Hokej.net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Maksim Citok (PTH Poznań) 21 56 26 30 22 5 0 16 0 0
2 Aleksandr Alimow (KTH S.A Krynica) 14 54 30 24 18 6 3 9 1 0
3 Krzysztof Dudkiewicz (UKH Unia) 17 38 15 23 40 5 2 9 1 0
4 Matwiej Smirnou (PTH Poznań) 21 34 16 18 38 3 0 5 0 0
5 Tomasz Cieślicki (KTH S.A Krynica) 14 34 15 19 12 3 1 6 0 0
6 Adrian Prusak (UKH Unia) 19 33 17 16 34 3 0 7 1 0
7 Michał Gryc (Naprzód) 14 32 13 19 2 2 1 8 3 0
8 Marcin Słodczyk (Naprzód) 15 30 9 21 8 5 0 2 2 0
9 Marek Kosakowski (Naprzód) 16 29 11 18 32 2 2 5 3 0
10 Dawid Kruczek (KTH S.A Krynica) 14 28 4 24 36 2 0 7 1 0
11 Adam Rajski (Naprzód) 13 27 12 15 24 1 1 3 1 0
12 Michał Woźnica (Naprzód) 13 27 12 15 4 2 2 3 2 0
13 Marcin Jaros (Naprzód) 11 26 10 16 4 1 2 3 2 0
14 Arkadiusz Burnat (UKH Dębica) 19 26 6 20 12 1 0 9 1 0
15 Krzysztof Bryk (UKH Dębica) 13 25 18 7 10 8 1 3 0 0
16 Krystian Mocarski (GKS Stoczniowiec) 21 25 16 9 24 7 1 3 1 0
17 Jan Krzyżek (SMS PZHL) 20 25 12 13 10 2 0 3 0 0
18 Mikita Antropau (PTH Poznań) 15 25 12 13 40 6 0 5 0 0
19 Dawid Wróblewski (SMS PZHL) 18 25 11 14 4 3 0 3 0 0
20 Uładzisłau Haurus (KTH S.A Krynica) 4 23 11 12 6 4 1 3 1 0
21 Mateusz Bezwiński (SMS Toruń) 18 22 13 9 24 1 1 4 0 0
22 Bartosz Wołoszyk (GKS Stoczniowiec) 18 22 10 12 26 2 2 5 0 0
23 Michał Magiera (UKH Unia) 21 22 9 13 4 3 3 5 0 0
24 Michaił Sabirau (PTH Poznań) 17 21 9 12 45 3 0 3 0 0
25 Michał Naróg (SMS Toruń) 17 20 9 11 8 2 0 5 0 0
26 Mateusz Wiśniewski (PTH Poznań) 19 19 11 8 12 6 0 3 0 0
27 Marek Bryła (KTH S.A Krynica) 14 19 10 9 18 2 0 3 0 0
28 Miłosz Noworyta (UKH Unia) 12 19 4 15 18 2 1 9 0 0
29 Mikołaj Kopyściański (UKH Dębica) 19 18 9 9 28 0 1 2 0 0
30 Dawid Zawiła (UKH Dębica) 19 18 7 11 70 2 0 5 0 0
31 Grzegorz Myjak (KTH S.A Krynica) 14 18 3 15 40 1 0 7 2 0
32 Igor Smal (GKS Stoczniowiec) 6 17 8 9 16 4 2 5 0 0
33 Michał Krokosz (Naprzód) 18 17 6 11 12 0 0 2 0 0
34 Kacper Niedźwiecki (GKS Stoczniowiec) 20 16 10 6 43 4 1 4 0 0
35 Oskar Kuczek (UKH Dębica) 19 16 8 8 28 1 0 1 1 0
36 Bartosz Kosmęda (Naprzód) 16 16 6 10 12 1 0 1 0 0
37 Gilbert Leśniak (GKS Stoczniowiec) 16 16 5 11 6 1 0 8 0 0
38 Szymon Łabinowicz (GKS Stoczniowiec) 21 16 4 12 12 3 0 5 1 0
39 Michał Zając (SMS PZHL) 13 15 12 3 24 3 2 1 0 0
40 Wojciech Koczy (UKH Unia) 9 15 9 6 14 4 0 1 1 0
41 Paweł Goździewicz (Naprzód) 18 15 7 8 6 1 2 1 0 0
42 Łukasz Kisiel (Naprzód) 18 15 7 8 4 3 0 2 0 0
43 Jakub Szałajko (SMS Toruń) 20 15 6 9 89 2 0 1 0 0
44 Wojciech Stachura (Naprzód) 16 15 4 11 18 1 0 2 0 0
45 Jakub Wala (GKS Stoczniowiec) 20 15 3 12 16 3 0 7 2 0
46 Marek Pohl (Naprzód) 9 14 6 8 6 3 1 2 2 0
47 Kacper Jędrzejewski (SMS Toruń) 17 13 8 5 18 2 1 0 0 0
48 Jakub Piper (Naprzód) 13 13 6 7 41 1 0 1 1 0
49 Jakub Wenker (SMS Toruń) 19 13 6 7 30 0 0 3 0 0
50 Igor Sarna (Naprzód) 18 13 3 10 43 1 0 0 2 0
51 Konrad Grebla (KTH S.A Krynica) 12 13 2 11 20 0 0 1 1 0
52 Kamil Wałęga (SMS PZHL) 3 12 8 4 2 1 1 0 0 0
53 Dmytro Szczerbakow (GKS Stoczniowiec) 3 12 4 8 12 1 0 2 0 0
54 Nikita Piczujew (KTH S.A Krynica) 10 11 8 3 6 1 1 1 0 0
55 Jeremi Lewy (SMS Toruń) 17 11 7 4 20 2 0 0 0 0
56 Szymon Luszniak (SMS PZHL) 17 11 5 6 12 1 0 2 0 0
57 Władimir Pietrowski (PTH Poznań) 17 11 4 7 24 2 0 4 0 0
58 Marcin Płachetka (SMS PZHL) 17 11 4 7 32 2 0 2 0 0
59 Maciej Gągol (UKH Dębica) 7 11 3 8 2 1 0 5 0 0
60 Adam Świadek (SMS PZHL) 19 11 3 8 67 0 0 3 0 0
61 Jakub Gawlik (KTH S.A Krynica/UKH Dębica) 11 10 7 3 6 3 0 0 0 0
62 Dawid Krynicki (UKH Unia) 24 10 7 3 20 0 1 0 1 0
63 Igor Augustyniak (SMS PZHL) 23 10 4 6 12 0 0 4 0 0
64 Jakub Nowotarski (UKH Unia) 12 10 4 6 10 0 0 3 1 0
65 Jakub Krzak (UKH Unia) 15 10 4 6 20 2 0 2 0 0
66 Bartłomiej Wsół (SMS PZHL) 10 10 4 6 45 0 0 1 0 0
67 Arkadiusz Nowak (GKS Stoczniowiec/UKH Dębica) 12 10 2 8 52 1 1 3 1 0
68 Patryk Pelaczyk (UKH Dębica) 3 9 6 3 4 1 1 0 0 0
69 Michał Sadowski (SMS Toruń) 21 9 4 5 6 0 0 3 0 0
70 Dawid Zielosko (Naprzód) 18 9 3 6 51 1 1 1 2 0
71 Jarasłau Salnik (PTH Poznań) 3 9 3 6 4 1 0 3 0 0
72 Oskar Bąk (SMS Toruń) 21 9 3 6 14 1 0 0 0 0
73 Uładzisłau Czarnieuski (PTH Poznań) 4 9 2 7 10 2 0 3 0 0
74 Kacper Opiłka (SMS PZHL) 22 9 1 8 6 0 0 4 0 0
75 Adrian Borowicz (PTH Poznań) 21 9 1 8 24 1 0 4 0 0
76 Krystian Sosnowski (UKH Unia) 16 8 5 3 4 1 0 0 0 0
77 Kamil Misterkiewicz (SMS PZHL) 13 8 4 4 16 2 0 1 0 0
78 Jaromir Susterovas (SMS PZHL) 20 8 4 4 8 2 0 0 0 0
79 Marcin Frączek (Naprzód) 4 8 3 5 2 0 1 2 0 0
80 Piotr Pach (KTH S.A Krynica) 9 8 3 5 20 1 0 2 0 0
81 Gleb Wolf (GKS Stoczniowiec) 10 8 3 5 8 1 0 3 1 0
82 Marcel Sawicki (SMS Toruń) 21 8 2 6 42 0 0 1 0 0
83 Daniel Drąg (SMS Toruń) 16 8 2 6 25 1 0 0 0 0
84 Jan Mól (UKH Unia) 13 8 2 6 10 0 0 1 1 0
85 Mateusz Dworaźny (SMS PZHL) 20 8 0 8 52 0 0 1 0 0
86 Tomasz Iwanow (GKS Stoczniowiec) 11 7 4 3 37 2 0 1 1 0
87 Juryj Ziankou (PTH Poznań) 6 7 3 4 2 2 0 2 0 0
88 Adam Krok (KTH S.A Krynica) 10 7 3 4 18 0 0 0 0 0
89 Witold Hajkowicz (PTH Poznań) 13 7 3 4 2 1 0 0 0 0
90 Jan Kasicki (GKS Stoczniowiec) 17 7 3 4 31 2 0 1 0 0
91 Armen Khoperia (SMS PZHL) 14 7 2 5 20 0 0 2 0 0
92 Oskar Bajwenko (SMS Toruń) 14 7 1 6 76 1 0 1 0 0
93 Bartosz Barszcz (UKH Dębica) 14 7 1 6 8 0 0 2 0 0
94 Jan Biernat (UKH Unia) 14 6 5 1 8 2 0 0 0 0
95 Oliwier Ksiondz (Naprzód) 9 6 4 2 6 1 0 0 0 0
96 Mikołaj Krasakiewicz (GKS Stoczniowiec) 16 6 3 3 46 2 0 2 0 0
97 Mateusz Filipowicz (UKH Unia) 17 6 2 4 6 0 0 2 0 0
98 Konrad Lacheta (UKH Unia) 14 6 2 4 38 1 0 0 0 0
99 Mykoła Onyszczenko (PTH Poznań) 15 6 2 4 32 0 0 2 0 0
100 Jakub Śmigórski (PTH Poznań) 17 6 1 5 24 0 0 1 0 0
101 Patryk Kula (SMS Toruń) 21 6 1 5 16 1 0 3 0 0
102 Bartosz Liśkiewicz (GKS Stoczniowiec) 19 6 0 6 10 0 0 2 1 0
103 Mateusz Strużyk (GKS Stoczniowiec) 1 5 2 3 0 0 0 1 0 0
104 Szymon Wojtarowicz (UKH Unia) 16 5 2 3 22 1 0 0 0 0
105 Tomasz Kozendra (KTH S.A Krynica/UKH Dębica) 14 5 1 4 14 1 0 2 1 0
106 Marcin Kułak (PTH Poznań) 16 4 3 1 6 0 0 0 0 0
107 Kacper Kapłon (Naprzód) 18 4 2 2 8 0 0 0 0 0
108 Krzysztof Kloc (UKH Dębica) 19 4 2 2 8 1 0 0 0 0
109 Sebastian Fraszko (PTH Poznań) 12 4 2 2 34 0 0 1 0 0
110 Mateusz Muzalewski (SMS PZHL) 16 4 2 2 10 0 0 0 0 0
111 Bartosz Suski (SMS PZHL) 21 4 1 3 6 0 0 0 0 0
112 Jakub Szypliński (SMS Toruń) 17 4 1 3 6 1 0 0 0 0
113 Aleksei Morozov (KTH S.A Krynica) 10 4 1 3 0 0 0 0 0 0
114 Łukasz Dudzik (KTH S.A Krynica) 12 4 1 3 2 0 0 0 0 0
115 Kacper Fruczek (GKS Stoczniowiec) 13 4 1 3 4 0 0 0 0 0
116 Maciej Matusewicz (PTH Poznań) 13 4 1 3 0 0 0 0 0 0
117 Kordian Chorążyczewski (UKH Dębica) 3 4 0 4 2 0 0 1 0 0
118 Oskar Langner (SMS PZHL) 21 4 0 4 2 0 0 0 0 0
119 Konrad Gruszczyk (SMS PZHL) 16 3 2 1 20 1 0 0 1 0
120 Paweł Pluciński (GKS Stoczniowiec) 18 3 2 1 4 1 0 0 0 0
121 Marcin Wróbel (Naprzód) 12 3 2 1 6 0 0 0 0 0
122 Mirosław Ptak (UKH Dębica) 6 3 2 1 16 2 0 1 0 0
123 Bartosz Schmidt (SMS PZHL) 19 3 1 2 8 0 0 0 0 0
124 Aleksander Noworyta (UKH Unia) 12 3 1 2 10 0 0 1 0 0
125 Daniel Zygmunt (UKH Unia) 7 3 1 2 12 1 0 0 0 0
126 Jan Sołtys (SMS PZHL) 3 3 1 2 29 0 0 0 0 0
127 Adam Kołodziej (Naprzód) 13 3 1 2 20 0 0 0 0 0
128 Adam Kot (UKH Unia) 17 3 1 2 80 0 0 1 0 0
129 Kamil Zalewski (GKS Stoczniowiec) 11 3 1 2 4 0 0 0 0 0
130 Mateusz Gębczyk (UKH Unia) 2 3 1 2 2 1 0 0 0 0
131 Paweł Wądra (KTH S.A Krynica) 4 3 0 3 8 0 0 0 0 0
132 Mateusz Popielski (PTH Poznań) 17 3 0 3 4 0 0 1 0 0
133 Arkadiusz Kobyliński (PTH Poznań) 11 3 0 3 6 0 0 1 0 0
134 Bartosz Burnat (UKH Dębica) 15 3 0 3 20 0 0 2 0 0
135 Oskar Jeziorski (SMS Toruń) 11 2 2 0 18 0 0 0 0 0
136 Dawid Kubiszewski (SMS PZHL) 17 2 2 0 10 0 0 0 0 0
137 Dominik Kasprzyk (SMS PZHL) 20 2 2 0 4 0 0 0 0 0
138 Łukasz Niedźwiedź (Naprzód) 11 2 1 1 4 0 0 1 0 0
139 Radion Podolianiuk (KTH S.A Krynica) 6 2 1 1 0 1 0 0 0 0
140 Dominik Lichota (UKH Unia) 13 2 1 1 16 1 0 0 0 0
141 Norbert Kapela (PTH Poznań) 7 2 1 1 6 0 0 0 0 0
142 Władysław Jaworski (UKH Unia) 21 2 1 1 18 0 0 0 0 0
143 Grzegorz Leśniak (KTH S.A Krynica) 7 2 0 2 44 0 0 1 0 0
144 Adrian II Chabior (SMS PZHL) 10 2 0 2 0 0 0 1 0 0
145 Maurycy Ebertowski (GKS Stoczniowiec) 21 2 0 2 6 0 0 0 0 0
146 Danyło Boboszko (GKS Stoczniowiec) 16 2 0 2 8 0 0 0 0 0
147 Remigiusz Hanusiak (UKH Unia) 13 2 0 2 14 0 0 0 1 0
148 Piotr Kot (UKH Unia) 18 1 1 0 20 0 0 0 0 0
149 Arkadiusz Guzik (UKH Unia) 13 1 1 0 6 0 0 0 0 0
150 Mikołaj Grabarczyk (PTH Poznań) 19 1 1 0 4 0 0 0 0 0
151 Kacper Murawski (GKS Stoczniowiec) 18 1 1 0 10 0 0 0 0 0
152 Jan Wójcik (PTH Poznań) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 0
153 Bernard Smagacz (UKH Dębica) 15 1 1 0 42 1 0 0 0 0
154 Dominik Giełbaga (UKH Dębica) 2 1 0 1 22 0 0 0 0 0
155 Wojciech Ryniewicz (SMS PZHL) 18 1 0 1 2 0 0 0 0 0
156 Michał Micuła (UKH Dębica) 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Michał Kwak (SMS PZHL) 17 1 0 1 0 0 0 0 0 0
158 Wołodymyr Bajsarowycz (PTH Poznań) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
159 Michał Wójcik (UKH Dębica) 13 1 0 1 4 0 0 0 0 0
160 Patryk Rutkowski (SMS PZHL) 9 1 0 1 2 0 0 0 0 0
161 Sławomir Krokosz (KTH S.A Krynica) 3 1 0 1 2 0 0 0 0 0
162 Patryk Matusik (UKH Dębica) 2 1 0 1 2 0 0 0 0 0
163 Bohdan Procenko (UKH Dębica) 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0
164 Dawid Giełbaga (UKH Dębica) 10 1 0 1 6 0 0 0 0 0
165 Mateusz Kafel (Naprzód) 6 1 0 1 4 0 0 1 0 0
166 Patryk Pohl (Naprzód) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
167 Alaksiej Baranouski (GKS Stoczniowiec) 3 1 0 1 2 0 0 0 0 0
168 Szymon Jarnot (UKH Unia) 16 1 0 1 6 0 0 0 0 0
169 Bartosz Miłek (Naprzód) 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0
170 Kacper Rabęda (UKH Unia) 19 1 0 1 12 0 0 1 0 0
171 Natalian Dobrzeniecki (SMS Toruń) 10 1 0 1 6 0 0 1 0 0
172 Kamil Daniliszyn (UKH Unia) 9 0 0 0 2 0 0 0 0 0
173 Oskar Hadowski (UKH Dębica) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
174 Szymon Wólczyński (SMS Toruń) 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0
175 Maciej Wiktor (UKH Dębica) 14 0 0 0 6 0 0 0 0 0
176 Dominik Rudek (UKH Unia) 22 0 0 0 2 0 0 0 0 0
177 Jan Walczak (SMS Toruń) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
178 Szymon Huchel (Naprzód) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
179 Mikołaj Ongirski (SMS Toruń) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
180 Maksim Hołowczanski (GKS Stoczniowiec) 12 0 0 0 4 0 0 0 0 0
181 Jakub Munch (GKS Stoczniowiec) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
182 Marcin Hornik (UKH Unia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Jakub Kurandy (UKH Unia) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
184 Arsen Gasparyan (GKS Stoczniowiec) 16 0 0 0 2 0 0 0 0 0
185 Konrad Piskalski (SMS Toruń) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
186 Adam Wytrykus (UKH Unia) 5 0 0 0 6 0 0 0 0 0
187 Patryk Gogoc (KTH S.A Krynica) 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0
188 Filip Remiasz (SMS PZHL) 10 0 0 0 12 0 0 0 0 0
189 Julian Witkowski (SMS Toruń) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
190 Marcin Dybowski (UKH Dębica) 10 0 0 0 4 0 0 0 0 0
191 Adam Mikołajczak (PTH Poznań) 20 0 0 0 39 0 0 0 0 0
192 Tomasz Ziółkowski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
193 Adrian Kurz (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
194 Damian Piotrowicz (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
195 Bartłomiej Stępień (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
196 Karol Wąsiński (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
197 Patryk Malicki (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Gerard Dobies (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Dariusz Wanat (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
200 Michał Sochacki (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
201 Jakub Michałowski (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
202 Sebastian Iwaniak (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
203 Piotr Sołtys (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
204 Marcel Hatłas (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Kamil Paszek (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
206 Grzegorz Dybowski (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
207 Jerzy Gorzynik (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
208 Leonid Maszynsew (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
209 Kyryło Herasymenko (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
210 Kamil Wątor (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
211 Dominik Olszewski (SMS Toruń) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
212 Kamil Cieśla (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
213 Antoni Kot (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Radosław Krztoń (SMS PZHL) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
215 Witalij Słabenko (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
216 Nazarij Prokopczuk (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Paweł Mateja (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
218 Mikołaj Kołybski (SMS Toruń) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219 Anton Milinkiewicz (SMS Toruń) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
220 Uładzimir Dybaniew (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
221 Dawid Stryszyk (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
222 Bernard Cichocki (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
223 Uładzisłau Macukiewicz (PTH Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
224 Petr Procházka (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
225 Patrik Zicho (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
226 Jan Poruba (Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V