Hokej.Net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Krzysztof Bryk (JKH GKS II) 21 47 18 29 30 4 1 11 3 0
2 Mateusz Ubowski (MOSM Tychy) 22 44 11 33 18 2 0 11 2 0
3 Wasilij Jerasow (UKS Zagłębie) 19 43 22 21 14 0 1 4 0 0
4 Andrej Dubinin (UKS Zagłębie) 18 41 15 26 12 1 0 3 3 0
5 Piotr Bajon (KH Polonia) 21 39 11 28 6 3 0 11 2 0
6 Konrad Filipek (UKS Niedźwiadki) 12 36 21 15 36 3 0 5 0 0
7 Arciom Siańkiewicz (JKH GKS II) 21 36 19 17 12 2 2 2 1 0
8 Jakub Wenker (SMS Toruń/MKS Sokoły) 24 35 19 16 22 8 1 6 0 0
9 Łukasz Dybaś (KH Polonia) 15 34 21 13 31 3 1 5 0 0
10 Mariusz Piotrowski (UKS Zagłębie) 17 34 17 17 6 3 0 3 1 0
11 Bartosz Wołoszyk (GKS Stoczniowiec) 21 33 19 14 16 1 4 3 0 0
12 Kacper Gruźla (MOSM Tychy) 18 33 18 15 8 6 3 5 0 0
13 Igor Augustyniak (MKS Cracovia) 20 32 20 12 10 3 1 1 1 0
14 Artur Siańkiewicz (JKH GKS II) 21 32 18 14 18 2 0 1 1 0
15 Sebastian Wicher (KH Polonia) 17 31 23 8 10 4 2 2 0 0
16 Jakub Blanik (UKS Zagłębie) 15 31 10 21 18 0 0 4 0 0
17 Kamil Kącki (JKH GKS II) 18 29 11 18 14 2 0 6 1 0
18 Patryk Jarosz (UKS Zagłębie) 18 28 10 18 8 5 1 2 0 0
19 Mateusz Strużyk (GKS Stoczniowiec) 16 25 10 15 10 5 0 4 2 0
20 Jan Krzyżek (MOSM Tychy) 13 24 14 10 14 2 0 2 0 0
21 Maciej Witan (UKS Niedźwiadki) 11 24 11 13 18 2 0 2 0 0
22 Oskar Bąk (SMS Toruń/MKS Sokoły) 22 23 9 14 12 5 0 5 1 0
23 Tymoteusz Lewy (ŁKH Łódź) 21 21 15 6 24 4 1 1 0 0
24 Mateusz Sak (UKS Zagłębie) 19 20 6 14 10 1 1 1 0 0
25 Damian Ginda (UKS Niedźwiadki) 13 20 6 14 30 0 0 2 0 0
26 Szymon Fus (UKS Niedźwiadki) 15 19 9 10 20 0 1 2 1 0
27 Kamil Misterkiewicz (JKH GKS II) 16 19 8 11 45 2 2 4 1 0
28 Kordian Chorążyczewski (JKH GKS II) 17 19 8 11 8 2 1 4 1 0
29 Oliwier Kasperek (MOSM Tychy) 22 19 5 14 20 0 0 6 0 0
30 Jakub Malasiński (MMKS Podhale) 21 18 14 4 26 5 2 2 0 0
31 Dzmitryj Bandarenka (GKS Stoczniowiec) 20 18 12 6 12 1 0 2 0 0
32 Krystian Mocarski (GKS Stoczniowiec) 11 18 8 10 12 1 0 1 1 0
33 Aleksander Gniewek (UKS Zagłębie) 19 18 6 12 12 1 0 1 1 0
34 Daniel Hołdowicz (MOSM Tychy) 18 17 11 6 29 3 0 1 0 0
35 Konrad Piskalski (SMS Toruń/MKS Sokoły) 24 17 10 7 18 1 1 2 0 0
36 Szymon Łabinowicz (GKS Stoczniowiec) 21 17 10 7 12 3 0 3 0 0
37 Mateusz Bezwiński (MKS Cracovia) 11 17 10 7 10 0 1 0 2 0
38 Kacper Niedźwiecki (GKS Stoczniowiec) 21 17 9 8 52 2 2 1 0 0
39 Igor Smal (GKS Stoczniowiec) 8 17 9 8 2 1 2 2 0 0
40 Michał Proczek (SMS Toruń/MKS Sokoły) 24 17 6 11 41 3 0 8 0 0
41 Michaił Sabirau (MKS Sokoły) 16 17 5 12 37 0 0 3 1 0
42 Filip Mazurkiewicz (MKS Sokoły) 10 16 10 6 8 1 1 0 0 0
43 Krystian Sosnowski (UKH Unia) 20 16 9 7 12 4 2 3 0 0
44 Błażej Salamon (KH Polonia/UKS Zagłębie) 5 16 8 8 4 1 1 1 0 0
45 Radosław Krztoń (MKS Cracovia) 22 16 8 8 24 2 1 1 0 0
46 Wołodymyr Stanko (UKS Niedźwiadki) 19 16 8 8 26 2 1 1 0 0
47 Marcin Dulęba (UKS Niedźwiadki) 19 16 8 8 10 1 0 3 1 0
48 Kazuyuki Minemoto (UKS Niedźwiadki) 5 16 7 9 2 1 0 1 0 0
49 Michał Naróg (GKS Stoczniowiec) 9 16 6 10 8 2 0 1 0 0
50 Michał Sadowski (SMS Toruń) 21 16 5 11 10 1 0 2 0 0
51 Łukasz Rutkowski (UKS Zagłębie) 10 16 3 13 2 0 0 2 1 0
52 Jakub Wala (GKS Stoczniowiec) 20 16 2 14 16 1 0 6 1 0
53 Tobiasz Kapica (MMKS Podhale) 21 16 2 14 4 1 0 5 2 0
54 Marcin Wróbel (MUKS Naprzód) 13 15 8 7 20 3 0 2 1 0
55 Dawid Krynicki (MKS Cracovia) 19 15 8 7 49 0 1 0 0 0
56 Kamil Wątor (UKH Unia) 19 15 6 9 46 1 2 5 1 0
57 Daniel Drąg (SMS Toruń) 21 14 9 5 4 2 0 1 0 0
58 Szymon Dobosz (UKS Niedźwiadki) 9 14 7 7 6 2 0 1 1 0
59 Dienis Salnikow (ŁKH Łódź) 19 14 5 9 24 1 1 2 0 0
60 Dawid Zawiła (JKH GKS II) 17 14 2 12 26 1 1 3 1 0
61 Oskar Bajwenko (SMS Toruń) 20 13 8 5 44 1 0 1 0 0
62 Kamil Świerski (JKH GKS II) 6 13 8 5 20 3 1 2 1 0
63 Wiktor Urbański (MKS Sokoły) 10 13 7 6 16 2 0 0 0 0
64 Mateusz Filipowicz (UKH Unia) 20 13 7 6 57 1 1 1 0 0
65 Jakub Mularczyk (SMS Toruń/MKS Sokoły) 26 13 7 6 14 0 0 1 0 0
66 Jeremi Lewy (SMS Toruń) 20 13 4 9 44 1 0 3 0 0
67 Mikołaj Krasakiewicz (GKS Stoczniowiec) 20 13 2 11 18 0 0 5 1 0
68 Maciej Rybak (MUKS Naprzód) 8 12 8 4 10 2 1 1 0 0
69 Władimir Pietrowski (UKS Zagłębie) 18 12 8 4 14 2 0 0 0 0
70 Szymon Petelicki (KH Polonia) 17 12 7 5 49 1 0 1 0 0
71 Dominik Olszewski (MKS Sokoły) 6 12 7 5 4 0 2 0 0 0
72 Jaromir Šusterovas (UKS Zagłębie) 14 12 6 6 18 0 1 1 0 0
73 Antoni Dziurdzia (MKS Cracovia) 10 12 6 6 6 0 1 0 0 0
74 Krzysztof Dudkiewicz (UKH Unia) 8 12 5 7 6 1 0 4 0 0
75 Oliwier Ksiondz (MUKS Naprzód) 16 12 5 7 12 1 0 3 0 0
76 Maksym Ustynow (KH Polonia) 21 12 4 8 18 0 0 0 0 0
77 Karol Biłas (UKS Niedźwiadki) 12 12 3 9 6 1 0 3 1 0
78 Szymon Luszniak (UKS Zagłębie) 18 12 3 9 34 1 0 1 0 0
79 Dmytro Szczerbakow (GKS Stoczniowiec) 6 12 2 10 4 0 0 4 0 0
80 Jakub Szałajko (SMS Toruń) 20 11 6 5 24 1 1 3 0 0
81 Adrian Prusak (UKH Unia) 8 11 5 6 20 3 0 3 0 0
82 Kacper Kamieniecki (MMKS Podhale) 13 11 4 7 2 1 1 5 1 0
83 Jan Walczak (SMS Toruń/MKS Sokoły) 22 11 4 7 8 3 0 2 0 0
84 Wiktor Dżugan (UKS Niedźwiadki) 15 11 3 8 12 1 0 3 0 0
85 Jahor Pankrat (UKS Niedźwiadki) 16 11 3 8 34 0 0 3 0 0
86 Kamil Wróbel (JKH GKS II) 4 11 3 8 14 1 1 4 1 0
87 Rafał Porosło (MKS Cracovia) 22 11 1 10 26 0 0 4 1 0
88 Szymon Wojtarowicz (UKH Unia) 18 10 8 2 24 1 1 2 0 0
89 Mateusz Kubiak (ŁKH Łódź) 15 10 4 6 49 0 0 1 1 0
90 Sebastian Bar (SMS Toruń) 17 10 4 6 4 0 0 1 0 0
91 Oskar Jeziorski (SMS Toruń/MKS Sokoły) 16 10 4 6 40 0 0 2 0 0
92 Tomasz Kulas (JKH GKS II) 4 10 2 8 2 1 1 5 0 0
93 Patryk Rutkowski (SMS Toruń/MKS Sokoły) 24 10 2 8 16 1 0 2 0 0
94 Bruno Śmieszek (MKS Sokoły) 12 9 6 3 53 0 0 0 0 0
95 Michał Domogała (UKS Zagłębie) 16 9 6 3 10 0 0 0 0 0
96 Jakub Gawlik (MKS Cracovia) 21 9 6 3 36 1 0 2 0 0
97 Filip Uherek (MOSM Tychy) 11 9 6 3 8 3 0 1 0 0
98 Bartosz Liśkiewicz (GKS Stoczniowiec) 9 9 4 5 4 1 0 0 0 0
99 Matyáš Frojda (JKH GKS II) 12 9 4 5 34 4 0 0 1 0
100 Ołeh Pałamarczuk (UKS Zagłębie) 18 9 3 6 12 0 0 3 0 0
101 Adam Kot (UKH Unia) 18 9 3 6 20 0 0 3 1 0
102 Timofiej Szyrkow (MKS Sokoły) 15 9 3 6 2 1 0 2 0 0
103 Adam Borowiak (JKH GKS II) 18 9 2 7 61 2 0 0 0 0
104 Adrian Duszak (UKS Zagłębie) 12 9 2 7 12 1 0 3 1 0
105 Jakub Szubert (JKH GKS II) 16 9 2 7 12 1 0 3 0 0
106 Tymoteusz Glazer (UKS Niedźwiadki) 12 9 2 7 8 2 0 0 1 0
107 Michał Krokosz (MUKS Naprzód) 12 9 1 8 0 0 0 2 0 0
108 Tomasz Wcisło (KH Polonia) 19 8 7 1 10 3 0 0 0 0
109 Szymon Mularczyk (KH Polonia) 6 8 6 2 2 3 1 0 0 0
110 Filip Sienkiewicz (UKS Niedźwiadki) 9 8 5 3 6 1 0 1 0 0
111 Dominik Nahunko (UKS Zagłębie) 3 8 5 3 2 0 0 0 0 0
112 Piotr Naparło (MKS Sokoły) 6 8 4 4 6 1 0 0 1 0
113 Jauhienij Stryżanok (ŁKH Łódź) 16 8 3 5 2 1 0 0 0 0
114 Nikita Tietierin (UKS Zagłębie) 15 8 3 5 0 0 0 0 0 0
115 Bartosz Florczak (UKS Niedźwiadki) 12 8 3 5 4 2 0 0 0 0
116 Gilbert Leśniak (GKS Stoczniowiec) 21 8 3 5 12 1 0 2 0 0
117 Olaf Bizacki (MOSM Tychy) 7 8 3 5 6 2 0 2 0 0
118 Denis Schupp (KH Polonia) 17 8 1 7 18 1 0 3 1 0
119 Bartosz Miłek (MUKS Naprzód) 13 7 6 1 8 2 1 0 0 0
120 Arkadiusz Witczak (ŁKH Łódź) 20 7 6 1 10 1 1 0 0 0
121 Mateusz Gościński (MOSM Tychy) 3 7 5 2 0 0 0 0 0 0
122 Arciom Żurauski (GKS Stoczniowiec) 21 7 3 4 32 1 0 2 0 0
123 Bartosz Schmidt (MUKS Naprzód) 11 7 3 4 10 1 0 2 1 0
124 Jakub Rafiński (MKS Sokoły) 11 7 3 4 58 2 0 0 0 0
125 Jakub Żurawski (MMKS Podhale) 16 7 3 4 30 1 1 2 0 0
126 Patryk Pachut (MOSM Tychy) 17 7 2 5 20 0 0 0 0 0
127 Pawło Sołowej (MKS Cracovia) 22 7 1 6 20 0 0 1 1 0
128 Witalij Kwas (MUKS Naprzód) 20 7 1 6 4 0 0 3 0 0
129 Mykoła Onyszczenko (UKH Unia/MUKS Naprzód) 16 7 0 7 18 0 0 2 0 0
130 Kacper Fruczek (GKS Stoczniowiec) 21 6 5 1 2 1 0 0 0 0
131 Daniel Szymik (KH Polonia) 18 6 4 2 28 1 0 0 0 0
132 Patryk Janiszewski (ŁKH Łódź) 17 6 4 2 2 1 1 0 0 0
133 Martin Kalus (JKH GKS II) 12 6 4 2 52 1 0 1 0 0
134 Marcel Sawicki (SMS Toruń/MKS Sokoły) 24 6 3 3 26 0 0 2 0 0
135 Kamil Daniliszyn (UKH Unia) 20 6 3 3 6 0 0 1 0 0
136 Sebastian Brynkus (MKS Cracovia) 3 6 3 3 0 0 0 0 0 0
137 Arkadiusz Guzik (UKH Unia) 19 6 3 3 6 0 0 1 0 0
138 Piotr Ciechanowski (ŁKH Łódź) 5 6 2 4 2 1 0 2 0 0
139 Michał Zając (KH Polonia) 9 6 2 4 12 2 0 1 0 0
140 Paweł Goździewicz (UKS Zagłębie) 12 6 2 4 6 0 1 3 0 0
141 Szymon Huchel (MUKS Naprzód) 20 6 2 4 26 2 0 1 0 0
142 Natalian Dobrzeniecki (SMS Toruń/MKS Sokoły) 23 6 2 4 4 1 0 1 0 0
143 Franciszek Polak (ŁKH Łódź) 21 6 2 4 8 0 0 1 0 0
144 Bartosz Suski (MKS Sokoły) 8 6 2 4 12 0 0 1 0 0
145 Bohdan Procenko (MKS Cracovia) 22 6 1 5 26 1 0 1 0 0
146 Mateusz Kafel (UKS Zagłębie) 15 6 1 5 2 1 0 1 1 0
147 Adrian Frankiewicz (UKS Niedźwiadki) 13 5 5 0 12 0 0 0 0 0
148 Łukasz Niedźwiedź (MUKS Naprzód) 15 5 4 1 2 1 0 0 0 0
149 Armen Khoperia (UKS Zagłębie) 15 5 4 1 0 2 0 0 0 0
150 Patryk Kula (MOSM Tychy) 22 5 4 1 10 1 0 1 0 0
151 Krzysztof Jarczyk (MMKS Podhale) 21 5 4 1 6 1 0 0 0 0
152 Mateusz Krok (MOSM Tychy) 17 5 4 1 2 0 0 1 0 0
153 Maksim Puzakow (UKS Zagłębie) 15 5 4 1 12 0 0 0 0 0
154 Kirył Jastrabau (MKS Cracovia) 6 5 4 1 2 0 0 0 0 0
155 Patryk Pelaczyk (JKH GKS II) 5 5 3 2 0 1 0 2 0 0
156 Jakub Jaworski (MKS Sokoły) 2 5 3 2 0 0 1 0 1 0
157 Albert Tumulik (UKH Unia) 16 5 3 2 16 3 0 1 0 0
158 Kamil Olearczyk (UKS Niedźwiadki) 4 5 3 2 0 0 1 0 0 0
159 Szymon Brzozowski (MKS Cracovia) 20 5 3 2 8 1 0 0 0 0
160 Krystian Wikar (MMKS Podhale) 20 5 2 3 41 1 0 2 0 0
161 Marlon Wróbel (MKS Cracovia) 19 5 2 3 6 0 0 0 0 0
162 Patryk Pohl (MUKS Naprzód) 16 5 2 3 4 1 0 1 1 0
163 Sebastian Iwaniak (UKH Unia) 11 5 2 3 4 1 0 0 0 0
164 Václav Říha (ŁKH Łódź) 14 5 2 3 57 1 0 0 2 0
165 Igor Bohuszko (MKS Sokoły) 20 5 2 3 2 0 0 0 0 0
166 Grzegorz Radzieńciak (JKH GKS II) 4 5 2 3 4 1 0 1 0 0
167 Wiktor Stacherski (MUKS Naprzód) 16 5 2 3 14 0 0 1 1 0
168 Marcin Kułak (ŁKH Łódź) 21 5 1 4 16 0 0 0 0 0
169 Uładzisłau Kandratsenka (UKH Unia) 15 5 1 4 2 0 0 1 0 0
170 Kacper Worwa (MMKS Podhale) 21 5 1 4 24 0 0 1 0 0
171 Bartosz Zając (KH Polonia) 20 5 1 4 6 0 0 1 0 0
172 Szymon Kucharski (MOSM Tychy) 22 5 1 4 0 0 0 0 0 0
173 Marek Strzyżowski (UKS Niedźwiadki) 2 5 0 5 2 0 0 0 0 0
174 Maciej Maciaszek (MMKS Podhale) 21 4 4 0 4 2 0 0 0 0
175 Szymon Zabawski (UKH Unia) 17 4 3 1 2 1 0 0 0 0
176 Artiom Sadrietdinow (MKS Sokoły) 1 4 3 1 0 1 0 0 0 0
177 Dmytro Demjaniuk (UKS Zagłębie) 2 4 3 1 0 2 0 0 0 0
178 Jakub Kurandy (UKH Unia) 17 4 2 2 12 0 0 1 0 0
179 Jan Biernat (UKH Unia) 18 4 2 2 8 0 0 1 0 0
180 Michał Nowak (UKS Zagłębie/MUKS Naprzód) 16 4 2 2 20 2 0 0 0 0
181 Marek Kosakowski (MUKS Naprzód) 2 4 2 2 2 0 1 2 0 0
182 Arsienij Żurauski (GKS Stoczniowiec) 20 4 2 2 16 1 0 0 0 0
183 Piotr Kot (UKH Unia) 18 4 2 2 47 1 0 0 0 0
184 Eryk Schafer (SMS Toruń/MKS Sokoły) 17 4 2 2 10 1 0 0 0 0
185 Przemysław Ludwiczak (JKH GKS II) 3 4 2 2 0 0 1 1 0 0
186 Szymon Kiełbicki (MKS Cracovia) 20 4 2 2 2 0 0 0 0 0
187 Jahor Kazakiewicz (JKH GKS II) 21 4 2 2 10 0 0 0 0 0
188 Filip Ananiew (GKS Stoczniowiec) 13 4 1 3 4 0 0 0 0 0
189 Kamil Sikora (UKS Zagłębie) 4 4 1 3 2 0 0 0 0 0
190 Patryk Gosztyła (MKS Cracovia) 15 4 1 3 24 0 0 0 0 0
191 Jakub Krzak (UKH Unia) 9 4 1 3 10 0 0 1 0 0
192 Marcin Biały (UKS Niedźwiadki) 3 4 1 3 0 0 0 0 1 0
193 Nikita Kozłow (UKS Zagłębie) 19 4 1 3 8 0 0 0 0 0
194 Adrian Zawalski (MOSM Tychy) 19 4 1 3 31 0 0 0 0 0
195 Klaudiusz Cuber (KH Polonia) 11 4 1 3 12 1 0 2 0 0
196 Szymon Niedlich (MKS Sokoły) 6 4 1 3 8 0 0 3 0 0
197 Juryj Ziankou (ŁKH Łódź) 12 4 1 3 4 0 0 1 0 0
198 Karol Baran (UKS Zagłębie) 8 3 2 1 4 1 0 0 0 0
199 Dominik Lichota (UKH Unia) 16 3 2 1 76 2 0 0 0 0
200 Szymon Maćkowski (SMS Toruń/MKS Sokoły) 9 3 2 1 0 1 0 0 0 0
201 Błażej Plewa (MMKS Podhale) 14 3 2 1 12 0 0 0 0 0
202 Maciej Fabiańczyk (MUKS Naprzód) 20 3 2 1 10 0 0 0 0 0
203 Jakub Najsarek (UKS Niedźwiadki) 21 3 2 1 12 0 1 0 0 0
204 Filip Dworzak (UKH Unia) 18 3 2 1 47 1 0 0 0 0
205 Szymon Siuty (MMKS Podhale) 16 3 2 1 0 1 0 0 0 0
206 Adam Machura (UKS Zagłębie) 8 3 1 2 4 0 0 0 0 0
207 Mateusz Dworaźny (KH Polonia) 11 3 1 2 18 1 0 1 0 0
208 Igor Sarna (MUKS Naprzód) 2 3 1 2 4 0 0 0 0 0
209 Mateusz Zieliński (MKS Sokoły) 2 3 1 2 0 0 0 1 1 0
210 Kamil Kalinowski (MKS Cracovia) 2 3 1 2 2 0 0 0 0 0
211 Kacper Król (MUKS Naprzód) 20 3 1 2 6 0 0 0 0 0
212 Kacper Zachradnik (MKS Cracovia) 11 3 1 2 18 0 0 0 0 0
213 Patryk Danel (MMKS Podhale) 21 3 1 2 24 0 0 0 0 0
214 Paweł Pluciński (GKS Stoczniowiec) 20 3 1 2 2 0 0 0 0 0
215 Filip Garsztka (JKH GKS II) 18 3 1 2 35 0 0 0 1 0
216 Jan Łapczyński (MKS Sokoły) 13 3 1 2 26 0 0 1 0 0
217 Szymon Wólczyński (SMS Toruń/MKS Sokoły) 18 3 1 2 0 0 0 0 0 0
218 Łukasz Korzestański (MKS Sokoły) 3 3 0 3 2 0 0 2 0 0
219 Michał Żak (MOSM Tychy) 5 3 0 3 2 0 0 0 1 0
220 Mateusz Wilusz (UKS Niedźwiadki) 3 3 0 3 10 0 0 2 0 0
221 Aleksander Noworyta (UKH Unia) 19 3 0 3 42 0 0 0 0 0
222 Aleksander Bodora (MUKS Naprzód) 1 3 0 3 0 0 0 1 1 0
223 Adam Faska (KH Polonia) 21 3 0 3 2 0 0 0 0 0
224 Damian Tyczyński (UKS Zagłębie) 2 3 0 3 0 0 0 1 0 0
225 Wiktor Skrzek (MKS Cracovia) 14 2 2 0 12 0 1 0 0 0
226 Adam Jaskólski (UKS Zagłębie) 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
227 Sebastian Makaj (MOSM Tychy) 20 2 2 0 0 0 0 0 0 0
228 Nikita Szatiłow (MKS Cracovia) 4 2 2 0 0 0 0 0 0 0
229 Maksim Citok (MUKS Naprzód) 1 2 2 0 0 0 1 0 0 0
230 Dominik Kasprzyk (UKS Zagłębie) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 0
231 Alaksiej Maskaliou (ŁKH Łódź) 10 2 1 1 31 0 0 0 0 0
232 Michał Ciepłucha (ŁKH Łódź) 5 2 1 1 18 1 0 0 0 0
233 Uładzisłau Jankouski (MOSM Tychy) 2 2 1 1 6 1 0 0 0 0
234 Igor Kowolik (MUKS Naprzód) 19 2 1 1 40 0 0 0 0 0
235 Łukasz Łyko (UKS Niedźwiadki) 7 2 1 1 2 0 0 1 0 0
236 Szymon Skrodziuk (MUKS Naprzód) 1 2 1 1 0 0 1 0 1 0
237 Marcin Kuzak (MKS Cracovia) 7 2 1 1 0 0 0 0 0 0
238 Kacper Opiłka (UKS Zagłębie) 5 2 1 1 0 0 1 0 0 0
239 Arkadiusz Arbart (MKS Sokoły) 16 2 1 1 14 0 1 0 0 0
240 Bartosz Kowalski (ŁKH Łódź) 18 2 1 1 8 0 0 0 0 0
241 Michał Działo (UKS Zagłębie) 1 2 1 1 2 0 0 0 0 0
242 Nikita Ustynow (KH Polonia) 19 2 1 1 22 0 0 0 0 0
243 Adam Wywiał (JKH GKS II) 21 2 1 1 30 0 0 0 0 0
244 Wiktor Zadęcki (UKS Zagłębie) 6 2 1 1 0 0 0 0 0 0
245 Andrej Samsonowicz (GKS Stoczniowiec) 20 2 1 1 8 0 0 0 0 0
246 Konrad Lacheta (UKH Unia) 3 2 1 1 26 1 0 1 0 0
247 Wiktor Brzozowski (MKS Cracovia) 3 2 1 1 4 1 0 0 0 0
248 Hubert Demkowicz (UKS Niedźwiadki) 3 2 1 1 0 1 0 0 0 0
249 Dawid Wróblewski (JKH GKS II) 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0
250 Łukasz Kapusta (JKH GKS II) 7 2 1 1 4 0 0 0 0 0
251 Jakub Szypliński (SMS Toruń/MKS Sokoły) 12 2 0 2 10 0 0 1 0 0
252 Mateusz Rogos (UKS Niedźwiadki) 14 2 0 2 2 0 0 0 0 0
253 Dominik Jarosz (JKH GKS II) 1 2 0 2 0 0 0 0 0 0
254 Jakub Kapusta (MOSM Tychy) 20 2 0 2 33 0 0 0 1 0
255 Wiktor Wenz (GKS Stoczniowiec) 20 2 0 2 4 0 0 0 0 0
256 Marcel Hyla (UKS Zagłębie) 7 2 0 2 2 0 0 0 0 0
257 Oskar Hadowski (GKS Stoczniowiec) 18 2 0 2 2 0 0 0 0 0
258 Kacper Kulpecki (MOSM Tychy) 22 2 0 2 6 0 0 0 0 0
259 Wojciech Kozioł (MKS Cracovia) 14 2 0 2 2 0 0 0 0 0
260 Radosław Sawicki (JKH GKS II) 1 2 0 2 0 0 0 1 0 0
261 Olaf Surma (MKS Cracovia) 20 2 0 2 4 0 0 0 0 0
262 Krystian Kopiec (UKS Niedźwiadki) 10 2 0 2 2 0 0 1 0 0
263 Marcin Kawka (KH Polonia) 9 2 0 2 8 0 0 2 0 0
264 Radosław Krzymowski (MKS Sokoły) 15 1 1 0 0 0 0 0 0 0
265 Kacper Mużelak (MOSM Tychy) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
266 Mikołaj Ongirski (MKS Sokoły) 9 1 1 0 0 1 0 0 0 0
267 Maciej Balcerek (JKH GKS II) 3 1 1 0 8 1 0 0 0 0
268 Wiktor Dziubanda (MOSM Tychy) 14 1 1 0 0 0 0 0 0 0
269 Daniel Pierzchała (MMKS Podhale) 17 1 1 0 38 0 0 0 0 0
270 Szymon Gurzyński (KH Polonia) 3 1 1 0 2 0 0 0 0 0
271 Michał Bernacki (UKS Zagłębie) 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
272 Adrian Chabior II (UKS Zagłębie) 5 1 1 0 2 0 0 0 0 0
273 Sergiusz Wujek (ŁKH Łódź) 4 1 1 0 4 0 0 0 0 0
274 Bartosz Kosmęda (MUKS Naprzód) 8 1 1 0 2 0 0 0 0 0
275 Karol Zberek (SMS Toruń) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
276 Patryk Matusik (JKH GKS II) 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0
277 Mateusz Gołębiewski (MKS Sokoły) 11 1 1 0 2 0 0 0 0 0
278 Adam Kołodziej (UKS Zagłębie) 7 1 1 0 4 0 0 0 0 0
279 Patryk Olszewski (ŁKH Łódź) 14 1 1 0 4 0 0 0 0 0
280 Karol Moś (MUKS Naprzód) 3 1 1 0 4 1 0 0 0 0
281 Radosław Orzechowski (UKS Niedźwiadki) 12 1 1 0 2 1 0 0 0 0
282 Marcel Oracz (ŁKH Łódź) 5 1 1 0 4 0 0 0 0 0
283 Wołodymyr Bajsarowycz (ŁKH Łódź) 20 1 1 0 18 0 0 0 0 0
284 Patryk Napiórkowski (SMS Toruń) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
285 Bogusław Rąpała (UKS Niedźwiadki) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
286 Marek Syniawa (ŁKH Łódź) 7 1 1 0 4 0 0 0 0 0
287 Jan Stępień (KH Polonia) 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0
288 Karol Wąsiński (MUKS Naprzód) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
289 Adam Wytrykus (UKH Unia) 17 1 0 1 48 0 0 0 0 0
290 Jakub Małecki (SMS Toruń/MKS Sokoły) 5 1 0 1 4 0 0 0 0 0
291 Daniel Nykaza (MMKS Podhale) 20 1 0 1 14 0 0 1 0 0
292 Konrad Kańczewski (MKS Sokoły) 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0
293 Adrian Borowicz (ŁKH Łódź) 7 1 0 1 10 0 0 0 0 0
294 Paweł Wybiral (KH Polonia) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 0
295 Oliwier Kurnicki (SMS Toruń/MKS Sokoły) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
296 Gabriel Ostafiński (UKS Niedźwiadki) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
297 Mateusz Koczera (UKS Niedźwiadki) 8 1 0 1 0 0 0 0 0 0
298 Mateusz Adamus (MUKS Naprzód) 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0
299 Wojciech Zając (JKH GKS II) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
300 Bartosz Dąbkowski (MKS Cracovia) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
301 Benedykt Bieniek (MKS Cracovia) 20 1 0 1 2 0 0 0 0 0
302 Maciej Fojcik (JKH GKS II) 17 1 0 1 0 0 0 0 0 0
303 Kacper Malasiński (MMKS Podhale) 2 1 0 1 2 0 0 1 0 0
304 Dawid Kubiszewski (MUKS Naprzód) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 0
305 Nikita Łaptinow (ŁKH Łódź) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
306 Jan Sokół (MMKS Podhale) 21 1 0 1 6 0 0 0 0 0
307 Adam Laskowski (GKS Stoczniowiec) 10 1 0 1 4 0 0 0 0 0
308 Mateusz Błotnicki (MKS Sokoły) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
309 Dominik Rudek (UKH Unia) 9 1 0 1 2 0 0 0 0 0
310 Miłosz Noworyta (UKH Unia) 2 1 0 1 0 0 0 0 1 0
311 Radosław Kusideł (ŁKH Łódź) 19 1 0 1 28 0 0 0 0 0
312 Michał Jaracz (MKS Cracovia) 14 1 0 1 4 0 0 1 0 0
313 Marcin Płachetka (JKH GKS II) 6 1 0 1 6 0 0 0 0 0
314 Dawid Musioł (MKS Cracovia) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
315 Paweł Banachewicz (MOSM Tychy) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
316 Marcin Hornik (UKH Unia) 14 1 0 1 0 0 0 0 0 0
317 Oskar Borowiak (JKH GKS II) 21 0 0 0 2 0 0 0 0 0
318 Jakub Trzebunia (MMKS Podhale) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
319 Jakub Nowotarski (UKH Unia) 5 0 0 0 6 0 0 0 0 0
320 Antoni Matuszewski (ŁKH Łódź) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
321 Marcin Sieczkowski (UKS Niedźwiadki) 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0
322 Arkadiusz Karasiński (ŁKH Łódź) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
323 Rotislav Olkhovskii (MKS Sokoły) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
324 Michał Kwak (MMKS Podhale/UKH Unia) 11 0 0 0 14 0 0 0 0 0
325 Adrian Orlik (KH Polonia) 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0
326 Tadeusz Słowakiewicz (MMKS Podhale) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
327 Maksim Hołowczanski (GKS Stoczniowiec) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
328 Konrad Tomaszewski (UKS Zagłębie) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0
329 Mateusz Golik (MKS Sokoły) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
330 Andrzej Stojek (UKS Zagłębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
331 Adrian Gajor (MKS Cracovia) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
332 Dominik Szlembarski (MMKS Podhale) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
333 Adrian Drustinac (ŁKH Łódź) 18 0 0 0 8 0 0 0 0 0
334 Daniel Węgrzynowski (ŁKH Łódź) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
335 Mateusz Kamiński (ŁKH Łódź) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
336 Kamil Wiwatowski (MKS Sokoły) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
337 Patryk Niemczyk (UKS Niedźwiadki) 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
338 Adam Kowalski (MKS Sokoły) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
339 Mikita Jakubczik (MKS Cracovia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
340 Kacper Rabęda (UKH Unia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
341 Mikołaj Kociszewski (KH Polonia) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
342 Jakub Darol (ŁKH Łódź) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
343 Artur Ptaszkin (UKH Unia) 16 0 0 0 6 0 0 0 0 0
344 Piotr Figas (MMKS Podhale) 10 0 0 0 4 0 0 0 0 0
345 Maksim Buńko (JKH GKS II) 20 0 0 0 29 0 0 0 0 0
346 Oskar Langner (MOSM Tychy) 8 0 0 0 14 0 0 0 0 0
347 Bartosz Stępień (KH Polonia) 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0
348 Paweł Pełzowski (ŁKH Łódź) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
349 Jakub Sojka (KH Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
350 Danyło Boboszko (GKS Stoczniowiec) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
351 Marcin Sułek (ŁKH Łódź) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
352 Maksymilian Sanocz (UKS Niedźwiadki) 6 0 0 0 6 0 0 0 0 0
353 Wiktor Trzebiatowski (GKS Stoczniowiec) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Michał Wiwatowski (SMS Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
355 Iwan Cyran (ŁKH Łódź) 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
356 Kamil Świerczewski (ŁKH Łódź) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
357 Paweł Stopczyk (ŁKH Łódź) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
358 Adrian Hanzel (MOSM Tychy) 16 0 0 0 16 0 0 0 0 0
359 Mateusz Milewski (KH Polonia) 6 0 0 0 6 0 0 0 0 0
360 Dawid Żółkiewicz (UKS Niedźwiadki) 8 0 0 0 4 0 0 0 0 0
361 Gavin Brackman (UKS Niedźwiadki) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
362 Piotr Matuszewski (ŁKH Łódź) 21 0 0 0 14 0 0 0 0 0
363 Paweł Klimanek (KH Polonia) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
364 Maksymilian Lewandowski (MKS Sokoły) 7 0 0 0 2 0 0 0 0 0
365 Mikołaj Kania (MUKS Naprzód) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
366 Mateusz Malinowski II (MOSM Tychy) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
367 Arkadiusz Kobyliński (ŁKH Łódź) 9 0 0 0 8 0 0 0 0 0
368 Oskar Krawczyk (KH Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
369 Kacper Kapłon (MUKS Naprzód) 3 0 0 0 6 0 0 0 0 0
370 Oskar Kuczek (MKS Cracovia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
371 Jakub Ziółkowski (KH Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
372 Jan Kowalski (ŁKH Łódź) 12 0 0 0 8 0 0 0 0 0
373 Damian Rabenda (UKS Zagłębie) 5 0 0 0 14 0 0 0 0 0
374 Łukasz Korzyniewski (MKS Sokoły) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
375 Łukasz Kamiński (MKS Cracovia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
376 Bartłomiej Stępień (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
377 Wojciech Gorzycki (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
378 Remigiusz Gazda (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
379 Maciej Gągol (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
380 Oskar Jaśkiewicz (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
381 Wojciech Koczy (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
382 Tomasz Iwanow (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Patryk Krężołek (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
384 Michał Rybak (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
385 Adrian Jaworski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
386 Kamil Paszek (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Maksim Kondraszow (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
388 Oskar Zamarlik (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
389 Kamil Zalewski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
390 Daniel Malczewski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
391 Paweł Firszt (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
392 Przemysław Bagiński (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
393 Marcin Mazurczyk (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
394 Beniamin Tabaka (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
395 Anton Milinkiewicz (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
396 Julian Witkowski () 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
397 Tomasz Kozendra (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
398 Kacper Łukawski (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
399 Jan Kupka (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
400 Jakub Budziński (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Bartosz Rawa (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
402 Maciej Rutkowski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
403 Tycjan Zieliński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
404 Kamil Kapustka (JKH GKS II) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
405 Bartłomiej Spyrka (JKH GKS II) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
406 Aleksander Łąpieś (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
407 Dominik Jonas (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
408 Łukasz Długopolski (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V