Za granicą

Victor Hedman dla Hokej.Net: Bramkarz nie widział tego strzału

2017-05-23 20:37:41 0 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

Niedzielne spotkanie finałowe golem w drugiej tercji otworzył Victor Hedman czołowy obrońca reprezentacji Szwecji i Tampa Bay Lightning. Po meczu udzielił Hokej.Net krótkiego wywiadu.

Henrik Lundqvist dla Hokej.Net: To niewiarygodne uczucie!

2017-05-23 02:33:02 0 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

"Król Henryk" okazał się kluczowym zawodnikiem złotej drużyny ze Szwecji. Bramkarz New York Rangers dołączył do zespołu w trakcie Mistrzostw Świata Elity a z nim w składzie Skandynawowie już nie przegrali! W krótkim wywiadzie dla Hokej.Net skomentował swoje wrażenia po zwycięstwie nad Kanadą.

1

MŚ Elity: William Nylander MVP turnieju (WIDEO)

2017-05-22 20:43:25 0 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

William Nylander nie tylko zdobył złoto z reprezentacją Szwecji, ale także został wybrany przez media najwartościowszym zawodnikiem turnieju (MVP).

2

MŚ Elity 2017: Szwecja mistrzem świata! (WIDEO)

2017-05-21 23:55:18 6 Autor: łs Źródło Hokej.Net

Reprezentacja Szwecji pokonała Kanadę 2:1 po rzutach karnych i po raz dziesiąty w historii sięgnęła po trofeum najlepszej drużyny świata. Oznacza to, że zawodnicy „Klonowych Liści” nie zdołali trzeci raz z rzędu wywalczyć tytułu.

3

MŚ Elity 2017: Pogoń Finów bez efektu. Rosja z brązem! (WIDEO)

2017-05-21 18:29:58 0 Autor: MikPach Źródło Hokej.Net

W meczu o trzecie miejsce na MŚ Elity Rosjanie pokonali Finów. Mimo prowadzenia 4:0 w drugiej tercji "Sbornej" to na początku trzeciej tercji było już tylko 4:3. Piątą bramkę, która zapewniła brąz zdobył Nikita Kuczerow.

4

MŚ Elity 2017: Dominacja Szwedów i pewny awans do finału (WIDEO)

2017-05-20 23:00:00 0 Autor: MikPach Źródło Hokej.Net

Reprezentacja "Trzech Koron" od samego początku kontrolowała przebieg spotkania i pewnie pokonała swoich sąsiadów - Finlandię. Jutro Szwedzi w wielkim finale zagrają z Kanadą, a Finowie w meczu o 3 miejsce z Rosją.

5

MŚ elity: Wielki powrót w trzeciej tercji. Kanada zagra o "złoto" (WIDEO)

2017-05-20 17:44:35 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Po dwóch tercjach klasyku Kanada - Rosja w półfinale Mistrzostw Świata w Kolonii niewiele wskazywało na to, że Kanadyjczycy zagrają o trzeci mistrzowski tytuł z rzędu. Ale w ostatnich 20 minutach odwrócili losy meczu i pokonali swojego wielkiego rywala, awansując do jutrzejszego finału.

6

Karne będą dłuższe. Wchodzą zmiany w przepisach

2017-05-19 21:12:58 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Obradujący w Kolonii kongres Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie (IIHF) przyjął zmiany w przepisach dotyczące sposobu rozgrywania dogrywek i rzutów karnych, które będą obowiązywały od przyszłego sezonu.

7

Rywale Cracovii mają nowego obrońcę. Grał na Mistrzostwach Świata

2017-05-19 19:03:18 0

Red Bull Monachium, z którym Cracovia zmierzy się w fazie grupowej Hokejowej Ligi Mistrzów, wzmocnił

Znamy organizatorów kolejnych Mistrzostw Świata elity

2017-05-19 17:42:47 1

Wspólna kandydatura Białorusi i Łotwy wygrała z Finlandią rywalizację o prawo organizacji Mistrzostw

Matthias Plachta: Rosjanie wygrają z Kanadą

2017-05-19 14:08:36 2

Reprezentacja Niemiec odpadła w ćwierćfinale przegrywając z Kanadą 1:2. Po meczu porozmawialiśmy

Wyjątkowe logo Mistrzostw Świata, ku pamięci...

2017-05-19 11:29:13 1

Dotychczasowe loga Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie (od 2005 roku) posiadają zestandaryzowaną

MŚ elity: Zemsty nie było. Szwecja i Kanada w półfinałach (WIDEO)

2017-05-18 22:28:04 0

Reprezentacje Szwecji i Kanady wywalczyły awans do półfinałów Mistrzostw Świata. Oznacza to, że

MŚ Elity: Niespodziewana porażka USA. Rosjanie odprawili Czechów i meldują się w półfinale (WIDEO)

2017-05-18 20:50:02 0

Finowie po świetnym taktycznie meczu pokonali Stany Zjednoczone 2:0, zachowując przy tym czyste konto.

Były gracz NHL krytycznie o Cracovii. Mocne słowa

2017-05-18 18:32:30 2

Były szwedzki hokeista klubów NHL Jonas Andersson krytycznie ocenia sportowy poziom Cracovii w związku

Dronia: - Stałem się lepszym hokeistą

2017-05-18 17:56:48 0

O zwycięstwie w rozgrywkach DEL2, pobycie w Frankfurcie i śledzeniu mistrzostw świata zaplecza elity

Chmielewski zostaje w Trzyńcu

2017-05-18 11:47:09 6

Napastnik reprezentacji Polski Aron Chmielewski w sezonie 2017/2018 będzie walczył o miejsce w HC Oceláři

Bettahar wypożyczony

2017-05-17 17:41:32 0

Noureddine Bettahar zmienia barwy klubowe. Były młodzieżowy reprezentant Polski został wypożyczony

Hokejowa Liga Mistrzów: Przedstawiamy rywali Cracovii (WIDEO)

2017-05-17 17:19:54 3

Mistrzowie Polski poznali dziś rywali w fazie grupowej najbliższej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów.

Hokejowa Liga Mistrzów: Cracovia poznała rywali

2017-05-17 16:29:51 0

Drużyny z Niemiec, Szwecji i Finlandii będą rywalami Cracovii w grupie Hokejowej Ligi Mistrzów. W

Losowanie Ligi Mistrzów: Hokeiści Cracovii chcą grupy śmierci

2017-05-17 10:08:43 2

Dzisiaj odbędzie się losowanie grup Hokejowej Ligi Mistrzów. Na kogo chcieliby trafić zawodnicy Comarch

MŚ elity: Kanada wygrała na koniec. Niemcy w ćwierćfinale po horrorze (WIDEO)

2017-05-16 22:21:20 1

Reprezentacja Kanady odniosła zwycięstwo nad Finlandią w ostatnim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata.

MŚ Elity 2017: USA wygrało grupę A. Szwajcarzy sensacyjnie ograli Czechów (WIDEO)

2017-05-16 20:54:46 0

W ostatnim dniu zmagań grupowych, zwycięstwa w popołudniowych meczach zgarnęły: Szwecja, Białoruś,

Rywale Polaków mają nowego trenera. Ma odmłodzić kadrę

2017-05-16 18:07:59 0

Reprezentacja Kazachstanu, z którą Polska zmierzy się w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata, ma

MŚ elity: Kolejne zwycięstwo Rosji. Łotwa czeka na mecz o wszystko (WIDEO)

2017-05-15 22:22:15 1

Reprezentacja Rosji jako jedyna pozostaje niepokonana na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Dziś Rosjanie

MŚ Elity 2017: Spadek Włochów. Zupełna dominacja Kanady (WIDEO)

2017-05-15 20:23:59 2

Reprezentacja Włoch żegna się z MŚ Elity i za rok wystąpią w dywizji I A. Zadecydowała o tym porażka

MŚ elity: Finlandia bliżej ćwierćfinału. Szwajcaria pokonana własną bronią (WIDEO)

2017-05-14 22:29:41 0

Reprezentacja Finlandii nie gra najlepszych Mistrzostw Świata, ale jest coraz bliżej ich ćwierćfinału.

MŚ elity: Francja przegrała i jest blisko odpadnięcia (WIDEO)

2017-05-14 18:30:49 0

W ciągu ostatnich 8 dni Francuzi na Mistrzostwach Świata pokonali Finlandię i Szwajcarię, zagrali

Mistrzostwa Świata: Rekordowy dzień w Kolonii

2017-05-14 15:22:03 0

Sobota, 13 maja przejdzie do historii hokejowych Mistrzostw Świata. Wczoraj w Kolonii kibice podczas

MŚ elity: Kanada zatrzymana przez pościg Szwajcarów (WIDEO)

2017-05-13 22:27:30 0

Reprezentacja Kanady po dwóch tercjach meczu ze Szwajcarią wydawała się zmierzać po kolejne zwycięstwo

MŚ elity: Rosja rozbiła Słowację. Słowenia zagra z Polską (WIDEO)

2017-05-13 18:33:55 1

Reprezentacja Rosji bez problemów rozbiła Słowację w rozgrywanym w Kolonii meczu grupy A Mistrzostw

MŚ elity: Świetny pościg Amerykanów. Łotwa znów pokonana (WIDEO)

2017-05-13 14:35:17 0

Drugi z rzędu mecz po serii trzech zwycięstw przegrała na Mistrzostwach Świata reprezentacja Łotwy.

MŚ elity: Zmienne szczęście gospodarzy (WIDEO)

2017-05-12 22:30:08 0

Reprezentacja Niemiec przegrywając po dogrywce z Danią poważnie skomplikowała sobie walkę o ćwierćfinał

MŚ Elity: Wysokie zwycięstwa Szwedów i Czechów (WIDEO)

2017-05-12 18:59:16 0

W kolejnym dniu hokejowym Mistrzostw Świata Elity na lodowiskach w Kolonii i Paryżu zwycięstwa odniosły

MŚ elity: Kanada wciąż z kompletem punktów. Zdecydował "samobój" (WIDEO)

2017-05-11 22:28:31 0

Reprezentacja Kanady po trudnym, emocjonującym meczu wygrała z Francją na hokejowych Mistrzostwach

MŚ Elity 2017: Zabójcza minuta Rosjan i męczarnie Czechów (WIDEO)

2017-05-11 22:14:58 0

W popołudniowych meczach kolejnego dnia rozgrywek MŚ Elity, Rosjanie pokonali 3:0 Duńczyków, wszystkie