Wyświetleń: 9013

W TALH w minionym tygodniu po 5:2

2010-02-06 22:56:02

W minionym tygodniu na gdańskim lodowisku w ramach rozgrywek TALH zmierzyli się Twister z Media Team oraz Goldwell z Dragons. Spotkania zakończyły się dość "popularnym" ostatnio wynikiem 5:2 na korzyść trójmiejskiego Tornada i gdańskich Smoków. Po ostatniej kolejce obie drużyny są liderami w swoich podgrupach.

PONIEDZIAŁEK:

W poniedziałkowy wieczór kije skrzyżowały zespoły Twistera i Media Team. Towarzyszyła nam szybka, choć często niepoukładana gra. Zawzięcie do gry i agresja nie opuszczały zawodników ani na chwilę. W połowie spotkania doszło do małej bójki-przepychanki, która dodatkowo podniosła poziom adrenaliny we krwi zawodników. Nieoczekiwanie w trzeciej tercji obraz wyrównanej gry się odwrócił - Dziennikarze nieco opadli z sił, a skutecznie wykorzystali to hokeiści Twistera wygrywając piąty mecz z rzędu w stosunku 5:2.

Twister Trójmiasto – Media Team 5 : 2 (1:0-0:1-4:1)

ŚRODA:

Rywalizacja pomiędzy Goldwellem i Dragonsami jak zawsze była zacięta. Udany rewanż za pierwszą rundę (GOL-DRG 6:1) i zwycięstwo 5:2 pozwoliły biało-zielonym wysunąć się na prowadzenie w tabeli. Jak przystało na „mecz na szczycie” - szybka gra, ładne strzały z daleka i wielość sytuacji mogących zmienić losy meczu cieszyły oko widzów, choć zawodnicy nie zachwycili nas rewelacyjną grą taktyczną i dobrym pomysłem. Więcej determinacji pokazały jednak Smoki i zasłużenie wygrali mecz. Spotkanie obfitowało w kary (zwłaszcza trzecia tercja), wiele sytuacji spornych i twardej gry pod bandami. Niezadowoleni zawodnicy pozwolili ponieść się nerwom i emocjom i doprowadzili do konfliktu z sędziami.

Goldwell Gdańsk – Dragons Gdańsk 2 : 5 (0:2-1:2-1:1)

-3 (1:4)

Wszystkich kibiców hokeja amatorskiego zapraszamy na mecze barażowe do Mistrzostw Polski Amatorów. Już dziś (sobota 6.02) na dużej tafli hali Olivia Goldwell Gdańsk podejmie Torpedo Nikisz, a Mad Dogs Sopot zmierzy się z GKS Tychy.

6 luty godz. 15:00 Goldwell Gdańsk - Torpedo Nikisz

6 luty godz. 17:30 SKH Mad Dogs Sopot – GKS Tychy