Kadra U-16 - powołania na mecze z Litwą
Trener Jarosław Morawiecki powołał kadrę U-16 na listopadowe zgrupowanie w Giżycku i mecze towarzyskie z Litwą w Wilnie.
Dotyczy: zgrupowania szkoleniowego Kadry Narodowej Juniorów U16 w COS OPO Giżycko oraz meczów międzypaństwowych w Wilnie/Litwa w dniach 4 – 10 listopada 2019 r.
4 listopada 2019 r. - Zbiórka zawodników KNJ U16 w Katowicach Janowie, wyjazd do Giżycka,
4 – 8 listopada 2019 r. – Zgrupowanie krajowe w COS OPO Giżycko,
9 – 10 listopada 2019 r. – Zawody zagraniczne w Wilnie/Litwa,
9 listopada 2019 r. – Mecz międzypaństwowy: KNJU16 – Litwa
10 listopada 2019 r. – Mecz międzypaństwowy: KNJU16 – Litwa,
10 listopada 2019 r. – Wyjazd do Polski, zakończenie zgrupowania szkoleniowego.
Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U16 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Chodor Błażej MUKS Naprzód Janów
2. Ciućka Jakub JKH GKS Jastrzębie
3. Gauvin Antoni AH Legia Warszawa
4. Gromadzki Adrian Krefelder EV 1981 Krefeld/Niemcy
5. Grzegorczyk Adam MOSM Tychy
6. Juchniewicz Jan Dresdner Eislöwen/Niemcy
7. Kolat Dominik HC AZ Havirov/Czechy
8. Kubara Artur UKS Zagłębie Sosnowiec
9. Kucharski Szymon MOSM Tychy
10. Kurnicki Oliwier GKS Stoczniowiec Gdańsk
11. Łoza Jakub HC AZ Havirov/Czechy
12. Łukawski Kacper UKH Unia Oświęcim
13. Maciaś Krzysztof HC RT TPRAX Poruba/Czechy
14. Malasiński Kacper MMKS Podhale Nowy Targ
15. Małecki Jakub MKS Sokoły Toruń
16. Menc Aleks MUKS Naprzód Janów
17. Michalski Jakub EV Ravensburg/Niemcy
18. Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń
19. Siekierka Mateusz HK Frydek-Mistek/Czechy
20. Sobecki Karol MOSM Tychy
21. Spyrka Bartłomiej JKH GKS Jastrzębie
22. Trzebunia Jakub MMKS Podhale Nowy Targ
23. Wawrzkiewicz Dawid HC Ocelari Triniec/Czechy
24. Włodara Olaf HC AZ Triniec/Czechy
25. Zberek Karol KH Polonia Bytom
26. Ziarkowski Kacper MKS Sokoły Toruń
Zawodnicy rezerwowi:
1. Augustyniak Marek MOSM Tychy
2. Chmiel Paweł MOSM Tychy
3. Dziubanda Wiktor MOSM Tychy
4. Krok Mateusz MOSM Tychy
5. Moś Karol MUKS Naprzód Janów
6. Musioł Jakub MUKS Naprzód Janów
7. Pawlik Paweł KTH KM Krynica
8. Rudnicki Aleksander GKS Stoczniowiec Gdańsk
9. Tumidalski Oliwier KTH KM Krynica
10. Zdanowicz Łukasz UKH Unia Oświęcim
Kierownictwo KN Juniorów U16 :
1. Jarosław Morawiecki Trener główny KN JuniJunior ów U16
2. Tobiasz Bigos Trener asystent KN Juniorów U16
3. Marek Batkiewicz Trener asystent KN Juniorów U16
4. Zbigniew Niemczyk Serwisant KN Juniorów U16
5. Rafał Malasiewicz FizjoterapeutFizjoterapeuta KN Juniorów U16
Komentarze