Hokej.net Logo

Wyświetleń: 15163

XVI Mistrzostwa Polski Amatorów w Białymstoku

2017-03-19 20:58:38

Turniej XVI Mistrzostw Polski Amatorów dywizji 1 odbędzie się na lodowisku w Białymstoku w dniach 06-09.04.2017. Natomiast dywizja 2 rozegra swój turniej w Sosnowcu (21-23.04.2017). Pierwszy raz w historii 8 kwietnia zagra dywizja 3 w Bytomiu.


Układ Drużyn w Tabelach MPA D1 i D2:

                                       MPA Dywizja 1
Grupa  A Grupa B Grupa C Grupa D
1 Polonia Bytom Goldwell Gdańsk Wojownicy Oświęcim Górale Nowy Targ
2 Podhale Nowy Targ Sielec Sosnowiec Wiking Oświęcim Pionier Tychy
3 Zagłebie Sosnowiec GKH Gdynia Mad Dogs Sopot Husaria Białystok
4 Knights Tychy Unia Oświęcim Dragons Gdańsk Cracovia Kraków
MPA Dywizja 2
Grupa  A Grupa B Grupa C
1 Sigma Katowice MOHT Gdańsk Krynickie Diabły
2 LHT Lublin Nesta Toruń Katowickie Byki
3 Zagłebie Sosnowiec II Czarty Kraków Szerszenie Oświęcim
4 Orły Oleśnica Łotry Kraków Wolves Tychy


                                MPA Dywizja 3

Zespoły rozegrają mecze 8 kwietnia każdy z każdym, pierwsze spotkanie rozpoczyna się o godzinie 09:00. Zakończenie turnieju o godzinie 19:00 ceremonią medalową.
Wstęp na turniej bezpłatny, organizatorem jest GTA Polonia Bytom (druga drużyna amatorów).

MPAD3 - 2017


Terminarz XVI MPA w Białymstoku:

6 kwietnia

8:00 Polonia Bytom – Tychy Knights

9:15 Podhale Nowy Targ – Zagłębie Sosnowiec

10:30 Goldwell Gdańsk – Unia Oświęcim

11:45 Sielec Sosnowiec – GKH Gdynia

13:00 Wojownicy Oświęcim – Dragons Gdańsk

14:15 Wiking Oświęcim – Mad Dogs Sopot

15:30 Górale Nowy Targ – Cracovia Amatorzy

16:45 Pionier Tychy – Husaria Białystok

17:30 – uroczyste Otwarcie 16 MPA

18:15 Tychy Knights  - Zagłębie Sosnowiec

19:30 Polonia Bytom  - Podhale Nowy Targ

20:45 Unia Oświęcim - GKH Gdynia

22:00 Goldwell Gdańsk – Sielec Sosnowiec

7 kwietnia

8:00 Dragons Gdańsk – Mad Dogs Sopot

9:15 Wojownicy Oświęcim - Wiking Oświęcim

10:30 Cracovia Amatorzy - Husaria Białystok

11:45 Górale Nowy Targ – Pionier Tychy

13:00 Podhale Nowy Targ - Tychy Knights

14:15 Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom

15:30 Sielec Sosnowiec - Unia Oświęcim

16:45  GKH Gdynia – Goldwell Gdańsk

18:00 Wiking Oświęcim - Dragons Gdańsk

19:15 Mad Dogs Sopot – Wojownicy Oświęcim

20:30 Pionier Tychy - Cracovia Amatorzy

21:45 Husaria Białystok – Górale Nowy Targ



Klasyfikacja medalowa wszechczasów Mistrzostw Polski Amatorów:
(z uwzględnieniem medalistów XIV i XV MPA)

Zdobyte medale  spowodowały zmiany w tabeli:
Polonia Bytom awansowała z miejsca czwartego na drugie. / złoto i srebro /
Pionier Tychy awansowała z miejsca jedenastego na szóste. / złoto /
Goldwell Gdańsk awansował z miejsca czternastego na dziesiąte. / srebro i brąz /
Wojownicy Oświęcim awansowali z miejsca ósmego na siódme. / brąz /


Lp.

Drużyna

Złoto

Srebro

Brąz

Razem

1.

Sielec Sosnowiec

5

2

1

8

2.

Polonia Bytom

2

2

1

5

3.

Zagłębie Sosnowiec

2

1

2

5

4.

Sigma Katowice

1

2

1

4

5.

Podhale Nowy Targ

1

1

1

3

-

Pionier Tychy

1

1

1

3

7.

Krynickie Diabły

1

0

2

3

8.

Wojownicy Oświęcim

1

0

1

2

9.

BPT-H Bogucice

1

0

0

1

10.

Goldwell Gdańsk

0

2

1

3

11.

Zieleń Nowy Targ

0

1

1

2

-

Mad Dogs Sopot

0

1

1

2

13.

AKH Tychy

0

1

0

1

-

Oliwa Hockey Team

0

1

0

1

15.

Sparta Wujek

0

0

1

1

-

Huragan Bytom

0

0

1

1



Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

Zobacz również:

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X