3:0 Jiří Gula #89 ( Erik Němec #14, Aleš Ježek #90 ) +/-
4:0 Jewgienij Popiticz #13 ( Martin Dudaš #2, Sebastian Brynkus #71 ) +/-
5:0 Jewgienij Bodrow #10 ( Aleš Ježek #90, Grigorij Miszczenko #32 ) +/-
(+) Bodrow #10, Ježek #90, Kapica #95, Miszczenko #32, Müller #90
(-) Bernacki #10, Kasprzyk #23, Khoperia #37, Syrojeżkin #13, Wasiljew #40
5/5 49:59
5:1 Jarosław Rzeszutko #13 ( Aleksandr Wasiljew #40, Bartłomiej Bychawski #24 ) +/-

Koniec meczu
- 52 min. - kara dla Guli, Cracovia w podwójnym osłabieniu
- 51 min. - Dudas odesłany na ławkę za atak kolanem. Sygnalizacja sędziów oznacza karę meczu za niesportowe zachowanie!
- 50 min. - GOOOOOL!!! Bodrow!!! Objechał koncertowo Czernika i umieścił gumę w bramce!!!
- 49 min. - GOOOOOL!!! Solowy rajd Popiticza zakończony celnym strzałem przy słupku!!!
- 47 min. - gospodarze w komplecie. Koncert I formacji Cracovii! Kapica i Nemec ponownie napędzili strachu gościom.
- 45 min. - Zagłębie w przewadze, na ławce Ismagiłow
- 43 min. - Cracovia swobodnie rozgrywa atak. Czernik dwoi się i troi ale ile jeszcze?
- 41 min. - zaczynamy III tercję. Zagłębie w osłabieniu z poprzedniej odsłony.

Koniec II tercji

- 40 min. - koncertowa gra formacji specjalnej Pasów! Całe szczęście w bramce gości stoi niezły fachman, inaczej wynik byłby znacznie wyższy...
- 39 min. - czwarta przewaga Cracovii - czy padnie czwarta bramka?
- 38 min. - Coraz swobodniej grają gospodarze., goście nawet w przewadze nie potrafią się odgryźć.
- 36 min. - Brynkus osłabia Pasy na 2 minuty.
- 34 min. - GOOOOOOOL!!!! Gula wykorzystuje osłabienie gości po raz trzeci!!!!
- 33 min. - Jaśkiewicz na ławce kar, Zagłębie ponownie osłabione
- 29 min. - Nemec na ławce, Pasy w osłabieniu.
- 26 min. - Wasiliew!!! Solowa akcja rodem z NHL!!! Zwodem minął dwóch rywali i wielka szkoda że nie zmieścił krążka przy słupku Zabolotnego.
- 23 min. - GOOOOOOOL!!! Ismagiłow wykorzystuje podanie zza bramki i pakuje krążek nad rakiem Czernika!!!
- 22 min. - Nemec i Kapica rozmontowali obronę Zagłębia, zabrakło wykończenia.
- 22 min. - za spowodowanie upadku ukarany Michał Czernik. Gdyby nie faul bramkarza, Bodrow podwyższyłby wynik.
- 21 min. - rozpoczynamy II tercję

Koniec I tercji

- 19 min. - Cracovia wychodzi z opałów. Zagłębie miało swoje okazje, ale nie były na tyle klarowne, żeby pokusić się o wyrównanie.
- 17 min. - podwójna przewaga Zagłębia! W ciągu kilku sekund na ławkę wędrują Csamango i Bodrow.
- 16 min. - Gospodarze idą za ciosem!!! Czernik fenomenalnie broni uderzenie Dudasa!
- 16 min. - GOOOOOOOL!!! Kapica podaje między buliki, a Nemec posyła gumę nad odbijaczką Czernika!!! 1:0!!!!
-16 min. - Świetnie zagrał Nemec, ale Jeżek nie zdążył za krążkiem.
-14 min. - mocna odpowiedź Craxy! Nemec znalazł się sam przed Czernikiem, ale ten capnął gumę do raka. Chwilę później na ławkę wędruje Syrojeżkin. Pasy w przewadze.
- 13 min. - wreszcie jakieś ożywienie pod bramką Pasów. Strzelał Dubinin, ale Zabolotny bez problemu broni.
- 12 min. - od dłuższego czasu nie obserwujemy sytuacji strzeleckich. Oba zespoły grają jakby nie chciały sobie zrobić krzywdy.
- 7 min. - jak na razie strzały obu ekip nie robią na bramkarzach większego wrażenia. Czernik i Zabolotny mogą potraktować pierwsze minuty meczu jako przedłużoną rozgrzewkę.
- 6 min. - Wasiljew spomiędzy bulików, broni parkanem Zabolotny.
- 4 min. - zamieszanie pod bramką gości po strzale Mullera, ale sytuację wyjaśnia Czernik mrożąc gumę.
- 4 min. - Gula sprawdził czujność Czernika, z koncentracją bramkarza wszystko ok.
-1 min. - goście wygrywają pierwsze wznowienie. Zaczynamy!

Serdecznie witamy z Krakowa. Dziś zapraszamy na spotkanie Comarch Cracovii z Zagłębiem Sosnowiec.

#16 Saku Kinnunen PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Grigorij Miszczenko LS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Jakub Blanik ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Bartłomiej Bychawski LO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michaił Syrojeżkin PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Aleksandr Wasiljew ŚR 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0