• Data dodania: 2008-11-04
Autor: Nowy Targ
Łącznie kliknięć: 20328

SHOUTNEWS

2015-09-02 20:50 Unia Oświęcim pokonała HC Frýdek-Místek 5:4. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška, Damian Piotrowicz i Wojciech Wojtarowicz.

2015-09-02 19:24 Po czterdziestu minutach Unia Oświęcim prowadzi z HC Frýdek-Místek 4:3. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška i Damian Piotrowicz.

2015-09-02 18:32 Po pierwszej tercji Unia Oświęcim remisuje z HC Frýdek-Místek 2:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas i Artur Budzowski.

2015-09-02 14:49 Miroslav Šatan jest kandydatem na generalnego menedżera drużyny złożonej z zawodników europejskich w Pucharze Świata 2016.

2015-09-01 21:35 Naprzód Janów przegrał z Orlikiem Opole 2:5. Bramki dla janowian zdobyli Podsiedlik i Michegonok. Dla opolan trafiali Cichy i Marzec (po dwa razy) oraz Szydło.

2015-09-01 20:53 W jednym z dzisiejszym meczów sparingowych Zagłębie Sosnowiec przegrało z JKH GKS Jastrzębie 2:3

2015-09-01 20:48 Po dwóch tercjach Naprzód Janów przegrywa z Orlikiem 1:3 Bramki: Podsiedlik - Szydło, Cichy, Marzec.

2015-09-01 20:13 Po dwóch tercjach Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 1:2. Bramki: A. Kowalówka - R. Nalewajka i Rostkowski.

. Z kolei w Janowie Orlik Opole po pierwszych dwudziestu minutach prowadzi z Naprzodem 2:0.Trafienia zaliczyli Szydło i Cichy.

2015-09-01 20:06 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok przegrali w wyjazdowym sparingu z HC Bemaco Bardejów aż 3:9. Bramki dla sanoczan zdobyli Travis Oullette, Mike Danton i Benjamin Breault.

2015-09-01 19:02 Po pierwszej tercji Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 0:1

2015-09-01 18:44 Pokaz skutecznej gry Bardejowa. Ekipa HC Bemaco po czterdzie4stu minutach prowadzi z sanoczanami 7:2. Gole dla drużyny prowadzonej przez Kariego Rauhanena zdobyli Travis Oullette i Mike Danton

2015-09-01 18:14 Po pierwszej tercji HC Bemaco Bardejów prowadzi z Ciarko PBS Bank STS Sanok 2:0.

2015-09-01 12:23 Wojtek Wolski i jego Metallurg Magnitogorsk zmierzy się dzisiaj z Jugrą Chanty-Mansyjsk. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL.

2015-08-31 13:46 Klub TatrySki Podhale Nowy Targ ustalił ceny biletów i karnetów: Bilet Normalny - 13 zł, Bilet Ulgowy - 8 zł (kobiety, dzieci, wszyscy uprawnieni do zniżki), Bilet Rodzinny - 23 zł (2 +1, 2+2), KARNETY: 200 zł.

2015-08-30 03:20 Hokeiści Nesty Toruń pokonali Stoczniowca 2014 Gdańsk 12:2. Bramki: Żyliński, Kukuszkin 2 Dołęga 2, M. Kalinowski, Dzięgiel 2, Winiarski, Strużyk, Fraszko, Huzarski - Gołaszewski, Stasiewicz.

2015-08-29 21:50 Po 60.minucie Polska remisuje z Lausitzer Füchse 1:1. Trenerzy obu ekip ustalają, że nie będzie rozgrywana dogrywka ani rzuty karne. Tym samym wynik remisowy jest ostatecznym rozstrzygnięciem.

2015-08-29 21:25 Rzutu karnego nie wykorzystał Damian Kapica i w dalszym ciągu remisujemy z "Łużyckimi Lisami" z Weißwasser.

2015-08-29 21:00 Po dwóch tercjach Polska remisuje z Lausitzer Füchse 1:1. Bramkę dla Polski w 30. minucie zdobył Górny po asystach Kapicy i Domogały.

2015-08-29 20:12 Mecz reprezentacji Polski z Lausitzer Fuchse można obejrzeć wideo na żywo >>> TUTAJ - KLIKNIJ.

2015-08-29 18:25 W trzecim dniu Turnieju Nadziei Olimpijskich U-18 rozgrywanym w Dębicy Węgry pokonały Austrię 3-1 a Polska pokonała Słowację U16 4-2. Turniej wygrali Węgrzy a drugiej miejsce zajęli Polacy.

deho: ale co jej mąż by pomyślał?
deho: co ide spać dziś szybciej pozdrawiam źyczę miłej nocki i uważajcie na liczbę
deho: jak to mówią wasi piersza pyta oświęcimia
Beta: wzajemnie
uniaoswiecim1324: odezwała sie deska mateska uważajce na deske bo on takie bajki pisze taki bajkopisarz Sanocki!
gks62: jak Lizbony nastrój przed ligą
gks62: Liczbo*
gks62: Becia Żigardy im się kiedyś obudzi
Igor781: Dostal umowe na 2 lata?
deho: liczbo ja bajki to co ty robisz czym można nazwać?
deho: liczbo nastrój jaki masz
deho: przed ligą?
jpalka: wnioski tandem Hyliński-Noworyta w dalszym ciągu nierozerwalny
jpalka: Radzik sędziuje spotkanie które pokaże TVP Sport, czy nie można było wyznaczyć do tego meczu Bacy albo Wolasa czy Marczuka?
jarek82: odezwał się deska alfa omega
Żółty Kacior: dzis zaczyna sie nowy sezon Paranienormalnych ;)
deho: odezwał sie niepełnosprytny jare,
uniaoswiecim1324: Siema Jarek!
Podhale2014: Hejka Kibice z rana Hej :)
uniaoswiecim1324: Siema Podhale!
uniaoswiecim1324: jak tam nastroje przed sezonem?
Podhale2014: U Mnie dobrze :) weekend pilkarsko hokejowy przed Nami :) na sportowo ze hej :)
Podhale2014: w Nowym Targu otwieraja Pup Hokejowy ;) super sprawa i bedzie sie dzialo tam po meczach. spotkania rozmowy
obiektywnie_niepoprawna: hej wszystkim:)
obiektywnie_niepoprawna: teraz już nikt nie będzie pisał, że nie ma takiego klubu jak STS
Podhale2014: STS Sanok. pamietaj jak bylo ST)S Autosan Sanok :
Podhale2014: Pamietam jak bylo STS AUTOSAN SANOK :) na mecze na NT przyjezdzaliscie Autosanem zawsze nowym na testowych numerach nieraz
Podhale2014: sezon zapowiada sie bardzo ciekawie
Podhale2014: sklady druzyn bardzo sie pozmienialy w kazdej druzynie jakas rewolucja byla
jarek82: to były kiedyś czasy atmosfera była na torsanie
jarek82: pamiętam jak do dziś te wspaniałe boje z podhalem o wejscie do finału
Kapsel: a była ;) i takiej atmosfery już niestety nigdy nie będzie. Inne czasy, ludzie, obiekt... długo by wymieniać.
jarek82: tak jest