Newsy I Liga

Kolos na glinianych nogach. KTH przegrywa z SMS-em

2011-11-19 21:51:02 21 Autor: K@milos Źródło kateheci.pl

Z pozoru będąca faworytem w dzisiejszym spotkaniu drużyna KS KTH musiała uznać wyższość gości z sosnowieckiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Po słabym meczu, którego momentami wręcz nie dało się oglądać, "Mineralni" zeszli z lodu pokonani w dogrywce 3:4. Bohaterem SMS-u został dzisiaj Daniel Kapica.

I liga: Trzy punkty są... (VIDEO)

2011-11-19 14:25:54 4 Autor: skh Źródło hcgks.katowice.pl

Drużyna Hokejowego Clubu GKS Katowice wygrała z Polonią Bytom 4:2. Styl w jakim to osiągnęła pozostawia dużo do życzenia, ale zwycięzców się nie sądzi.

1

II Runda I ligi - podsumowanie

2011-11-16 23:50:11 1 Autor: MRT Źródło Hokej.Net

Dziesięć spotkań i druga runda za nami. Liderem, a tym samym coraz poważniejszym kandydatem do awansu do PLH, zdaje się być drużyna z Katowic, która, jak informowaliśmy niedawno, nie przestaje się „dozbrajać”.

2

Wardecki: Możliwość sprawdzenia się z mocniejszymi rywalami

2011-11-16 16:53:50 0 Autor: Maciej Tauber Źródło Hokej.Net

Mateusza Wardeckiego, kapitana Legii Warszawa, pytamy o przyczyny dotkliwej wtorkowej porażki w Pucharze Polski z MMKS Podhale Nowy Targ oraz o szanse Legii Warszawa w tym sezonie.

3

Weekendowe starcia w I lidze

2011-11-14 15:23:51 15 Autor: Michmat Źródło Hokej.Net

Zwycięstwo z Polonią Bytom w niedzielę oraz porażkę z Orlikiem Opole dzień wcześniej zanotowali w miniony weekend hokeiści SMS-u I Sosnowiec.

4

Dwadzieścia minut to bardzo długo. KTH - Orlik 2:3

2011-11-13 23:29:19 6 Autor: K@milos Źródło kateheci.pl

Nie od dziś wiadomo, że dwadzieścia minut to w hokeju bardzo długi okres. Boleśnie przekonali się dzisiaj o tym kryniccy hokeiści, którzy w trzeciej tercji dzisiejszego meczu z Orlikiem Opole skutecznie roztrwonili ciężko wypracowaną dwubramkową przewagę, przegrywając ostatecznie 2:3 (w tercjach 1:0, 1:0, 0:3).

5

Pewne zwycięstwo nad Legią (VIDEO)

2011-11-13 12:40:17 6 Autor: skh Źródło hcgks.katowice.pl

Druga runda pierwszoligowych rozgrywek za nami. W swoim ostatnim meczu w tej fazie rozgrywek, Hokejowy Club GKS Katowice pokonał Legię Warszawa 6:2.

6

W Krynicy - Zdrój wygrali gospodarze

2011-11-13 12:36:11 0 Autor: K@milos Źródło kateheci.pl

Sobotnie zawody pod Górą Parkową dostarczyły więcej emocji niż się można było spodziewać przed rozpoczęciem spotkania. Emocje te dotyczyły głównie wyniku, bowiem losy spotkania ważyły się do ostatnich minut. Ostatecznie wygrali gospodarze, którzy na dwadzieścia pięć sekund przed końcem spotkania zdobyli trzeciego gola przesądzającego o ich zwycięstwie.

7

I liga: Fotel lidera odzyskany (VIDEO)

2011-11-07 13:22:42 34

W porównaniu z sobotnim meczem z KTH Krynica, pojedynek z SMS I PZHL toczył się w zdecydowanie wolniejszym

I liga: Dwa weekendowe zwycięstwa Legii

2011-11-07 00:16:20 9

Dwa zwycięstwie spotkania odniosła Legia Warszawa w weekendowych spotkaniach 1 ligi. W sobotę legioniści

I liga: Kryniczanie górą (VIDEO)

2011-11-06 12:19:27 0

Pojedynek na szczycie I ligi przyciągnął do Satelity liczną publiczność. Jedyne co rozczarowało

Horowski i Cieślicki przenoszą się do Cracovii?!

2011-11-04 12:21:22 9

Wiele wskazuje na to, że dwóch napastników KTH Krynica opuści macierzysty klub. Obydwaj hokeiści

Warszawski maraton hokejowy, czyli 9. i 10. kolejka I ligi w akcji

2011-11-03 23:37:26 2

Najbliższe dni upłyną w stolicy pod znakiem „warszawskiego maratonu hokejowego”. Ciekawie prezentuje

Nowe twarze w GieKSie

2011-11-02 23:00:45 14

Działacze Hokejowego Clubu GKS Katowice nie zakończyli procesu wzmacniania drużyny walczącej o awans

Legia Warszawa - Polonia Bytom 2:3

2011-11-01 13:08:22 2

Stosunkowo niewielka ilość bramek z całą pewnością nie odzwierciedla ilości emocji jakie towarzyszyły

Rewanż z nawiązką

2011-10-29 17:19:24 34

Inaugurujące sezon spotkanie z Polonią Bytom zakończyło się niespodziewaną przegraną HC GKS Katowice.

Dlaczego MUKS Naprzód nie gra w I lidze, czyli ...

2011-10-27 19:09:37 20

Przepis na męczennika polskiego hokeja oraz odpowiedź Polskiego Związku Hokeja na Lodzie na artykuł

Trenerska roszada

2011-10-25 13:12:21 30

25 października doszło do zmiany na stanowisku szkoleniowca Hokejowego Clubu GKS Katowice. Davida Smalla

Polonia Bytom - SMS I PZHL 6-1

2011-10-23 22:36:58 1

Pewnym zwycięstwem Polonii Bytom nad SMS I Sosnowiec zakończył się mecz 6. kolejki I ligi. Bytomianie

Polonia Bytom - KTH Krynica 4-7. Cztery bramki Cieślickiego!

2011-10-22 22:45:13 7

Trzecią z rzędu porażkę ponieśli hokeiści Polonii Bytom. Tym razem bytomianie musieli uznać wyższość

I liga: Legia Warszawa – HC GKS Katowice 2:6

2011-10-22 20:30:28 8

Mecze Legii Warszawa z GKS Katowice zawsze mają duży ładunek emocjonalny. Tego ładunku nie brakowało

Poważna kontuzja Daniela Kukulskiego (VIDEO)

2011-10-20 13:55:29 16

W pierwszych minutach meczu Polonii Bytom z HC GKS Katowice zawodnik Polonii, Daniel Kukulski doznał

I liga: KTH - Legia 6:5, SMS I - HC GKS 0-6 (VIDEO)

2011-10-17 12:17:43 24

Prawdziwą huśtawkę nastrojów przeżyli w niedziele kibice w Krynicy-Zdrój. Ciężko, ale zwycięsko

Emocji nie zabrakło - sędziowie zepsuli widowisko

2011-10-16 12:25:54 4

Mecz na szczycie w pierwszej lidze hokeja na lodzie nie zawiódł. Spotkanie pod Górą Parkową dostarczyło

Mazowsze Legia wygrywa w Sosnowcu

2011-10-15 20:58:01 2

Trzecie z kolei zwycięstwo odniosła drużyna Mazowsza Legii Warszawa. Tym razem z lodu pokonani schodzili

Porażka Polonii z Orlikiem

2011-10-15 20:28:54 2

Zwycięstwem Orlika Opole zakończył się rozegrany w Bytomiu mecz I ligi hokeja na lodzie. Tym samym

Zwycięska inauguracja KTH przed własną publicznością

2011-10-12 23:00:03 16

Zgodnie z planem rozpoczęli zmagania ligowe hokeiści KS KTH. Wygrana przed własną publicznością

Waleczne serca spod Góry Parkowej

2011-10-10 16:06:11 6

Takiej właśnie drużyny należy oczekiwać w Krynicy-Zdroju. Rzeczywistość okazała się okrutna

Orlik pokonany (VIDEO)

2011-10-07 23:37:05 17

Pierwszy mecz Hokejowego Clubu GKS Katowice w roli gospodarza, przyciągnął do Satelity tłumy kibiców.

Zgasło światło Naprzodu…?

2011-10-05 14:51:28 64

We wtorek, 04.10 br., zapadła ostateczna decyzja PZHL, w której Prezydium Związku podtrzymało orzeczenie

MUKS Naprzód Janów nie zagra w I lidze

2011-10-04 16:38:08 17

W dniu 4.10 br. Prezydium Zarządu PZHL podtrzymało orzeczenie Komisji Odwoławczej PZHL (z 1.10 br.)

Zwycięstwo Legii w Bytomiu

2011-10-02 21:37:36 9

Zwycięstwem Legii Warszawa nad Polonią Bytom zakończył się mecz drugiej kolejki I ligi. Jest to

Niespodziewana wygrana Polonii na inaugurację (VIDEO)

2011-10-01 20:43:56 17

Wynikiem 4-3 zakończyła się dzisiejsza potyczka Polonii Bytom z HC GKS Katowice. Co ciekawe, drużynę