Polska do lat 20 zagra w Ostrawie
W najbliższy poniedziałek 24 lipca reprezentacja Polski juniorów U20 w hokeju na lodzie rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. „Biało-czerwoni” już w grudniu wystąpią w mistrzostwach świata dywizji 1B na Słowenii. Przygotowania do czempionatu podopieczni Piotra Sarnika rozpoczną od zgrupowania w Tychach. Pierwsze test mecze rozegrają za kilkanaście dni w czeskiej Ostrawie.
24 lipca 2017 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U20 w Tychach,
24 lipca – 3 sierpnia 2017 r. – Zgrupowanie szkoleniowe w Tychach,
26 lipca 2017 r. – Badania lekarskie i funkcjonalne w COMS Warszawa,
3 – 8 sierpnia 2017 r. – Zagraniczne zgrupowanie szkoleniowe w Ostravie Porubie/Czechy,
4 sierpnia 2017 r. – Mecz kontrolny: HC RT TORAX Poruba – Kadra PZHL U20/Ostrava,
5 sierpnia 2017 r. – Mecz kontrolny: HC RT TORAX Poruba – Kadra PZHL U20/Ostrava,
9 – 12 sierpnia 2017 r. – Międzynarodowy Turniej o Puchar RT TORAX 2017 /Ostrava/Czechy,
9 sierpnia 2017 r. – Mecz turniejowy: Kadra PZHL U20 – HC Vitkowice U23/Ostrava/Czechy,
10 sierpnia 2017 r. – Mecz turniejowy: HC SALITH Šumperk – Kadra PZHL U20 /Ostrava,
12 sierpnia 2017 r. – Mecze finałowe TORAV CUP 2017/Ostrava/Czechy,
12 sierpnia 2017 r. – Powrót do Sosnowca.
W najbliższym sezonie nasi juniorzy z kadry U20 zamierzają powalczyć o awans do dywizji 1A.
Na akcje szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U20 zostali powołani następujący zawodnicy:
- Anklewicz Maciej TMH POLONIA Bytom
- Bednarz Maksymilian UKS NIEDŹWIADKI Sanok
- Bernacki Michał UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
- Bizacki Olaf MOSM Tychy
- Bizub Paweł MMKS PODHALE Nowy Targ
- Jarosz Dominik JKH GKS Jastrzębie
- Jóźwiak Marcin MKS SOKOŁY Toruń
- Jóźwik Patryk TMH POLONIA Bytom
- Krężołek Patryk KTH KM Krynica
- Klocek Kamil HC OCELARZI Trzyniec/Czechy
- Kot Antoni JKH GKS Jastrzębie
- Łyszczarczyk Alan Sudbury WOLVES/Kanada
- Michałowski Jakub JKH GKS Jastrzębie
- Mularczyk Szymon TMH POLONIA Bytom
- Niedlich Szymon MKS SOKOŁY Toruń
- Noworyta Miłosz UKH UNIA Oświęcim
- Olszewski Dominik MKS SOKOŁY Toruń
- Pasek Wojciech UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
- Pelaczyk Patryk JKH GKS Jastrzębie
- Podlipni Rafał MMKS PODHALE Nowy Targ
- Prokop Oskar JKH GKS Jastrzębie
- Prusak Adrian UKH UNIA Oświęcim
- Rybak Maciej PKH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
- Rybak Michał PKH AYTOMATYKA 2014 Gdańsk
- Worwa Jakub MMKS PODHALE Nowy Targ
- Wysocki Jakub HK Brest/Białoruś
- Zieliński Mateusz MKS SOKOŁY Toruń
- Zygmunt Paweł KTH KM Krynica
Zawodnicy rezerwowi:
- Buczek Karol MMKS PODHALE Nowy Targ
- Ciechanowski Piotr Herning IK/Dania
- Gogoc Patryk KTH KM Krynica
- Jarosz Patryk UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
- Kamieniecki Kacper MMKS PODHALE Nowy Targ
- Kamiński Łukasz MMKS PODHALE Nowy Targ
- Mazurkiewicz Filip MKS SOKOŁY Toruń
- Paś Dominik JKH GKS Jastrzębie
- Śmieszek Bruno MKS SOKOŁY Toruń
Kierownictwo:
- Piotr Sarnik Trener KN Juniorów U20
- Do ustalenia Trener KN Juniorów U20
- Do ustalenia Trener bramkarzy KN Juniorów U20
- Krzysztof Podsiadło Kierownik/serwisant KN Juniorów U20
- Rafał Twardy Serwisant KN Juniorów U20
- Krzysztof Ritszel Masażysta KN Juniorów U20
Komentarze