I liga: Przewidywalne zwycięstwa
Po raz kolejny rozgrywki pierwszej ligi nie przyniosły niespodzianek. Pierwsze dwie noworoczne kolejki wygrały zespoły z Janowa i Poznania. Już w następny weekend rozpocznie się ostatnia przed play-offami III runda rozgrywek.
Sobota:
SMS U18 PZHL Sosnowiec - MUKS Naprzód Janów 2:8 (0:0, 1:6, 1:2)
0:1 Michał Gryc - Łukasz Elżbieciak - Jakub Piper (20:43)
0:2 Adrian Kurz - Adrian Parzyszek - Łukasz Elżbieciak (25:07, 5/4)
0:3 Michał Gryc - Jakub Piper - Adrian Parzyszek (29:40)
0:4 Paweł Małopolski - Łukasz Niedźwiedź - Kacper Kapłon (33:05)
1:4 Kamil Wałęga - Paweł Zygmunt - Jan Sołtys (33:22)
1:5 Marek Pohl - Adam Rajski (34:09)
1:6 Michał Gryc - Jakub Piper - Łukasz Elżbieciak (8:53)
1:7 Marek Pohl - Łukasz Elżbieciak (43:52, 4/5)
1:8 Krzysztof Krzysztofek - Adam Rajski - Adrian Kurz (45:35)
2:8 Jakub Worwa - Patryk Jóźwik (56:42)
Sędziowali: Sebastian Kryś - Jacek Bernacki, Jarosław Syrek
Minuty karne: 6 - 18
Strzały: 16 - 37
Widzów: 50
SMS U18: Prokop (40:00 Zawalski) - Bizacki, Noworyta; Zygmunt, Wałęga, Sołtys - Kamieniecki, Urbański; Worwa, Idasiak, Jóźwik - Malczewski, Gruszczyk; Mazurkiewicz, Wróbel, Bukowski - Antoni Kot, Kołodziej; Wołoszyk, Krztoń, Luszniak.
Naprzód: Niemczyk (40:00 Nowak) - Kurz, Parzyszek; Ł. Elżbieciak, Gryc, Piper - Żywiołek, Stachura; Rajski, Pohl, Stokłosa - Uherek, Bujok; Małopolski, Niedźwiedź, Kapłon - Michalski, Krzysztofek.
UKH Dębica - Hokej Poznań 3:11 (0:3, 0:4, 3:4)
0:1 Jakub Puchalski - Mikołaj Krasakiewicz (00:41)
0:2 Marcin Obrał - Maciej Resiak (10:25, 5/3)
0:3 Mikołaj Krasakiewicz - Michał Sochacki (10:59, 5/4)
0:4 Mateusz Wiśniewski - Kamil Gościmiński (20:55)
0:5 Mateusz Wiśniewski - Mariusz Zwierz - Tomasz Iwanow (31:12)
0:6 Piotr Huzarski - Marcin Obrał (32:11, 4/5)
0:7 Kamil Gościmiński (39:59, 4/5)
0:8 Mariusz Zwierz - Mateusz Wiśniewski - Kamil Gościmiński (42:55)
1:8 Arkadiusz Burnat - Bartosz Barszcz (43:51)
1:9 Maciej Resiak - Mariusz Zwierz - Kamil Gościmiński (50:20)
1:10 Darren McCutcheon - Marcin Obrał - Piotr Huzarski (51:32, 5/4)
2:10 Bernard Smagacz - Dawid Hućko - Hubert Demkowicz (54:28, 5/4)
3:10 Sławomir Gulbinowicz - Hubert Demkowicz - Michał Micuła (55:48)
3:11 Marcin Obrał - Maciej Resiak (56:30)
Sędziowali: Krzysztof Kozłowski - Marcin Ciastoń, Piotr Zamożniak
Minuty karne: 10 - 18
Strzały: 38 - 42
Widzów: 200
UKH: Feć (40:00 Mazur) - B. Burnat, Smagacz; Barszcz, Chmura, A. Burnat - Sieradzki, Dominik Giełbaga; Micuła, Kuczek, Dobies - Demkowicz, Gulbinowicz; Hućko, Dawid Giełbaga, Dybowski - Wójcik, Kloc, Hadowski.
Poznań: Szatkowski (Karwacki - n/g) - Huzarski, Iwanow; Sochacki, Gościmiński, McCutcheon - Puchalski, Obrał; Twardy, Wiśniewski, Mikołajczak - Krasakiewicz, Zwierz, Resiak.
Niedziela:
UKH Dębica - Hokej Poznań 4:12 (2:2, 0:4, 2:6)
0:1 Mateusz Wiśniewski - Maciej Resiak 04:33
0:2 Darren McCutcheon - Tomasz Iwanow (07:57)
1:2 Bernard Smagacz - Arkadiusz Burnat (11:13)
2:2 Arkadiusz Burnat - Bartosz Burnat - Bartosz Barszcz (12:31, 5/4)
2:3 Piotr Huzarski - Tomasz Twardy (23:08)
2:4 Jakub Puchalski - Mikołaj Krasakiewicz - Michał Sochacki (26:07, 5/4)
2:5 Darren McCutcheon - Tomasz Iwanow (32:32)
2:6 Marcin Obrał - Darren McCutcheon - Adam Mikołajczak (35:00, 5/4)
3:6 Patryk Chmura - Bartosz Barszcz - Bernard Smagacz (45:06)
3:7 Marcin Obrał - Tomasz Twardy - Adam Mikołajczak (45:23)
3:8 Kamil Gościmiński - Maciej Resiak (46:41)
4:8 Bartosz Burnat - Arkadiusz Burnat (47:26)
4:9 Mariusz Zwierz - Mateusz Wiśniewski - Kamil Gościmiński (49:37)
4:10 Darren McCutcheon - Marcin Obrał (51:09)
4:11 Mateusz Wiśniewski - Kamil Gościmiński (57:01)
4:12 Mateusz Wiśniewski Karny (59:20)
Sędziowali: Bartosz Kaczmarek - Jacek Bernacki - Dawid Pabisiak
Minuty karne: 14 - 6
Strzały: 40 - 58
Widzów: 50
UKH: Feć (40:00 Mazur) - B. Burnat, Smagacz; Barszcz, Chmura, Hadowski - Sieradzki, Dybowski; Micuła, Kuczek, Wójcik - Dominik Giełbaga, Gulbinowicz; Kloc, Dawid Giełbaga, A. Burnat.
Poznań: Szatkowski (Karwacki - n/g) - Huzarski, Iwanow; Sochacki, Gościmiński, McCutcheon - Puchalski, Obrał; Twardy, Wiśniewski, Mikołajczak - Krasakiewicz, Zwierz, Resiak.
SMS U18 PZHL Sosnowiec - MUKS Naprzód Janów 4:5 (3:2, 0:2, 1:1)
1:0 Jakub Bukowski - Miłosz Idasiak (01:22)
2:0 Jakub Szukała - Kamil Wałęga (06:48)
2:1 Jakub Piper - Filip Uherek (15:18)
3:1 Filip Mazurkiewicz - Marcin Wróbel - Konrad Gruszczyk (17:12)
3:2 Jakub Piper - Łukasz Elżbieciak (18:07)
3:3 Krzysztof Krzysztofek - Łukasz Niedźwiedź (29:29)
3:4 Paweł Małopolski - Krzysztof Krzysztofek (39:54)
4:4 Wiktor Urbański (50:36)
4:5 Kacper Kapłon - Adrian Kurz (58:02)
Sędziowali: Artur Hyliński - Maciej Gąsienica-Makowski, Krzysztof Worwa
Minuty karne: 6 - 4
Strzały: 27 - 48
Widzów: 30
SMS U18: Zawalski (Małota - n/g) - Urbański, Gruszczyk; Mazurkiewicz, Jóźwiak, Wołoszyk - Antoni Kot, Kołodziej; Bukowski, Idasiak, Wałęga - Cieśla, Adam Kot; Krztoń, Wróbel, Luszniak - Khoperia, Szukała.
Naprzód: M. Elżbieciak (Nowak - n/g) - Kurz, Parzyszek; Ł. Elżbieciak, Piper, Krzysztofek - Pohl, Stachura; Kapłon, Rajski, Stokłosa - Uherek, Bujok; Małopolski, Niedźwiedź.
Komentarze