Pionier Tychy lepszy od rezerw Polonii. Grad goli w Opolu
W miniony weekend rozegrano dwa mecze II ligi grupy południowej. Wyrównane spotkanie odbyło się w Bytomiu, gdzie rezerwy Polonii podejmowały Pionier Tychy. W drugim pojedynku Orlik II Opole wysoko pokonał WTH Wrocław.
TMH Polonia II Bytom - KRS TKKF Pionier Tychy 3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
1:0 Andrzej Banaszczak - Przemysław Łysy (04:32)
2:0 Paweł Bajon - Michał Kogut - Jarosław Wojnarowski (14:38)
2:1 Marcin Szkoła - Łukasz Mejka - Lesław Abram (15:40)
3:1 Marek Żurek - Radosław Sikora - Michał Kamuda (23:59)
3:2 Piotr Fus - Lesław Abram (36:13)
3:3 Mateusz Krzywda - Mariusz Ochmanek (36:52)
3:4 Marcin Pachut - Adrian Puch (41:32)
TMH Polonia II Bytom: Bartłomiej Szopa (Tomasz Pietrzyk - nie grał) - Andrzej Banaszczak, Marek Macowicz, Jarosław Wojnarowski, Marek Żurek, Michał Kogut - Przemysław Łysy, Paweł Dorszewski, Radosław Sikora, Paweł Bajon, Kamil Drewniak - Rafał Orłowski, Arkadiusz Zając, Michał Kamuda, Dawid Pabisiak.
KRS TKKF Pionier Tychy: Damian Targiel (Marcin Majta - nie grał) - Piotr Fus, Andrzej Miłek, Tomasz Skoś, Mariusz Ochmanek, Łukasz Barutowicz - Adrian Jeziorski, Bartosz Król, Łukasz Król, Grzegorz Fuks, Michał Bojarski - Łukasz Mejka, Adrian Puch, Marcin Pachut, Lesław Abram, Marcin Szkoła - Marek Malinowski, Mateusz Krzywda, Bartłomiej Krzywda.
Sędziowali: Sebastian Adamoszek, Grzegorz Lipiński
Kary: 16 - 6 min.
***
Mecz rozegrany w Opolu
WTH Wrocław - Orlik II Opole 5:14 (1:6, 1:3, 3:5)
0:1 Bartosz Duda (05:06)
0:2 Kacper Jaszczyszyn - Tomasz Twardy - Patrick Zabolotny (08:29)
0:3 Kacper Jaszczyszyn - Maciej Ostrowski (10:41)
1:3 Daniel Lewandowski - Maciej Ożóg - Paweł Sokołowski (13:00)
1:4 Karol Hirsz - Michał Olczyk - Tomasz Twardy (13:18)
1:5 Michał Olczyk - Karol Hirsz - Tomasz Twardy (14:38)
1:6 Michał Olczyk - Wojciech Błaszków (19:46) 5/4
2:6 Maciej Ożóg - Daniel Lewandowski (22:53) 5/4
2:7 Oskar Cymbała (28:02)
2:8 Bartosz Duda - Tomasz Twardy (35:10) 4/5
2:9 Michał Olczyk - Bartosz Duda (36:37)
3:9 Maciej Ożóg - Paweł Sokołowski (40:23)
3:10 Marcin Snela - Tomasz Twardy (40:53)
3:11 Wojciech Frańczak - Maciej Bakalarz - Wojciech Błaszków (45:55)
3:12 Tomasz Twardy - Karol Hirsz - Michał Olczyk (46:09)
3:13 Wojciech Frańczak - Bartłomiej Zdrojewski (52:12)
3:14 Wojciech Frańczak - Bartłomiej Zdrojewski - Maciej Bakalarz (55:03) 4/5
4:14 Daniel Lewandowski - Tomasz Snarski (56:00)
5:14 Daniel Lewandowski - Maciej Ożóg (59:55) 5/4
WTH Wrocław: Igor Sroka - Sławomir Zwierz, Paweł Sokołowski, Maciej Ożóg, Kajetan Niewczas, Daniel Lewandowski - Siergiej Norba, Jacek Wolski, Grzegorz Górski, Artur Kopania, Michał Szostak - Tomasz Snarski.
Orlik II Opole: Mariusz Ryszkaniec (od 30:41 Patryk Karwacki) - Maciej Bakalarz, Wojciech Błaszków, Bartłomiej Zdrojewski, Patrick Zabolotny, Wojciech Frańczak - Marcin Snela, Oskar Cymbała, Karol Hirsz, Tomasz Twardy, Michał Olczyk - Vlad Tsyholnyk, Maciej Ostrowski, Arkadiusz Wołoszyński, Kacper Jaszczyszyn, Bartosz Duda - Jakub Tymków (Julian Wołoszyński, Sebastian Karwacki n/g).
Sędziowali: Mariusz Nawrocki, Maciej Waluszek
Kary: 36 - 22 min.
Komentarze