• Data dodania: 2012-10-30
Autor: Fot. Marta Zawalska
Łącznie kliknięć: 19565

SHOUTNEWS

2015-08-30 10:44 Zapraszamy na multimedialną relację live z meczu ligi KHL pomiędzy Metallurgiem Magnitogorsk i Awtomobilistem Jekaterynburg z udziałem Wojtka Wolskiego - KLIKNIJ.

Na lajfy.com także relacje live z wszystkich meczów CHL i KHL.

2015-08-30 03:20 Hokeiści Nesty Toruń pokonali Stoczniowca 2014 Gdańsk 12:2. Bramki: Żyliński, Kukuszkin 2 Dołęga 2, M. Kalinowski, Dzięgiel 2, Winiarski, Strużyk, Fraszko, Huzarski - Gołaszewski, Stasiewicz.

2015-08-29 21:50 Po 60.minucie Polska remisuje z Lausitzer Füchse 1:1. Trenerzy obu ekip ustalają, że nie będzie rozgrywana dogrywka ani rzuty karne. Tym samym wynik remisowy jest ostatecznym rozstrzygnięciem.

2015-08-29 21:25 Rzutu karnego nie wykorzystał Damian Kapica i w dalszym ciągu remisujemy z "Łużyckimi Lisami" z Weißwasser.

2015-08-29 21:00 Po dwóch tercjach Polska remisuje z Lausitzer Füchse 1:1. Bramkę dla Polski w 30. minucie zdobył Górny po asystach Kapicy i Domogały.

2015-08-29 20:12 Mecz reprezentacji Polski z Lausitzer Fuchse można obejrzeć wideo na żywo >>> TUTAJ - KLIKNIJ.

2015-08-29 18:25 W trzecim dniu Turnieju Nadziei Olimpijskich U-18 rozgrywanym w Dębicy Węgry pokonały Austrię 3-1 a Polska pokonała Słowację U16 4-2. Turniej wygrali Węgrzy a drugiej miejsce zajęli Polacy.

2015-08-28 23:47 W drugim dniu Turnieju Nadziei Olimpijskich U-18 rozgrywanym w Dębicy Węgry rozgromiły Słowaków 7-0 a Polska pokonała Austrię 3-1 (1:0, 2:0, 0:1). Bramki: Michałowski, Olszewski, Jeziorski - Bluml.

2015-08-28 21:38 Po czterdziestu minutach "Orły" prowadzą z Eispiraten Crimmitschau 3:1. Trzeciego gola zdobył Bartłomiej Pociecha.

2015-08-28 20:43 Kadra PZHL, złożona głównie z młodych i obiecujących zawodników, prowadzi z występującym na co dzień w DEL2 Eispiraten Crimmitschau 2:1. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Kamil Kalinowski i Mateusz Bepierszcz.

2015-08-28 20:14 Hokeiści Tatryski Podhale Nowy Targ pokonali HK Zagłębie Sosnowiec 6:4 (3:1, 3:0, 0:3). Bramki: Mrugała, Różański, Neupauer, Gruszka, Tapio, Wielkiewicz - Wąsiński, P. Bzdyl, Rutkowski, M. Kozłowski.

2015-08-28 19:04 Wczoraj w wieku 82 lat zmarł Al Albour, legendarny trener New York Islanders. Albour prowadził "Wyspiarzy" w latach 1973 - 1994. W sezonie 2007/08 honorowo poprowadził Islanders w jednym spotkaniu, dzięki czemu osiągnął rekordową liczbę 1500 spotkań na ławce trenerskiej drużyny z Nowego Jorku.

2015-08-28 12:33 W dzisiejszym meczu towarzyskim Polonia Bytom pokonała Orlika Opole 7:4.

2015-08-28 11:14 HC Ocelarzi Trzyniec z Aronem Chmielewskim w składzie zagra dzisiaj kolejne spotkanie ze Stavanger Oilers w ramach hokejowej Ligi Mistrzów. Relacja live, multimedia oraz statystyki z tego spotkania - KLIKNIJ.

2015-08-27 23:59 W pierwszym dniu Turnieju Nadziei Olimpijskich U-18 rozgrywanym w Dębicy Austria wygrała ze Słowacją 3-2 a Polska uległa Węgrom 4-5 (0:1, 1:2, 3:2).

2015-08-27 22:48 Jutrzejsze spotkanie sparingowe pomiędzy Polonią Bytom a Orlikiem Opole odbędzie się o godzinie 10:15.

2015-08-27 21:45 Unia Oświęcim pokonała na wyjeździe Naprzód Janów 5:0. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Peter Tabaček - dwie oraz Lubomir Vosatko, Wojciech Wojtarowicz i Patryk Malicki.

2015-08-27 20:27 Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Orlika Opole 7:2 (1:0, 5:1, 1:1). Bramki: Semrad 3, Lukacik 2, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka - Cichy 2. W drugim meczu Comarch Cracovia wygrała w wyjazdowym spotkaniu z AZ Hawierzowem 5:2 (1:0, 2:2, 2:0). Bramki dla Cracovii: Rompkowski, Pasiut, Svitana, Paczkowski, Sinagl.

2015-08-27 20:22 Po czterdziestu minutach Naprzód Janów przegrywa z Unią Oświęcim 0:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Lubomir Vosatko i Peter Tabaček. Przy obu z nich podawał Sebastian Kowalówka.

2015-08-27 20:00 Po drugiej tercji JKH GKS Jastrzębie wygrywa z Orlikiem Opole 6:1. Bramki: Semrad 3, Lukacik, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka - Cichy. W drugim meczu Comarch Cracovia wygrywa w wyjazdowym spotkaniu z AZ Hawierzowem 3:2. Bramki dla Cracovii: Rompkowski, Pasiut, Svitana.