• Data dodania: 2012-10-30
Autor: Fot. Marta Zawalska
Łącznie kliknięć: 19111

SHOUTNEWS

2014-08-27 18:35 Po drugiej tercji hokeiści Comarch Cracovii wygrywają 5:4 z Ciarko PBS Bank KH Sanok. Gole w drugiej tercji: Zvatora, Noworyta - Dutka 2, Sinagl, Radwański.

2014-08-27 18:35 Po pierwszej tercji Unia Oświęcim przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 1:2. Bramkę dla biało-niebieskich strzelił Piotrowicz (20.), dla jastrzębian trafiali Urbanowicz (2.) i Steber (14.).

2014-08-27 18:02 W składzie oświęcimskiej Unii na mecz z JKH GKS Jastrzębie znalazł się czeski obrońca Michal Pavlu.

27-letni wychowanek Bílí Tygři Liberec ostatni sezon spędził w ekipie Telford Tigers (EPIHL).

2014-08-27 17:47 Po pierwszej tercji hokeiści Comarch Cracovii wygrywają z Ciarko PBS Bank KH Sanok 3:0. Bramki: Słaboń 2, F. Novak.

2014-08-27 16:38 Marek Stebnicki, Mariusz Puzio i Roman Steblecki odwieszą na kilka godzin łyżwy z hokejowego kołka i wystąpią w pożegnalnym meczu Daniela Laszkiewicza.

2014-08-27 16:20 Gleb Łucznikow może stać się drugim zawodnikiem, który po występach w Polsce przeniesie się na zaplecze ligi KHL. Jego usługami zainteresowane jest Zauralje Kurgan.

2014-08-27 16:11 Dzisiaj zostaną rozegrane trzy mecze sparingowe.

O 17.00 Comarch Cracovia podejmie Ciarko PBS Bank KH Sanok. Transmisja video na MałopolskaTV. O 18.00 Unia Oświęcim zagra z JKH GKS Jastrzębie, a MMKS Podhale Nowy Targ z HK Spiska Nowa Wieś.

2014-08-27 14:10 Wiele wskazuje na to, że Drew Akins w przyszłym sezonie będzie występował w Holandii, w barwach Dordrecht Lions.

29-letni Amerykanin w poprzednim sezonie grał w Polonii Bytom. W 40 meczach zdobył 20 bramek i zanotował 19 asyst.

2014-08-27 13:19 Jak udało nam się ustalić, polsko-słowacki projekt drużyny HC Jackals Poland, która miałaby występować w lidze MHL, został odłożony na przyszły rok.

2014-08-26 20:07 Hokeiści Naprzodu Janów pokonali Polonię Bytom 7:3. Bramki zdobyli: Bernat, Stachura, Kulik, Elżbieciak, Gryc, Działo, Kogut - Meidl 2, Słodczyk.

2014-08-26 20:02 Unia Oświęcim przegrała na własnym lodzie z GKS Tychy 3:4. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Bajanik (48.), Piotrowicz (49.), Vizvardy (59.), dla tyszan trafiali: Kartoszkin (8.), Parzyszek (20.), Guzik (23.), Witecki (39.)

W 50. minucie meczu doszło do pojedynku pięściarskiego między Davidem Bajanikiem a Kacprem Guzikiem. Ciosy lepiej wyprowadzał słowacki defensor i został nagrodzony przez oświęcimską publiczność owacją na stojąco.

2014-08-26 20:02 Po dwóch tercjach Unia Oświęcim przegrywa z GKS Tychy już 0:4. Bramki dla tyszan zdobyli Kartoszkin (8.), Parzyszek (20.), Guzik (23.), Witeckk (39.).

2014-08-26 19:35 Białoruski klub HK Witebsk wystąpił do białoruskiej federacji hokejowej z wnioskiem, by w związku z sytuacją polityczną na Ukrainie i upadkiem hokeja w tym kraju każdy klub w ekstraklasie Białorusi miał prawo zatrudniać po dwóch Ukraińców bez wliczania ich do limitu obcokrajowców.

2014-08-26 19:27 Po pierwszej tercji hokeiści Naprzodu Janów prowadzą z Polonią Bytom 3:0. Bramki: Bernat, Stachura, Kulik.

2014-08-26 18:34 Po pierwszej tercji Unia Oświęcim przegrywa na własnym lodzie z GKS Tychy 0:2. Bramki dla trójkolorowych zdobyli Kartoszkin (8. min.) i Parzyszek (20.).

2014-08-26 17:57 Trwa spotkanie pomiędzy reprezentacją Polski do lat 20 i HC RT TORAX Poruba. Relacja live z tego meczu na lajfy.com - KLIKNIJ.

2014-08-26 15:05 Dzisiaj odbędą się dwa mecze sparingowe. O godzinie 18.00 Unia Oświęcim podejmie GKS Tychy, a o 18.30 Naprzód Janów Polonię Bytom.

2014-08-25 10:03 250 złotych będzie kosztował karnet na mecze nowotarskiego Podhala. Będzie on obowiązywał na 27 spotkań sezonu zasadniczego oraz na wrześniowe mecze towarzyskie.

2014-08-24 19:28 Duńczyk Kristoffer Mohr z SønderjyskE Vojens został zawieszony na 4 mecze za atak kolanem na Mikko Lehtonena w spotkaniu drugiej kolejki Ligi Mistrzów z Skellefteå AIK.

2014-08-24 18:29 Hokeiści Comarch Cracovii w ostatnim meczu na turnieju Docler Cup pokonali po rzutach karnych francuski Les Rapaces de Gap 5:4 (2:3, 2:1, 0:0 - 0:0) k. 2:1. Bramki dla Cracovii: K. Richter 4, T. Kozłowski.