Wyświetleń: 2868

II liga: Debiut ŁKH Łódź w grupie południowej

2017-09-24 19:28:27

Łódzki Klub Hokejowy przegrał swój pierwszy mecz w grupie południowej II ligi hokeja na lodzie. W spotkaniu z Wolves Tychy podopieczni Tomasza Matuszewskiego wystąpili w mocno okrojonym składzie bez kilku podstawowych zawodników poprzedniego sezonu.

Mimo to łodzianie dobrze zaczęli mecz i już w 3 minucie spotkania po asyście Pawła Pełzowskiego do tyskiej bramki trafił Jakub Darol. Pierwsza tercja była wyrównana i zakończyła się remisem 1-1 jednak w kolejnych częściach meczu to tyszanie przeważali i wygrali całe spotkanie 8-2.

Wolves Tychy - ŁKH Łódź 8-2 (1-1,  4-0, 3-1)

49:02 Witczak Arkadiusz - Raczyński Tadeusz

Wolves Tychy: Majta Marcin - Kozenda Paweł, Puch Adrian, Skoś Tomasz, Piorun Adam, Chromicz Tomasz, Barutowicz Łukasz, Kret Michał, MIłek Andrzej, Cegieła Dawid, Wieczorek II Łukasz, Szkoła Marcin, Gurazda Mariusz, Krzywda Bartłomiej, Bronowski Mirosław, Żbik Beniamin, Krzywda Mateusz, Pachut Marcin

ŁKH Łódź: Grabara Bartosz - Gasparyan Arsen, Szumko Michał, Świerczewski Kamil, Darol Jakub, Tadeusz Raczyński, Pełzowski Paweł, Kurowski Tomasz, Kusideł Radosław, Witczak Arkadiusz, Brejta Grzegorsz, Riha Vaclav, Matuszewski Piotr, Stopczyk Paweł, Walczak Mateusz

Sędziowali: Patryk Sikora oraz Marcin Kołodziej.

Kolejny mecz Łódzki Klub Hokejowy rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 17:30 w Łódzkiej Bombonierce przeciwko KH KTH Krynica.

W pozostałych meczach:

KS Hockey Team Oświęcim - Gazda Team KH Nowy Targ 4:2 (2:0, 2:2, 0:0)
Bramki: Miłosz Ryczko, Łukasz Zeman, Michał Mirczak, Mariusz Jakubik - Grzegorz Pajerski, Patryk Wielkiewicz.

Infinitas KH KTH Krynica - KS Sigma Katowice 6:4
(2:3, 1:0, 3:1)
Bramki: Dawid Buland 5, Łukasz Domek - Krzysztof Kaszuba, Wojciech Maciejczyk, Mateusz Podsiedlik, Patryk Pryskała.