Gospodarze górą
Trzy spotkania odbyły się w miniony weekend w grupie południowej II ligi. Wszystkie zakończyły się pewnymi zwycięstwami gospodarzy, a łącznie zdobyto aż 38 bramek.
5 kolejka
Gazda KH Podhale Nowy Targ - TMH Polonia II Bytom 8:0 (5:0, 2:0, 1:0)
1:0 Kacper Kos (01:53)
2:0 Piotr Wegner (07:43)
3:0 Paweł Garbarczyk - Maciej Kmiecik (09:30)
4:0 Piotr Wegner - Kacper Kos (14:15) 5/3
5:0 Kacper Kos (17:59)
6:0 Kacper Kos - Michał Zwinczak (28:34)
7:0 Grzegorz Pajerski - Dominik Cecuła (33:21)
8:0 Damian Sulka - Michał Zwinczak (45:01)
Gazda KH Podhale Nowy Targ: Grzegorz Pierwoła (od 30:13 Witold Martuszewski) - Dominik Cecuła, Andrzej Nenko, Mateusz Iskrzycki, Łukasz Szumal, Grzegorz Pajerski - Damian Sulka, Sylwester Plewa, Kacper Kos, Piotr Wegner, Michał Zwinczak - Artur Kret, Bartłomiej Przybyło, Maciej Kmiecik, Paweł Garbarczyk, Mateusz Tylka.
TMH Polonia II Bytom: Tomasz Pietrzyk - Dawid Pabisiak, Mariusz Tymczyszyn, Janusz Secemski, Jarosław Wojnarowski, Marek Żurek - Przemysław Łysy, Michał Kogut, Rafał Orłowski, Bartosz Kaczmarek, Paweł Bajon.
Sędziowali: Jacek Rokicki, Robert Długi
Kary: 10 - 12 min.
***
KS Niespełnieni Oświęcim - WTH Wrocław 17:0 (5:0, 5:0, 7:0)
1:0 Miłosz Ryczko - Sławomir Wieloch - Damian Bernaś (03:56)
2:0 Michał Mirczak - Łukasz Ziober (09:05)
3:0 Miłosz Ryczko - Sławomir Wieloch (12:52)
4:0 Michał Mirczak - Łukasz Ziober (13:36)
5:0 Łukasz Ziober (16:17)
6:0 Seweryn Krompiec - Tomasz Gądek (22:01)
7:0 Michał Szałaśny - Sławomir Gądek (22:39)
8:0 Rafał Smrek (31:52)
9:0 Przemysław Krzemień - Adrian Kubas (34:47) 5/4
10:0 Michał Mirczak - Przemysław Krzemień - Łukasz Ziober (38:18)
11:0 Sławomir Gądek - Kamil Leśniak (42:29)
12:0 Michał Mirczak - Łukasz Ziober (43:45) 5/4
13:0 Szymon Żmuda - Adrian Kubas (43:55)
14:0 Miłosz Ryczko - Sławomir Wieloch (45:37)
15:0 Szymon Żmuda - Adrian Kubas - Przemysław Krzemień (48:04)
16:0 Michał Mirczak - Seweryn Krompiec (55:34)
17:0 Miłosz Ryczko - Sławomir Wieloch - Rafał Smrek (58:53)
KS Niespełnieni Oświęcim: Mariusz Kaszuba (Sebastian Strzelecki n/g) - Gabriel Połącarz, Szymon Urbańczyk, Miłosz Ryczko, Sławomir Wieloch, Damian Bernaś - Wojciech Salamon, Tomasz Gądek, Seweryn Krompiec, Łukasz Ziober, Michał Mirczak - Rafał Smrek, Michał Szałaśny, Przemysław Krzemień, Szymon Żmuda, Adrian Kubas - Kamil Leśniak, Łukasz Adamus, Sławomir Gądek.
WTH Wrocław: Igor Sroka - Tomasz Helemejko, Michał Szostak, Kajetan Niewczas, Artur Kopania, Tomasz Snarski - Jacek Wolski, Sławomir Zwierz, Michał Flek, Maciej Ożóg, Grzegorz Górski.
Sędziowali: Zbigniew Wolas, Jacek Szutta
Kary: 2 - 6 min.
***
HK Zagłębie II Sosnowiec - MUKS Orlik II Opole 10:3 (5:0, 0:1, 5:2)
Tabela:
1. KS Niespełnieni Oświęcim 4 mecze 12 pkt.
2. SSTH Wolves Tychy 3 m. 6 pkt.
3. TMH Polonia II Bytom 4 m. 6 pkt.
4. Gazda KH Podhale Nowy Targ 4 m. 5 pkt.
5. MUKS Orlik II Opole 5 m. 5 pkt.
6. HK Zagłębie II Sosnowiec 2 m. 3 pkt.
7. KS Sigma Katowice 2 m. 2 pkt.
8. WTH Wrocław 4 m. 0 pkt.
Komentarze