Hokej.net Logo

Wyświetleń: 7557

I liga: Terminarz na sezon 2017/2018

2017-07-27 16:21:47

Poznaliśmy terminarz I ligi hokeja na lodzie na sezon 2017/2018. Inauguracja zaplecza PHL rozpocznie się 23 września, osiem drużyn weźmie udział w nowym sezonie.


Terminarz rozgrywek I Ligi
Sezon: 2017/2018


1. NESTA MIRES Toruń
2. ZAGŁĘBIE Sosnowiec
3. HOKEJ Poznań
4. UKH Dębica                       
5. SMS PZHL U18
6. 1928 KTH Krynica
7. MMKS PODHALE Nowy Targ
8. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
                                        
                                     
1. Runda – sezon zasadniczy

23 września 2017 – Sobota (1 kolejka)
1. *GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – NESTA MIRES Toruń 
    * Mecz przełożony z dnia 30 września 2017 r.
 
24 września 2017 – Niedziela (2 kolejka)
5. *GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – NESTA MIRES Toruń
    * Mecz przełożony z dnia 1 października 2017 r.
 
30 września 2017 – Sobota (1 kolejka)
1. *GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – NESTA MIRES Toruń
2. ZAGŁĘBIE Sosnowiec            – MMKS PODHALE Nowy Targ     
3. HOKEJ Poznań                – 1928 KTH Krynica
4. UKH Dębica                    – SMS PZHL U18 Katowice
    * Mecz przełożony na dzień 23 września 2017 r.

1 października 2017 – Niedziela (2 kolejka)
5. *GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – NESTA MIRES Toruń
6. ZAGŁĘBIE Sosnowiec            – MMKS PODHALE Nowy Targ     
7. HOKEJ Poznań                – 1928 KTH Krynica
8. UKH Dębica                    – SMS PZHL U18 Katowice
    * Mecz przełożony na dzień 24 września 2017 r.

7 października 2017 – Sobota (3 kolejka)
9. SMS PZHL U18 Katowice            – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
10. 1928 KTH Krynica                – UKH Dębica     
11. MMKS PODHALE Nowy Targ               – HOKEJ Poznań 
12. NESTA MIRES Toruń                           – ZAGŁĘBIE Sosnowiec

8 października 2017 – Niedziela (4 kolejka)
13. SMS PZHL U18 Katowice            – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
14. 1928 KTH Krynica                – UKH Dębica     
15. MMKS PODHALE Nowy Targ            – HOKEJ Poznań 
16. NESTA MIRES Toruń                           – ZAGŁĘBIE Sosnowiec

21 października 2017 – Sobota (5 kolejka) 
17. ZAGŁĘBIE Sosnowiec             – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
18. HOKEJ Poznań                – NESTA MIRES Toruń                                       
19. UKH Dębica                 – MMKS PODHALE Nowy Targ      
20. SMS PZHL U18 Katowice            – 1928 KTH Krynica

22 października 2017 – Niedziela (6 kolejka) 
21. ZAGŁĘBIE Sosnowiec             – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
22. HOKEJ Poznań                – NESTA MIRES Toruń                                       
23. UKH Dębica                 – MMKS PODHALE Nowy Targ      
24. SMS PZHL U18 Katowice            – 1928 KTH Krynica

28 października 2017 – Sobota (7 kolejka) 
25. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – 1928 KTH Krynica
26. MMKS PODHALE Nowy Targ              – SMS PZHL U18 Katowice                                                                
27. NESTA MIRES Toruń             – UKH Dębica 
28. ZAGŁĘBIE Sosnowiec            – HOKEJ Poznań 

29 października 2017 – Niedziela (8 kolejka) 
29. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – 1928 KTH Krynica
30. MMKS PODHALE Nowy Targ              – SMS PZHL U18 Katowice                                                                
31. NESTA MIRES Toruń             – UKH Dębica 
32. ZAGŁĘBIE Sosnowiec            – HOKEJ Poznań 

4 listopada 2017 – Sobota (9 kolejka) 
33. HOKEJ Poznań                 – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk                        
34. UKH Dębica                 – ZAGŁĘBIE Sosnowiec
35. SMS PZHL U18 Katowice             – NESTA MIRES Toruń
36. 1928 KTH Krynica                – MMKS PODHALE Nowy Targ      

5 listopada 2017 – Niedziela (10 kolejka) 
37. HOKEJ Poznań                 – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk                        
38. UKH Dębica                 – ZAGŁĘBIE Sosnowiec
39. SMS PZHL U18 Katowice             – NESTA MIRES Toruń
40. 1928 KTH Krynica                – MMKS PODHALE Nowy Targ   

18 listopada 2017 – Sobota (11 kolejka) 
41. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk         – MMKS PODHALE Nowy Targ                          
42. NESTA MIRES Toruń            – 1928 KTH Krynica
43. ZAGŁĘBIE Sosnowiec             – SMS PZHL U18 Katowice   
44. HOKEJ Poznań                – UKH Dębica    

19 listopada 2017 – Niedziela (12 kolejka) 
45. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk         – MMKS PODHALE Nowy Targ                          
46. NESTA MIRES Toruń            – 1928 KTH Krynica
47. ZAGŁĘBIE Sosnowiec             – SMS PZHL U18 Katowice   
48. HOKEJ Poznań                – UKH Dębica    
     
25 listopada 2017 – Sobota (13 kolejka) 
49. UKH Dębica                     – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk                        
50. SMS PZHL U18 Katowice            – HOKEJ Poznań
51. 1928 KTH Krynica                 – ZAGŁĘBIE Sosnowiec   
52. MMKS PODHALE Nowy Targ                    – NESTA MIRES Toruń 

26 listopada 2017 – Niedziela (14 kolejka) 
53. UKH Dębica                     – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk                        
54. SMS PZHL U18 Katowice            – HOKEJ Poznań
55. 1928 KTH Krynica                 – ZAGŁĘBIE Sosnowiec   
56. MMKS PODHALE Nowy Targ                    – NESTA MIRES Toruń 

2. Runda – sezon zasadniczy

9 grudnia 2017 – Sobota (15 kolejka)
57. NESTA MIRES Toruń             – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk                        
58. MMKS PODHALE Nowy Targ                    – ZAGŁĘBIE Sosnowiec            
59. 1928 KTH Krynica                – HOKEJ Poznań
60. SMS PZHL U18 Katowice            – UKH Dębica        
           
10 grudnia 2017 – Niedziela (16 kolejka)
61. NESTA MIRES Toruń             – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk                        
62. MMKS PODHALE Nowy Targ                    – ZAGŁĘBIE Sosnowiec            
63. 1928 KTH Krynica                – HOKEJ Poznań
64. SMS PZHL U18 Katowice            – UKH Dębica    
 
16 grudnia 2017 – Sobota (17 kolejka)
65. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – SMS PZHL U18 Katowice           
66. UKH Dębica                     – 1928 KTH Krynica                 
67. HOKEJ Poznań                – MMKS PODHALE Nowy Targ                   
68. ZAGŁĘBIE Sosnowiec            – NESTA MIRES Toruń 

17 grudnia 2017 – Niedziela (18 kolejka)
69. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – SMS PZHL U18 Katowice           
70. UKH Dębica                     – 1928 KTH Krynica                 
71. HOKEJ Poznań                – MMKS PODHALE Nowy Targ                   
72. ZAGŁĘBIE Sosnowiec            – NESTA MIRES Toruń 

6 stycznia 2018 – Sobota (19 kolejka) 
73. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – ZAGŁĘBIE Sosnowiec
74. NESTA MIRES Toruń            – HOKEJ Poznań                              
75. MMKS PODHALE Nowy Targ        – UKH Dębica    
76. 1928 KTH Krynica                – SMS PZHL U18 Katowice   

7 stycznia 2018 – Niedziela (20 kolejka) 
77. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – ZAGŁĘBIE Sosnowiec
78. NESTA MIRES Toruń            – HOKEJ Poznań                              
79. MMKS PODHALE Nowy Targ        – UKH Dębica    
80. 1928 KTH Krynica                – SMS PZHL U18 Katowice       

13 stycznia 2018 – Sobota (21 kolejka) 
81. 1928 KTH Krynica                – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk       
82. SMS PZHL U18 Katowice            – MMKS PODHALE Nowy Targ                                
83. UKH Dębica                     – NESTA MIRES Toruń 
84. HOKEJ Poznań                – ZAGŁĘBIE Sosnowiec

14 stycznia 2018 – Niedziela (22 kolejka) 
85. 1928 KTH Krynica                – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk       
86. SMS PZHL U18 Katowice            – MMKS PODHALE Nowy Targ                                
87. UKH Dębica                     – NESTA MIRES Toruń 
88. HOKEJ Poznań                – ZAGŁĘBIE Sosnowiec

20 stycznia 2018 – Sobota (23 kolejka) 
89. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – HOKEJ Poznań                                
90. ZAGŁĘBIE Sosnowiec            – UKH Dębica                
91. NESTA MIRES Toruń            – SMS PZHL U18 Katowice
92. MMKS PODHALE Nowy Targ         – 1928 KTH Krynica
               
21 stycznia 2018 – Niedziela (24 kolejka) 
93. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – HOKEJ Poznań                                
94. ZAGŁĘBIE Sosnowiec            – UKH Dębica                
95. NESTA MIRES Toruń            – SMS PZHL U18 Katowice
96. MMKS PODHALE Nowy Targ         – 1928 KTH Krynica

27 stycznia 2018 – Sobota (25 kolejka) 
97. MMKS PODHALE Nowy Targ        – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk                                   
98. 1928 KTH Krynica                – NESTA MIRES Toruń                
99. SMS PZHL U18 Katowice            – ZAGŁĘBIE Sosnowiec
100. UKH Dębica                      – HOKEJ Poznań

28 stycznia 2018 – Niedziela (26 kolejka) 
101. MMKS PODHALE Nowy Targ        – GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk                                   
102. 1928 KTH Krynica            – NESTA MIRES Toruń            
103. SMS PZHL U18 Katowice            – ZAGŁĘBIE Sosnowiec
104. UKH Dębica                      – HOKEJ Poznań

3 lutego 2018 – Sobota (27 kolejka) 
105. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – UKH Dębica                                        
106. HOKEJ Poznań                – SMS PZHL U18 Katowice            
107. ZAGŁĘBIE Sosnowiec            – 1928 KTH Krynica
108. NESTA MIRES Toruń                   – MMKS PODHALE Nowy Targ   

4 lutego 2018 – Niedziela (28 kolejka) 
109. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk        – UKH Dębica                                        
110. HOKEJ Poznań                – SMS PZHL U18 Katowice            
111. ZAGŁĘBIE Sosnowiec            – 1928 KTH Krynica
112. NESTA MIRES Toruń                   – MMKS PODHALE Nowy Targ   

Terminy Play Off – Luty/Marzec 2018

I runda (Półfinały: 1 – 4, 2 – 3)

10 lutego 2018 (Sobota) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
11 lutego 2018 (Niedziela) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
17 lutego 2018 (Sobota) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
18 lutego 2018 (Niedziela) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
23 lutego 2018 (Piątek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
25 lutego 2018 (Niedziela) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
27 lutego 2018 (Wtorek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)

II Runda (Finał: zwycięscy półfinałów)   

3 marca 2018 (Sobota) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
4 marca 2018 (Niedziela) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
10 marca 2018 (Sobota) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
11 marca 2018 (Niedziela) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
16 marca 2018 (Piątek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
18 marca 2018 (Niedziela) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
20 marca 2018 (Wtorek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)




Powrót

Komentarze:

Jestem pod wrazeniem... prawie 2 miechy przed startem rozgrywek pochytali wszystko:)
Idzie na lepsze!
Będą jakieś informacje o składach czy tym podobne? Brak redaktorów od pierwszej ligi?
Gdyby Sanok zdecydował się na grę w rodzimej lidze byłoby ciekawie dorzucić jeszcze Legię i ŁKH i 1. liga jak znalazł. Mam nadzieję że włodarze z Łodzi w końcu zaapelują do władz miasta o dofinansowanie na grę w wyższej lidze w przyszłym roku budżet na nowy chyba jeszcze miasto nie nakreśliło? Byłoby fajnie gdyby się jakieś pieniądze znalazły chociażby dogadać się o wynajmowanie lodowiska na preferencyjnych zasadach (tak jak to ma miejsce w innych klubach) to już byłby krok naprzód
To w GDansku sa teraz 2 kluby hokejowe ,ciekawe jacy zawodnicy zagraja w 1 lidze?
Maza,Kabat,Michałkiewicz,Iwanow,Puchalski,Sochacki,Ruszkowski,Krasakiewicz,Kwieciński,juniorzy którzy nie załapali się do Automatyki, 5 juniorów z Łodzi ogólnie bez urazy dla zawodników skład węgla i papy
Widziałeś w jakiej kondycji jest Cezary Maza? On to już raczej nie stanie między słupkami.
Czarek to parkany zawiesił na kołku ale Bartek schudł podobno 20 kilo i będzie brylowawał w I lidze
witam Do redakcji... może trochę więcej info o 1 lidze jakieś składy może?... cokolwiek? a nie powielanie informacji z PZHL
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

Zobacz również:

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X