05:16 2 min. Łukasz Łyko #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:20 2 min. Jakub Bukowski #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:05 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Trzymanie przeciwnika
44:24 2 min. Frenks Razgals #41 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:28 2 min. Roman Rác #89 Trzymanie przeciwnika
52:03 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Trzymanie przeciwnika
58:29 2 min. Kamil Olearczyk #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:29 2 min. Julius Marva #60 Ostrość
58:29 2 min. Martin Kasperlík #82 Ostrość

60. min - Bombardowanie sanockiej bramki, ale fenomenalnie spisuje się Spesny.
59. min - Nechvatal w boksie Jastrzębia.
58. min - Hamalainen na drugą stronę do Bukowskiego, ten huknął jak z armaty, lecz strzał po rykoszecie nie trafia w bramkę.
57. min - Jastrzębianie agresywnie w tercji rywala.
56. min - Bukowski po lodzie, ale krążek po parkanie mija bramkę.
56. min - Czas dla JKH GKS-u Jastrzębie.
54. min - GOOOL!!!! Bukowski mocno z niebieskiej, Nechvatal odbija krążek przed siebie, który trafia do Jekunena, a ten mocno przymierzył i krążek zatrzepotał w jastrzębskiej bramce.
52. min - Kamienieu nieprzepisowo zatrzymuje rywala i mamy wykluczenie dla JKH.
50. min - GOOOL!!!! Sędziowie uznają trafienie pod poprzeczkę Pavlovsa i mamy wyrównanie 3:3. Czas wraca do momentu trafienia Pavlovsa.
53. min - Trwa analiza strzału Pavlovsa.
52. min - Sanoczanie ostro atakują swoich rywali w ich tercji.
50. min - Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego. Pavlovs sugeruje sędziemu, że była bramka, ale akcja toczy się dalej.
50. min - Razgals próbował umieścić gumę nad parkanem Spesnego, lecz minimalnie za nisko powędrowała guma.
49. min - Jastrzębianie dwukrotnie z niebieskiej, ale czujnie Spesny.
48. min - Sanoczanie szybko rozgrywają krążek w tercji rywala, ale stosunkowo mało strzałów oddają na bramkę strzeżoną przez Nechvatala.
46. min - Marva z dystansu... strzał mija światło bramki.
45. min - GOOOL!!! Sawicki spod bramki na bulik do Tamminena, ten wypalił z armaty i wpakował gumę do jastrzębskiej siatki.
45. min - Zwija się z bólu Rac, ale akcja toczy się dalej. Sanoczanie zdobywają bramkę, lecz wcześniej sędziowie kończą akcję.
44. min - GOOOL!!! Bukowski od zakrystii po lodzie tuż przy słupku wpakowuje krążek do bramki! Nechvatal nie najlepiej przykrył bliższy słupek i zostawił niewielką lukę.
44. min - Duża liczba strzałów na sanocką bramkę, ale nie pokonali Spesnego.
43. min - Kamienieu pociągnął z niebieskiej, lecz niecelnie.
42. min - Mokszancew z ostrego kąta! Krążek mija światło bramki.
41. min - Razgals z bulika, ale krążek po rykoszecie mija sanocką bramkę.

40. min - Dwójkowa kontra sanoczan, ale Bielec nie pokonał Nechvatala, który popisał się fenomenalną interwencją.
40. min - Pavlovs przed bramkarzem, ale poślizgnął się i nie oddał strzału.
38. min - Sanoczanie z założonym zamkiem w tercji gości.
37. min - Mokszancew mocno spod bulika, ale nie pokonał Nechvatala.
36. min - Dobry, zacięty mecz z obu stron.
35. min - GOOOL!!! Zagranie na środek do Mlynarovicia, ten pociągnął pod poprzeczkę i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.
34. min - Sawicki na środek do Bukowskiego, ale ten miał kilku rywali na sobie, co uniemożliwiło mu oddanie precyzyjnego strzału.
33. min - Dobrze jastrzębianie przeszkadzają sanoczanom.
32. min - Sawicki mocno z niebieskiej, ale nieczysto trafił w krążek i nie pokonał Nechvatala.
31. min - Bukowski dostaje podanie do tercji rywala na czystą pozycję, ale zdążył wrócić się jastrzębski obrońca i uniemożliwił sanockiemu napastnikowi oddanie strzału.
30. min - Sanoczanie ambitnie walczą w tercji gości.
29. min - Mocarski na środek do Tamminena, lecz niedokładnie i sanoczanie tracą gumę.
28. min - Henttonen w samotnej akcji w tercji rywala zatrzymany przez gości.
27. min - Rąpała z niebieskiej, broni Nechvatal i Bielec próbował dobić gumę, lecz nie powiodło mu się to.
26. min - Mlynarovic zwija się z bólu na tafli, lecz udaje mu się samotnie opuścić lodową taflę.
25. min - Henttonen powalczył o gumę w tercji rywala, lecz bez pozytywnych rezultatów.
24. min - Rac samotnie spod bulika, lecz nie trafił w światło bramki.
23. min - Rac z najbliższej odległości, ale nie ma bramki.
22. min - Łyko ofiarnie interweniuje pod własną bramką i wystrzeliwuje gumę z własnej tercji.
21. min - Bahalejsza spod niebieskiej, ale mrozi gumę Spesny.

20. min - Sanoczanie skutecznie wyrzucają jastrzębian z własnej tercji.
19. min - GOOOL!!!! Nechvatal broni uderzenie spod niebieskiej Marvy, ale nie zamroził gumy i Sawicki stojący przed bramkarzem przejął krążek i wpakował go do jastrzębskiej bramki.
19. min - Bukowski fauluje jastrzębskiego zawodnika i goście będą mieli okazję podwyższyć swoje prowadzenie.
18. min - Kamienieu z niebieskiej przed bramkę do Sevcenki, ten jednak nie zdołał się obrócić i oddać precyzyjnego strzału.
17. min - Bukowski od zakrystii, ale nie pokonał Nechvatala.
16. min - Jarosz mocno spod bulika, lecz niecelnie.
15. min - Sevcenko z Mlynaroviciem kilkukrotnie z najbliższej odległości próbowali pokonać Spesnego, lecz nie zdołali go pokonać.
14. min - Kostek huknął z niebieskiej, ale Spesny skutecznie interweniuje!
13. min - Baszyrow za sanocką bramką, ale dobrze spisali się obrońcy STS-u.
12. min - Radosław Nalewajka pociągnął pomiędzy bulikami! Spesny broni to uderzenie.
11. min - Jastrzębianie mocno naciskają na swoich rywali.
9. min - Bukowski z bliska! Nechvatal broni to uderzenie.
7. min - GOOOL!!! Rac na bulik do Kalnsa, ten przymierzył pod poprzeczkę i pokonał Spesnego.
6. min - Bahalejsza z dystansu! Broni Spesny.
5. min - Razgals na środek do Pavlovsa, ten przymierzył z nadgarstka, lecz niecelnie.
4. min - Szybka kontra jastrzębian zatrzymana przez Jekunena.
3. min - Błąd Spesnego za własną bramką, ale ostatecznie sanoczanie nie stracili posiadania krążka.
2. min - Zagranie pomiędzy bulikami do Sawickiego, ten mocno uderzył, lecz niecelnie.
1. min - Baszyrow pomiędzy bulikami! Mrozi gumę Spesny.

#21 Krystian Mocarski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Aleksandr Mokszancew PS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Patrik Nechvátal B 4 4.10 28 0 0 28 0 0 85.71 58:29 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0