan vs. Lev Poprad 1-4    
14.10 17:00 Neftekhimik vs. CSKA Moscow 3-2    
14.10 17:30 Atlant Moscow vs. Barys Astana 2-0    
14.10 17:30 OHK Dynamo vs. Traktor Chelyabinsk 0-2    
14.10 18:30
Dinamo Riga vs. Avtomobilist 2-0    
16.10 08:00
Amur Khabarovsk vs. Sev. Cherepovec 4-3    
16.10 12:00
Novokuznetsk vs. Vitiaz Chehov 6-3    
16.10 12:00
HC Sibir vs. Avangard Omsk 3-4 (OT)
   
16.10 13:00
Salavat UFA vs. CSKA Moscow 2-3 (OT)
   
16.10 15:00
Bars Kazan vs. Dinamo Minsk 5-2    
16.10 15:00 Atlant Moscow vs. Traktor Chelyabinsk 2-1    
16.10 15:00 Neftekhimik vs. Lev Poprad 3-5    
16.10 15:00 SKA vs. Avtomobilist 5-1    
16.10 16:00 Dinamo Riga vs. Barys Astana 0-5    
17.10 17:30 Spartak Moscow vs. OHK Dynamo 1-7    
18.10 10:00 Amur Khabarovsk vs. Avangard Omsk 3-1    
18.10 14:00 Novokuznetsk vs. Sev. Cherepovec 2-3    
18.10 14:00 HC Sibir vs. Vitiaz Chehov 4-0    
18.10 15:00 Salavat UFA vs. Lev Poprad 6-5    
18.10 17:00 Neftekhimik vs. Dinamo Minsk 3-2 (OT)
   
18.10 17:00 SKA vs. Barys Astana 4-3 (OT)
   
18.10 17:30
Bars Kazan vs. CSKA Moscow 3-2 (OT)
   
18.10 18:30
Dinamo Riga vs. Traktor Chelyabinsk 1-3    
19.10 10:00
Amur Khabarovsk vs. Avangard Omsk 2-0    
19.10 15:00
HC Yugra vs. Magnitogorsk 3-5    
19.10 17:30
Spartak Moscow vs. Atlant Moscow 5-3    
20.10 15:00
Salavat UFA vs. Dinamo Minsk 3-5    
21.10 14:00
Novokuznetsk vs. Avangard Omsk 1-0    
21.10 15:00 Barys Astana vs. HC Yugra 0-7    
21.10 15:00 Avtomobilist vs. Magnitogorsk 2-6    
21.10 17:00 Bars Kazan vs. Atlant Moscow 6-3    
21.10 17:00 Torpedo N. Novgorod vs. SKA 5-3    
21.10 17:45
CSKA Moscow vs. OHK Dynamo
2-3    
21.10 19:00
Lev Poprad vs. Dinamo Riga 3-5    
22.10 15:00 Vitiaz Chehov vs. Dinamo Minsk 2-4    
22.10 15:00 Sev. Cherepovec vs. Neftekhimik 1-3    
23.10 13:00 Barys Astana vs. Amur Khabarovsk 0-4    
23.10 13:00 Avtomobilist vs. HC Yugra 2-3 (OT)
   
23.10 13:00 Traktor Chelyabinsk vs. Magnitogorsk 1-3    
23.10 13:00 CSKA Moscow vs. Lev Poprad 6-1    
23.10 15:00 Torpedo N. Novgorod vs. Atlant Moscow 5-3    
23.10 15:15 OHK Dynamo vs. Dinamo Riga 2-5    
24.10 17:00 Vitiaz Chehov vs. Neftekhimik 4-3    
24.10 17:00 Sev. Cherepovec vs. Salavat UFA 4-2    
24.10 17:30 Spartak Moscow vs. Bars Kazan 2-3    
25.10 14:00
Avangard Omsk vs. Magnitogorsk 4-0    
25.10 15:00 Barys Astana vs. Amur Khabarovsk 2-6    
25.10 15:00 Traktor Chelyabinsk vs. HC Sibir 3-2    
25.10 15:00 HC Yugra vs. Novokuznetsk 1-0 (OT)
   
25.10 17:45
OHK Dynamo vs. SKA 1-4    
25.10 18:00
Dinamo Minsk vs. Lev Poprad 3-2 (OT)
   
26.10 17:00 Sev. Cherepovec vs. Bars Kazan 4-0    
26.10 17:30 Spartak Moscow vs. Neftekhimik 2-7    
26.10 17:45 Vitiaz Chehov vs. Salavat UFA 2-1 (OT)
   
27.10 15:00 Barys Astana vs. Novokuznetsk 3-1    
27.10 15:00 Avtomobilist vs. HC Sibir 0-2    
27.10 15:00 Traktor Chelyabinsk vs. Amur Khabarovsk 3-1    
27.10 17:00 Torpedo N. Novgorod vs. Dinamo Riga 3-2 (OT)
   
27.10 17:30 OHK Dynamo vs. CSKA Moscow 2-0    
27.10 19:00 Lev Poprad vs. SKA 0-4    
28.10 17:00 Vitiaz Chehov vs. Bars Kazan 3-2    
28.10 17:30 Atlant Moscow vs. Dinamo Minsk 3-2 (OT)
   
28.10 17:30 Spartak Moscow vs. Salavat UFA 2-3 (OT)
   
29.10 12:00
Avangard Omsk vs. Novokuznetsk 4-2    
29.10 13:00
Barys Astana vs. HC Sibir 3-2    
29.10 13:00 Avtomobilist vs. Amur Khabarovsk 4-5 (OT)
   
29.10 13:00 Magnitogorsk vs. HC Yugra 4-3 (OT)
   
29.10 13:00 CSKA Moscow vs. Sev. Cherepovec 3-2 (OT)
   
29.10 15:00 Neftekhimik vs. Dinamo Riga 5-4 (OT)
   
30.10 14:00
Torpedo N. Novgorod vs. Dinamo Minsk 3-1    
31.10 16:00 Neftekhimik vs. Traktor Chelyabinsk 2-8    
31.10 16:00 SKA vs. Spartak Moscow 3-1    
31.10 16:00 Vitiaz Chehov vs. Sev. Cherepovec 6-4    
31.10 16:30 CSKA Moscow vs. Magnitogorsk 4-2    
31.10 18:30 Dinamo Riga vs. HC Yugra 1-0    
31.10 19:00 Lev Poprad vs. Avangard Omsk 1-3    
01.11 09:00
Amur Khabarovsk vs. OHK Dynamo 2-6    
01.11 13:00
HC Sibir vs. Torpedo N. Novgorod 3-4 (OT)
   
02.11 14:00
Salavat UFA vs. Avtomobilist 4-3 (OT)
   
02.11 16:00 Bars Kazan vs. Traktor Chelyabinsk 2-3    
02.11 16:00 Neftekhimik vs. Barys Astana 3-5    
02.11 16:30 Atlant Moscow vs. HC Yugra 0-1    
02.11 16:30 SKA vs. Avangard Omsk 3-1    
02.11 16:30 CSKA Moscow vs. Vitiaz Chehov 1-2 (OT)
   
02.11 17:00
Dinamo Minsk vs. Spartak Moscow 3-4 (OT)
   
02.11 18:30
Dinamo Riga vs. Magnitogorsk 2-1 (OT)
   
02.11 19:00
Lev Poprad vs. Sev. Cherepovec 5-0    
03.11 09:00
Amur Khabarovsk vs. Torpedo N. Novgorod 4-5 (OT)
   
03.11 13:00
Novokuznetsk vs. OHK Dynamo 2-3 (OT)
   
04.11 12:00 Salavat UFA vs. Traktor Chelyabinsk 4-0    
04.11 12:00 CSKA Moscow vs. Spartak Moscow 2-1    
04.11 14:00 Bars Kazan vs. Barys Astana 2-3    
04.11 14:00 Atlant Moscow vs. Magnitogorsk 3-2    
04.11 14:00 Neftekhimik vs. Avtomobilist 3-2    
04.11 14:00 SKA vs. HC Yugra 5-4 (OT)
   
04.11 17:00 Dinamo Minsk vs. Sev. Cherepovec 3-0    
04.11 18:30
Dinamo Riga vs. Avangard Omsk 1-4    
04.11 19:30
Lev Poprad vs. Vitiaz Chehov 6-3    
05.11 11:00 Novokuznetsk vs. Torpedo N. Novgorod 4-1    
05.11 11:00 HC Sibir vs. OHK Dynamo
1-2    
06.11 12:00 Salavat UFA vs. Barys Astana 2-4    
06.11 12:00 HC Yugra vs. Traktor Chelyabinsk 5-4 (OT)
   
06.11 14:00 Bars Kazan vs. Avtomobilist 4-3    
06.11 14:00 Atlant Moscow vs. Avangard Omsk 3-2    
06.11 14:00 SKA vs. Magnitogorsk 3-2    
06.11 15:00 Dinamo Minsk vs. Vitiaz Chehov 3-2    
06.11 16:00 Dinamo Riga vs. Sev. Cherepovec 1-4    
06.11 17:00 Lev Poprad vs. Spartak Moscow 2-3    
15.11 16:00
Neftekhimik vs. Salavat UFA 3-4 (OT)
   
16.11 13:00
Avangard Omsk vs. Novokuznetsk 1-2 (OT)
   
16.11 14:00 Barys Astana vs. CSKA Moscow 1-2    
16.11 14:00 Avtomobilist vs. Lev Poprad 5-4 (OT)
   
16.11 14:00 Magnitogorsk vs. HC Sibir 1-0    
16.11 14:00 HC Yugra vs. Amur Khabarovsk 4-5 (OT)
   
16.11 16:00 Sev. Cherepovec vs. Atlant Moscow 3-5    
16.11 16:30 Spartak Moscow vs. Vitiaz Chehov 2-3    
16.11 18:30 Dinamo Riga vs. SKA 5-4 (OT)
   
17.11 16:00
Torpedo N. Novgorod vs. Bars Kazan 5-3    
17.11 16:45
OHK Dynamo vs. Salavat UFA 7-3    
18.11 13:00
Avangard Omsk vs. HC Sibir 2-1    
18.11 14:00 Barys Astana vs. Novokuznetsk 3-1    
18.11 14:00 Avtomobilist vs. CSKA Moscow 2-3
   
18.11 14:00 Magnitogorsk vs. Amur Khabarovsk 
3-1    
18.11 14:00 Traktor Chelyabinsk vs. Lev Poprad 3-1    
18.11 16:00 Vitiaz Chehov vs. Atlant Moscow
2-3    
18.11 16:00 Sev. Cherepovec vs. Dinamo Minsk 
4-2    
18.11 16:30 Spartak Moscow vs. SKA 1-8    
19.11 14:00 Torpedo N. Novgorod vs. Salavat UFA 1-0    
19.11 14:00 OHK Dynamo vs. Neftekhimik 1-2    
20.11 11:00
Avangard Omsk vs. Amur Khabarovsk 3-2    
20.11 12:00 Barys Astana vs. Lev Poprad 2-1 (OT)
   
20.11 12:00 Avtomobilist vs. Dinamo Minsk 4-2    
20.11 12:00 Magnitogorsk vs. Novokuznetsk 2-1    
20.11 12:00 Traktor Chelyabinsk vs. CSKA Moscow 2-1    
20.11 12:00 HC Yugra vs. HC Sibir 4-1    
20.11 14:00 Vitiaz Chehov vs. Sev. Cherepovec 1-3    
20.11 16:00 Dinamo Riga vs. Spartak Moscow 4-1    
21.11 16:00
Torpedo N. Novgorod vs. Neftekhimik 5-0
   
21.11 16:30
OHK Dynamo vs. Bars Kazan 3-0    
22.11 13:00
Avangard Omsk vs. Amur Khabarovsk 1-2    
22.11 14:00 Barys Astana vs. Dinamo Minsk 2-6    
22.11 16:00
SKA vs. Lev Poprad 5-2    
22.11 16:30 Atlant Moscow vs. Vitiaz Chehov 3-2    
22.11 16:30 Spartak Moscow vs. Sev. Cherepovec 3-5    
23.11 14:00
HC Yugra vs. Magnitogorsk 3-5
   
23.11 16:30
CSKA Moscow vs. Dinamo Riga 1-2    
24.11 14:00
Traktor Chelyabinsk vs. Dinamo Minsk 4-2    
24.11 16:00
SKA vs. OHK Dynamo 3-4    
25.11 13:00
Novokuznetsk vs. Dinamo Riga 1-2 (OT)
   
25.11 13:00
HC Sibir vs. Atlant Moscow 2-3    
25.11 14:00
Salavat UFA vs. Avangard Omsk 4-2    
25.11 16:00
Bars Kazan vs. Magnitogorsk 2-0    
26.11 14:00 Vitiaz Chehov vs. Traktor Chelyabinsk 1-5    
26.11 14:00 Sev. Cherepovec vs. Avtomobilist 2-3 (OT)
   
26.11 14:00 Spartak Moscow vs. Barys Astana 2-4    
26.11 17:00 Lev Poprad vs. Torpedo N. Novgorod 2-0    
27.11 07:00
Amur Khabarovsk vs. Dinamo Riga 1-2    
27.11 11:00
Novokuznetsk vs. Atlant Moscow 0-3    
27.11 11:00
HC Sibir vs. SKA 4-3 (OT)
   
27.11 12:00
Salavat UFA vs. HC Yugra 3-1    
27.11 14:00
Bars Kazan vs. Avangard Omsk 0-1    
27.11 14:00
Neftekhimik vs. Magnitogorsk 3-1    
28.11 16:00 Vitiaz Chehov vs. Avtomobilist 6-1    
28.11 16:00 Sev. Cherepovec vs. Barys Astana 7-1    
28.11 16:30 Spartak Moscow vs. Traktor Chelyabinsk 1-7    
28.11 16:30 CSKA Moscow vs. OHK Dynamo 2-0    
28.11 17:00 Dinamo Minsk vs. Torpedo N. Novgorod 4-2    
29.11 09:00
Amur Khabarovsk vs. Atlant Moscow 1-2    
29.11 13:00 Novokuznetsk vs. SKA 4-3 (OT)    
29.11 13:00 HC Sibir vs. Dinamo Riga 5-3    
29.11 14:00 Salavat UFA vs. Magnitogorsk 3-1    
29.11 16:00 Bars Kazan vs. HC Yugra 4-2    
29.11 16:30 Neftekhimik vs. Avangard Omsk 1-3    
30.11 16:00 Vitiaz Chehov vs. Barys Astana 2-6    
30.11 16:00 Sev. Cherepovec vs. Traktor Chelyabinsk 1-4    
30.11 16:30 Spartak Moscow vs. Avtomobilist 5-2    
30.11 16:30 CSKA Moscow vs. Torpedo N. Novgorod 2-3 (OT)
   
30.11 19:00 Lev Poprad vs. OHK Dynamo 4-3 (OT)
   
01.12 09:00
Amur Khabarovsk vs. SKA 3-7    
01.12 14:00
Salavat UFA vs. Dinamo Riga 1-2    
01.12 16:00
Neftekhimik vs. HC Yugra 1-3    
02.12 13:00 Novokuznetsk vs. HC Sibir 2-1    
02.12 14:00 Barys Astana vs. Avtomobilist 8-1    
02.12 17:00 Dinamo Minsk vs. OHK Dynamo 2-1    
03.12 12:00 Traktor Chelyabinsk vs. HC Yugra 2-6    
03.12 14:00 Atlant Moscow vs. Vitiaz Chehov 2-1    
04.12 07:00 Amur Khabarovsk vs. HC Sibir 2-1 (OT)
   
04.12 14:00 SKA vs. Spartak Moscow 10-2    
04.12 15:00 Dinamo Minsk vs. Sev. Cherepovec 3-1    
05.12 09:00
Amur Khabarovsk vs. HC Sibir 3-2    
05.12 13:00
Avangard Omsk vs. Lev Poprad 1-0 (OT)
   
05.12 14:00
Magnitogorsk vs. CSKA Moscow 3-2    
05.12 16:30
Atlant Moscow vs. Bars Kazan 1-0 (OT)
   
05.12 18:30
Dinamo Riga vs. Salavat UFA 2-4    
06.12 13:00 Novokuznetsk vs. Barys Astana 2-3    
06.12 14:00 Traktor Chelyabinsk vs. Avtomobilist 2-1 (OT)
   
06.12 16:00 Torpedo N. Novgorod vs. Spartak Moscow 5-1    
06.12 16:30 OHK Dynamo vs. Sev. Cherepovec 2-1    
07.12 13:00 Avangard Omsk vs. Dinamo Minsk 1-3    
07.12 14:00 Magnitogorsk vs. Lev Poprad 2-1    
07.12 14:00 HC Yugra vs. CSKA Moscow 3-2    
07.12 16:00 SKA vs. Salavat UFA 4-5 (OT)
   
07.12 16:30 Atlant Moscow vs. Neftekhimik 2-4    
07.12 18:30 Dinamo Riga vs. Bars Kazan 1-3    
08.12 13:00 HC Sibir vs. Barys Astana 4-3 (OT)
   
08.12 16:00 Torpedo N. Novgorod vs. Sev. Cherepovec 3-2    
08.12 16:30 OHK Dynamo vs. Vitiaz Chehov 3-2 (OT)
   
09.12 13:00 Avangard Omsk vs. CSKA Moscow 3-2    
09.12 14:00 Avtomobilist vs. Traktor Chelyabinsk 1-2    
09.12 14:00 Magnitogorsk vs. Dinamo Minsk 3-2    
09.12 14:00 HC Yugra vs. Lev Poprad 4-2    
09.12 16:00 SKA vs. Bars Kazan 1-4    
09.12 16:30 Atlant Moscow vs. Salavat UFA 1-5    
09.12 18:30 Dinamo Riga vs. Neftekhimik 2-5    
10.12 07:00 Amur Khabarovsk vs. Barys Astana 2-5    
10.12 11:00 HC Sibir vs. Novokuznetsk 1-2 (OT)
   
11.12 07:00
Amur Khabarovsk vs. Barys Astana      
11.12 11:00 Avangard Omsk vs. Traktor Chelyabinsk      
11.12 12:00 Magnitogorsk vs. Avtomobilist      
11.12 12:00 HC Yugra vs. Dinamo Minsk      
11.12 14:00 Bars Kazan vs. Salavat UFA      
11.12 14:00 Atlant Moscow vs. CSKA Moscow      
11.12 14:00 SKA vs. Neftekhimik      
11.12 14:00 Spartak Moscow vs. Lev Poprad      
11.12 14:00 Sev. Cherepovec vs. Torpedo N. Novgorod      
11.12 16:00 Dinamo Riga vs. Vitiaz Chehov      
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

SHOUTNEWS

2015-08-31 13:46 Klub TatrySki Podhale Nowy Targ ustalił ceny biletów i karnetów: Bilet Normalny - 13 zł, Bilet Ulgowy - 8 zł (kobiety, dzieci, wszyscy uprawnieni do zniżki), Bilet Rodzinny - 23 zł (2 +1, 2+2), KARNETY: 200 zł.

2015-08-30 03:20 Hokeiści Nesty Toruń pokonali Stoczniowca 2014 Gdańsk 12:2. Bramki: Żyliński, Kukuszkin 2 Dołęga 2, M. Kalinowski, Dzięgiel 2, Winiarski, Strużyk, Fraszko, Huzarski - Gołaszewski, Stasiewicz.

2015-08-29 21:50 Po 60.minucie Polska remisuje z Lausitzer Füchse 1:1. Trenerzy obu ekip ustalają, że nie będzie rozgrywana dogrywka ani rzuty karne. Tym samym wynik remisowy jest ostatecznym rozstrzygnięciem.

2015-08-29 21:25 Rzutu karnego nie wykorzystał Damian Kapica i w dalszym ciągu remisujemy z "Łużyckimi Lisami" z Weißwasser.

2015-08-29 21:00 Po dwóch tercjach Polska remisuje z Lausitzer Füchse 1:1. Bramkę dla Polski w 30. minucie zdobył Górny po asystach Kapicy i Domogały.

2015-08-29 20:12 Mecz reprezentacji Polski z Lausitzer Fuchse można obejrzeć wideo na żywo >>> TUTAJ - KLIKNIJ.

2015-08-29 18:25 W trzecim dniu Turnieju Nadziei Olimpijskich U-18 rozgrywanym w Dębicy Węgry pokonały Austrię 3-1 a Polska pokonała Słowację U16 4-2. Turniej wygrali Węgrzy a drugiej miejsce zajęli Polacy.

2015-08-28 23:47 W drugim dniu Turnieju Nadziei Olimpijskich U-18 rozgrywanym w Dębicy Węgry rozgromiły Słowaków 7-0 a Polska pokonała Austrię 3-1 (1:0, 2:0, 0:1). Bramki: Michałowski, Olszewski, Jeziorski - Bluml.

2015-08-28 21:38 Po czterdziestu minutach "Orły" prowadzą z Eispiraten Crimmitschau 3:1. Trzeciego gola zdobył Bartłomiej Pociecha.

2015-08-28 20:43 Kadra PZHL, złożona głównie z młodych i obiecujących zawodników, prowadzi z występującym na co dzień w DEL2 Eispiraten Crimmitschau 2:1. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Kamil Kalinowski i Mateusz Bepierszcz.

2015-08-28 20:14 Hokeiści Tatryski Podhale Nowy Targ pokonali HK Zagłębie Sosnowiec 6:4 (3:1, 3:0, 0:3). Bramki: Mrugała, Różański, Neupauer, Gruszka, Tapio, Wielkiewicz - Wąsiński, P. Bzdyl, Rutkowski, M. Kozłowski.

2015-08-28 19:04 Wczoraj w wieku 82 lat zmarł Al Albour, legendarny trener New York Islanders. Albour prowadził "Wyspiarzy" w latach 1973 - 1994. W sezonie 2007/08 honorowo poprowadził Islanders w jednym spotkaniu, dzięki czemu osiągnął rekordową liczbę 1500 spotkań na ławce trenerskiej drużyny z Nowego Jorku.

2015-08-28 12:33 W dzisiejszym meczu towarzyskim Polonia Bytom pokonała Orlika Opole 7:4.

2015-08-28 11:14 HC Ocelarzi Trzyniec z Aronem Chmielewskim w składzie zagra dzisiaj kolejne spotkanie ze Stavanger Oilers w ramach hokejowej Ligi Mistrzów. Relacja live, multimedia oraz statystyki z tego spotkania - KLIKNIJ.

2015-08-27 23:59 W pierwszym dniu Turnieju Nadziei Olimpijskich U-18 rozgrywanym w Dębicy Austria wygrała ze Słowacją 3-2 a Polska uległa Węgrom 4-5 (0:1, 1:2, 3:2).

2015-08-27 22:48 Jutrzejsze spotkanie sparingowe pomiędzy Polonią Bytom a Orlikiem Opole odbędzie się o godzinie 10:15.

2015-08-27 21:45 Unia Oświęcim pokonała na wyjeździe Naprzód Janów 5:0. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Peter Tabaček - dwie oraz Lubomir Vosatko, Wojciech Wojtarowicz i Patryk Malicki.

2015-08-27 20:27 Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Orlika Opole 7:2 (1:0, 5:1, 1:1). Bramki: Semrad 3, Lukacik 2, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka - Cichy 2. W drugim meczu Comarch Cracovia wygrała w wyjazdowym spotkaniu z AZ Hawierzowem 5:2 (1:0, 2:2, 2:0). Bramki dla Cracovii: Rompkowski, Pasiut, Svitana, Paczkowski, Sinagl.

2015-08-27 20:22 Po czterdziestu minutach Naprzód Janów przegrywa z Unią Oświęcim 0:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Lubomir Vosatko i Peter Tabaček. Przy obu z nich podawał Sebastian Kowalówka.

2015-08-27 20:00 Po drugiej tercji JKH GKS Jastrzębie wygrywa z Orlikiem Opole 6:1. Bramki: Semrad 3, Lukacik, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka - Cichy. W drugim meczu Comarch Cracovia wygrywa w wyjazdowym spotkaniu z AZ Hawierzowem 3:2. Bramki dla Cracovii: Rompkowski, Pasiut, Svitana.

PHL 2014/15 TABELA KOŃCOWA

Statystyki Hokej Ligi TOP 5

Lp. Imię i Nazwisko PKT B A PIM
1 Petr Šinágl 71 22 49 66
2 Jordan Pietrus 70 28 42 48
3 Leszek Laszkiewicz 67 25 42 24
4 Damian Kapica 61 31 30 42
5 Mike Danton 60 20 40 178
sms

SHOUTBOX

emeryt: nowy def ok ale nie kosztem Nowotarskiego i Gębczyka...
emeryt: a i temu Fiedorowi dałbym pograć,moze wypali jak kiedyś Kuberski
Karatajev: predzej chyba Modrzeja lub Fiedora..ale narazie brak mamony..
Ksiądz Robak: Modrzej wróci do natarcia
Oświęcimianin_23: Fiedor niech zostanie na obronie, dobrze mu idzie. Modrzeja do ataku i tego nowego defa zamiast niego.
Karatajev: jeszcz jednak daleko do nowego defa..
Oświęcimianin_23: Fakt, daleko... ale miejmy nadzieję, że Pan Skórka znajdzie jeszcze jakieś drobne :D
Ksiądz Robak: Ponoć prezes mo jeszcze nierozpakowane koperty z pierwszej komuni.....jutro mo je napocząć
emeryt: byłbym ostrożny w zatrudnianiu kolejnego pepika.mamy kilku dobrze rokujących tzw. młodych,wpuściłbym ich na głęboko wode ...a pepik,no cóż,Unii nie zbawi a tylko bedzie kolejnym na liście płac
emeryt: Nowotarski Gębczyk Wanat Malicki Koczy Budzik Paszek oni musza grać bo jak nie teraz to kiedy?
Karatajev: emerycie, Skórka ponoc zapowiedział DOboszowi ze napadzioró juz nie bedzie, młodzi mają grać, a co do defów..mamy Gabrysia, Vosatke, Popele, Bezuske, Gębczyka i Nowotarskiego, czyli 6 do tego dwóch przekwalifikowanych, pw przypadku kontuzji będą w obornie braki..
emeryt: ok Karo chodzi mi tylko o sytuacje że przyjedzie emeryt a młodego posadza na ławe
Ksiądz Robak: Ide gory wymoczyć...zdjęcia dam na fejsa
Ksiądz Robak: ....giry....
Karatajev: wiem wiem, mysle ze Modrzej wrociłby do ataku jako pierwszy, bo na tej obronie to tak..że tak powiem róznie sobie daje rade, wiekszy pozytek w ataku z Niego;)
Oświęcimianin_23: Zobaczymy jak to będzie ;) Oby wszyscy byli zdrowi i w formie 6 września ;)
Marios91: tylko co mlodzi sie naucza przy Doboszu...
Karatajev: tylko znak zapytania jest przy Kowalu, reszta nie gra zeby nie ryzykowac poglebienia kontuzji..
Oświęcimianin_23: Kowal ponoć jutro nie gra więc może się wykuruje ;)
Podhale2014: Hej Kibice Pozdrawiam. Podhale jutro ma ostadni sparing i zaczynamy sezon.
Ksiądz Robak: Na mistrza Polski przyszedł czas ×4
Oświęcimianin_23: Z kim gracie Góralu?
Podhale2014: Spiska Nova Vies
Oświęcimianin_23: Wyjazd czy u siebie?
Podhale2014: u Siebie
Oświęcimianin_23: Wiadomo coś o jakimś buku gdzie można obstawić PLH?
gks62: Żółty solówa na piłce w sobote i po gardle
Żółty Kacior: kuruj sie Jarek na inauguracje :)
gks62: bydzie dobrze
gks62: dobra narka
Unista6151: 4 dni do sezonu a co z sedziami?
rav: kiedy się sezon zaczyna bo ja ostatnio z hokejem za pan brat nie jestem
rav: może ktoś zapoda linka z terminarzem. bylbym wdzięczny
rav: tak k
rav: tak poza tematem
rav: tak poza tematami tylo
rav: tak poza tematem zzwiązanym z hokejem
rav: To zapomniałem się przywitać
rav: milo widziec hokejowa brać po tak długim czasie
sanokmistrz2012: http://ekstraklasa.net/ekstraklasa/terminarz/
Beta: Rafale odpocząłeś ?
deho: hej rafal
deho: becia widzę źe dalej mam tu konto u
deho: ja dalej w firmie
deho: robimy i końca nie widać
deho: becia polecam tobie nigerhazen
deho: naprawdę bardzo fajnie tam
Beta: widziałam fotki na fb
deho: ok
deho: kjuź 1 w nocy
typer

Tabela I liga

Lp. Zespół M Pkt BZ BS
1 Nesta Toruń 32 86 182 61
2 HK Zagłębie 32 77 179 84
3 Stoczniowiec 2014 32 58 160 101
4 1928 KTH 32 55 138 97
5 PPWSZ Podhale 32 52 136 115
6 SMS I PZHL 32 42 100 119
7 Legia 32 24 95 171
8 SMS II PZHL 32 22 80 165
9 UKH Dębica 32 16 76 233

Kalendarium