U16: O Puchar Marszałka
Jutro na Stadionie Zimowym w Tychach rozpocznie się 17. edycja Międzynarodowego Turnieju Hokejowego U-16 o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego.
Oprócz reprezentacji Polski zagrają Francuzi, Białorusi, Ormianie, Litwini oraz kadra Morawsko-Śląska.
Terminarz turnieju:
Sobota, 8 listopada:
13:30: Francja - Kadra Morawsko-Śląska
16:30: Polska - Białoruś
Niedziela, 9 listopada:
13:30: Kadra Morawsko-Śląska - Litwa
16:30: Białoruś - Armenia
Poniedziałek, 10 listopada:
13:30: Francja - Litwa
16:30: Polska - Armenia
Wtorek, 11 listopada:
10:00: mecz o 5. miejsce
13:00: mecz o 3. miejsce
16:00: finał
Trenerzy kadry Ireneusz Jarosz i Krzysztof Majkowski powołali nie tylko hokeistów występujących w polskich klubach, ale także zagranicznych: Szymon Radzieńczak i Kamil Klocek grają w HC Ocelari Trinec, Patryk Wysocki w HK Brest, Wojciech Stachowiak w Krefeld EV, Dominik Olszewski w Kolner EC, Paweł Zygmunt i Piotr Ciechanowski w Weisswasser, Adrian Słowakiewicz w HK Poprad.
Trenerzy kadry Ireneusz Jarosz i Krzysztof Majkowski powołali następujących zawodników.
1. Wojciechowski Kacper - CIARKO PBS BANK KH Sanok
2. Zawalski Jakub - MOSM TYCHY
3. Bizub Paweł - MMKS PODHALE Nowy Targ
4. Kamieniecki Kacper - MMKS PODHALE Nowy Targ
5. Szewczyk Jan - MMKS PODHALE Nowy Targ
6. Radzieńczak Szymon -HC Oceláři Trzyniec/Czechy
7. Klocek Kamil - HC Oceláři Trzyniec/Czechy
8. Noworyta Miłosz - UKH UNIA Oświęcim
9. Niedlich Szymon - MKS SOKOŁY Toruń
10. Wysocki Patryk - HK Brest/Białoruś
11. Bizacki Olaf - MOSM Tychy
12. Kapusta Jakub - MOSM Tychy
13. Tomza Adam - CIARKO PBS BANK KH Sanok
14. Stachowiak Wojciech - KREFELD EV/Niemcy
15. Olszewski Dominik - KOLNER EC/Niemcy
16. Mazurkiewicz Filip - MKS SOKOŁY Toruń
17. Zygmunt Paweł - EISSPORT Weisswasser/Niemcy
18. Ciechanowski Piotr - EISSPORT Weisswasser/Niemcy
19. Malewski Jan - UKH UNIA Oświęcim
20. Słowakiewicz Adrian - KH Poprad/Słowacja
21. Jóźwik Patryk - MUKS NAPRZÓD Janów
22. Hołdowicz Daniel - MOSM Tychy
23. Kostyła Maciej - MOSM Tychy
24. Mularczyk Szymon - TMH POLONIA Bytom
25. Paś Dominik - JKH GKS Jastrzębie
26. Obłoński Paweł- GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
27. Worwa Jakub - MMKS PODHALE Nowy Targ
28. Faltyn Kacper - MMKS PODHALE Nowy Targ
Kierownictwo:
1. Jarosz Ireneusz - Trener
2. Majkowski Krzysztof - Trener
3. Rączka Marek - Trener bramkarzy
4. Piorun Danuta - Kierownik reprezentacji
5. Krajczyński Paweł - Masażysta
Komentarze