01:53 2 min. Roman Rác #89 Rzucenie na bandę
08:20 2 min. Mateusz Bryk #69 Zahaczenie
15:44 2 min. Robert Mrugała #77 Zahaczenie
25:58 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Trzymanie przeciwnika
27:36 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Zahaczenie
40:52 2 min. Robert Mrugała #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:33 2 min. Tomáš Franek #88 Zahaczenie
48:40 2 min. Adrian Słowakiewicz #25 Rzucenie na bandę
51:43 2 min. Tomáš Franek #88 Atak łokciem
59:08 2 min. Jakub Michalski #92 Opóźnianie gry

Koniec meczu. Wysokie zwycięstwo gości. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Rac i Kasperlik bawią się z krążkiem w tercji Podhala.
60 min. - Jeszcze kara dla Michalskiego za wystrzelenie krążka.
59 min. - Wrzutka Bryka, Razgals próbował strącać, mrozi Klimowski.
58 min. - Podhale próbuje honorową bramkę zdobyć, walczy na tle mocniejszego rywala.
57 min. - Strzał Fabiana Kapicy z zaskoczenia, sprawił kłopoty Nechvatalovi.
56 min. - Rac - Kasperlik - Kalns dobra akcja tej trójki.
55 min. - Urbanowicz próbował dorzucić kolejne trafienie.
54 min. - Pavlovs ze środka mocno, obok bramki.
53 min. - Gol dla JKH! PO rozegraniu krążka, natychmiastowy strzał z niebieskiej po rykoszecie ląduje w bramce Podhala. 10:0 dla JKH.
52 min. - Pelaczyk uderzał ze środka, parkanem broni Klimowski.
51 min. - Gol dla JKH! Pavlovs wjechał środkiem i spokojnie przymierzył obok Klimowskiego. 9:0 dla JKH.
50 min. - Gra toczy się w tercji Podhala, kolejne osłabienie nie pomaga Szarotkom.
48 min. - Gol dla JKH! Kalns otrzymał świetne podanie od Horzelskiego i huknął w okienko. 8:0 dla JKH.
47 min. - Gol dla JKH! Jarosz po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców. 7:0 dla gości.
46 min. - Kasperlik z ostrego kąta niepokoił Klimowskiego, później strzał ze środka Szewczenki.
45 min. - Razgals wjechał do tercji Podhala, zrobił pauzę i po lodzie obok bramki uderzał.
44 min. - Kamienieu przejął krążek przed niebieską, Klimowski broni jego strzał.
43 min. - Kalns ostemplował słupek po świetnie rozegranym zamku JKH.
43 min. - Pavlovs, Razgals, Urbanowicz, strzał po kiju obrońcy nad pleksą.
42 min. - Bryk do Raca, ten do Kasperlika, bomba na wysokości parkana, broni Klimowski. Chwilę później bramkarz Podhala broni strzał Raca.
41 min. - Razgals po podaniu Urbanowicza potężnie, ale obok bramki.
Zaczynamy III tercję.
40 min. - Wrzutka Bahaleiszy na bramkę Klimowskiego. Syrena kończąca drugą odsłonę. Zrobił się jednostronny mecz. Strzały 11 do 22.
39 min. - Goście nie zamierzają poprzestać na tej zdobyczy bramkowej, ciągle atakują.
38 min. - Strzał Raca zablokowany przez Tomasika.
37 min. - Strzał Bahaleiszy nie dociera do bramki Klimowskiego.
36 min. - Zmiana bramkarza. Bizuba zastąpił Klimowski.
36 min. - Gol dla JKH! Baszyrow omija leżącego już Bizuba i finalizuje zespołową akcję. 6:0 dla JKH.
35 min. - Strzał Szewczenki strącał Bahaleisza przed bramką, Bizub czujnie.
34 min. - Kostek nad lewym okienkiem bramki Bizuba.
33 min. - Wielkiewicz po podaniu Słowakiewicza uderzał po lodzie.
32 min. - Gol dla JKH! Radosław Nalewajka do Dominika Jarosza i piękne zakończenie dwójkowej kontry gości. 5:0 dla JKH.
31 min. - Gol dla JKH! Urbanowicz wpisuje się na listę strzelców. 4:0 dla gości.
30 min. - Franek po lodzie zza obrońców na zakończenie przewagi.
30 min. - Urbanowicz w osłabieniu, strzela nad bramką Bizuba.
29 min. - Bomba Wielkiewicza, tuż po wyjściu z boksu kar dobra akcja, bramkarz wypluł, ale sędzia gwizdnął. Za wcześnie, sfrustrowani zawodnicy Podhala.
28 min. - Siuty urwał się z kontrą , faulowany.
27 min. - Długi zamek w wykonaniu gości, strzał Horzelskiego.
26 min. - Suną ataki jastrzębian na bramkę Bizuba, rozluźnieni goście.
25 min. - Kasperlik objechał bramkę i zagrał do partnera, strzał Bryka, groźnie pod bramką Podhala.
24 min. - Pelaczyk z lewego skrzydła strzał w pełnym gazie, pewnie do łapaczki Bizub.
23 min. - Strzał Bahaleiszy, ofiarna interwencja Fabiana Kapicy.
22 min. - Gol dla JKH! Kontra gości i Kalns zaskoczył bramkarza Szarotek. 3:0 dla gości.
21 min. - Majoch wdarł się w tercję gości, oddał strzał, zblokowany, lobem trafia w łapaczkę Nechvatala.
Zaczynamy II tercję.
20 min. - Franek, Siuty, Bryniczka i Kolusz próbowali jeszcze coś ugrać dla Podhala w tej tercji. Koniec pierwszej odsłony. 2:0 dla Jastrzębia. Strzały 6 do 10.
19 min. - Rac do Kasperlika, ale wmieszali się w to obrońcy Podhala. Jeszcze Kalns próbował przebić się ze strzałem.
18 min. - Pelaczyk przetestował Bizuba z lewego skrzydła.
17 min. - Gol dla JKH. Razgals po podaniu Bahaleiszy uderza w długi róg, krążek od słupka wpada do bramki. 2:0 dla gości.
16 min. - Jarosz w kontrze wyjechał na środek, próbował strzelać, faulowany, będzie kara dla Mrugały.
15 min. - Mrugała blokuje strzał Pavlovsa z przestrzeni między bulikami.
14 min. - Łukasz Nalewajka z backhandu w boczną siatkę.
13 min. - Kalns zza obrońcy po lodzie, ale obok bramki.
12 min. - Pavlovs sam przed bramką Podhala dostał świetne podanie, ale bramkarz Szarotek nie dał się zaskoczyć, wyciągnął się jak struna i wybronił strzał.
11 min. - Słowakiewicz miał świetną szansę, jeszcze dobitka Wielkiewicza w boczną siatkę.
10 min. - Szarotki mają problem z założeniem zamka.
9 min. - Sygnalizacja kary dla JKH, Podhale w sześciu.
8 min. - Akcja Raca i Kalnsa, strzał broni Bizub.
7 min. - Szurowski zgubił krążek, ale Łukasz Nalewajka nie skorzystał z prezentu obrońcy Podhala.
6 min. - Goście zamknęli gospodarzy w ich tercji obronnej, ale nie było strzału na bramkę.
5 min. - Saroka próbował przejąć krążek w tercji JKH.
4 min. - Dwa strzały Franka z prawego bulika w krótki róg, jeszcze Tomasik poprawiał z niebieskiej. Koniec przewagi Podhala.
3 min. - Gol dla JKH. Kontra gości i krążek ląduje w okienku bramki Bizuba, Bramka w osłabieniu. 1:0 dla gości.
2 min. - Kąśliwy strzał Bryka tuż po wznowieniu, obok bramki Bizuba.
1 min. - Franek przejął krążek na niebieskiej i oddał strzał w górny róg. Nechvatal broni.
1 min. - Razgals uderzał z ostrego kąta po podaniu Urbanowicza.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje JKH GKS Jastrzębie.

#50 Paweł Bizub B 6 10.26 20 0 0 20 0 0 70.00 35:05 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Szymon Klimowski B 4 9.63 16 0 0 16 0 0 75.00 24:55 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Michał Kieler B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Patrik Nechvátal B 0 0.00 16 0 0 16 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza PO 0 3 1 2 3 1 0 0 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0