Juniorzy U18 poćwiczą w Jastrzębiu-Zdroju i zagrają w Porubie
Po zgrupowaniu w Krynicy-Zdroju reprezentacja Polski juniorów U18 odbędzie kolejną konsultację szkoleniową, tym razem w Jastrzębiu-Zdroju. Biało-czerwoni rozegrają też towarzyskie spotkania w Porubie.
3 sierpnia 2018 r. – zbiórka zawodników KNJ U18 w Katowicach Janowie,
3 – 8 sierpnia 2018 r. – zgrupowanie szkoleniowe w Jastrzębiu-Zdroju,
9 – 12 sierpnia – zagraniczne zgrupowanie szkoleniowe w Ostrawie/Czechy,
9 sierpnia 2018 r. – mecz kontrolny: HC Frydek-Mistek U18 – Kadra PZHL U18, Frydek-Mistek /Czechy,
10 sierpnia 2018 r. – mecz kontrolny: HC RT TORAX Poruba U18 – Kadra PZHL U18, Ostrawa Poruba/Czechy,
12 sierpnia 2018 r. – mecz kontrolny: HC AZ Havirov U18 – Kadra PZHL U18, Havirov/Czechy,
12 sierpnia 2018 r. – powrót do Katowic Janowa.
Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Augustyniak Igor RTH Zryw Ruda Śląska
2. Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń
3. Bezwiński Mateusz MKS Sokoły Toruń
4. Bukowski Krzysztof CP Meyrin Hockey Club/Szwajcaria
5. Chabior Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec
6. Cuber Klaudiusz RTH Zryw Ruda Śląska
7. Dobosz Szymon Niedźwiadki MOSiR Sanok
8. Dworaźny Mateusz TMH Polonia Bytom
9. Glazer Tymoteusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
10. Hajkowicz Witold PTH Poznań
11. Hyla Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
12. Kasperek Oliwier MOSM Tychy
13. Kołodziej Mateusz RTH Zryw Ruda Śląska
14. Kotuła Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
15. Krzyżek Jan MOSM Tychy
16. Liśkiewicz Bartosz GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
17. Naróg Michał MKS Sokoły Toruń
18. Opiłka Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec
19. Petryla Krzysztof Orchard Lake St’ Marys/Stany Zjednoczone
20. Płachetka Marcin JKH GKS Jastrzębie
21. Proczek Michał TMH Polonia Bytom
22. Sobolewski Mateusz Orchard Lake St’ Marys /Stany Zjednoczone
23. Stacherski Wiktor MKS Cracovia Kraków
24. Świderski Filip MKS Sokoły Toruń
25. Wawrzkiewicz Mateusz Tampa Bay Juniors/Stany Zjednoczone
26. Witan Maciej Niedźwiadki MOSiR Sanok
27. Wróblewski Dawid JKH GKS Jastrzębie
28. Zając Michał TMH Polonia Bytom
Zawodnicy rezerwowi:
1. Biłas Karol Niedźwiadki MOSiR Sanok
2. Bochnak Wiktor HC RT TORAX Poruba/Czechy
3. Buczek Mateusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
4. Florczak Bartosz Niedźwiadki MOSiR Sanok
5. Ginda Damian Niedźwiadki MOSiR Sanok
6. Jędrzejewski Kacper MKS Sokoły Toruń
7. Kapusta Łukasz JKH GKS Jastrzębie
8. Śmigórski Jakub PTH Poznań
9. Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom
Kierownictwo:
1. Tomasz Demkowicz Trener KN Juniorów U18
2. Artur Ślusarczyk Trener KN Juniorów U18
3. Do ustalenia Trener bramkarzy KN Juniorów U18
4. Patryk Sikora Serwisant KN Juniorów U18
5. Magdalena Reut Masażysta KN Juniorów U18
6. Marta Zawalska Kierownik/serwisant KN Juniorów U18
Zbiórka powołanych zawodników w dniu 3 sierpnia 2018r. o godzinie 7.30, Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie, ul. Z. Nałkowskiej 11.
Komentarze