Rozgrywki: 2021/22 - Ekstraliga: Regularny
0:1 Bartłomiej Neupauer #9 ( Gleb Bondaruk #22, Damian Szurowski #44 ) +/-
0:2 Marcin Kolusz #20 ( Filip Wielkiewicz #86, Kasper Bryniczka #13 ) +/-
(+) Bryniczka #13, Kolusz #20, Sulka #76, Tomasik #15, Wielkiewicz #86
(-) Dziubiński #61, Oriechin #91, Orłow #58, Paszek #96, Wanat #10
5/5 19:05
1:2 Victor Rollin Carlsson #15 ( Wasilij Strielcow #32, Teddy Da Costa #77 ) +/-
(+) Da Costa #77, Orłow #58, Paszek #96, Rollin Carlsson #15, Strielcow #32
(-) Bryniczka #13, Kolusz #20, Szurowski #44, Volráb #83, Wielkiewicz #86
5/5 21:13
2:2 Victor Rollin Carlsson #15 ( Teddy Da Costa #77, Wasilij Strielcow #32 ) +/-

Koniec meczu
60. min - Mocny strzał Volraba z niebieskiej, ale krążek powędrował nad oświęcimską bramką.
59. min - Volrab z niebieskiej, ale wprost w kanadyjskiego golkipera.
59. min - Bizub w boksie. Szóstka graczy Podhala w polu.
57. min - GOOOL!!!! Strielcow z bliskiej odległości nie pokonał Bizuba, ale dobitka z bekhendu Dziubińskiego okazała się celna i guma zatrzepotała w siatce.
56. min - Samotna kontra Majocha zakończona niecelnym strzałem.
55. min - Trandin próbował swojego szczęścia od zakrystii, ale nie pokonał Bizuba.
54. min - Carlsson z bulika, lecz niecelnie.
53. min - Czas dla Re-Plast Unii Oświęcim.
53. min - Nowotarżanie zamknięci we własnej tercji.
52. min - Słowakiewicz ląduje na ławce kar i daje okazje oświęcimianom do wyjścia na prowadzenie.
51. min - Wanat pognał z kontrą, ale zatrzymał go nowotarżanin.
50. min - Sulka z niebieskiej, ale pewnie broni Saunders.
48. min - GOOOL!!!! Glenn po mocnym strzale z niebieskiej umieszcza gumę w siatce tuż pod poprzeczką!
47. min - Krążek po sporym zamieszaniu ląduje w bramce Bizuba, lecz sędziowie nie uznają tego trafienia.
47. min - GOOOL!!!! Neupauer z bulika trafia wprost w okienko!
46. min - Mocny strzał nowotarżan z niebieskiej, ale pewnie zatrzymany przez Saundersa.
44. min - Kowalówka huknął z lewego bulika, ale nie pokonał nowotarskiego bramkarza.
43. min - GOOOL!!!! Bondaruk z bulika trafia w Saundersa, a krążek po rykoszecie trafia do siatki.
42. min - Neupauer przymierzył z bulika, lecz nie trafił w bramkę.
41. min - Bezuska długo walczy o gumę za własną bramką.

Koniec II tercji Strzały: 27-11
40. min - Kolusz z niebieskiej! Ponad oświęcimską bramką.
40. min - Worwa ze slotu nie trafia w bramkę.
39. min -Dziubiński z bulika wprost w Bizuba.
39. min - Kolusz samotnie w tercji gospodarzy, ale nie zaskoczył Saundersa.
37. min - Ofensywna gra Unii. Nowotarżanie zamknięci przez długi czas we własnej tercji.
36. min - Oriechin na środek do Orłowa, ten minął dwóch nowotarżan, jednak w ostatecznej fazie nie pokonał bramkarza przyjezdnych.
36. min - Kowalówka samotnie ze slotu, ale minimalnie obok bramki.
35. min - GOOOL!!!! Strielcow otrzymał zagranie na slotu, huknął z pół obrotu i zaskoczył Bizuba!
34. min - Czwanczikow z koła bulikowego, ale wprost w kanadyjskiego golkipera.
33. min - GOOOL!!!! Trandin otrzymał gumę i pognał do przodu. Zagrał do przodu do najeżdżającego na bramkę Krzemienia, a ten po lodzie tuż przy dalszym słupku umieszcza gumę w siatce!
33. min - Glenn na środek do Strielcowa, lecz niedokładne to zagranie i krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
32. min - Da Costa z bulika! Niecelne jednak to uderzenie.
31. min - GOOOL!!! Wielkiewicz samotnie pognał do przodu i popisał się fenomenalnym strzałem z niebieskiej lokując gumę w okienku oświęcimskiej bramki!
30. min - Bondaruk z niebieskiej! Krążek mija światło bramki.
29. min - Carlsson po błędzie w nowotarskiej defensywie wyłuskał krążek i samotnie pognał do przodu, ale nie udało mu się wymanewrować Bizuba.
28. min - Mocny strzał z bulika w wykonaniu Neupauera, lecz okazał się niecelny.
27. min - Oświęcimianie skutecznie wybijają gumę z własnej tercji.
26. min - Wanat z bliskiej odległości próbował umieścić gumę w siatce strzałem z bekhendu, ale skutecznie obronił to uderzenie Bizub.
26. min - Mocny strzał oświęcimian z niebieskiej, lecz minął światło bramki.
25. min - Oświęcimianie dostali wiatru w żagle i mocniej zaczęli atakować swoich rywali.
24. min - Czas dla Tauron Podhala Nowy Targ.
24. min - GOOOL!!! Carlsson z bliskiej odległości po dograniu Strielcowa lokuje gumę w siatce.
23. min - Bomba Volraba z niebieskiej, lecz niecelna.
22. min - GOOOL!!! Strielcow zza bramki do Carlssona, ten nie pomylił się i z bliskiej odległości umieścił gumę w siatce.

Koniec I tercji. Strzały: 11-6
20. min - GOOOL!!!! Kolusz z kontrą i z najbliższej odległości trafia w okienko oświęcimskiej bramki!
19. min - Dziubiński skutecznie powalczył o gumę w tercji rywali.
18. min - Sulka spod niebieskiej! Skutecznie interweniuje Saunders.
17. min - Glenn mocno z bulika, ale trafił w parkan Bizuba.
16. min - Bondaruk przedziera się do tercji rywala. Goście założyli zamek w tercji Unii.
15. min - Bomba Orłowa spod niebieskiej, lecz niecelna.
14. min - Glenn uderzył z niebieskiej, ale Bizub bez większych problemów mrozi gumę.
14. min - Da Costa z bulika! Dobitki przed bramkarzem, ale krążek ostatecznie zamrożony przez Bizuba.
13. min - Worwa przedziera się prawą flanką, ale powstrzymany przez Trandina.
13. min - Trandin ze slotu! Parkanem broni to uderzenie Bizub.
12. min - Orłow napędza akcję oświęcimian. Zagranie do Da Costy, ten jednak traci gumę.
11. min - Neupauer zza bramki! Nie ulokował jednak gumy w siatce.
10. min - Prusak walczy za nowotarską bramką o gumę.
9. min - Bezuska z niebieskiej! Broni uderzenie Bizub.
8. min - Dziubiński na drugą stronę do Da Costy, ten jednak nie pokonał Bizuba.
7. min - Wykluczenie dla Volraba.
6. min - Młodszy z braci Noworytów próbował swojego szczęścia z niebieskiej, lecz Bizub wychwycił to uderzenie.
6. min - Kamieniecki z niebieskiej, ale krążek trafia w oświęcimskiego hokeistę.
5. min - GOOOL!!!! Neupauer przymierzył z bulika z pierwszego krążka i po lodzie tuż przy słupku posłał gumę do siatki.
4. min - Debiut Wasilija Strielcowa i dwie minuty karne dla niego za zahaczanie.
4. min - Orłow z niebieskiej! Krążek minimalnie ponad bramką.
3. min - Majoch z tercji neutralnej, ale wprost do łapaczki Saundersa.
2. min - Strielcow zza bramki do Da Costy, ten niepotrzebnie przyjął gumę i nie oddał strzału.
1. min - Volrab powalczył o gumę w tercji gospodarzy.

#77 Teddy Da Costa LS 0 3 2 1 3 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 1 1 0 2 0 2 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#47 Ryan Glenn PO 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Wasilij Jerasow ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Adrian Prusak PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Victor Rollin Carlsson ŚR 2 1 0 1 3 3 0 0 0 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andriej Czwanczikow PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Kacper Kamieniecki LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Fabian Kapica ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Tobiasz Kapica PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Marcin Kolusz LS 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dawid Majoch LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Jakub Michalski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 2 1 0 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0