1:6 Kamil Kalinowski #10 ( Aleksandr Rodionow #2, Michaił Szabanow #44 ) +/-
2:6 Victor Rollin Carlsson #15 ( Cole MacDonald #26, Jesse Dudás #22 ) +/-
17:00 2 min. Jegor Rożkow #43 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:30 2 min. Robert Korczocha #88 Uderzanie kijem
29:56 2 min. Mateusz Zieliński #4 Ostrość
46:19 2 min. Zackary Phillips #7 Trzymanie przeciwnika

57. min - GOOOL!!!! Szybka odpowiedź oświęcimian i Carlsson zmniejsza straty do rywala.
57. min - GOOOL!!!! Szkrabow zdobywa szóste trafienie dla gości w tym spotkaniu.
56. min - Ponownie Patryk Noworyta z niebieskiej, próbował przekierować tor lotu krążka Phillips, ale nie udało mu się to.
55. min - Patryk Noworyta próbował swojego szczęścia z bulika, ale skutecznie obronił to Molder.
54. min - Szkodienko z niebieskiej, lecz niecelnie.
53. min - Dudas przed bramkę, ale nie przejął tego zagrania Dziubiński.
50. min - GOOOL!!!! Szkrabow zdobywa piąta bramkę dla KH Energii Toruń. Zbulwersowani kibice Re-Plast Unii Oświęcim i niektórzy z nich opuszczają lodowisko w Oświęcimiu.
50. min - GOOOL!!!! Hat-trick Arraka! Samotnie pognał do tercji rywala i strzałem z nadgarstka zaskoczył Saundersa.
49. min - Strzał oświęcimian z bulika obroniony przez Moldera.
47. min - GOOOL!!!! Arrak samotnie w tercji rywala, pociągnął z nadgarstka i strzałem z okolic bulika wpakował gumę wprost w okienko bramki.
47. min - Pierwsze wykluczenie dla oświęcimian w tym spotkaniu.
45. min - GOOOL!!!! Kozłow pociągnął z niebieskiej, dobił Arrak i wpakował krążek do niemalże pustej bramki.
44. min - Oriechin przed bramką! Broni golkiper KH Energii Toruń.
43. min - Skinnars zza bramki do Carlssona, lecz nie udało mu się pokonać Moldera.
43. min - Dołęga ofiarnie powalczył za bramką Saundersa.
42. min - GOOOL!!! Podanie do niekrytego Trandina, który znalazł się w sytuacji sam na sam i wymanewrował Moldera.

40. min - Dziubiński pomiędzy bulikami, ale broni Molder.
39. min - Bezuska z niebieskiej, aczkolwiek niecelnie.
38. min - Niecelna dobitka Limmy.
37. min - Trandin przed bramkę do swoich kolegów z drużyny, ale Molder dobrze wystawił kija i przeciął to zagranie.
36. min - Da Costa samotnie najeżdżał na toruńską bramkę, ale nie pokonał bramkarza rywala.
35. min - Koronkowa akcja Skinnarsa zakończona dobrą interwencją Moldera.
35.min - Kontra gości zatrzymana przez Wisharta.
34. min - MacDonalnd z ostrego kąta, ale nie pokonał Moldera.
33. min - Trandin z bulika! Minimalnie nad bramką.
33. min - Zieliński przed bramkarzem, ale nie zdołał wymanewrować kanadyjskiego golkipera.
31. min - Da Costa z niebieskiej! Odpowiednio szybko złączył parkany Molder.
31. min - Wishart mocno z niebieskiej, ale niecelnie.
30. min - Bezuska mocno przymierzył z niebieskiej, ale skutecznie interweniuje Molder.
29. min - GOOOL!!! Rodionow z niebieskiej do Szabanowa, ten wymanewrował Saundersa i wpakował krążek z ostrego kąta wprost do bramki.
28. min - Jaworski próbował swojego szczęścia z niebieskiej, ale pewnie broni Saunders.
27. min - Kogut pomiędzy bulikami, lecz niecelnie.
26. min - Patryk Noworyta z bulika! Obok bramki.
25. min - Wishart z niebieskiej, lecz niecelnie.
23. min - Miłosz Noworyta z niebieskiej! Minimalnie obok bramki.
22. min - Oświęcimianie po raz drugi w tym spotkaniu nie wykorzystali przewagi liczebnej.
21. min - Krzemień zza bramki do Dziubińskiego, lecz jego strzał powędrował po kiju torunianina i ostatecznie wylądował poza taflą.

20. min - Kolejne wykluczenie dla drużyny przyjezdnej.
19. min - Skutecznie wybronili to osłabienie torunianie.
18. min - Przecięte zagranie Wisharta przez toruńskiego napastnika.
17. min - Wishart z niebieskiej! Krzemień przekierował tor lotu krążka, ale skutecznie obronił to uderzenie Molder. Dziubiński próbował jeszcze z najbliższej odległości, ale trafił w słupek bramki.
16. min - Da Costa z półobrotu! Wciąż pozostaje niepokonany golkiper torunian.
16. min - Skinnars z okolic bulika, ale pewnie łapie do rękawicy ten krążek Molder.
15. min - Zieliński huknął z niebieskiej! Lecz niecelny strzał powędrował za oświęcimską bramkę.
14. min - Szabanow samotnie! Nad bramką gospodarzy.
13. min - Kamil Kalinowski próbował samotnie w kontrze, ale zablokowany przez dwóch oświęcimskich zawodników.
11. min - Mocny strzał torunian, ale dobra parada bramkarska Saundersa.
11. min - Dudas do Skinnarsa, lecz ten strzałem po lodzie nie zaskoczył golkipera gości.
10. min - Krzemień do Wanata w tercji rywala, ale wychowanek Unii Oświęcim trafił jedynie w parkan Moldera.
10. min - Bezuska tuż po wygranym wznowieniu przez Krzemienia, ale dobrze interweniował Molder.
9. min - MacDonald na bulik do Dziubińskiego, ten przymierzył, lecz niecelnie.
9. min - Carlsson za siebie do Da Costy, ale ten niedokładnie przyjął to zagranie i nie oddał celnego strzału.
8. min - Kogut uderzył z okolic bulika, ale krążek wylądował poza taflą.
6. min - Szkrabow z niebieskiej, lecz niecelnie.
5. min - Skinnars z bulika! Odbija do boku Molder.
4. min - Rodionow przed bramkę do Zająca, ale nieczyste to zagranie i brak strzału na oświęcimską bramkę.
3. min - Wishart mocno z niebieskiej! Nie ma bramki.
3. min - Limma z bulika! Pewnie interweniuje Saunders.
2. min - Oriechin zza bramki do Dziubińskiego, ale ten niecelnie uderzył i nie ma pierwszej bramki w tym meczu.
1. min - Kogut mocno z niebieskiej! Zdążył złączyć parkany Saunders.

Już jest! Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2021/22! Zapraszamy do zakupu --- > ZAMÓW JUŻ DZIŚ (KLIKNIJ)

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

#22 Jesse Dudás PO 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Zackary Phillips PS 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Victor Rollin Carlsson ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0