Hokej.Net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Konrad Filipek (UKS Niedźwiadki) 7 21 8 13 4 1 0 2 1 0
2 Maciej Witan (UKS Niedźwiadki) 7 20 5 15 10 0 1 2 1 0
3 Damian Ginda (UKS Niedźwiadki) 7 18 8 10 4 2 0 1 0 0
4 Jakub Wenker (MKS Sokoły) 6 16 10 6 2 1 0 1 0 0
5 Sebastian Wicher (KH Polonia) 6 15 11 4 8 2 1 2 0 0
6 Michał Naróg (GKS Stoczniowiec) 6 15 9 6 14 3 1 1 0 0
7 Kirył Jastrabau (MKS Cracovia) 6 13 5 8 4 1 0 3 0 0
8 Szymon Dobosz (UKS Niedźwiadki) 7 12 8 4 2 1 1 0 0 0
9 Bartosz Wołoszyk (GKS Stoczniowiec) 3 12 4 8 2 0 0 2 1 0
10 Wasilij Jerasow (UKS Zagłębie) 4 12 3 9 4 1 0 3 1 0
11 Jakub Malasiński (MMKS Podhale) 9 10 6 4 12 2 0 1 0 0
12 Michaił Sabirau (MKS Sokoły) 6 10 6 4 4 0 1 1 0 0
13 Igor Augustyniak (MKS Cracovia) 6 10 4 6 2 1 0 2 1 0
14 Szymon Fus (UKS Niedźwiadki) 7 10 4 6 4 1 0 0 0 0
15 Andrej Dubinin (UKS Zagłębie) 3 9 7 2 4 2 1 1 0 0
16 Łukasz Łyko (UKS Niedźwiadki) 9 9 5 4 12 0 0 0 1 0
17 Bartłomiej Wsół (MMKS Podhale) 6 9 5 4 20 1 0 1 0 0
18 Dzmitryj Bandarenka (GKS Stoczniowiec) 6 8 6 2 4 2 0 1 1 0
19 Mateusz Bezwiński (MKS Cracovia) 9 8 4 4 2 1 0 2 0 0
20 Sebastian Brynkus (MKS Cracovia) 3 8 4 4 0 1 1 1 0 0
21 Michał Sadowski (MKS Sokoły) 6 8 2 6 8 1 0 0 0 0
22 Wiktor Dżugan (UKS Niedźwiadki) 9 8 1 7 2 0 0 4 0 0
23 Karol Biłas (UKS Niedźwiadki) 7 8 1 7 6 0 0 1 0 0
24 Radosław Krztoń (MKS Cracovia) 9 7 5 2 6 1 0 0 0 0
25 Arciom Siańkiewicz (JKH GKS) 4 7 4 3 12 0 0 0 0 0
26 Jeremi Lewy (MKS Sokoły) 6 7 4 3 16 1 0 1 0 0
27 Krystian Sosnowski (UKH Unia) 7 7 4 3 2 0 0 1 0 0
28 Antoni Dziurdzia (MKS Cracovia) 9 7 3 4 4 2 0 3 0 0
29 Dawid Wróblewski (JKH GKS) 4 7 3 4 4 0 0 1 0 0
30 Oskar Bąk (MKS Sokoły) 6 7 2 5 4 1 0 2 0 0
31 Mateusz Ubowski (MOSM Tychy) 4 6 4 2 0 0 1 0 0 0
32 Przemysław Bagiński (KH Polonia) 3 6 4 2 0 2 0 1 0 0
33 Marcin Dulęba (UKS Niedźwiadki) 6 6 4 2 2 0 0 0 0 0
34 Mateusz Rogos (UKS Niedźwiadki) 6 6 4 2 0 0 0 0 0 0
35 Jahor Pankrat (UKS Niedźwiadki) 9 6 4 2 0 1 0 0 0 0
36 Uładzisłau Kandratsenka (UKH Unia) 9 6 3 3 0 1 0 0 0 0
37 Wiktor Stacherski (MUKS Naprzód) 6 6 2 4 2 1 0 3 0 0
38 Mateusz Sak (UKS Zagłębie) 4 6 2 4 0 0 0 0 0 0
39 Daniel Szymik (KH Polonia) 6 6 2 4 20 0 0 2 0 0
40 Dawid Krynicki (MKS Cracovia) 9 6 2 4 14 0 0 0 0 0
41 Dominik Szlembarski (MMKS Podhale) 9 6 2 4 6 1 0 2 0 0
42 Nikita Kozłow (UKS Zagłębie) 4 6 1 5 2 0 0 1 0 0
43 Jan Krzyżek (MOSM Tychy) 2 6 1 5 0 0 0 0 1 0
44 Jakub Blanik (UKS Zagłębie) 2 6 0 6 0 0 0 1 0 0
45 Aleksander Noworyta (UKH Unia) 9 5 3 2 6 1 0 0 0 0
46 Władimir Pietrowski (UKS Zagłębie) 4 5 3 2 2 0 0 0 0 0
47 Szymon Luszniak (UKS Zagłębie) 4 5 2 3 16 2 0 0 0 0
48 Mariusz Piotrowski (UKS Zagłębie) 4 5 2 3 0 0 0 2 0 0
49 Mateusz Wawrzkiewicz (KH Polonia) 6 5 2 3 2 1 0 2 0 0
50 Maciej Fabiańczyk (MUKS Naprzód) 6 5 2 3 4 1 0 0 0 0
51 Arkadiusz Guzik (UKH Unia) 9 5 1 4 2 1 0 0 0 0
52 Jakub Szałajko (MKS Sokoły) 3 5 1 4 10 0 0 1 0 0
53 Tymoteusz Glazer (UKS Niedźwiadki) 7 5 1 4 2 1 0 2 0 0
54 Klaudiusz Cuber (KH Polonia) 6 5 1 4 0 1 0 2 0 0
55 Igor Smal (GKS Stoczniowiec) 3 5 0 5 2 0 0 1 1 0
56 Bartosz Zając (KH Polonia) 6 4 3 1 4 0 0 1 0 0
57 Wołodymyr Stanko (UKS Niedźwiadki) 9 4 3 1 8 0 1 0 0 0
58 Piotr Ciepielewski (MUKS Naprzód) 6 4 2 2 2 1 0 1 0 0
59 Maksim Hołowczanski (GKS Stoczniowiec) 3 4 2 2 2 0 0 0 0 0
60 Maksym Ustynow (KH Polonia) 5 4 2 2 4 1 0 0 0 0
61 Sebastian Bar (MKS Sokoły) 6 4 1 3 2 0 0 1 0 0
62 Jakub Żurawski (MMKS Podhale) 6 4 1 3 16 0 0 0 0 0
63 Marlon Wróbel (MKS Cracovia) 9 4 1 3 2 0 0 0 0 0
64 Fabian Kapica (MMKS Podhale) 7 4 1 3 14 0 0 2 0 0
65 Bartosz Florczak (UKS Niedźwiadki) 4 4 0 4 4 0 0 0 0 0
66 Daniel Drąg (GKS Stoczniowiec) 6 4 0 4 0 0 0 0 0 0
67 Konrad Piskalski (MKS Sokoły) 6 4 0 4 0 0 0 1 0 0
68 Tobiasz Kapica (MMKS Podhale) 6 3 3 0 29 0 0 0 0 0
69 Artur Siańkiewicz (JKH GKS) 4 3 3 0 2 0 0 0 0 0
70 Franciszek Polak (JKH GKS) 4 3 3 0 2 0 0 0 0 0
71 Marcin Hornik (UKH Unia) 9 3 2 1 2 0 0 1 0 0
72 Michał Proczek (MKS Sokoły) 4 3 2 1 2 1 0 0 0 0
73 Ołeh Pałamarczuk (UKS Zagłębie) 2 3 2 1 0 0 0 0 0 0
74 Natalian Dobrzeniecki (MKS Sokoły) 6 3 2 1 2 1 0 1 0 0
75 Bartosz Liśkiewicz (GKS Stoczniowiec) 6 3 2 1 0 0 1 0 0 0
76 Patryk Gosztyła (MKS Cracovia) 6 3 1 2 6 1 0 1 0 0
77 Oskar Bajwenko (MKS Sokoły) 6 3 1 2 8 0 0 1 0 0
78 Kacper Gruźla (MOSM Tychy) 4 3 1 2 0 0 0 0 0 0
79 Bartosz Miłek (MUKS Naprzód) 6 3 1 2 6 1 0 1 0 0
80 Oskar Kuczek (MKS Cracovia) 9 3 1 2 16 0 0 0 0 0
81 Nikita Tietierin (JKH GKS) 4 3 0 3 0 0 0 0 0 0
82 Rafał Porosło (MKS Cracovia) 9 3 0 3 18 0 0 1 0 0
83 Kacper Malasiński (MMKS Podhale) 2 3 0 3 0 0 0 1 0 0
84 Kacper Niedźwiecki (GKS Stoczniowiec) 5 2 2 0 18 0 0 0 0 0
85 Kacper Zachradnik (MKS Cracovia) 9 2 2 0 8 1 0 0 0 0
86 Błażej Plewa (MMKS Podhale) 9 2 2 0 10 1 0 0 0 0
87 Mateusz Filipowicz (UKH Unia) 8 2 2 0 16 0 0 0 0 0
88 Patryk Pachut (MOSM Tychy) 4 2 2 0 0 0 0 0 0 0
89 Wiktor Skrzek (MKS Cracovia) 6 2 2 0 2 0 0 0 0 0
90 Kacper Fruczek (GKS Stoczniowiec) 6 2 1 1 2 0 0 0 0 0
91 Kamil Wątor (UKH Unia) 4 2 1 1 2 0 0 0 0 0
92 Jan Walczak (MKS Sokoły) 5 2 1 1 0 0 0 0 0 0
93 Marcel Sawicki (MKS Sokoły) 6 2 1 1 14 1 0 1 0 0
94 Jaromir Šusterovas (UKS Zagłębie) 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0
95 Wiktor Zadęcki (UKS Zagłębie) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 0
96 Krzysztof Jarczyk (MMKS Podhale) 9 2 1 1 0 0 0 0 0 0
97 Jakub Najsarek (UKS Niedźwiadki) 9 2 1 1 8 1 0 0 0 0
98 Karol Baran (UKS Zagłębie) 4 2 1 1 4 0 0 0 0 0
99 Patryk Rutkowski (MKS Sokoły) 3 2 1 1 0 1 0 0 0 0
100 Mateusz Krok (MOSM Tychy) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 0
101 Adrian Frankiewicz (UKS Niedźwiadki) 8 2 1 1 16 1 0 0 0 0
102 Szymon Brzozowski (MKS Cracovia) 8 2 0 2 6 0 0 1 0 0
103 Marcin Płachetka (JKH GKS) 4 2 0 2 10 0 0 0 0 0
104 Adam Borowiak (JKH GKS) 4 2 0 2 4 0 0 1 0 0
105 Mateusz Dworaźny (KH Polonia) 3 2 0 2 2 0 0 0 0 0
106 Jakub Wala (GKS Stoczniowiec) 6 2 0 2 6 0 0 1 0 0
107 Kacper Worwa (MMKS Podhale) 9 2 0 2 12 0 0 0 0 0
108 Jauhienij Stryżanok (MUKS Naprzód) 6 2 0 2 2 0 0 1 0 0
109 Kacper Kulpecki (MOSM Tychy) 4 2 0 2 2 0 0 0 0 0
110 Maksim Puzakow (JKH GKS) 4 2 0 2 2 0 0 0 0 0
111 Arciom Żurauski (GKS Stoczniowiec) 6 2 0 2 8 0 0 0 0 0
112 Adam Machura (UKS Zagłębie) 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0
113 Łukasz Kapusta (JKH GKS) 4 1 1 0 2 1 0 0 0 0
114 Szymon Huchel (MUKS Naprzód) 6 1 1 0 8 1 0 0 0 0
115 Adrian Orlik (KH Polonia) 3 1 1 0 2 1 0 0 0 0
116 Mikołaj Kania (MUKS Naprzód) 3 1 1 0 2 0 0 0 0 0
117 Dominik Kasprzyk (UKS Zagłębie) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Szymon Kucharski (MOSM Tychy) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 0
119 Patryk Pohl (MUKS Naprzód) 4 1 1 0 6 1 0 0 0 0
120 Radosław Orzechowski (UKS Niedźwiadki) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Karol Moś (MUKS Naprzód) 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Mateusz Klimczyk (UKH Unia) 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0
123 Igor Kowolik (MUKS Naprzód) 6 1 1 0 10 0 0 0 0 0
124 Adam Laskowski (GKS Stoczniowiec) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0
125 Wołodymyr Bajsarowycz (MUKS Naprzód) 6 1 1 0 2 0 0 0 0 0
126 Patryk Kula (MOSM Tychy) 4 1 1 0 4 0 0 0 0 0
127 Damian Dąbkowski (GKS Stoczniowiec) 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0
128 Tadeusz Słowakiewicz (MMKS Podhale) 7 1 0 1 2 0 0 0 0 0
129 Piotr Kot (UKH Unia) 8 1 0 1 6 0 0 1 0 0
130 Armen Khoperia (UKS Zagłębie) 3 1 0 1 0 0 0 1 0 0
131 Filip Dworzak (UKH Unia) 6 1 0 1 14 0 0 0 0 0
132 Bartosz Stępień (KH Polonia) 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0
133 Bartosz Rawa (MOSM Tychy) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
134 Kacper Mużelak (MOSM Tychy) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
135 Paweł Pluciński (GKS Stoczniowiec) 6 1 0 1 6 0 0 1 0 0
136 Kamil Daniliszyn (UKH Unia) 8 1 0 1 0 0 0 0 0 0
137 Nikita Szatiłow (MKS Cracovia) 6 1 0 1 6 0 0 0 0 0
138 Bartosz Schmidt (MUKS Naprzód) 1 1 0 1 2 0 0 1 0 0
139 Adam Wytrykus (UKH Unia) 8 1 0 1 2 0 0 0 0 0
140 Krystian Wikar (MMKS Podhale) 9 1 0 1 6 0 0 0 0 0
141 Adrian Chabior II (UKS Zagłębie) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
142 Oliwier Ksiondz (MUKS Naprzód) 1 1 0 1 4 0 0 0 0 0
143 Dominik Lichota (UKH Unia) 6 1 0 1 16 0 0 1 0 0
144 Kacper Opiłka (UKS Zagłębie) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
145 Krystian Kopiec (UKS Niedźwiadki) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
146 Jan Klekot (UKH Unia) 4 1 0 1 2 0 0 1 0 0
147 Adam Wywiał (JKH GKS) 3 1 0 1 16 0 0 0 0 0
148 Szymon Zabawski (UKH Unia) 6 1 0 1 6 0 0 0 0 0
149 Mateusz Milewski (KH Polonia) 6 1 0 1 6 0 0 0 0 0
150 Paweł Klimanek (KH Polonia) 6 1 0 1 0 0 0 1 0 0
151 Benedykt Bieniek (MKS Cracovia) 9 1 0 1 6 0 0 0 0 0
152 Michał Jaracz (MKS Cracovia) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
153 Iwan Cyran (MUKS Naprzód) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
154 Adam Faska (KH Polonia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
155 Olaf Surma (MKS Cracovia) 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
156 Daniel Nykaza (MMKS Podhale) 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
157 Szymon Siuty (MMKS Podhale) 7 0 0 0 37 0 0 0 0 0
158 Arsienij Żurauski (GKS Stoczniowiec) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
159 Mateusz Koczera (UKS Niedźwiadki) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
160 Dawid Żółkiewicz (UKS Niedźwiadki) 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0
161 Grzegorz Janecki (JKH GKS) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
162 Wiktor Trzebiatowski (GKS Stoczniowiec) 6 0 0 0 6 0 0 0 0 0
163 Witalij Kwas (MUKS Naprzód) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
164 Maksymilian Sanocz (UKS Niedźwiadki) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
165 Patryk Niemczyk (UKS Niedźwiadki) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
166 Patryk Janiszewski (MUKS Naprzód) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
167 Karol Sobecki (MOSM Tychy) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
168 Oskar Jeziorski (MKS Sokoły) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
169 Daniel Wilk (UKH Unia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
170 Wiktor Wenz (GKS Stoczniowiec) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
171 Oskar Borowiak (JKH GKS) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
172 Ignacy Drozd (MKS Cracovia) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
173 Kacper Mila (KH Polonia) 3 0 0 0 4 0 0 0 0 0
174 Beniamin Tabaka (MOSM Tychy) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
175 Alaksiej Baranouski (GKS Stoczniowiec) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
176 Jakub Mularczyk (MKS Sokoły) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
177 Oliwier Kurnicki (MKS Sokoły) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
178 Kacper Król (MUKS Naprzód) 6 0 0 0 8 0 0 0 0 0
179 Nikita Ustynow (KH Polonia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
180 Jan Biernat (UKH Unia) 9 0 0 0 26 0 0 0 0 0
181 Timofiej Szyrkow (MKS Sokoły) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
182 Michał Zając (KH Polonia) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
183 Szymon Kiełbicki (MKS Cracovia) 9 0 0 0 2 0 0 0 0 0
184 Luciano Chęciński (KH Polonia) 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0
185 Artur Ptaszkin (UKH Unia) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 0
186 Miłosz Pencko (UKH Unia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Patryk Danel (MMKS Podhale) 9 0 0 0 16 0 0 0 0 0
188 Jan Sokół (MMKS Podhale) 9 0 0 0 2 0 0 0 0 0
189 Filip Ananiew (GKS Stoczniowiec) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
190 Igor Bohuszko (MKS Sokoły) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
191 Patryk Olszewski (MUKS Naprzód) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
192 Alkan Joel (JKH GKS) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
193 Adrian Zawalski (MOSM Tychy) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
194 Bartosz Kowalski (MUKS Naprzód) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
195 Filip Garsztka (JKH GKS) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
196 Adam Kot (UKH Unia) 3 0 0 0 6 0 0 0 0 0
197 Jahor Kazakiewicz (JKH GKS) 4 0 0 0 6 0 0 0 0 0
198 Michał Kwak (MMKS Podhale) 9 0 0 0 2 0 0 0 0 0
199 Marcin Kułak (MUKS Naprzód) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
200 Rotislav Olkhovskii (MKS Sokoły) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
201 Bartosz Suski (MKS Sokoły) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
202 Michał Nowak (UKS Zagłębie) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
203 Sebastian Makaj (MOSM Tychy) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
204 Eryk Schafer (MKS Sokoły) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
205 Oskar Langner (MOSM Tychy) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
206 Oliwier Kasperek (MOSM Tychy) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
207 Marcin Sieczkowski (UKS Niedźwiadki) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 0
208 Maciej Maciaszek (MMKS Podhale) 9 0 0 0 2 0 0 0 0 0
209 Damian Kapa (MKS Cracovia) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
210 Bartosz Dąbkowski (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
211 Jarosław Dołęga (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
212 Bogusław Rąpała (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
213 Mateusz Adamus (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Łukasz Rutkowski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
215 Marcin Biały (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
216 Błażej Salamon () 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Daniel Minge (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
218 Michał Krokosz (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219 Michał Działo (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
220 Mateusz Strużyk (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
221 Marek Strzyżowski (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
222 Tomasz Kulas (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
223 Mateusz Wilusz (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
224 Paweł Banachewicz (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
225 Marek Kosakowski (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
226 Kamil Kalinowski (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
227 Hubert Demkowicz (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
228 Konrad Lacheta (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
229 Igor Sarna (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
230 Wiaczesław Triasunow (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
231 Adam Jaskólski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
232 Karol Wąsiński (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
233 Łukasz Dybaś (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
234 Filip Uherek (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Oskar Krawczyk (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Mateusz Kafel (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
237 Dominik Nahunko (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
238 Andrzej Stojek (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
239 Aleksander Gniewek (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
240 Patryk Matusik (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
241 Radosław Sawicki (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
242 Jakub Nowotarski (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
243 Albert Tumulik (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
244 Kordian Chorążyczewski (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
245 Paweł Goździewicz (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
246 Dawid Musioł (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
247 Szymon Skrodziuk (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
248 Mateusz Gościński (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
249 Jakub Jaworski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Krzysztof Bryk (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
251 Remigiusz Gazda (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
252 Kamil Olearczyk (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
253 Kamil Świerski (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
254 Piotr Naparło (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
255 Dawid Zawiła (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Grzegorz Radzieńciak (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
257 Michał Domogała (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
258 Mateusz Zieliński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
259 Krzysztof Dudkiewicz (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
260 Bruno Śmieszek (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
261 Gilbert Leśniak (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
262 Mikołaj Krasakiewicz (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
263 Jakub Gawlik (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
264 Dominik Jarosz (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
265 Patryk Jarosz (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
266 Patryk Pelaczyk (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
267 Michał Rybak (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
268 Maciej Rybak (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Daniel Pierzchała (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
270 Marcin Kawka (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
271 Denis Schupp (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
272 Piotr Bajon (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Tomasz Wcisło (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
274 Sebastian Iwaniak (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
275 Adrian Prusak (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
276 Jakub Krzak (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
277 Szymon Wojtarowicz (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
278 Adrian Borowicz (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
279 Arkadiusz Arbart (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Jakub Rafiński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
281 Michał Bernacki (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
282 Damian Rabenda (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
283 Kamil Kącki (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
284 Przemysław Ludwiczak (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
285 Maciej Balcerek (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
286 Dmytro Demjaniuk (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
287 Łukasz Niedźwiedź (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
288 Adam Kołodziej (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
289 Kamil Sikora (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
290 Mateusz Gołębiewski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
291 Dmytro Szczerbakow (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
292 Mykoła Onyszczenko () 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
293 Łukasz Korzestański (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
294 Szymon Mularczyk (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
295 Łukasz Kamiński (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
296 Kacper Kapłon (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
297 Szymon Łabinowicz (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
298 Krystian Mocarski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
299 Miłosz Noworyta (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
300 Bohdan Procenko (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
301 Adrian Hanzel (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
302 Konrad Tomaszewski (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
303 Jakub Szubert (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
304 Michał Żak (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
305 Bartosz Kosmęda (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
306 Pawło Sołowej (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
307 Oskar Hadowski (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
308 Juryj Ziankou (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
309 Filip Mazurkiewicz (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kamil Wróbel (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
311 Olaf Bizacki (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
312 Kacper Kamieniecki (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
313 Szymon Niedlich (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
314 Wiktor Urbański (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
315 Daniel Hołdowicz (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
316 Marcin Wróbel (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
317 Dominik Olszewski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
318 Szymon Petelicki (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
319 Aleksander Bodora (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
320 Adrian Duszak (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
321 Tymoteusz Lewy (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
322 Wiktor Brzozowski (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
323 Kamil Misterkiewicz (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
324 Kacper Rabęda (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
325 Radosław Kusideł (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
326 Mateusz Kamiński (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
327 Robert Karczocha (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
328 Damian Tyczyński (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Danyło Boboszko (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
330 Martin Kalus (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
331 Matyáš Frojda (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
332 Jan Łapczyński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
333 Jakub Szypliński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
334 Dominik Rudek (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
335 Marcel Hyla (UKS Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
336 Marcin Sułek (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
337 Jakub Kapusta (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
338 Arkadiusz Kobyliński (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
339 Mateusz Kubiak (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
340 Maksim Citok (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
341 Wojciech Zając (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
342 Adrian Gajor (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
343 Dawid Kubiszewski (MUKS Naprzód) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
344 Mikołaj Ongirski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
345 Szymon Wólczyński (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
346 Jakub Kurandy (UKH Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
347 Konrad Kańczewski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
348 Szymon Maćkowski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
349 Jakub Sojka (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
350 Piotr Figas (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
351 Uładzisłau Jankouski (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
352 Paweł Wybiral (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
353 Artiom Sadrietdinow (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Jan Stępień (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
355 Szymon Gurzyński (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
356 Jakub Ziółkowski (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
357 Mikołaj Kociszewski (KH Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
358 Gabriel Ostafiński (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
359 Filip Sienkiewicz (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
360 Wojciech Kozioł (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
361 Marcin Kuzak (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
362 Andrej Samsonowicz (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
363 Adam Kowalski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
364 Maksymilian Lewandowski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
365 Kamil Wiwatowski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
366 Mateusz Golik (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
367 Mateusz Błotnicki (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
368 Radosław Krzymowski (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
369 Jakub Małecki (MKS Sokoły) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
370 Maksim Buńko (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
371 Maciej Fojcik (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
372 Piotr Matuszewski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
373 Adrian Drustinac (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
374 Kamil Świerczewski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
375 Michał Ciepłucha (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
376 Arkadiusz Karasiński (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
377 Paweł Pełzowski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
378 Antoni Matuszewski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
379 Sergiusz Wujek (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
380 Piotr Ciechanowski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
381 Jan Kowalski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
382 Jakub Darol (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Marek Syniawa (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
384 Arkadiusz Witczak (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
385 Marcel Oracz (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
386 Václav Říha (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Wiktor Dziubanda (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
388 Mateusz Malinowski II (MOSM Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
389 Dienis Salnikow (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
390 Gavin Brackman (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
391 Alaksiej Maskaliou (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
392 Nikita Łaptinow (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
393 Jakub Trzebunia (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
394 Kazuyuki Minemoto (UKS Niedźwiadki) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
395 Mikita Jakubczik (MKS Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
396 Daniel Węgrzynowski (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
397 Paweł Stopczyk (ŁKH Łódź) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
398 Jakub Bielecki (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V