Wyświetleń: 3352

U17: Polacy rozstrzelali Wielką Brytanię i Włochy

2008-12-28 16:53:17

W pierwszych spotkaniach Reprezentacja Polski U-17 uczestnicząca w Italy Ice Hockey Cup pokonała swoich rówieśników z Wielkiej Brytanii 11:1 (8:0 i 3:1) i Włochów 11:0. Dla wyjaśnienia, mecz składa się z dwóch tercji po 20 minut każda.

Z uwagi na fakt, że w w niedzielę o godz. 19.15 nasi zawodnicy zagrali z reprezentacją Regionu Lombardii, trenerzy w II tercji pierwszego meczu zdjęli z lodu czołowych zawodników. Dając im odpocząć przed spotkaniem z włoską drużyną. Szanse dostali zawodnicy, którzy rzadziej mają okazję na grę w barwach reprezentacji. Przyniosło to oczekiwane skutki gdyż oba mecze zakończyły się wysokimi zwycięstwami Polski.