Hokej.net Logo

Hokej w TVP Sport

Sezon 2016/2017


LISTOPAD:

03.11 New York Islanders - Philadelphia Flyers

04.11 Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens

05.11.2016  Boston Bruins - New York Rangers

09.11.2016 02:00 St. Louis Blues - Chicago Blackhawks 

11.11.2016 01:00 Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers 

13.11.2016 21:00 Winnipeg Jets - Los Angeles Kings 

16/17 listopada 01:30 Washington Capitals vs. Pittsburgh Penguins

19 listopada 19:00, Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers

20 listopada 18:30 Washington Capitals vs. Columbus Blue Jackets

21/22 listopada 01:00 Pittsburgh Penguins vs. New York Rangers

24/25 listopada 01:30 Montreal Canadiens vs. Carolina Hurricanes

27 listopada 21:00 Edmonton Oilers vs. Arizona Coyotes

GRUDZIEŃ:

czwartek, 1 grudnia:     WASHINGTON CAPITALS – NEW YORK ISLANDERS  (1:00)

piątek, 2 grudnia:          CALGARY FLAMES – MINNESOTA WILD  (3:00)

sobota, 3 grudnia:         NASHVILLE PREDATORS – NEW JERSEY DEVILS  (20:00)

poniedziałek, 5 grudnia:    PITTSBURGH PENGUINS – OTTAWA SENATORS (1:00)

piątek, 9 grudnia:                 CHICAGO BLACKHAWKS – NEW YORK RANGERS (2:30)

wtorek, 13 grudnia:            TORONTO MAPLE LEAFS – SAN JOSE SHARKS (1:30)

piątek, 16 grudnia:               PITTSBURGH PENGUINS – LOS ANGELES KINGS (1:00)

niedziela, 18 grudnia:         VANCOUVER CANUKS – COLUMBUS BLUE JACKETS (22:00)

poniedziałek, 19 grudnia:  PHILADELPHIA FLYERS – NASHVILLE PREDATORS (1:00)

piątek, 23 grudnia:               FLORIDA PANTHERS – DETROIT RED WINGS (1:30)

czwartek, 29 grudnia:         BUFFALO SABRES – BOSTON BRUINS (1:00)

sobota, 31 grudnia:             NEW JERSEY DEVILS – WASHINGTON CAPITALS (19:00)


STYCZEŃ:

4 stycznia:  01:00 Florida Panthers – Winnipeg Jets (TVP Sport i SPORT.TVP.PL) 

9 stycznia:  01:30 Montreal Canadiens – Washington Capitals (TVP Sport i SPORT.TVP.PL) 

13 stycznia:  01:00 Washington Capitals – Chicago Blackhawks (TVP Sport i SPORT.TVP.PL) 

14 stycznia:  01:00 Montreal Canadiens – New York Rangers (TVP Sport i SPORT.TVP.PL) 

17 stycznia:  01:00 New York Rangers – Dallas Stars (TVP Sport i SPORT.TVP.PL) 

20 stycznia:  01:00 Boston Bruins – Chicago Blackhawks (TVP Sport i SPORT.TVP.PL) 

26 stycznia:  01:00 New Jersey Devils – Washington Capitals (TVP Sport i SPORT.TVP.PL) 

28 stycznia:  01:00 Weekend Gwiazd: All-Star Skills (TVP Sport i SPORT.TVP.PL) 

29 stycznia: 22:00 Weekend Gwiazd: All-Star Game (TVP Sport i SPORT.TVP.PL)


LUTY:

3 luty, 1:00: Pittsburgh Penguins vs. Columbus Blue Jackets

4 luty, 3:00: Colorado Avalanche vs. Winnipeg Jets

11 luty, 1:00: Montreal Canadiens vs. St. Louis Blues

12 luty, 21:00: Minnesota Wild vs. Detroit Red Wings

17 luty, 1:00: Columbus Blue Jackets vs. Pittsburgh Penguins

18 luty, 1:00: Chicago Blackhawks vs. Edmonton Oilers

21 luty, 1:00: New York Rangers vs. Montreal Canadiens

25 luty, 23:00: Nashville Predators vs. Washington Capitals

1 marca, 1:00: Tampa Bay Lightning vs. Carolina Hurricanes

MARZEC:

- sobota, 11 marca, 22:00  NASHVILLE - SAN JOSE

- niedziela, 12 marca, 24:00  EDMONTON - MONTREAL

- wtorek, 14 marca, 24:00  WASHINGTON - MINNESOTA

- sobota, 18 marca, 18:00   NEW YORK ISLANDERS - COLUMBUS

- niedziela, 19 marca, 22:00  WINNIPEG - MINNESOTA

- poniedziałek, 20 marca, 00:30  TORONTO - BOSTON

- czwartek, 23 marca, 24:00   WASHINGTON - COLUMBUS

- piątek, 31 marca, 01:00   NEW YORK RANGERS - PITTSBURGH

 

- sobota, 1 kwietnia, 01:00   TAMPA BAY - MONTREAL


 



 

HOKEJ NA LODZIE

wstępny plan transmisji w TVP SPORT

PHL/PZHL - sezon 2016/17


data

wydarzenie

godzina

uwagi


4/10 wt

PLH – 15.kol.(aw.): Podhale – Tychy

18:25 – 20:45

pocz. meczu 18:30

9/10 nd

PLH – 10.kolejka: Unia – Polonia

17:05 – 19:30

pocz. meczu 17:15

16/10 nd

PLH – 13.kolejka: Tychy – Cracovia

17:05 – 19:30

pocz. meczu 17:15

22/10 sb

P.Kontynentalny: Tychy – Jesenice

17:50 – 20:15

pocz. meczu 18:00

(koprodukcja)

23/10 nd

P.Kontynentalny: Tychy – Miszkolc

17:55 – 20:15

pocz. meczu 18:00

(koprodukcja)





11/11 pt

PLH – 18.kolejka: Cracovia – Orlik

17:55 – 20:15

pocz. meczu 18:00

15/11 wt

Superpuchar: Podhale – Cracovia

18:25 – 19:55

pocz. meczu 18:30

27/11 nd

PLH – 23.kolejka: Podhale – Polonia

17:05 – 19:30

pocz. meczu 17:15





2/12 pt

PLH – 24.kolejka: Tychy – Cracovia

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

15/12 cz

EIHC, Gdańsk : Polska – Korea Płd.

18:45 – 21:20

pocz. meczu 19:00

16/12 pt

EIHC, Gdańsk : Polska – Ukraina

22:35 relive

pocz. meczu 19:00

17/12 sb

EIHC, Gdańsk : Polska – Kazachstan

17:45 – 20:30

pocz. meczu 18:00

22/12 cz

PLH – 29.kolejka: Cracovia – Tychy

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

29/12 cz

Puchar Polski – ½: Tychy – Polonia 

15:45 – 18:20

pocz. meczu 16:00

29/12 cz

Puchar Polski – ½: Cracovia – Podhale

19:15 – 21:50

pocz. meczu 19:30

30/12 pt

Puchar Polski – Finał: Tychy – Cracovia

18:15 – 21:05

pocz. meczu 18:30





3/01 wt

PLH – 30.kolejka: Jastrzębie – Polonia

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

6/01 pt

PLH – 31.kolejka: Podhale – Cracovia

15:50 – 18:15

pocz. meczu 16:00

13/01 pt

PLH – 33.kolejka: Tychy – Orlik

19:20 – 21:45

pocz. meczu 19:30

20/01 pt

PLH – 35.kolejka: Podhale – Tychy

19:20 – 21:45

pocz. meczu 19:30

3/02 pt

PLH – 39.kolejka: Cracovia – Tychy

20:05 – 22:30

pocz. meczu 20:15

9/02 cz

EIHC, Katowice: Polska – Słowenia

19:15 – 21:50

pocz. meczu 19:30

10/02 pt

EIHC, Katowice: Polska – Ukraina

16:15 – 18:50

pocz. meczu 16:30

11/02 sb

EIHC, Katowice: Polska – Włochy

18:15 – 20:50

pocz. meczu 18:30

17/02 pt

PLH – 42.kolejka: Orlik – Podhale

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

play – off:

21/02 wt

1.runda (#1): Tychy – Katowice

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

22/02 śr

1.runda (#2): Cracovia – Unia

20:05 – 22:30

pocz. meczu 20:15

25/02 sb

1.runda (#3): Jastrzębie – Podhale

17:50 – 20:15

pocz. meczu 18:00

26/02 nd

1.runda (#3): Orlik – Polonia

17:50 – 20:15

pocz. meczu 18:00





7/03 wt

2.runda (#1): Tychy – Polonia

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

8/03 śr

2.runda (#2): Cracovia – Podhale

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

11/03 sb

2.runda (#3): Podhale – Cracovia

17:55 – 20:15

pocz. meczu 18:00

12/03 nd

2.runda (#4): Polonia – Tychy

17:50 – 20:15

pocz. meczu 18:00









data

wydarzenie

godzina

uwagi





21/03 wt

Finał (#1): Tychy – Cracovia

18:15 – 20:50

pocz. meczu 18:30

22/03 śr

Finał (#2): Tychy – Cracovia

17:45 – 20:20

pocz. meczu 18:00

25/03 sb

Finał (#3): Cracovia – Tychy

18:15 – 20:50

pocz. meczu 18:30

26/03 nd

Finał (#4): Cracovia – Tychy

16:15 – 18:50

pocz. meczu 16:30

29/03 śr

Finał (#5): Tychy – Cracovia

18:15 – 20:50

pocz. meczu 18:30

31/03 pt

Finał (#6): Cracovia – Tychy

19:00 – 21:45

pocz. meczu 19:15





2/04 nd

Finał (#7): Tychy – Cracovia

19:00 – 21:45

pocz. meczu 19:15





7/04 pt

towarzyski, Krynica: Polska – Słowacja

17:25 – 19:45

pocz. meczu 17:30







łącznie transmisji i relacji w sezonie 2016/17 (jesień): 14 (PHL – 7, PP – 4, Polska – 3)

łącznie transmisji i relacji w sezonie 2016/17 (wiosna): 25 (PHL – 21, Polska – 4)

łącznie transmisji i relacji w sezonie 2016/17: 39 (PHL – 28, PP – 4, Polska – 7)

 

+2 (PK – koprodukcja)

 



 

HOKEJ NA LODZIE

plan transmisji w TVP SPORT

PHL/PZHL - sezon 2014/15


data

wydarzenie

godzina

uwagi


9/09 wt

Superpuchar: Sanok - Cracovia

20:20 – 22:50

pocz. meczu 20:30

26/09 pt

PLH – 1.kolejka: Jastrzębie - Podhale

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30





9/10 cz

PLH – 6.kolejka: Naprzód – Polonia

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

24/10 pt

PLH – 11.kolejka: Tychy – Sanok

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30





8/11 sb

EIHC, Budapeszt: Węgry – Polska

20:15 – 22:05

retransmisja (mecz 18:00)

13/11 cz

PLH – 16.kolejka: Orlik – Unia

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

21/11 pt

PLH – 19.kolejka: Cracovia – Katowice

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

28/11 pt

PLH – 21.kolejka: Jastrzębie – Sanok

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30





5/12 pt

PLH – 23.kolejka: Unia – Tychy

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

27/12 sb

Puchar Polski – ½: Jastrzębie – Tychy

15:15 – 17:50

pocz. meczu 15:30

27/12 sb

Puchar Polski – ½: Sanok – Cracovia

18:45 – 21:35

pocz. meczu 19:00

28/12 nd

Puchar Polski – Finał: Tychy – Sanok

18:15 – 21:05

pocz. meczu 18:30





2/01 pt

PLH – 30.kolejka: Podhale – Cracovia

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

9/01 pt

PLH – 33.kolejka: Cracovia – Tychy

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30





6/02 pt

EIHC, Toruń: Polska – Ukraina

19:15 – 21:50

pocz. meczu 19:30

7/02 sb

EIHC, Toruń: Polska – Węgry

15:45 – 18:20

pocz. meczu 16:00

8/02 nd

EIHC, Toruń: Polska – Rumunia

19:15 – 21:55

pocz. meczu 19:30

24/02 wt

PLH – 46.kolejka (ost.): –

17:45 – 20:15

pocz. meczu 18:00





play – off :

1/03 nd

1.runda (#2): (4) – (5)

18:20 – 20:50

pocz. meczu 18:30

5/03 cz

1.runda (#4): (6) – (3) *

18:20 – 20:50

pocz. meczu 18:30





10/03 wt

2.runda (#1): (1/8) – (4/5)

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

11/03 śr

2.runda (#2): (2/7) – (3/6)

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

14/03 sb

2.runda (#3): –

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

15/03 nd

2.runda (#4): –

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

18/03 śr

2.runda (#5): –

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

20/03 pt

2.runda (#6): – *

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

22/03 nd

2.runda (#7): – *

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30





24/03 wt

Finał (#1): –

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

25/03 śr

Finał (#2): –

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

28/03 sb

Finał (#3): –

17:50 – 20:15

pocz. meczu 18:00

29/03 nd

Finał (#4): –

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

1/04 śr

Finał (#5): –

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

3/04 pt

Finał (#6): – *

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

data

wydarzenie

godzina

uwagi





5/04 nd

Finał (#7): – *

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30


* - meczu może nie być

 

 



 


HOKEJ NA LODZIE

plan transmisji w TVP SPORT

PHL/PZHL - sezon 2013/14


data

wydarzenie

godzina

uwagi


13/09 pt

PLH – 1.kolejka: Jastrzębie - Polonia

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

17/09 wt

PLH – 2.kolejka: Unia - Sanok

18:05 – 20:30

pocz. meczu 18:15

27/09 pt

PLH – 4.kolejka: Podhale - Krynica

18:35 – 21:00

pocz. meczu 18:45





4/10 pt

PLH – 6.kolejka: Katowice – Tychy

18:35 – 21:00

pocz. meczu 18:45

8/10 wt

PLH – 8.kolejka: Cracovia – Podhale

17:50 – 20:15

pocz. meczu 18:00

20/10 nd

PLH – 13.kolejka: Tychy – Unia

16:50 – 19:15

pocz. meczu 17:00

29/10 wt

PLH – 17.kolejka: Krynica – Sanok

19:05 – 21:30

pocz. meczu 19:15





17/11 nd

PLH – 21.kolejka: Sanok - Cracovia

17:05 – 19:30

pocz. meczu 17:15

22/11 pt

PLH – 23.kolejka:Jastrzębie - Katowice

17:50 – 20:15

pocz. meczu 18:00





3/12 wt

PLH – 28.kolejka: Krynica - Tychy

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30





19/12 cz

MŚ IIHF<20, Sanok: Polska – Białoruś

19:50 – 22:15

pocz. meczu 20:00

21/12 sb

MŚ IIHF<20, Sanok: Polska – Austria

19:50 – 22:15

pocz. meczu 20:00





28/12 sb

Puchar Polski – ½: Krynica – Sanok

15:15 – 17:50

pocz. meczu 15:30

28/12 sb

Puchar Polski – ½: Cracovia – Tychy

18:45 – 21:35

pocz. meczu 19:00

29/12 nd

Puchar Polski – Finał: Sanok – Cracovia

17:45 – 20:25

pocz. meczu 18:00





7/01 wt

PLH – 36.kolejka: Cracovia – Unia

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

28/01 wt

PLH – 45.kolejka: Unia – Cracovia

17:50 – 20:15

pocz. meczu 18:00





6/02 cz

Turniej EIHC, Gdańsk: Polska – Włochy

19:55 – 22:15

pocz. meczu 20:00

7/02 pt

Turniej EIHC, Gdańsk: Polska – Węgry

20:35 – 23:05

pocz. meczu 20:45

8/02 sb

Turniej EIHC, Gdańsk: Polska – Białoruś

20:35 – 23:05

pocz. meczu 20:45





play – off :

28/02 pt

1.runda (#1): Tychy – Polonia

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

1/03 sb

1.runda (#2): Cracovia – Unia

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

4/03 wt

1.runda (#3): Katowice – Sanok

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30





10/03 pn

2.runda (#1): Sanok/(7) – JKH/(6)

18:30 – 21:05

pocz. meczu 18:45

14/03 pt

2.runda (#3): (5)/Unia/Cracovia – (8)/Tychy

18:30 – 21:05

pocz. meczu 18:45

15/03 sb

2.runda (#4): (6)/JKH – (7)/Sanok

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

18/03 wt

2.runda (#5): ? – ?

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

20/03 cz

2.runda (#6): ? – ?

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30





24/03 pn

Finał (#1): ? – ?

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:45

25/03 wt

Finał (#2): ? – ?

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

28/03 pt

Finał (#3): ? – ?

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

29/03 sb

Finał (#4): ? – ?

18:20 – 20:45

pocz. meczu 15:00

Data

wydarzenie

godzina

uwagi





1/04 wt

Finał (#5): ? – ?

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

3/04 cz

Finał (#6): ? – ?

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30

5/04 sb

Finał (#7): ? – ?

18:20 – 20:45

pocz. meczu 18:30















łącznie transmisji i relacji w sezonie 2013/14: 35 (PLH – 26, PP – 3, Polska – 5)

 





Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X