Hokej.net Logo

Wyświetleń: 4042

U18: Powołania na turniej w Budapeszcie

2016-12-02 22:41:28

Trenerzy Jarosław Morawiecki i Arkadiusz Burnat powołali 28. zawodników na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Juniorów U18 w Krynicy-Zdrój oraz Turniej Czterech Narodów w Budapeszcie (Węgry).


„Osiemnastka” po awansie w Braszowie w tym sezonie w słoweńskim Bledzie zagra w dniach 15-21 kwietnia w mistrzostwach świata dywizji 1 grupy B. Rywalami polskiej drużyny będą Austria, Włochy, Japonia, Słowenia i Ukraina.

Powołani na grudniowe akcje szkoleniowe:

Bramkarze:

Paweł Bizub (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Oskar Prokop (UKS Zagłębie Sosnowiec)

Jakub Zawalski (MOSM Tychy)

Obrońcy:

Patryk Gosztyła (HK Spiska Nova Ves/Słowacja)

Daniel Malczewski (UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec)

Konrad Gruszczyk (JKH GKS Jastrzębie)

Kacper Kamieniecki (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Kamil Klocek (HC OCELARZI Trzyniec/Czechy)

Adrian Duszak (UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec)

Szymon Niedlich (Rødovre SIK/Dania)

Miłosz Noworyta (UKH UNIA Oświęcim)

Szymon Radzieńczak (HC OCELARZI Trzyniec/Czechy)

Wiktor Urbański (MKS SOKOŁY Toruń)

Napastnicy:

Erest Bochnak (HC Vitkowice U18/Czechy)

Piotr Ciechanowski (Herning IK/Dania)

Patryk Jóźwik (TMH POLONIA Bytom)

Łukasz Kamiński (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Michał Magiera (UKH UNIA Oświęcim)

Adam Kiedewicz (Kölner EC U19/Niemcy)

Szymon Mularczyk (TMH POLONIA Bytom)

Paweł Obłoński (Borlänge HF/Szwecja)

Adrian Słowakiewicz (HK SKP Poprad/Słowacja)

Jan Sołtys (JKH GKS Jastrzębie)

Damian Tyczyński (HK Spiska Nova Ves/Słowacja)

Kamil Wałęga (JKH GKS Jastrzębie)

Jakub Worwa (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Bartłomiej Wsół (HK Spiska Nova Ves/Słowacja)

Kacper Faltyn (MMKS PODHALE Nowy Targ)

Zawodnicy rezerwowi:

Olaf Bizacki (MOSM Tychy)

Patryk Wysocki (HK Brest/Białoruś)

Kacper Gruźla (MOSM Tychy)

Mariusz Piotrowski (UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec)

Miłosz Idasiak (JKH GKS Jastrzębie)

Dominik Olszewski (Springfield Jr. PICS U18/USA)

Paweł Zygmunt (KTH KM Krynica)

Filip Mazurkiewicz (MKS SOKOŁY Toruń)

Sebastian Lipiński (MKS SOKOŁY Toruń)


Kierownictwo:

Jarosław Morawiecki (Trener KN Juniorów U18)

Arkadiusz Burnat (Trener KN Juniorów U18)

Marek Batkiewicz (Trener bramkarzy KN Juniorów U18)

Andrzej Pasiut (Kierownik/serwisant KN Juniorów U18)

Łucjan Hachuła (Masażysta KN Juniorów U18)


Plan najbliższych zgrupowań:
18 grudnia 2016 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U18 w Sosnowcu,
18 grudnia 2016 – Wyjazd do Krynicy Zdrój,
18-23 grudnia 2016 r. – Konsultacja szkoleniowa w Krynicy Zdrój,
22 grudnia 2016 r. – Mecz kontrolny: ACADEMY 1928 KTH Krynica – Kadra PZHL U18, Krynica Zdrój,
23 grudnia 2016 r. – Mecz kontrolny: ACADEMY 1928 KTH Krynica – Kadra PZHL U18, Krynica Zdrój,
23 grudnia 2016 r. – Powrót do Sosnowca.

26 grudnia 2016 r. – Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U18 w Sosnowcu,
27 grudnia 2016 r. – Wyjazd do Budapesztu (Węgry),
28 – 30 grudnia 2016 r. – Turniej Czterech Narodów w Budapeszcie,
28 grudnia 2016 r. – Mecz turniejowy: Kadra PZHL U18 – SPARTA Praga U18, Budapeszt,
29 grudnia 2016 r. – Mecz turniejowy: Ukraina U18 – Polska U18, Budapeszt,
29 grudnia 2016 r. – Mecz turniejowy: Węgry U18 – Polska U18, Budapeszt,
30 grudnia 2016 r. – Mecz turniejowy: o miejsce w turnieju, Budapeszt,
30 grudnia 2016 r. – Powrót do Sosnowca.



Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

Zobacz również:

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X