Pierwsze powołania Tomasza Valtonena. Zgrupowanie seniorów w Katowicach
To będzie szczególne zgrupowanie hokejowej reprezentacji Polski seniorów. Od 20 do 23 sierpnia biało-czerwoni po raz pierwszy spotkają się z nowym selekcjonerem – Tomaszem Valtonenem. 37-letni szkoleniowiec wraz z drugim trenerem kadry Markiem Ziętarą będą mieli okazje do zapoznania się z liczną grupą zawodników.
20 sierpnia 2018 r. – zbiórka zawodników KN Seniorów w Katowicach,
20 – 23 sierpnia 2018 r. – konsultacja szkoleniowa w Katowicach.
Na konsultację szkoleniową Kadry Narodowej Seniorów zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Bychawski Bartłomiej (PGE ORLIK Opole)
2. Dolny Kamil (MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk)
3. Domogała Adam (COMARCH Cracovia)
4. Fraszko Bartosz (TAURON KH GKS Katowice)
5. Gimiński Jakub (JKH GKS Jastrzębie)
6. Gościński Mateusz (GKS Tychy)
7. Guzik Kacper (TATRYSKI PODHALE Nowy Targ)
8. Horzelski Marcin (GKS Tychy)
9. Jarosz Dominik (JKH GKS Jastrzębie)
10. Jaśkiewicz Oskar (TATRYSKI PODHALE Nowy Targ)
11. Jaworski Jakub (TMH Polonia Bytom)
12. Jeziorski Bartłomiej (GKS Tychy)
13. Kieler Michał (TAURON KH GKS Katowice)
14. Kostek Arkadiusz (PGE ORLIK Opole)
15. Krężołek Patryk (TAURON KH GKS Katowice)
16. Krzemień Łukasz (TMH Polonia Bytom)
17. Łuba Michael (COMARCH Cracovia)
18. Musioł Dawid (COMARCH Cracovia)
19. Michalski Mateusz (TATRYSKI PODHALE Nowy Targ)
20. Michałowski Jakub (JKH GKS Jastrzębie)
21. Nalewajka Łukasz (JKH GKS Jastrzębie)
22. Nalewajka Radosław (JKH GKS Jastrzębie)
23. Neupauer Bartłomiej (TATRYSKI PODHALE Nowy Targ)
24. Paszek Kamil (KS UNIA Oświęcim)
25. Paś Dominik (JKH GKS Jastrzębie)
26. Sawicki Radosław (TAURON KH GKS Katowice)
27. Stasiewicz Jakub (MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk)
28. Studziński Mateusz (TMH Polonia Bytom)
29. Szurowski Damian (COMARCH Cracovia)
30. Tomasik Damian (TAURON KH GKS Katowice)
31. Radzieńciak Grzegorz (JKH GKS Jastrzębie)
32. Wanacki Jakub (TAURON KH GKS Katowice)
33. Wielkiewicz Filip (TATRYSKI PODHALE Nowy Targ)
34. Zabolotny David (EV Lindau/Niemcy)
Zawodnicy rezerwowi:
1. Krawczyk Oskar (TAURON KH GKS Katowice)
2. Lewartowski Kamil (GKS Tychy)
3. Malicki Patryk (KS UNIA Oświęcim)
4. Pesta Filip (MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk)
5. Skokan Tomasz (TAURON KH GKS Katowice)
6. Sordon Mateusz (PGE ORLIK Opole)
7. Stopiński Filip (PGE ORLIK Opole)
8. Wróbel Kamil (JKH GKS Jastrzębie)
Kierownictwo:
1. Tomasz Valtonen (Trener Główny Kadry Narodowej Seniorów)
2. Marek Ziętara (Trener Kadry Narodowej Seniorów)
3. Do ustalenia (Asystent Trenera Głównego Kadry Narodowej Seniorów)
4. Do ustalenia – Trener bramkarzy Kadry Narodowej Seniorów)
5. Do ustalenia – Kierownik reprezentacji Polski
6. Rafał Twardy (Serwisant Kadry Narodowej Seniorów)
7. Krzysztof Ritszel (Masażysta Kadry Narodowej Seniorów)
Zbiórka powołanych zawodników w dniu 20 sierpnia 2018 r. o godzinie 12.00, Park Hotel Diament w Katowicach, ul. Wita Stwosza 37.
Komentarze