Memoriał Czeriepanowa: Porażka dwudziestki z Omskiem (WIDEO)
Reprezentacja Polski do lat 20 uczestnicząca od piątku w Memoriale Aleksieja Czeriepanowa w Elektrenach na Litwie przegrała dziś z występującą w rosyjskiej Młodzieżowej Hokejowej Lidze B drużyną Jastrzębi z Omska 2:3. Dla podopiecznych Andrieja Parfionowa była to już druga porażka w turnieju. Jedyne jak dotąd punkty Polacy zdobyli we wczorajszym zwycięskim spotkaniu przeciwko reprezentacji Białorusi U18.
Piątek:
Polska U20 - Kapitan Stupino (MHL) 1:6 (1:1, 0:1, 0:4)
0:1 Poladin (14:20)
1:1 Bielec (14:40)
1:2 Kuchkin (35:37)
1:3 Komarow (47:39)
1:4 Komarow (52:53)
1:5 Morozow (55:12)
1:6 Łotenkow (56:37)
Bronił David Zabolotny.
Pozostałe wyniki:
Wielka Brytania U20 - Białoruś U18 3:2 po karnych (0:0, 0:1, 2:1, d. 0:0, k. 1:0)
Energija Elektreny - Omskije Jastrieby (MHL B) 3:4 (1:1, 2:1, 0:2)
Sobota:
Polska U20 - Białoruś U18 4:3 po karnych (1:1, 1:2, 1:0, d. 0:0, k. 1:0)
0:1 Nikitiuk (05:43)
1:1 Stopiński (15:37)
2:1 Gazda (32:12)
2:2 Serafimowich (34:52)
2:3 Gretsky (35:30)
3:3 Kostek (46:12)
4:3 Fraszko (65:00) decydujący karny
Bronił Michael Łuba.
Pozostałe wyniki:
Wielka Brytania U20 - Omskije Jastrieby (MHL B) 1:6 (0:2, 1:3, 0:1)
Energija Elektreny - Kapitan Stupino (MHL) 5:7 (1:2, 1:3, 3:2)
Niedziela:
Omskije Jastrieby (MHL B) - Polska U20 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
1:0 Szałamow (04:50)
2:0 Kowalenko (24:00)
2:1 Wielkiewicz (24:43)
3:1 Szałamow (38:20)
3:2 Gazda (54:44)
Bronił David Zabolotny.
Pozostałe wyniki:
Białoruś U18 - Kapitan Stupino (MHL) 3:4 (0:2, 1:2, 2:0)
Energija Elektreny - Wielka Brytania U20 6:4 (1:1, 4:1, 1:2)
Tabela:
drużyna | m | pkt | br |
1. Kapitan Stupino (Rosja) | 3 | 9 | 17-9 |
2. Omskije Jastrieby (Rosja) | 3 | 9 | 13-6 |
3. Energija Elektreny(Litwa) | 3 | 3 | 14-15 |
4. Polska U20 | 3 | 2 | 7-12 |
5. Wielka Brytania U20 | 3 | 2 | 8-14 |
6. Białoruś U18 | 3 | 2 | 8-11 |
Program turnieju:
26 sierpnia
Dzień przerwy
27 sierpnia
10:30 Kapitan Stupino - Wielka Brytania U20
14:00 Białoruś U18 - Omskije Jastrieby
18:30 Energija Elektreny - Polska U20
28 sierpnia
10:30 Omskije Jastrieby - Kapitan Stupino
14:00 Polska U20 - Wielka Brytania U20
18:30 Energija Elektrenai - Białoruś U18
Skład Polski na Litwie:
Bramkarze:
David Zabolotny - 1994 (JKH GKS Jastrzębie), Michael Łuba - 1995 (Ciarko PBS Bank KH Sanok)
Obrońcy:
Arkadiusz Kostek - 1994 (GKS Tychy), Jakub Gimiński - 1994 (TMH Polonia Bytom), Kamil Dolny - 1995 (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jakub Nowotarski - 1996 (UKH Unia Oświęcim), Jakub Szal - 1994 (MMKS Podhale Nowy Targ), Remigiusz Gazda - 1995 (MKS Sokoły Toruń), Kamil Falkenhagen - 1996 (TMH Polonia Bytom)
Napastnicy:
Patryk Malicki - 1995 (UKH Unia Oświęcim), Filip Stopiński - 1994 (MUKS Orlik Opole), Filip Wielkiewicz - 1994 (MMKS Podhale Nowy Targ), Maciej Bielec - 1995 (HK ŠKP Poprad), Radosław Sawicki - 1995 (HK ŠKP Poprad), Bartosz Fraszko - 1995 (MKS Sokoły Toruń), Dawid Olchawski - 1994 (MMKS Podhale Nowy Targ), Łukasz Krzemień - 1996 (TMH Polonia Bytom), Karol Kisielewski - 1995 (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Konrad Stypuła - 1994 (MMKS Podhale Nowy Targ), Marcin Wiśniewski - 1994 (MKS Sokoły Toruń), Piotr Naparło - 1996 (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Przemysław Michalski - 1995 (MMKS Podhale Nowy Targ).
Komentarze