Hokej.Net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Krzysztof Bryk (JKH GKS II) 12 29 12 17 8 2 1 8 2 0
2 Mariusz Piotrowski (UKS Zagłębie) 12 27 14 13 4 3 0 3 0 0
3 Kacper Gruźla (MOSM Tychy) 12 27 14 13 4 3 3 4 0 0
4 Wasilij Jerasow (UKS Zagłębie) 11 26 15 11 8 0 1 2 0 0
5 Andrej Dubinin (UKS Zagłębie) 11 24 10 14 6 1 0 2 1 0
6 Mateusz Ubowski (MOSM Tychy) 12 24 6 18 8 2 0 7 2 0
7 Arciom Siańkiewicz (JKH GKS II) 12 23 14 9 6 2 1 2 0 0
8 Sebastian Wicher (KH Polonia) 11 19 16 3 6 3 2 1 0 0
9 Piotr Bajon (KH Polonia) 12 19 6 13 2 2 0 7 0 0
10 Jakub Blanik (UKS Zagłębie) 10 19 6 13 10 0 0 3 0 0
11 Igor Augustyniak (MKS Cracovia) 10 18 14 4 8 1 1 1 1 0
12 Artur Siańkiewicz (JKH GKS II) 12 18 7 11 10 1 0 0 0 0
13 Patryk Jarosz (UKS Zagłębie) 10 17 6 11 4 4 0 1 0 0
14 Tymoteusz Lewy (ŁKH Łódź) 11 16 12 4 10 3 0 1 0 0
15 Kordian Chorążyczewski (JKH GKS II) 10 16 7 9 6 2 0 4 1 0
16 Maciej Witan (UKS Niedźwiadki) 5 15 6 9 6 1 0 2 0 0
17 Mateusz Strużyk (GKS Stoczniowiec) 10 15 6 9 6 3 0 3 1 0
18 Konrad Filipek (UKS Niedźwiadki) 5 14 7 7 32 0 0 3 0 0
19 Kacper Niedźwiecki (GKS Stoczniowiec) 12 14 7 7 24 1 1 1 0 0
20 Krystian Mocarski (GKS Stoczniowiec) 8 14 6 8 12 1 0 1 1 0
21 Kamil Misterkiewicz (JKH GKS II) 10 14 6 8 16 1 1 4 0 0
22 Mateusz Sak (UKS Zagłębie) 12 14 3 11 8 1 0 1 0 0
23 Bartosz Wołoszyk (GKS Stoczniowiec) 12 13 9 4 10 1 1 0 0 0
24 Kamil Świerski (JKH GKS II) 6 13 8 5 20 3 1 2 1 0
25 Jakub Wenker (SMS Toruń) 11 13 5 8 6 2 0 2 0 0
26 Kamil Kącki (JKH GKS II) 9 13 4 9 6 2 0 1 1 0
27 Dmytro Szczerbakow (GKS Stoczniowiec) 6 12 2 10 4 0 0 4 0 0
28 Filip Mazurkiewicz (MKS Sokoły) 7 11 7 4 4 1 1 0 0 0
29 Maciej Rybak (MUKS Naprzód) 7 11 7 4 8 2 1 1 0 0
30 Daniel Hołdowicz (MOSM Tychy) 10 11 7 4 2 3 0 1 0 0
31 Aleksander Gniewek (UKS Zagłębie) 12 11 3 8 12 0 0 1 1 0
32 Łukasz Dybaś (KH Polonia) 6 10 9 1 29 3 0 0 0 0
33 Dzmitryj Bandarenka (GKS Stoczniowiec) 12 10 7 3 6 0 0 0 0 0
34 Radosław Krztoń (MKS Cracovia) 12 10 6 4 12 1 1 1 0 0
35 Marcin Wróbel (MUKS Naprzód) 7 10 5 5 20 1 0 2 1 0
36 Mateusz Bezwiński (MKS Cracovia) 6 10 5 5 6 0 1 0 2 0
37 Dawid Krynicki (MKS Cracovia) 9 10 5 5 31 0 1 0 0 0
38 Damian Ginda (UKS Niedźwiadki) 6 10 3 7 14 0 0 1 0 0
39 Oliwier Kasperek (MOSM Tychy) 12 10 3 7 10 0 0 3 0 0
40 Kamil Wróbel (JKH GKS II) 3 10 2 8 14 0 1 4 1 0
41 Tomasz Kulas (JKH GKS II) 4 10 2 8 2 1 1 5 0 0
42 Jan Krzyżek (MOSM Tychy) 6 9 6 3 4 1 0 1 0 0
43 Oliwier Ksiondz (MUKS Naprzód) 11 9 5 4 10 1 0 1 0 0
44 Krystian Sosnowski (UKH Unia) 11 9 4 5 8 2 1 2 0 0
45 Jakub Szubert (JKH GKS II) 11 9 2 7 12 1 0 3 0 0
46 Łukasz Rutkowski (UKS Zagłębie) 6 9 1 8 2 0 0 0 0 0
47 Filip Sienkiewicz (UKS Niedźwiadki) 9 8 5 3 6 1 0 1 0 0
48 Dominik Nahunko (UKS Zagłębie) 2 8 5 3 0 0 0 0 0 0
49 Marcin Dulęba (UKS Niedźwiadki) 9 8 5 3 6 1 0 0 0 0
50 Szymon Łabinowicz (GKS Stoczniowiec) 12 8 5 3 6 2 0 2 0 0
51 Michaił Sabirau (MKS Sokoły) 8 8 5 3 33 0 0 0 0 0
52 Piotr Naparło (MKS Sokoły) 5 8 4 4 6 1 0 0 1 0
53 Jakub Malasiński (MMKS Podhale) 10 8 4 4 10 2 0 2 0 0
54 Jaromir Šusterovas (UKS Zagłębie) 8 8 4 4 16 0 0 0 0 0
55 Olaf Bizacki (MOSM Tychy) 7 8 3 5 6 2 0 2 0 0
56 Kamil Wątor (UKH Unia) 10 8 3 5 10 1 1 3 1 0
57 Dominik Olszewski (MKS Sokoły) 4 8 3 5 4 0 1 0 0 0
58 Michał Sadowski (SMS Toruń) 11 8 2 6 6 1 0 1 0 0
59 Timofiej Szyrkow (MKS Sokoły) 10 8 2 6 0 1 0 2 0 0
60 Mateusz Kubiak (ŁKH Łódź) 7 8 2 6 14 0 0 1 1 0
61 Jakub Wala (GKS Stoczniowiec) 12 8 1 7 12 1 0 4 0 0
62 Oskar Bajwenko (SMS Toruń) 10 7 7 0 30 1 0 0 0 0
63 Igor Smal (GKS Stoczniowiec) 4 7 5 2 2 1 2 0 0 0
64 Michał Proczek (SMS Toruń/MKS Sokoły) 12 7 3 4 6 0 0 4 0 0
65 Bartosz Liśkiewicz (GKS Stoczniowiec) 5 7 3 4 0 1 0 0 0 0
66 Adam Kot (UKH Unia) 9 7 3 4 10 0 0 3 0 0
67 Szymon Fus (UKS Niedźwiadki) 7 7 2 5 18 0 0 0 1 0
68 Mikołaj Krasakiewicz (GKS Stoczniowiec) 11 7 2 5 10 0 0 2 0 0
69 Szymon Dobosz (UKS Niedźwiadki) 2 7 2 5 2 0 0 1 0 0
70 Tobiasz Kapica (MMKS Podhale) 10 7 2 5 0 1 0 2 0 0
71 Jauhienij Stryżanok (ŁKH Łódź) 6 7 2 5 2 0 0 0 0 0
72 Adam Borowiak (JKH GKS II) 12 7 2 5 4 2 0 0 0 0
73 Dawid Zawiła (JKH GKS II) 9 7 1 6 16 1 0 1 0 0
74 Szymon Wojtarowicz (UKH Unia) 11 6 6 0 16 1 1 0 0 0
75 Wiktor Urbański (MKS Sokoły) 7 6 4 2 12 1 0 0 0 0
76 Konrad Piskalski (SMS Toruń) 11 6 4 2 4 1 0 0 0 0
77 Jakub Szałajko (SMS Toruń) 11 6 4 2 14 1 1 2 0 0
78 Szymon Petelicki (KH Polonia) 11 6 3 3 16 0 0 1 0 0
79 Oskar Bąk (SMS Toruń) 11 6 3 3 6 2 0 1 0 0
80 Mateusz Filipowicz (UKH Unia) 11 6 2 4 20 0 0 0 0 0
81 Maksym Ustynow (KH Polonia) 12 6 2 4 8 0 0 0 0 0
82 Dienis Salnikow (ŁKH Łódź) 9 6 2 4 8 1 0 1 0 0
83 Szymon Luszniak (UKS Zagłębie) 11 6 2 4 20 1 0 1 0 0
84 Jakub Rafiński (MKS Sokoły) 8 6 2 4 52 1 0 0 0 0
85 Piotr Ciechanowski (ŁKH Łódź) 5 6 2 4 2 1 0 2 0 0
86 Gilbert Leśniak (GKS Stoczniowiec) 12 6 2 4 4 1 0 1 0 0
87 Denis Schupp (KH Polonia) 11 6 1 5 14 1 0 3 1 0
88 Rafał Porosło (MKS Cracovia) 12 6 1 5 16 0 0 4 0 0
89 Mykoła Onyszczenko (UKH Unia/MUKS Naprzód) 11 6 0 6 14 0 0 2 0 0
90 Adrian Frankiewicz (UKS Niedźwiadki) 9 5 5 0 12 0 0 0 0 0
91 Bartosz Miłek (MUKS Naprzód) 8 5 5 0 2 2 1 0 0 0
92 Szymon Mularczyk (KH Polonia) 4 5 4 1 2 2 1 0 0 0
93 Armen Khoperia (UKS Zagłębie) 11 5 4 1 0 2 0 0 0 0
94 Patryk Pelaczyk (JKH GKS II) 3 5 3 2 0 1 0 2 0 0
95 Jakub Gawlik (MKS Cracovia) 12 5 3 2 12 1 0 1 0 0
96 Jakub Jaworski (MKS Sokoły) 2 5 3 2 0 0 1 0 1 0
97 Jakub Żurawski (MMKS Podhale) 10 5 2 3 24 1 0 2 0 0
98 Franciszek Polak (ŁKH Łódź) 11 5 2 3 2 0 0 1 0 0
99 Bartosz Suski (MKS Sokoły) 7 5 2 3 12 0 0 1 0 0
100 Paweł Goździewicz (UKS Zagłębie) 10 5 2 3 4 0 1 2 0 0
101 Tymoteusz Glazer (UKS Niedźwiadki) 5 5 1 4 4 1 0 0 0 0
102 Bartosz Schmidt (MUKS Naprzód) 6 5 1 4 8 0 0 2 1 0
103 Pawło Sołowej (MKS Cracovia) 12 5 1 4 10 0 0 1 1 0
104 Marek Strzyżowski (UKS Niedźwiadki) 1 5 0 5 2 0 0 0 0 0
105 Patryk Rutkowski (SMS Toruń/MKS Sokoły) 12 5 0 5 12 0 0 1 0 0
106 Adrian Duszak (UKS Zagłębie) 8 5 0 5 10 0 0 3 0 0
107 Witalij Kwas (MUKS Naprzód) 11 5 0 5 2 0 0 2 0 0
108 Arkadiusz Witczak (ŁKH Łódź) 10 4 4 0 4 1 1 0 0 0
109 Daniel Drąg (SMS Toruń) 11 4 4 0 4 1 0 0 0 0
110 Artiom Sadrietdinow (MKS Sokoły) 1 4 3 1 0 1 0 0 0 0
111 Władimir Pietrowski (UKS Zagłębie) 10 4 3 1 6 1 0 0 0 0
112 Martin Kalus (JKH GKS II) 5 4 3 1 18 1 0 1 0 0
113 Kacper Kamieniecki (MMKS Podhale) 5 4 3 1 2 1 1 1 0 0
114 Kamil Daniliszyn (UKH Unia) 11 4 2 2 4 0 0 1 0 0
115 Michał Nowak (MUKS Naprzód) 11 4 2 2 14 2 0 0 0 0
116 Wołodymyr Stanko (UKS Niedźwiadki) 9 4 2 2 10 0 0 1 0 0
117 Michał Naróg (GKS Stoczniowiec) 6 4 2 2 4 0 0 1 0 0
118 Przemysław Ludwiczak (JKH GKS II) 3 4 2 2 0 0 1 1 0 0
119 Jakub Mularczyk (SMS Toruń/MKS Sokoły) 14 4 2 2 10 0 0 0 0 0
120 Michał Krokosz (MUKS Naprzód) 4 4 1 3 0 0 0 1 0 0
121 Marlon Wróbel (MKS Cracovia) 11 4 1 3 4 0 0 0 0 0
122 Szymon Kucharski (MOSM Tychy) 12 4 1 3 0 0 0 0 0 0
123 Filip Ananiew (GKS Stoczniowiec) 7 4 1 3 0 0 0 0 0 0
124 Arciom Żurauski (GKS Stoczniowiec) 12 4 1 3 20 1 0 1 0 0
125 Klaudiusz Cuber (KH Polonia) 7 4 1 3 12 1 0 2 0 0
126 Jeremi Lewy (SMS Toruń) 10 4 1 3 28 0 0 1 0 0
127 Jahor Pankrat (UKS Niedźwiadki) 9 4 0 4 30 0 0 0 0 0
128 Bruno Śmieszek (MKS Sokoły) 8 3 3 0 51 0 0 0 0 0
129 Łukasz Niedźwiedź (MUKS Naprzód) 8 3 3 0 0 1 0 0 0 0
130 Michał Domogała (UKS Zagłębie) 9 3 3 0 8 0 0 0 0 0
131 Patryk Kula (MOSM Tychy) 12 3 2 1 0 0 0 1 0 0
132 Oskar Jeziorski (SMS Toruń/MKS Sokoły) 11 3 2 1 6 0 0 0 0 0
133 Patryk Janiszewski (ŁKH Łódź) 7 3 2 1 0 0 1 0 0 0
134 Filip Dworzak (UKH Unia) 8 3 2 1 27 1 0 0 0 0
135 Szymon Maćkowski (SMS Toruń/MKS Sokoły) 9 3 2 1 0 1 0 0 0 0
136 Patryk Pohl (MUKS Naprzód) 10 3 2 1 4 1 0 0 1 0
137 Błażej Salamon (UKS Zagłębie) 1 3 2 1 0 0 0 0 0 0
138 Szymon Siuty (MMKS Podhale) 10 3 2 1 0 1 0 0 0 0
139 Krzysztof Jarczyk (MMKS Podhale) 10 3 2 1 2 1 0 0 0 0
140 Jan Łapczyński (MKS Sokoły) 9 3 1 2 14 0 0 1 0 0
141 Bohdan Procenko (MKS Cracovia) 12 3 1 2 20 1 0 0 0 0
142 Bartosz Florczak (UKS Niedźwiadki) 5 3 1 2 4 1 0 0 0 0
143 Michał Zając (KH Polonia) 4 3 1 2 4 1 0 0 0 0
144 Jahor Kazakiewicz (JKH GKS II) 12 3 1 2 8 0 0 0 0 0
145 Kamil Olearczyk (UKS Niedźwiadki) 2 3 1 2 0 0 0 0 0 0
146 Matyáš Frojda (JKH GKS II) 3 3 1 2 20 1 0 0 1 0
147 Sebastian Iwaniak (UKH Unia) 6 3 1 2 2 0 0 0 0 0
148 Wiktor Stacherski (MUKS Naprzód) 8 3 1 2 6 0 0 0 1 0
149 Kacper Król (MUKS Naprzód) 11 3 1 2 6 0 0 0 0 0
150 Mateusz Zieliński (MKS Sokoły) 2 3 1 2 0 0 0 1 1 0
151 Krystian Wikar (MMKS Podhale) 10 3 1 2 8 0 0 1 0 0
152 Igor Bohuszko (MKS Sokoły) 12 3 1 2 2 0 0 0 0 0
153 Juryj Ziankou (ŁKH Łódź) 6 3 1 2 0 0 0 1 0 0
154 Karol Biłas (UKS Niedźwiadki) 4 3 1 2 2 1 0 1 0 0
155 Marek Kosakowski (MUKS Naprzód) 1 3 1 2 2 0 1 2 0 0
156 Arsienij Żurauski (GKS Stoczniowiec) 11 3 1 2 8 0 0 0 0 0
157 Marcin Kułak (ŁKH Łódź) 11 3 1 2 12 0 0 0 0 0
158 Filip Garsztka (JKH GKS II) 11 3 1 2 27 0 0 0 1 0
159 Natalian Dobrzeniecki (SMS Toruń/MKS Sokoły) 12 3 0 3 2 0 0 1 0 0
160 Mateusz Kafel (UKS Zagłębie) 8 3 0 3 2 0 0 1 0 0
161 Michał Żak (MOSM Tychy) 5 3 0 3 2 0 0 0 1 0
162 Aleksander Bodora (MUKS Naprzód) 1 3 0 3 0 0 0 1 1 0
163 Grzegorz Radzieńciak (JKH GKS II) 1 2 2 0 2 1 0 0 0 0
164 Wiktor Skrzek (MKS Cracovia) 8 2 2 0 8 0 1 0 0 0
165 Jakub Najsarek (UKS Niedźwiadki) 10 2 2 0 6 0 1 0 0 0
166 Kacper Fruczek (GKS Stoczniowiec) 12 2 2 0 2 0 0 0 0 0
167 Arkadiusz Guzik (UKH Unia) 10 2 2 0 4 0 0 0 0 0
168 Albert Tumulik (UKH Unia) 9 2 2 0 12 2 0 0 0 0
169 Adam Jaskólski (UKS Zagłębie) 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
170 Igor Kowolik (MUKS Naprzód) 10 2 1 1 32 0 0 0 0 0
171 Adam Wywiał (JKH GKS II) 12 2 1 1 8 0 0 0 0 0
172 Eryk Schafer (SMS Toruń/MKS Sokoły) 10 2 1 1 8 1 0 0 0 0
173 Wiktor Brzozowski (MKS Cracovia) 3 2 1 1 4 1 0 0 0 0
174 Mateusz Krok (MOSM Tychy) 9 2 1 1 2 0 0 1 0 0
175 Sebastian Brynkus (MKS Cracovia) 1 2 1 1 0 0 0 0 0 0
176 Szymon Brzozowski (MKS Cracovia) 10 2 1 1 4 1 0 0 0 0
177 Wiktor Zadęcki (UKS Zagłębie) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 0
178 Jakub Krzak (UKH Unia) 4 2 1 1 4 0 0 0 0 0
179 Maciej Fabiańczyk (MUKS Naprzód) 11 2 1 1 4 0 0 0 0 0
180 Michał Ciepłucha (ŁKH Łódź) 5 2 1 1 18 1 0 0 0 0
181 Michał Działo (UKS Zagłębie) 1 2 1 1 2 0 0 0 0 0
182 Filip Uherek (MOSM Tychy) 7 2 1 1 8 1 0 1 0 0
183 Tomasz Wcisło (KH Polonia) 10 2 1 1 6 0 0 0 0 0
184 Marcin Kuzak (MKS Cracovia) 7 2 1 1 0 0 0 0 0 0
185 Konrad Lacheta (UKH Unia) 3 2 1 1 26 1 0 1 0 0
186 Nikita Tietierin (UKS Zagłębie) 8 2 1 1 0 0 0 0 0 0
187 Szymon Zabawski (UKH Unia) 7 2 1 1 2 0 0 0 0 0
188 Jan Walczak (SMS Toruń) 10 2 1 1 4 1 0 0 0 0
189 Adrian Prusak (UKH Unia) 2 2 1 1 6 1 0 1 0 0
190 Łukasz Kapusta (JKH GKS II) 5 2 1 1 2 0 0 0 0 0
191 Uładzisłau Jankouski (MOSM Tychy) 2 2 1 1 6 1 0 0 0 0
192 Andrej Samsonowicz (GKS Stoczniowiec) 11 2 1 1 4 0 0 0 0 0
193 Bartosz Kowalski (ŁKH Łódź) 11 2 1 1 4 0 0 0 0 0
194 Marcel Sawicki (SMS Toruń) 11 2 0 2 8 0 0 1 0 0
195 Patryk Danel (MMKS Podhale) 10 2 0 2 14 0 0 0 0 0
196 Marcin Kawka (KH Polonia) 9 2 0 2 8 0 0 2 0 0
197 Dominik Jarosz (JKH GKS II) 1 2 0 2 0 0 0 0 0 0
198 Szymon Huchel (MUKS Naprzód) 11 2 0 2 16 0 0 1 0 0
199 Oskar Hadowski (GKS Stoczniowiec) 11 2 0 2 2 0 0 0 0 0
200 Mateusz Wilusz (UKS Niedźwiadki) 2 2 0 2 10 0 0 1 0 0
201 Krystian Kopiec (UKS Niedźwiadki) 8 2 0 2 2 0 0 1 0 0
202 Kamil Sikora (UKS Zagłębie) 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0
203 Ołeh Pałamarczuk (UKS Zagłębie) 11 2 0 2 6 0 0 1 0 0
204 Jakub Szypliński (SMS Toruń/MKS Sokoły) 12 2 0 2 10 0 0 1 0 0
205 Mateusz Rogos (UKS Niedźwiadki) 6 2 0 2 0 0 0 0 0 0
206 Jakub Kapusta (MOSM Tychy) 11 2 0 2 4 0 0 0 1 0
207 Radosław Sawicki (JKH GKS II) 1 2 0 2 0 0 0 1 0 0
208 Nikita Kozłow (UKS Zagłębie) 11 2 0 2 4 0 0 0 0 0
209 Uładzisłau Kandratsenka (UKH Unia) 8 2 0 2 0 0 0 0 0 0
210 Antoni Dziurdzia (MKS Cracovia) 1 2 0 2 0 0 0 0 0 0
211 Maciej Balcerek (JKH GKS II) 2 1 1 0 8 1 0 0 0 0
212 Marcin Biały (UKS Niedźwiadki) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
213 Adam Machura (UKS Zagłębie) 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0
214 Szymon Gurzyński (KH Polonia) 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0
215 Bogusław Rąpała (UKS Niedźwiadki) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
216 Maksim Puzakow (UKS Zagłębie) 8 1 1 0 10 0 0 0 0 0
217 Sergiusz Wujek (ŁKH Łódź) 4 1 1 0 4 0 0 0 0 0
218 Radosław Krzymowski (MKS Sokoły) 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0
219 Maciej Maciaszek (MMKS Podhale) 10 1 1 0 0 0 0 0 0 0
220 Wołodymyr Bajsarowycz (ŁKH Łódź) 10 1 1 0 4 0 0 0 0 0
221 Bartosz Kosmęda (MUKS Naprzód) 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0
222 Radosław Orzechowski (UKS Niedźwiadki) 7 1 1 0 0 1 0 0 0 0
223 Mateusz Gościński (MOSM Tychy) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
224 Dominik Kasprzyk (UKS Zagłębie) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
225 Daniel Pierzchała (MMKS Podhale) 10 1 1 0 32 0 0 0 0 0
226 Kacper Mużelak (MOSM Tychy) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
227 Wiktor Dżugan (UKS Niedźwiadki) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 0
228 Marek Syniawa (ŁKH Łódź) 6 1 1 0 4 0 0 0 0 0
229 Patryk Matusik (JKH GKS II) 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0
230 Nikita Ustynow (KH Polonia) 11 1 1 0 4 0 0 0 0 0
231 Sebastian Makaj (MOSM Tychy) 11 1 1 0 0 0 0 0 0 0
232 Paweł Pluciński (GKS Stoczniowiec) 11 1 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Łukasz Łyko (UKS Niedźwiadki) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
234 Kacper Worwa (MMKS Podhale) 10 1 1 0 12 0 0 0 0 0
235 Patryk Pachut (MOSM Tychy) 7 1 1 0 2 0 0 0 0 0
236 Mateusz Gołębiewski (MKS Sokoły) 10 1 1 0 2 0 0 0 0 0
237 Nikita Shatilov (MKS Cracovia) 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
238 Szymon Niedlich (MKS Sokoły) 3 1 0 1 4 0 0 1 0 0
239 Błażej Plewa (MMKS Podhale) 8 1 0 1 8 0 0 0 0 0
240 Mateusz Dworaźny (KH Polonia) 6 1 0 1 14 0 0 1 0 0
241 Kacper Kulpecki (MOSM Tychy) 12 1 0 1 0 0 0 0 0 0
242 Dawid Kubiszewski (MUKS Naprzód) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 0
243 Adrian Zawalski (MOSM Tychy) 10 1 0 1 6 0 0 0 0 0
244 Aleksander Noworyta (UKH Unia) 10 1 0 1 14 0 0 0 0 0
245 Piotr Kot (UKH Unia) 9 1 0 1 33 0 0 0 0 0
246 Radosław Kusideł (ŁKH Łódź) 9 1 0 1 16 0 0 0 0 0
247 Konrad Kańczewski (MKS Sokoły) 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0
248 Bartosz Zając (KH Polonia) 11 1 0 1 0 0 0 1 0 0
249 Dominik Rudek (UKH Unia) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
250 Szymon Wólczyński (SMS Toruń/MKS Sokoły) 9 1 0 1 0 0 0 0 0 0
251 Daniel Nykaza (MMKS Podhale) 9 1 0 1 0 0 0 1 0 0
252 Michał Jaracz (MKS Cracovia) 8 1 0 1 0 0 0 1 0 0
253 Alaksiej Maskaliou (ŁKH Łódź) 3 1 0 1 27 0 0 0 0 0
254 Marcin Hornik (UKH Unia) 9 1 0 1 0 0 0 0 0 0
255 Benedykt Bieniek (MKS Cracovia) 12 1 0 1 0 0 0 0 0 0
256 Miłosz Noworyta (UKH Unia) 2 1 0 1 0 0 0 0 1 0
257 Jan Stępień (KH Polonia) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
258 Václav Říha (ŁKH Łódź) 6 1 0 1 33 0 0 0 0 0
259 Mateusz Koczera (UKS Niedźwiadki) 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0
260 Adam Wytrykus (UKH Unia) 8 1 0 1 46 0 0 0 0 0
261 Karol Baran (UKS Zagłębie) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 0
262 Maciej Fojcik (JKH GKS II) 8 1 0 1 0 0 0 0 0 0
263 Marcel Hyla (UKS Zagłębie) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
264 Paweł Banachewicz (MOSM Tychy) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
265 Arkadiusz Arbart (MKS Sokoły) 12 1 0 1 10 0 0 0 0 0
266 Dawid Wróblewski (JKH GKS II) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
267 Olaf Surma (MKS Cracovia) 12 1 0 1 2 0 0 0 0 0
268 Paweł Wybiral (KH Polonia) 2 1 0 1 2 0 0 0 0 0
269 Sebastian Bar (SMS Toruń) 7 1 0 1 4 0 0 0 0 0
270 Kacper Zachradnik (MKS Cracovia) 4 1 0 1 12 0 0 0 0 0
271 Mateusz Błotnicki (MKS Sokoły) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Jan Biernat (UKH Unia) 9 1 0 1 2 0 0 0 0 0
273 Krzysztof Dudkiewicz (UKH Unia) 2 1 0 1 4 0 0 1 0 0
274 Adam Kołodziej (UKS Zagłębie) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
275 Kamil Świerczewski (ŁKH Łódź) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
276 Konrad Tomaszewski (UKS Zagłębie) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
277 Mikołaj Kociszewski (KH Polonia) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
278 Maksymilian Lewandowski (MKS Sokoły) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
279 Iwan Cyran (ŁKH Łódź) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Piotr Matuszewski (ŁKH Łódź) 11 0 0 0 6 0 0 0 0 0
281 Michał Kwak (UKH Unia) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
282 Oskar Langner (MOSM Tychy) 5 0 0 0 10 0 0 0 0 0
283 Patryk Olszewski (ŁKH Łódź) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
284 Gavin Brackman (UKS Niedźwiadki) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
285 Jakub Nowotarski (UKH Unia) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
286 Danyło Boboszko (GKS Stoczniowiec) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
287 Piotr Figas (MMKS Podhale) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
288 Szymon Kiełbicki (MKS Cracovia) 12 0 0 0 2 0 0 0 0 0
289 Marcin Sułek (ŁKH Łódź) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
290 Bartosz Stępień (KH Polonia) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
291 Adam Faska (KH Polonia) 12 0 0 0 2 0 0 0 0 0
292 Mateusz Malinowski II (MOSM Tychy) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
293 Jakub Darol (ŁKH Łódź) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
294 Adrian Orlik (KH Polonia) 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
295 Kacper Rabęda (UKH Unia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
296 Adam Laskowski (GKS Stoczniowiec) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
297 Andrzej Stojek (UKS Zagłębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
298 Adrian Borowicz (ŁKH Łódź) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0
299 Oskar Borowiak (JKH GKS II) 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
300 Arkadiusz Kobyliński (ŁKH Łódź) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0
301 Dawid Żółkiewicz (UKS Niedźwiadki) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
302 Jakub Trzebunia (MMKS Podhale) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
303 Wojciech Zając (JKH GKS II) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
304 Paweł Pełzowski (ŁKH Łódź) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
305 Adrian Chabior II (UKS Zagłębie) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
306 Mateusz Golik (MKS Sokoły) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
307 Kacper Opiłka (UKS Zagłębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
308 Kamil Wiwatowski (MKS Sokoły) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
309 Tadeusz Słowakiewicz (MMKS Podhale) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Mikołaj Kania (MUKS Naprzód) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
311 Adrian Drustinac (ŁKH Łódź) 11 0 0 0 2 0 0 0 0 0
312 Adrian Hanzel (MOSM Tychy) 8 0 0 0 6 0 0 0 0 0
313 Artur Ptaszkin (UKH Unia) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
314 Jakub Ziółkowski (KH Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
315 Adam Kowalski (MKS Sokoły) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
316 Jakub Kurandy (UKH Unia) 8 0 0 0 4 0 0 0 0 0
317 Marcin Sieczkowski (UKS Niedźwiadki) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
318 Damian Rabenda (UKS Zagłębie) 5 0 0 0 14 0 0 0 0 0
319 Patryk Gosztyła (MKS Cracovia) 7 0 0 0 18 0 0 0 0 0
320 Daniel Szymik (KH Polonia) 9 0 0 0 14 0 0 0 0 0
321 Dominik Lichota (UKH Unia) 10 0 0 0 43 0 0 0 0 0
322 Wojciech Kozioł (MKS Cracovia) 10 0 0 0 2 0 0 0 0 0
323 Hubert Demkowicz (UKS Niedźwiadki) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
324 Kacper Kapłon (MUKS Naprzód) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
325 Maksymilian Sanocz (UKS Niedźwiadki) 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0
326 Wiktor Wenz (GKS Stoczniowiec) 11 0 0 0 2 0 0 0 0 0
327 Jan Kowalski (ŁKH Łódź) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0
328 Maksim Buńko (JKH GKS II) 11 0 0 0 29 0 0 0 0 0
329 Wiktor Dziubanda (MOSM Tychy) 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
330 Łukasz Kamiński (MKS Cracovia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
331 Marcin Płachetka (JKH GKS II) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
332 Mateusz Milewski (KH Polonia) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
333 Dominik Szlembarski (MMKS Podhale) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
334 Wiktor Trzebiatowski (GKS Stoczniowiec) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
335 Antoni Matuszewski (ŁKH Łódź) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
336 Mikołaj Ongirski (MKS Sokoły) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
337 Gabriel Ostafiński (UKS Niedźwiadki) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
338 Nikita Laptinov (ŁKH Łódź) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
339 Oskar Krawczyk (KH Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
340 Patryk Niemczyk (UKS Niedźwiadki) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
341 Jan Sokół (MMKS Podhale) 10 0 0 0 2 0 0 0 0 0
342 Dawid Musioł (MKS Cracovia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
343 Bartłomiej Stępień (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
344 Karol Wąsiński (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
345 Wojciech Gorzycki (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
346 Remigiusz Gazda (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
347 Maciej Gągol (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
348 Oskar Jaśkiewicz (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
349 Wojciech Koczy (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
350 Tomasz Iwanow (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
351 Patryk Krężołek (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
352 Michał Rybak (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
353 Adrian Jaworski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kamil Paszek (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
355 Maksim Kondraszow (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
356 Maciej Bielec (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
357 Oskar Zamarlik (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
358 Kamil Zalewski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
359 Daniel Malczewski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
360 Damian Tyczyński (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
361 Paweł Firszt (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
362 Przemysław Bagiński (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
363 Marcin Mazurczyk (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
364 Maksim Citok (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
365 Beniamin Tabaka (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
366 Anton Milinkiewicz (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
367 Julian Witkowski () 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
368 Maksim Hołowczanski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
369 Tomasz Kozendra (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
370 Jan Kupka (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
371 Jakub Budziński (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
372 Bartosz Rawa (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
373 Karol Moś (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
374 Maciej Rutkowski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
375 Tycjan Zieliński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
376 Karol Zberek (SMS Toruń) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
377 Jakub Małecki (SMS Toruń) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
378 Kamil Kapustka (JKH GKS II) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
379 Bartłomiej Spyrka (JKH GKS II) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
380 Arkadiusz Karasiński (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
381 Marcel Oracz (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
382 Aleksander Łąpieś (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Dominik Jonas (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V