Zgrupowanie szkoleniowe "dwudziestki"
W dniach 6 - 19 lipca oraz 22 lipca do 3 sierpnia 2013 r. rozpocznie się zgrupowanie szkoleniowe kadry juniorów U20 w Sosnowcu. Trener Andriej Parfionow powołał 28 zawodników.
Plan zgrupowania:
6-19 lipca - Zgrupowanie szkoleniowe ( Sosnowiec);
6-7 lipca - Badania wydolnościowe ( Sosnowiec );
9 lipca - Badania lekarskie ( COMS Warszawa);
22 lipca - 3 sierpnia - Zgrupowanie szkoleniowe ( Sosnowiec);
2 sierpnia - Mecz kontrolny: Kadra U 20 - HC GKS Katowice ( Sosnowiec );
3 sierpnia - Mecz kontrolny: Kadra U 20 - HC GKS Katowice ( Sosnowiec );
Na zgrupowanie zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Zabolotny David JKH GKS Jastrzębie
2. Kieler Michał ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
3. Luba Michael CIARKO PBS BANK KH Sanok
4. Sordon Mateusz JKH GKS Jastrzębie
5. Gimiński Jakub MKS SOKOŁY Toruń
6. Szal Jakub MMKS PODHALE Nowy Targ
7. Tomasik Damian MMKS PODHALE Nowy Targ
8. Wojdyła Mateusz MMKS PODHALE Nowy Targ
9. Kostek Arkadiusz GKS Tychy
10. Gazda Remigiusz MKS SOKOŁY Toruń
11. Dolny Kamil CIARKO PBS BANK KH Sanok
12. Nowotarski Jakub UKH UNIA Oświęcim
13. Falkenhagen Kamil TMH POLONIA Bytom
14. Wielkiewicz Filip MMKS PODHALE Nowy Targ
15. Olchawski Dawid MMKS PODHALE Nowy Targ
16. Stypuła Konrad MMKS PODHALE Nowy Targ
17. Wronka Patryk MMKS PODHALE Nowy Targ
18. Sawicki Radosław CIARKO PBS BANK KH Sanok
19. Bielec Maciej CIARKO PBS BANK KH Sanok
20. Świerski Kamil CIARKO PBS BANK KH Sanok
21. Naparło Piotr CIARKO PBS BANK KH Sanok
22. Kisielewski Karol CIARKO PBS BANK KH Sanok
23. Budzowski Artur CIARKO PBS BANK KH Sanok
24. Stopiński Filip MUKS ORLIK Opole
25. Wiśniewski Marcin MKS SOKOŁY Toruń
26. Fraszko Bartosz MKS SOKOŁY Toruń
27. Malicki Patryk UKH UNIA Oświęcim
28. Świderski Bryan HUKS LEGIA Warszawa
Zawodnicy rezerwowi:
1. Krawczyk Oskar ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
2. Horzelski Marcin ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
3. Sulka Damian MMKS PODHALE Nowy Targ
4. Dębowski Przemysław MMKS PODHALE Nowy Targ
5. Tumulik Radosław UKH UNIA Oświęcim
6. Krzemień Łukasz TMH POLONIA Bytom
7. Matusik Patryk JKH GKS Jastrzębie MMKS
8. Michalski Przemysław MMKS PODHALE Nowy Targ
9. Kmiecik Piotr MMKS PODHALE Nowy Targ
10. Wąsiński Karol HUKS LEGIA Warszawa
11. Bettahar Nordin EC Salzburg
12. Manista Bartłomiej UKH UNIA Oświęcim
Kierownictwo:
1. Parfionow Andriej Trener
2. Vacat Trener
3. Batkiewicz Marek Trener
4. Tward Rafał Kierownik
5. Hachuła Lucjan Masażysta
Komentarze